Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Tie, kuri nepadodas slimībai
Pietiek būt slimības un nabadzības vergam. Virzītājspēks šī nodoma un pārliecības sasniegšanai ir noteiktība, spēka stingrība, maiguma varas un tēlaina lidojuma sajūtas apvienojums. Vārdiem ir tāds spēks, ka viss iecerētais piepildās. Ar vārdiem ir jāiedveš sevī apziņa par izveseļošanos, par nodomu īstenošanos. Esot šajā vilnī iestājas dziļš miers un apzināšanās, ka notiks tā, kā gribu un esmu ieplānojis Es pats, vai pati. Šīs izjūtas ir jāsmeļas sākumā no citu un turpmāk no savas pieredzes. Tās var saklausīt līksmā bērna balsī, labā dziesmā, labā vārdā, gaišās emocijās, no visa labā, kas nāk no dvēseles dziļumiem.

Vispirms sevī modinām sajūtu svaigumu, pēc tam virzām un pastiprinām to intensitāti visā ķermenī un īpaši uz slimo vietu, lai rezonētu ikviena ķermeņa šūnu, jo ķermenī jāvalda iekšējai gribai, pozitīvam apliecinājumam, lai iznīdētu visas citas domas, kas kavē jaunradi, satriecot drupās visas šaubas, bailes un neticību sev un saviem spēkiem. Atveseļošanās notiks it kā pati no sevis, ja rāmā garā kontrolēsim sava ķermeņa darbību arī ar enerģijas plūsmu.

Es esmu griba, spēks, mīlestība, piedošana, veselība, gudrība, dzīvesprieks un viss skaistais, jo sajūtu savu personību ar iekšēju pārliecību, pārņemot vadību savās rokās. Šo apziņu sev izpaužam gan veicot mājas darbus, gan uz ielas, gan nepatīkamās sarunās ar citiem, gan ārstēšanās procesā ar jebkuru slimību un visu konflikta situāciju risināšanā...... Un atceramies, ka augums jātur stalti, pleci nedrīkst būt nošļukuši un sejā jāstaro smaidam.

Tas veido pārliecību par to, par ko vēlamies kļūt. Ja man sāp ceļgals, tad domās vēršu skatienu tieši uz sāpošo vietu, radot savu veselības tēlu. Spēku, kas man reiz ļāva dejot un skriet ar veselu ceļgalu, raidu uz sāpošo vietu. Pēc tam apzināti pastiprinu pozitīvās izjūtas un uztveru fizisko atbalsi. Ārēji tas nekādi neizpaužas, jo ir tikai miers un smaids sejā, mugura taisna, galva skaidra un gaiša, elpošana rāma un sirds pukst pavisam mierīgi.

Nu nav tāda cilvēka, kurš nespētu kļūt bagāts visās jomās, nespētu dziedināties, sevi izpaust, būt laimīgs un uzvarētājs, kas izvēlēsies iet šo ceļu. Ko trenē, tas attīstās, kaut sākumā tas jārada mākslīgi, bet tikai tā varam būt stipri un valdīt pār savu dzīvi. Katru rītu sāksim ar gribasspēku un aktivizējam Sevi sajust ka esam miers, sirsnība, dzīvesprieks, maigums, skaistums, pievilcība, labsirdība, spēks, mīlestība. Visu to tā vienkārši un saprātīgi sevī radām un veidojam. Tas nozīmē atzīt sevi par radītāju, par autoritāti savā iekšējā pasaulē.
Tā spējam pārveidoties par labu, stipru, maigu cilvēku, kas prot piedot un spēj pieņemt citus tādus kā viņi ir ar viņu labajām un sliktajām īpašībām. Tam jākļūst par iekšējās veselības, spēka, daiļuma, labestības, gaismas, laimes un mīlestības virzienu. Ar gribu ir jārada nevaldāma tieksme izveseļoties un sasniegt nodomāto. Tas ir darbs ar sevi, kas nesīs augļus. Tā ir ticība spēkiem aktīvā radīšanas procesā, ko veicam ar cieņu pret sevi un saviem spēkiem.
Iztaisnojam plecus, muguru arī. Smaidiņš sejā un uz (līdakas), nē, pēc manas gribas, jā, un fonā var skanēt vispatīkamākā mūzika un ļausim, lai tā plūst caur mums. Šī ir pirmā reize un tāpēc pieveram acis, lai nekas netraucētu koncentrēties nodomu īstenošanas procesā. Iekšējā redze vērsta uz acīm un par stāju jau vēl neesat aizmirsuši. Sejā smaids un uzvarētāja izteiksme. Nu tad sākam radīt.....
Iztēlē skatiens pārslīd visam ķermenim sākot ar acīm, ausīm, deguna dobumu, sirdi un visiem iekšējiem orgāniem, pastiprināti spēcinot šo iekšējo sajūtu un vēlmi, radot tēlu pēc kā tiecamies. Sūtam pa visu savu ķermeni savu pavēli, savas veselības pārliecības dziņu un īpaši koncentrējamies uz tām vietām, kur ir sāpe vai zināma vieta, kur visvairāk nepieciešama palīdzība. Pamazām pastiprinām jaunu sajūtu enerģijas buķeti un pārliecības konstatējumu, radot sevī atmodu, pavasari, tapšanas un radīšanas pozitīvu apliecinājumu.
Sūtam katram savam neveselajam orgānam savu maigumu, savu rītdienu, savus centienus, savu gribu pēc ideāla. Iztēlē redzam savu izveseļošanos un turpmākā vēlmju vilnī apstiprinām savu skaistumu, spēju mīlēt un būt mīlētam un laimīgam. Sūtām katrai vismazākai šūniņai, matiņam uz sava ķermeņa, iztēlē radīto ideālu ar vēlēšanos redzēt, just, dzīvot, skatoties uz sevi kā veselīgu nākotnes cilvēku bez acenēm, bez sāpēm un slimībām, radot fizisku sajūtu dziņu sasniegt šo rezultātu.

Ar katru elpas vilcienu, ar katru šūniņu un matiņu uzsūcam sevī šo rītdienu, savas dvēseles spēku, savu saprāta gaismu, sava gara diženumu, lai rezonētu katra ķermeņa šūniņu un katru dvēseles šķiedriņu.
Apzināsimies, ka stāvam pāri visam ikdienišķajam un parastajam, jo sirdī valda labsirdība, mīlestība, jaunība, veselība, izpratne, piedošana un pavasara radītā plauksme. (1. nodarbība)


Avots: http://www.draugiem.lv/blogs/?p=9133268
Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (10.02.2013) | Autors: Ūldis Priede
Skatījumu skaits: 854 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz