Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Tautas medicīna

Sarkanais dzīpariņš

Gadsimtiem ilgi sarkanais dzīpars izmantots kā aizsardzības līdzeklis, tātad tam piemīt kāda maģiska spēja. Kreiso roku uzskata par ķermeņa un dvēseles saņemošo pusi. Uzliekot sarkanu dzīparu uz kreisās aproces, mēs varam nodibināt dzīvībai svarīgi saikni ar aizsardzības enerģiju. Tas mums ļauj šo aizsardzības enerģiju nest sev līdzi un izmantot jebkurā laikā.

Bet izrādās kad šo maģiju izmanto arī dažādās pasaules malās, Dainās arī tiek pieminēts sarkanais dzīpariņš -

7610-0 (Lielvārdes novada Daina)
Es pūriņa nedariju
Bez sarkana dzīpariņa:
Sarkanais dzīpariņš
Mirdzinaja pūriņâ.

Kopš sen seniem laikiem un mūsdienās tautas dziednieki iesaka visiem, kuri cieš no sāpēm locītavās,apsiet ap roku sarkanu vilnas diegu. Sasien mezgliņu ciešāk un gaidi, kad viltīgā kaite atslābinās savu tvērienu. Vienkārši un visai efektīvi. Tomēr maz kurš zin, ka līdzīga mezglu siešanas terapija - daļa no seno slāvu mezglu maģijas - var ne tikai atvieglot saslimušo likteni, bet arī pasargāt no bēdām un pat izpildīt visdziļākās vēlmes.

Kabalas piekritēji ap kreiso roku nēsā sarkanu vilnas dzīpariņu, jo tic, ka tas pasargā no ļaunas acs, lāsta un noskaušanas, apsienot pielieto 7 mezglus, es varbūt maldos, bet vai Amērikas indiāņi arī neizmantoja šo sarkano diegu, kā arī hindi to plaši izmanto apsienot sarkano dzīpariņu skaita mantras - veselībai, aizsardzībai, bagātībai, utt, bet arī pats dzīpars esot īpaši pagatavots skaitot lūgšanas -  mantras

 

Lūk vēl labs materiāls kā uzlādēt un pielietot sarkano dzīpariņu......

 

Sarkanais dzīpars

Autors Māris Pelēkais

 

Sarkana villnas dzija ir ļoti spēcīgs līdzeklis fizisko un garīgo slimību ārstēšanai, aizsargā pret melno maģiju, taču lai šāda dzija iegūtu īstu spēku tā ir pareizi jāsagatavo.

Jānopērk koši sarkana ( dzīvības krāsā – asinssarkana) dzija.

Rituāls, kas piešķir spēku sarkanajai dzijai:

Pilnmēnesī, pusnaktī istabā jātrodas vienam /ai pašam/pašai, aizvelciet aizkarus, rūpīgi aiztaisiet durvis. Jums vajadzēs 3 sveces zaļu, sarkanu un baltu. Apsēdieties pie galda, dziju nolieciet sev priekšā. Pie labās rokas uzstādiet zaļo sveci, kā pēdējo  - balto. Paņemiet kamolu rokās un sakiet:

No pagātnes uz nākiotni taciņa rit, pa šo ceļu mēs iesim pretī priekam un laimei pāri visām bēdām kamolītis mūs pāri vēdīs.

Sāciet  pārtīt  dziju no esošā kamola jaunā.  Pārtīšanu veic vai nu līdz brīdim , kad dzīparā iemetas pirmais mezgls vai līdz dzijas galam. Ja mezgls iemetās – tātad šai vietā dzija pārstāj uzlādēties ar enerģiju.

Kā lietot sarkano dzīparu?
Glabā slepenā vietā ( drēbju skapja augšējā plauktā vai kumodes atvilknē. Pēc vajadzības no kamola nogriež dzijas gabaliņu, lai dziedinātu vai lai pasargātu. Ar šo dziju apsien  slimo ķermeņa daļu, sasien 3 mezglus un saka: „Kas b ijis – pagājis Kas slikts tas aizgājis!”
Pret ļaunu aci: Ap kreiso roku , pie plaukstas  vienā kārtā apsien sarkanu dzīparu. Pieliek roku pie mutes un tā lai roku skartu elpa saka: „Deviņi,  astoņi, septiņi, seši, pieci, četri, trīs , divi , viens – ļaunā acss izput kā pelni! Prom, prom, prom!”Varat droši nēsāt šādu dzīparu, pat tad ja to var redzēt tas turpina darboties.
Uz saticību ģimenē.

Ņem 3 gabaliņus sarkanās dzijas un pin prievīti kā bizē. Pirms sāk pīt iztēlojaties tos kam  šo  pīni pinat sakot: „Saviju, sapinu kopā sasienu .... un .... likteņus kopā lieku!” Pīni uzdāvina tam kam tā pīta.

Kategorija: Tautas medicīna | Pievienoja: Saulite (02.12.2014)
Skatījumu skaits: 3793 | Reitings: 3.5/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz