Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti [81]
Tautas medicīna [45]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Svārsts – neuzminēta mīkla 1.daļa
Vairāk pazīstam svārsta tuvāko radinieci – rīkstīti, rāmītis. Par rīkstniecību dzirdējuši gandrīz visi, bet vai visi zina, ka Rietumeiropas uzplaukums sākās pateicoties dabas bagātību ieguvei, kuras XV – XVII gs. atrada ar rīkstītes un svārsta palīdzību?

Paracelss, Nostradamuss, Gēte, Mesmers, Lomanosovs, Jekaterina II – kas šos cilvēkus vieno? Jā, viņi visi pētīja svārsta fenomenu un izmantoja šo ezotērisko līdzekli informācijas iegūšanai.

Svārsta vēsture ir aizraujoša un ... sena. Pirmie zīmējumi uz klintīm, kuros redzams cilvēks ar rīkstīti rokās, datējas ar VIII gs. p.m.ē! Par šo vēsturi daudz rakstīts O. Krasavina grāmatā: „Svārsts un rāmis – veselības instrumenti”. M., 1999.
Rokām nepietiks pirkstu, lai uzskaitītu visas svārsta „profesijas”.

Arī mūsdienās to skaits aug. Tā, ja agrāk ar svārstu vai rīkstīti (rāmīti) rokās meklēja ūdeni, -visos laikos un sekmīgi,- tad šodien meklē arī nogrimušus kuģus un zivju pulcēšanās vietas. Meklē cilvēkus šahtu nogruvumos, pēc zemestrīcēm un sniega lavīnām, meklē – un atrod! Bet derīgo izrakteņu iegulas šajā dīvainajā veidā atklāj arī mūsdienās. Ne mazums to atklājis arī, piemēram, biolokācijas pionieris ģeoloģijas – mineraloģijas zinātņu doktors N. N. Sočevanovs.

Bet slavenais ekstrasenss Urijs Hellers (vai atceraties, kā pirms 10 gadiem viņš pa TV laboja pulksteņus?) savu pirmo miljonu dolāru nopelnīja mazā augstumā lidojot virs Brazīlijas necaurejamiem džungļiem ar svārstiņu rokās. Viņš meklēja naftu un atrada – un ļoti pieklājīgu daudzumu.

Nu bet palīdzība ikdienā… Kur iekritusi atslēga? Kāpēc es (vai kāds cits) nevar gulēt? Vai šis pārtikas produkts kvalitatīvs? Kurš uztura līdzeklis man patlaban visieteicamākais? Vai ir vērts ievērot diētu, un, ja ir, tad kādu? Kāds ir īstais slimības cēlonis? Kāds optimālākais ārstēšanas veids? Cik ārstniecības līdzekļa nepieciešams (ārstniecības augu, uzlējuma), lai pilnīgi atveseļotos? Kādu vitamīnu pašlaik trūkst?

Cilvēks, kurš labi iemācījies strādāt ar svārstu, pareizi un ātri atbildēs uz visiem šiem jautājumiem. Viņš varēs pārbaudīt imūnsistēmas stāvokli un, ja nepieciešams, atrast optimālo tās aktivizēšanas veidu, atklās enerģētiskos caurumus slima cilvēka aurā (vai blokus tās kanālos) un izvēlēsies novēršanas metodes, ne tikai norādīs, kādas snaudošas (slēptas vai lēnas) infekcijas un kādos orgānos slēpjas, bet varbūt atradīs arī to likvidācijas veidu, atradīs dzīvoklī ģeopatogēnās zonas. Kas tik vēl nav iespējams… .


Tā nevar būt, teiks lasītājs un viņš kļūdīsies: daudzi dziednieki lielāko daļu informācijas par pacientiem saņem tieši ar svārsta palīdzību.

Kas attiecas uz jautājumu – kāpēc svārsts šūpojas, autoram pietrūka dažu gadu pētniecības darba, lai nonāktu pie kaut kāda secinājuma vai piekristu jau pastāvošajām teorijām, kas tomēr viņam netraucē bieži izmantot šo noslēpumaino instrumentu savā dzīvē.

Zinātkāram cilvēkam var ieteikt nesen izdotās grāmatas:
Антон Штангл. Маятник: Oт болезни к здоровью, Спб.,Питер Пресс, 1997;
A.Штангл. Тайны маятника, Спб., Питер Паблишинг, 1997;
Л. Г. Пучко. Многомерная медицина. Система самодиагностики человека, . М., 1999.

Ja divas vācu zinātnieka, svārsta fenomena pētnieka A. Štangla grāmatas uzrakstītas populārā valodā un adresētas visiem, kurus šī tēma interesē, tad lieliskā L. G. Pučko monogrāfija (tās pirmais izdevums iznāca 1996.g.), kuru augstu novērtējuši daudzi dziednieki un ārsti, vairāk domāta cilvēkiem ar zinātnisku domāšanas veidu, kaut arī uzrakstīta labā, skaidrā valodā. Interesanti, ka Štangls jautājumam par biolokācijas raksturu veltījis apmēram 30 lpp., bet Pučko – dažas rindkopas grāmatas sākumā un beigās.

Mēģinot saprast, ar ko mēs sazināmies ar svārsta palīdzību, arī A. Svijašs savā pēdējā brošūrā: „Kā no smalkās pasaules saņemt informāciju” (1999) izdara secinājumu par šī jautājuma principiālo nozīmi. Bet ārsti Levinsoni (tēvs un dēls) mēģina pierādīt, ka svārsta kustībām ir tikai viens cēlonis: ideomotoriskais akts (skat. Ju. Levinsons, M. Levinsons. Dziedniecība: ceļi un iespējas. M. 1998. 125 lpp.)…

Lai pārliecinātos par svārsta fenomena realitāti, pietiks, ja sākumā paņemsiet jebkuru pogu vai gredzenu. Ja esat noskaņoti nopietni – vēl labāk! Un tā – labākie m a t e r i ā l i svārstiņam: misiņš, varš, alumīnijs, dzelzs, bronza, dzintars, ziloņkauls, kalnu kristāls, pērle, sudrabs, titāns, plastmasa, koks.

Vienīgo ierobežojumu izvirza biolokācijas meistars T. A. Meškova: dažiem metāliem piemīt spēja uzņemt informāciju. Tāpēc svārsts, kurš izgatavots, piemēram, no dzelzs, periodiski jāattīra.

Svārsta labākā f o r m a: konuss vai gredzens ar asu galu, - tad tas labāk „lasīs” tabulas. Svārsta optimālais s v a r s: 10 – 18 grami. Optimālais diega garuma 10 – 18 cm (atkarībā no elkoņa garuma un svārsta svara). Diegu labāk izvēlēties nesintētisku, dubultu un iesiet vairākus mezglus, lai samazinātu griešanos ap asi.

Piezīme: Aleksandrs Prugalovs „Svārsts – neuzminēta mīkla”.


Avots: http://www.e-misterija.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=262
Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (22.10.2010)
Skatījumu skaits: 1752 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz