Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Spoguļa brīnumainais spēks
Pirmie spoguļi

Pirmatnējie cilvēki vēlmi tīksmināties par savu attēlu esot apmierinājuši, veroties dzidrā strauta ūdenī, bet pirms daudziem gadsimtiem Ķīnas un Centrālās Amerikas iedzīvotāji spoguļojās noslīpēta obsidiāna virsmā. Vidusjūras zemju iedzīvotāji par spoguli izmantoja pulētu bronzas disku. Pirmie spoguļi, kas jau nedaudz līdzinājās mūsdienu spoguļiem, radās Venēcijā. Toreiz spogulis maksāja divas reizes dārgāk nekā Rafaela glezna. Karaļa Ludviķa XIV ministrs, piesolot milzu bagātību, pat atvilināja uz Franciju trīs venēciešu meistarus, no kuriem franči izdibināja spoguļu ražošanas noslēpumus. Pēc tam Versaļā tapa 73 metrus gara spoguļu galerija. Savukārt karaliene Marija Mediči, sekojot modei, XVI gadsimta beigās iekārtoja sev spoguļkabinetu.

Sasists spogulis jāaprok

Noteikti esam dzirdējuši maģisko uzskatu, ka katram cilvēkam spoguļa otrajā pusē – paralēlajā pasaulē – mīt dubultnieks. Jo biežāk mēs skatāmies vienā spogulī, jo ciešāka saikne izveidojas ar dubultnieku. Tautas gudrība vēsta: ja saplīst spogulis, būs nelaime! Ja telpā ir daudz spoguļu un viens no tiem saplīst, nav pamata uztraukties. Slikta zīme ir tad, ja ieplaisā vai nokrīt zemē un saplīst spogulis, kurā cilvēks diendienā skatās, kurā mīt viņa dubultnieks. Ko tad darīt? Gudrība māca savākt sasistā spoguļa lauskas un aprakt tās zemē. Zeme ir dzīvs organisms, tai piemīt nesalīdzināmi spēcīgāks enerģētiskais lauks nekā cilvēkam. Zeme spēj sevī uzņemt un pārstrādāt visas negatīvās enerģijas.

Jāslimo bez spoguļa

Ja cilvēks ir slims, šajās dienās nevajadzētu skatīties spogulī, kuru viņš lieto ikdienā un kurā sevi aplūkos pēc atveseļošanās. Enerģija, kas paliks spogulī cilvēka slimības laikā, vēl ilgi viņu negatīvi ietekmēs. Tāpat spogulis uzņem sevī spēcīgas emocijas – bailes, šoku, dusmas un pēc tam to izstaro telpā. Ja spogulis bijis telpā, kur pārdzīvotas spēcīgas negatīvas emocijas, pēc tam tas jānoskalo ar tekošu ūdeni. Ūdens enerģētiski attīrīs spoguli.

Spogulis neitralizē āderes un ziņo par nelaimi

Ko darīt, ja cilvēku nomoka āderes? Labs risinājums, kā tās neitralizēt, ir novietot uz āderes spoguli ar atspoguļojošo virsmu uz leju. Šādā veidā iespējams neitralizēt visas āderes un pat āderu krustpunktus.

Daudziem no mums mājās spogulis atrodas priekšnamā un tajā ielūkojas visi mājinieki. Līdz ar to tas veido neredzamas saites starp cilvēkiem. Ja ar kādu ģimenes locekli notiek nelaime, smagi pārdzīvojumi, pārējie mājinieki to jūt. Spogulis, kas atrodas guļamistabā, ir cieši saistīts ar cilvēka emocionālajiem pārdzīvojumiem. Turklāt guļamistabā nebūtu vēlams likt lielu spoguli, jo tad cilvēks vairs telpā nespēj pilnvērtīgi atpūsties.

Agrāk, ja ģimenē nomira kāds cilvēks, bija pieņemts uz trim dienām mājās aizklāt visus spoguļus. To darīja tāpēc, lai mirušā cilvēka dvēsele neietu atpakaļ spogulī.

Spoguļus nekādā gadījumā nevajadzētu novietot vienu otram pretim. Ja spogulī atspoguļojas kaut neliela daļa no otra spoguļa, starp tiem izveidojas ceļš uz astrālo pasauli. Pa šo ceļu telpā var iekļūt astrālās radības. Tās nosēžas telpā un uz cilvēka auras, zog enerģiju un veiksmi.

Spogulis pie plīts

Ķīnā uzskata, ka plīts simbolizē mājinieku materiālo labklājību un veselību. Jo mājās lielāka plīts, jo labāk. Pie plīts vēlams novietot kādu atspoguļojošu virsmu vai spoguli, lai tajā atspoguļotos virtuves priekšmeti, kas atrodas uz plīts. Tādējādi mājās divkāršosies materiālā labklājība un mājinieku veselība.

turpinājumā Konsultēja dziednieks, reiki meistars, skolotājs Ziedonis Kārkliņš
Ieva Konstante. žurnāls „Marta”

Spogulis joprojām ir viena no grūtāk izskaidrojamajām, mistiskajām lietām uz zemes. Spogulis ir kā saikne starp mūsu un kādu citu pasauli, par kuras eksistenci nojaušam, kaut ko zinām, bet nopietnus spēles noteikumus tomēr nepārzinām. "Pirmais, kas par to liecina, ir attēls. Tas, ko tu redzi spogulī, patiesībā neesi tu, bet gan tava dubultniece. Kā par to pārliecināties? Paņem divus spoguļus un noliec vienu sev priekšā, otru aizmugurē. Pētot savu attēlu abos spoguļos, ieraudzīsi atšķirības,” stāsta dziednieks, reiki meistars un skolotājs Ziedonis Kārkliņš. Agrāk bija teorija, ka katram cilvēkam uz zemes ir dubultnieks. Pēc ģīmja un līdzības to var sameklēt, taču pēc rakstura, dzīves uztveres otrs cilvēks būs citāds. "Tāpēc īstais dubultnieks ir tas, ko redzam spogulī, kurš dzīvo savu neatkarīgu dzīvi, bet ar kuru ļoti labi varam sadarboties vai gluži otrādi iemantot ienaidnieku,” norāda reiki meistars.

Spogulis kā ienaidnieks
Labi zināmajam ieteikumam, ka mājās nevajadzētu aicināt nelabvēlīgus cilvēkus, ir nopietns pamatojums. "Ja mājā ienāk cilvēks, kas nevēl mājiniekiem labu un ieskatās spogulī, viņš tajā atstāj slikto domu un šādi ienes negatīvās enerģijas. Bet pēc laika mājās sākas neizprotamas slimības un kašķi,” tā Ziedonis Kārkliņš.
Spoguļiem piemīt atmiņa, tāpēc sevišķi uzmanīgiem jābūt ar vecajiem. Ja tas mantots no vecmāmiņas un tu zini, ka tavā dzimtā dramatisku notikumu nav bijis, no mantojuma nav jābaidās. Ir citādi, ja to iegādājas antikvariātā. Tu nevari būt droša, ka tā priekšā nav notikusi vardarbība vai slepkavība. Bet cilvēku piedzīvotās emocijas vēlāk spogulis atstaro telpā. Ir zināmi gadījumi, kad pēc šāda spoguļa atvešanas mājās sāk atgadīties neizprotamais – mājinieki kļūst agresīvi, viņus sāk mocīt slimības un neveiksmes. Kā pārbaudīt spoguli? Vienkāršākais veids – izmantojot sveci. Ņem vaska sveci, noliec to spoguļa priekšā un vēro liesmu. Ja tā ir mierīga, tātad viss kārtībā, ja liesma raustās un kūp, spogulis atstaro negatīvas enerģijas, taču, ja liesma nodziest, zini – jo steidzīgāk no spoguļa atbrīvosies, jo labāk.

Kur novietot spoguli?
Droši spoguli vari likt priekšnamā un, laukā ejot, savam spoguļa dubultniekam pateikt: sargā māju. Tas patiesi strādā! Taču, ja nākas atgriezties pēc kaut kā aizmirsta, rituāls atkal jāatkārto (citādi dubultnieks domā: saimnieks atnācis mājās, tātad varu neko nedarīt).
Pirms izvēlēties, kur novietot spoguli, jāizstaigā māja, lai saprastu, kur iet ūdens āderes jeb kaitīgā starojuma josla. Spogulis jānovieto tā, lai tas neatrastos uz āderes. Pretējā gadījumā spogulis šo starojumu izstaros visā telpā.
Nekādā ziņā spoguli nenovieto iepretim televizoram. Jo tas uzkrāj tālrādī skatāmo (un tur taču viena slikta ziņa pēc otras) un atstaro telpā.

Kas jāzina par spoguļiem

•    Neturi mājās saplīsušus spoguļus. Tas var ienest negatīvas enerģijas, tāpēc vislabāk to vienkārši izmet.
•    Regulāri  (vismaz reizi nedēļā) tīri spoguli, jo tas palīdz noņemt ikdienas sīkos negatīvismus. To var tīrīt ar strukturizēto ūdeni – vai nu tajā ierunāt labus vārdus, vai uz brīdi iemērkt kadiķa vai vībotnes zaru, kas piešķir ūdenim noteiktu programmu.
•    Pērkot jaunu spoguli veikalā, neuztraucies par negatīvām enerģijām. Citi pircēji jau spoguļa priekšā nestāvēs ar domu kaitēt tev konkrēti. Intuīcija tev pateiks priekšā, kurš spogulis ir labākais.  
•    Katrai formai ir sava enerģētika un nozīme. Apaļš spogulis ir kā maģiskais aplis un saules simbols. Ja šādu spoguli paturēsi tiešos saules staros, mājā ienesīsi tās enerģiju. Arī ovālais spogulis ir kā variācija par apli, bet tas enerģētiski nav tik spēcīgs. Kvadrāts savukārt simbolizē saikni starp visām četrām debess stihijām. Ar labām domām var uzlādēt jebkuras formas spoguli.
•    Ja cilvēks mirst, visus spoguļus nepieciešams aizklāt, lai dvēsele tajos neieietu. Citādi gan pati dvēsele mocīsies, gan spogulis neko labu neieviesīs mājās.


Saskaņā ar fen-šui likumiem spogulim, kurā jūs skatāties katru dienu, ir jābūt pietiekamam lielam, lai redzētu sevi kaut vai līdz jostas vietai, bet vēl labāk pilnā augumā. Piekārt to vislabāk priekšnamā, kur tas pārņems negatīvo enerģiju, kuru var ienest mājā saimnieki vai viesi. Bez tam, spoguļus iesakāms kārt viesistabā vai virtuvē - tur viņi piesaistīs mājai pārticību.

Nav vēlams, lai spogulī atspoguļotos jūsu rakstāmgalda virsma, jo tas apgrūtina darbu ar papīriem, kas stāv uz tā. Bet spogulis, kas atspoguļo naudu, piemēram, uz skapja vai seifa durvju iekšpusē, pievilks to. 

Spoguli nav vērts kārt iepretim durvīm - visa pozitīvā enerģētika tad izplūdīs pa šīm durvīm. Novietot spoguli iepretim logam var tikai tajā gadījumā, ja aiz loga ir skaista ainava, sakopts pagalms, skaista celtne utt. Atcerieties, spoguļos ir jāatspoguļojas tikai patīkamām lietām un tad šo lietu jūsu mājās būs divas reizes vairāk! 

Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (22.08.2010) | Autors: Kristīne Pastore un ....
Skatījumu skaits: 5366 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
2  
Neizprotamais starpnieks

Ziedonis Kārkliņš, sertificēts dziednieks, reiki meistars - skolotājs, biedrības Latvijas Pirts savienība valdes priekšsēdētājs:

"Spogulis ir tā sauktā mistiskā lieta, jo cilvēks neizprot tā dabu. Tas ir starpnieks, jo paralēli pasaulei, kurā eksistējam, pastāv diezgan daudz citu pasauļu. Tas, ko cilvēks redz spogulī, nav viņš pats, tas ir viņa dubultnieks, un, ja uzmanīgi ieskatās, var pamanīt atšķirības. Leģendas vēsta, ka katram no mums kaut kur ir dubultnieks. Kāpēc viņš nevarētu būt tur? Rodas interesanta mijiedarbība starp cilvēku un viņa dubultnieku spogulī - tās ir attiecības, kas jāuztver nopietni. Vēsturiski spoguļu vietā izmantoja dažādas pulētas virsmas, piemēram, bronzas un sudraba, un katram no šiem spoguļiem piemita savas īpašības. Spogulis uzkrāj visu informāciju, kas tajā atspoguļojusies, tieši tāpēc ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar veciem spoguļiem, piemēram, antikvariātos pirktajiem, jo tie, iespējams, ir redzējuši vardarbību, slepkavības un tamlīdzīgas lietas. Ienesot tādu spoguli mājās, tas visu šo informāciju, savu atmiņu, met atpakaļ, tādējādi kaitējot mājas iemītniekiem. Reāls piemērs: normāla, laimīga ģimene nopērk antikvariātā senu spoguli, taču pēc kāda laika viņu dzīve sāk irt pa visām šuvēm - izrādās, spogulis "redzējis" nelabas lietas. Ja tas ir no pašu ģimenes mantots vecs spogulis, tad ir drošāk, jo vismaz aptuveni var zināt, ko tas "redzējis". Lai noteiktu, vai spogulis ir labs vai slikts, pie spoguļa jāpieliek vaska svece. Ja tā deg mierīgi, viss kārtībā, ja raustās un nodziest, tad ir smags gadījums. Šādu spoguli labāk aizvākt, nevis mēģināt attīrīt, jo tas nav tik vienkārši izdarāms.

Kontaktos ar spoguli jābūt ļoti rūpīgiem - domās jāpaliela sevi, jāpasaka, cik labi šodien izskatāmies, jāatstāj šī pozitīvā programma, un pēc laika tā atgriezīsies - dubultnieks mums atdarīs ar labu. Kad mēs pēc nakts uzdzīves paskatāmies spogulī un nošausmināmies, dubultnieks apvainojas: ahā, tu tāds gribi būt? Labi! Un dod šo slikto enerģiju atpakaļ. Tāpat arī uzmanīgam jābūt ar ciemiņiem - draugus mēs varam izvēlēties, bet radiniekus diemžēl ne, un šad tad mūsu mājās viesojas cilvēki, kurus mēs īsti negribam redzēt. Viņi, ieskatoties spogulī, gan apzināti, gan neapzināti tur var atstāt kaitnieciskas programmas, tāpēc pirms šādu ciemiņu ierašanās būtu labāk spoguli vai nu aizklāt, vai noņemt, vai arī aizraut cilvēku garām spogulim, lai viņš nepagūst ieskatīties.

Spoguli parasti turam priekšnamā, tikai mēs to neizmantojam kādam svarīgam mērķim - mājas aizsardzībai. Kad izejam no mājas, jāpaskatās spogulī un jāpalūdz, lai dubultnieks sargā māju, un viņš to arī darīs. Savukārt, kad atnākam mājās, jāapsveicinās un jāpasaka paldies. Arī, ja atgriežamies pēc kaut kā aizmirsta, vēlreiz jāieskatās spogulī, lai nezustu aizsardzība.

Spoguli nav vēlams turēt guļamistabā. Tas tur var atrasties, bet tādā gadījumā naktīs to noteikti vajadzētu aizklāt. Galvenais - to nedrīkst likt tādā vietā, kur cilvēks no gultas var redzēt savu atspulgu. Tāpat nebūtu vēlams, lai spogulis "lūkotos" televizorā, jo tad tas uzsūks tur rādīto negatīvo informāciju.

Kad mājās kāds mirst, spoguļi obligāti jāaizsedz, citādi dvēselīte var ielīst spogulī un nenokļūt tur, kur tai pienāktos nokļūt. Faktiski spoguļi būtu jātur aizklāti četrdesmit dienas, jo tas ir laiks, kad dvēsele vēl uzturas pie saviem mīļajiem.

Nevajadzētu novietot spoguli uz āderes, tad var rasties tā sauktais atstarotais starojums, kas var sniegties pat desmit kilometru attālumā. Cilvēki brīnās - it kā noteikuši, ka telpā āderes nav, bet pēkšņi viena šķērso istabu! Dažviet ir pieņemts likt spoguli zem gultas, lai neitralizētu āderi, bet labāk to nedarīt.

Saplīsuši spoguļi jāaprok. Kad spogulis saplīst, tā vienotā pasaule tiek sadrumstalota, parādās nepatīkamas enerģijas, kas varētu kaitēt, tāpēc nekad nevajadzētu turēt mājās spoguļa lausku, nevajadzētu braukt ar auto, kuram ieplīsis spogulītis."

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz