Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Sonia Bos “Darbs ar Balto Rozi”
Baltās rozes simbolika un nīderlandiešu mistiķes, grāmatas "Cilvēks Ūdensvīra laikmetā” autores Sonias Bos raksts "Darbs ar Balto Rozi” .

Savā sākotnējā izskatā baltā roze simbolizē tīrību, nevainību un slepenību. Ir dažādu kultūru mīti un leģendas par pirmās rozes rašanos, kas sākotnēji bija baltā krāsā, bet pēc tam tika brīnumaini pārveidota. Bieži tīra balta roze tika attēlota ar iekrāsotām asinīm vai kļuvusi sārta no skūpsta. Taču baltā roze, galvenokārt, ir tīrības simbols.


Baltās rozes simbolika un nīderlandiešu mistiķes, grāmatas "Cilvēks Ūdensvīra laikmetā” autores Sonias Bos raksts "Darbs ar Balto Rozi”

Savā sākotnējā izskatā baltā roze simbolizē tīrību, nevainību un slepenību. Ir dažādu kultūru mīti un leģendas par pirmās rozes rašanos, kas sākotnēji bija baltā krāsā, bet pēc tam tika brīnumaini pārveidota. Bieži tīra balta roze tika attēlota ar iekrāsotām asinīm vai kļuvusi sārta no skūpsta. Taču baltā roze, galvenokārt, ir tīrības simbols.

Senās tradīcijas izmanto balto rozi kā patiesas mīlestības simbolu, kas vēlāk tiek iezīmēta ar sarkanu rozi. Taču balta roze turpina izteikt un saglabāt savu nevainības simbolu. Baltas rozes tagad izmanto, lai izteiktu dažādu noskaņojumu.

Tā ir pazīstama arī kā tradicionāls kāzu zieds. Šajā sakarā tā simbolizē vienotību, tikumu un jaunās mīlestības saites tīrību. Baltas rozes ir arī jaunas mīlestības simbols, kas vēl vairāk stiprina asociāciju un dara to ideālu laulībām. Līgavas pušķi bieži veido no baltām rozēm un citiem baltiem ziediem.

Balta roze asociējas arī ar godu un bijību, kas dara to piemērtotu aizgājēja mīlestības piemiņai. Apbedīšanas pasākumos tradicionāli ietver baltas rozes kā daļu no cieņas. Kā piemiņas simbols, baltā roze izsaka debešķību un garīgo mīlestību, un cieņu.

Lai arī mūsdienās visai plaši izmanto lielāko daļu sen iedibināto baltās rozes nozīmju, ir kļuvuši izplatīti arī citi tās simboli. Piemēram, tas ir tradicionāls jaunas meitenes simbols un izsaka kādu, kas ir pārāk jauna, lai mīlētu. Kaut arī varbūt vairs ne vispāratzīts fakts, tas joprojām ir daļa no rozes nozīmēm.

Balta roze dažādiem cilvēkiem var nozīmēt dažādas lietas. Tā var simbolizē jaunu sākumu, vai arī būt atvadīšanās zīme. Tā var izteikt mīlestības jūtas, draudzību, cieņu un cerību. Pamatā tā izsaka nevainību un tīrību. Baltās rozes nozīme ir ne tikai skaista, tā var iztekt arī kaut ko sarežģītu, ko atspēko tās vienkāršais izskats. Lai kāda nozīme tiktu piešķirta baltai rozei, varat būt pārliecināts, ka tās saņēmējs tiek ļoti novērtēts.

SONIA BOS "Darbs ar Balto Rozi”

Dzīve ir balstīta uz mīlestību, dievišķo mīlestību, ko sauc par Universālo Mīlestību. Tā ietver visas esošās lietas un būtnes. Pašreizējā evolūcijas posmā mēs visi esam ceļā uz šo mīlestību sevī, lai atzītu prioritātes. Tādējādi mēs galu galā atzīstam, ka dzīve ir mīlestība, cilvēks, mīlestība un viss, kas dzīvo, ir mīlestība. Dzīve tāpēc ir "paradīze", kur būt!


Strādāšana ar radošo spēku

Izmantojot universālos simbolus, kuri ir atbrīvoti no augšas, mēs varam viegli strādāt ar radošo spēku. Piemēram, vizualizējot baltu rozi, stipri domājot, mēs nodrošinām piekļuvi lielam Universālās Mīlestības rezervuāram, kas ir mūsos. Mūsu prāts veido vienvirziena ceļojumu uz Universālo Mīlestību, un tad veidojas mūsu apziņā. Tad mēs koncentrējamies uz nepatīkamām situācijām savās dzīvēs, kuru vietā mēs varētu izmantot mīlestību. Kad mēs lūdzam par nepatīkamu situāciju izmaiņām, Universāālā Mīlestība dara savu darbu.

.Ko dara Universālā Mīlestība?

Universālā Mīlestība mūs dziedina, mazina pat fiziskas sāpes. Tā dziedina un var novērst slimības simptomus. Tā mūsu dzīvē mazina visus trūkumus un grūtības, jo mūsos veidojas mīlestība, kas dara laimīgus, dod mums prieku. Mīlestība ir laime, kas motivē mūsu dzīvi. Īsāk sakot, tā ir ķermenis un prāts.

Ja, vizualizējot balto rozi, mūsu apziņā veidojas Universālā Mīlestība, mēs mīlam, esam harmoniski, mierīgi, relaksējušies, un Universālās Mīlestības dziedinošais spēks mazina mūsu haosu, disharmoniju, nelaimi, sūdzības, sāpes un stresu. Īsāk sakot, dara mūs atbildīgus, mazina mūsu nelaimes un disharmoniju. Un, ja ar milzīgu pilnību Universālā Mīlestība pieskaras mūsu nepilnībām, tā novērš šīs nepilnības un pārveido mūsu dzīves. Dzīve kļūst perfekta, un tajā ir daudz vairāk mīlestības. Tādējādi, katrs cilvēks rada sev labāku likteni.

Universāls veids, kā strādāt

Mēs varam strādāt ar Universālo Mīlestību ne tikai sev, bet arī risināt mūsu līdzcilvēku situācijas. Tā mēs sniedzam atbalstu viņu dzīvēs. Mēs šo mīlestību varam koncentrēt arī uz sabiedrību, pasaules ekonomiku, pastāvīgiem kara un terorisma draudiem, badu pasaulē, un tā tālāk. Tas viegli atrisināts šo problēmu.

Mēs varam atklāt, ka mēs neesam tik bezspēcīgi pasaulē, kā mēs domājam. Mēs izmantosim Universālo Mīlestību sabiedroto vērtējumam. Un, ja visi strādāsim šādā veidā ar radošo spēku, mēs būsim liels spēks dzīvju pilnveidošanā un turpināsim mūsu nākotni, lai radītu daudz gaišāku pasauli, kurā būt.


Avots: http://alare.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2624&mode=thread&order=0&thold=0
Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (14.01.2013)
Skatījumu skaits: 924 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz