Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Baltu mantojums - Dainas, zīmes

Mājas auras uzspodrināšana

Mājas enerģētika ietekmē visu mūsu dzīvi. Sakārtota un aktīva mājas enerģētika ir veiksmīga cilvēka viens no stūrakmeņiem.

 

Šodien padalīšos ar vienkāršiem un visiem pieejamiem mājās enerģētikas attīrīšanas veidiem . Mājas enerģētikas attīrīšana ir tikpat svarīga kā mājas tīrīšana vai mūsu pašu ikdienas higiēna , kas izpaužas kā duša , sejas mazgāšana utt.

Tāpat kā mums vajag nomazgāt dienā sakrājušos netīrumus un toksīnus no ādas , tāpat arī no mājas ik pa laikam vajag notīrīt visus netīrumus gan fiziskā plānā , gan smalkajā plānā .

 

Pirmkārt – jau jācenšas vienmēr māju turēt tīru un sakārtotu , pažobeles neaizkrautas un šķūnīšus tīrus.

 

Jācenšas visu pēc iespējas mest ārā , kaut arī škiet , ka varētu kaut kad noderēt . Nenoderēs vai ja vajadzēs , tāpat nevarēs atrast un no enerģētikas viedokļa , jebkurā gadījumā , mums ekonomiski izdevīgāk būs iegādāties konkrēto lietu tad , kad to vajadzēs , nevis glabāt to krāmu kaudzē . Cita lieta ir antikvariāts – tam ir enerģētiska vērtība un to ir vērts pieturēt . Taču arī nepārspilēt .

 

Kāpēc ir svarīga kārtība ?

Tāpēc ka nekārtība fiziskā plānā piesaista nekārtību vai haosu enerģētiskā plānā. Varētu teikt , ka pat ir otrādi – tur , kur enerģētika ir haotiska un negatīva , tur krājās visādi krāmi un gruži . Lai attīrītu šādu vietu , tā jāsaved kārtībā un jānokaisa ar sāli .

Tuvojās Ziemassvētki un mājas sakārtošana un iztīrīšana ir labākais veids kā šos Ziemassvētkus ieskandināt un sagaidīt .

 

Māja ir mūsu enerģētiskais centrs vai enerģētiskā banka , kurā akumulējās visa mūsu enerģija . Viss , ko ģenerējam un radām akumulējās mājās . Un ja mājās nevaram atjaunot spēkus un reģenerēties , tad kur tad to var izdarīt ? Mājai ir jābūt kā svētvietai , kurā atgriežoties mēs atgūstam spēku un līdzsvaru sevī .

 

Ķersimies pie pašām mājas attīrīšanas tehnikām .

 

Visas tehnikas esmu pārbaudījis praksē un tās viennozīmīgi stradā . Tas , ko vēl varu piebilst , kas ir svarīgi visu darīt apzināti , tātad ar konkrētu domu , ka māja attīrās , ka enerģija izkustās utt. Tāpēc ir labi skaitīt pie sevis šādas latviešu mantras .

“ Nešķīstais gars sadedzi un izšķīsti škīstības uguns taisnajās liesmās. “

Un otra : “ Bur man burvji , skauž man skauģi , nevar mani izpostīt , Dieviņš vija zelta viju apkārt manu istabiņ.”

Bur man buri, skauž man skauģi,
Nevar mani izpostīt.
Dievs man deva to zālīti,
Kur sirsniņa nesāpēja.

Avotā guni kūru,
Caur ūdeni dūmi kūp,
Caur mēnesi diegu vēru,
Tur zālīte uzziedēja.

Bur man buri, skauž man skauģi,
Nevar mani izpostīt.
Dieviņš taisa dzelžu sētu
Apkārt manu augumiņu.

Šos vārdus var izteikt skaļi visas tīrīšanas laikā vai purpināt pie sevis , kā to dara mūki meditējot .

Pirmā lieta , ko var izdarīt , ir salikt visos mājas stūros pārgrieztus ķiplokus un sīpolus , un atstāt tos vismaz uz pāris stundām , labāk jau uz visu dienu . Un no parastā rupjā sāls katrā telpā izveidot ugunskrustu vai krustu krustu , ko vēl var saukt par astoņstaru zvaigzni . Kad vēlamais laiks pagājis , svarīgi ir ņemt cimdus vai šaufeli un slotiņu , lai savāktu gan sāli , gan ķiplokus un sīpolus , jo tiem nav vēlams pieskarties ar rokām , jo tie būs piesūkušies ar destruktīvo enerģiju . Kad viss savākts , māju būtu labi izkūpināt ar kadiķi vai ar kādu vīraku.

 

Tad jāķeras klāt mājas tīrīšanai un kārtošanai . Es personīgi pēc iespējas visu iznesu no vienas telpas un sāku to mazgāt ar sālsūdeni .

Sālsūdeni taisu tā – ieleju spainī ūdeni un paņemu kārtīgu lielu sauju ar sāli , paturu to rokā , lai tas aktivizējas , piedomāju pie tā , lai tas palīdz atbrīvoties no liekā un piesaista mājai vairāk gaismu un radošo enerģiju . Tad ar šo pašu domu iemaisu sāli ūdenī , līdz tas izškīst un mazgāju istabu . Ūdenim pievienoju arī ēteriskās eļļas – labi der citronu, svētku sajūtai var apelsīnu, mandarīnu, taču mājas tīrībai – piparmētru , kadiķogu vai vīraka eļļu . Tad ar šo ūdeni izmazgāju istabu un izleju ūdeni un tā vismaz trīs reizes . Skaitot pie sevis vienu no augstāk minētajiem buramvārdiem ,  pirms mazgāšanas var māju izzvanīt , ja ir zvans . Ja nav zvana – var ar katlu vākiem , pannām vai ko citu metālisku izskandināt , jo šīs zvanošās skaņas šķeļ rupjās vibrācijas smalkākās. Vēl var iziet ar vaska svecīti – svecīti arī var apvārdot ar domu , lai tā sadedzina visu tumsas kaitējumu , noskaudumus utt. Un svecīti kratot vai asi šūpinot izeju visus stūrus un stūrī uzvelku krustu ar domu , ka tas transformē visu kaitīgo un destruktīvo . Tā katru istabu izmazgā , izzvana , iziet ar svecīti un izkūpina .

 

Darba visai ģimenei ☺ !

 

To var veikt kā svētku sagaidīšanas rituālu , tumsas iztīrīšanas un gaismas aicināšanas rituālu mājās . Kādam svecīte , kādam zvaniņš , kādam grīdas lupata un uz priekšu . Tīrot māju , bez žēlastības visu lieko jāmet ārā . Ja ir kamīns vai krāsns , vai ja ir vairākas šādas vietas mājās – tad tīrot vislabāk visu iekurināt un tur arī dedzināt visu lieko un aizdomīgo , jo ugunī sadeg arī visa informācija . Potams , lai sajūta labāka , pēc tīrīšanas var visos stūros sadegt svecītes un vēl labāk mājas stūros salikt akmeņus , lai tie notur mājā tīrību un enerģētiku .

Tas par mājās attīrīšanu varētu teikt ka ir viss . Sajūtiet – kā jūtaties pirms tīrīšanas un tad apsēdieties un izbaudiet , kāda ir sajūta mājā tad , kad ir iztīrīts . Visticamāk ja nebūs liels nogurums , tad gribēsies kaut ko darīt , jo iekustinātā enerģija pati grūdīs uz priekšu un modinās gan gribu , gan motivāciju turpināt darboties .

 

Vēl ko nepieminēju par īpaši nepatīkamām vai negatīvām vietām – tie varētu būt neizmantoti skursteņi , senas apbedījumu vietas zem mājas vai kādi citi melnie caurumi . Šadās vietās labi palīdz krustu krusts vai astoņstaru zvaigzne . Tā palīdzēs šo melno caurumu pievērt un sabremzēt destruktīvās enerģijas plūsmu .

 

Tagad ķeršos klāt pie mājas enerģētikas aktivizēšanas un nostiprināšanas .

 

Mājas enerģētiskā attīrīšana ir svarīga un tas ir pirmais , kas jādara , ja bērni sākuši slimot , vīram vai sievai neiet biznesā vai darbos , ja sāk trūkt nauda vai apstājusies jebkura no dzīves tēmām .

 

Taču enerģētikas nostiprināšana ir tikpat svarīga . Ja enerģētikas attīrīšana būtu kā jebkuras lietas izmazgāšana , tad enerģētikas nostiprināšana būtu kā caurumu aizdarīšana . Kā uzlikt ielāpu kabatai , lai nauda neripo prom . Kā aizlīmēt traukā caurumu , lai ūdens netek ārā . Kā laivā aizdarīt caurumu , lai ūdens nesmeļās iekšā .

Māju varam attīrīt un sakārtot , taču ja ir enerģētiski caurumi mājas enerģētikā , tad viss , ko izmetām pa durvīm ārā , pavisam drīz atgriezīsies pa logu , vai kādu šķirbu sienā . Mājas enerģētika ir tāpat kā siltums , tā aizplūst , ja sienās ir plaisas vai caurumi . Lai šos caurumus aiztaisītu un enerģētiku noturētu , vislabāk ir izmantot akmeņus . Būtiski ir , lai šie akmeņi būtu enerģētiski tīri . Akmeņus var salikt uz teritorijas stūriem vai krustpunktiem , taču svarīgi būtu tos neuzlikt uz ūdens āderēm , jo tad sāks mājinieki slimot un mājiniekus piemeklēs visādas kaites . Šo procesu labāk uzticēt kādam zinātājam . Taču nevajadzētu būt naiviem un uzticēt šo procesu un visus citus procesus , kas saistīti ar māju cilvēkam , par kuru neesat pārliecināti par visiem 200% , ka tas ir cilvēks , kurš strādā ar gaismu vienā pusē , jo citādi paliks viss tikai sliktāk . Nebūsim naivi un neuzticēsimies nevienam , kamēr nav pierādījies pretējais .

Mājas un teritorijas enerģiju var nostirpināt , skaitot augstāk minētās tautas dziesmas vai buramvārdus un visu teritorijas robežu nokaisot ar sāli , berot to ar roku no kreisās uz labo pusi . Nezinu kā tas jādara pareizi , taču es stāvu robežas iekspusē un beru tik daudz , ka redz tādu treknu baltu līniju . Pirms tam gan ar šo sāli kārtīgi pameditēju un uzlādēju ar gaismu un mīlestību . Sāli var izmantot arī vietās , kur jūt , ka nav laba enerģētika vai tur , kur teritorijā jūtami enerģētiskie caurumi .

Sāli jāpatur rokā kādu brīdi un no kreisās uz labo jānober pāri nepatīkamai vietai vai tur , kur jūt , ka vajag . Tā var attīrīt arī paklājus un citus priekšmetus mājā , nokaisot ar sāli un tad sāli savācot ar putekļu šucēju vai kādu citu instrumentu .

Tas par enerģijas nostirpināšanu būtu pagaidām viss .

 

Mājas enerģijas aktivizēšana un sakārtošana

 

Ugunskura vai vairāku ugunskuru kurināšana ar rituālu nozīmi palīdzēs gan mājas enerģētiku nostirpināt , gan aktivizēt.

 

Vislabāk atrast katrā teritorijas debespusē vietu . Sajust to vietu , kur vislabāk kurināt ugunskuru un uzkurt četrus lielus ugunskurus . Ja nav iespēja uzkurt četrus ugunskurus , tad vismaz vienu . Uguns gan attīra , gan aktivizē , gan nostirpina enerģētiku , taču ir svarīgi , lai tam būtu kontakts ar zemi , tad ir vislabākais efekts , tāpēc krāsns , kamīna vai plīts kurināsana maz ko dod .

Iekurinām ugunskuru un sagādājam ugunij visādus ziedojumus , lai uguns ir priecīga būtu jūsu sabiedrotais . Ziedot var visus graudaugus , sāli , cukuru , maizi un visādus labumus , arī ziedus un augus . Kad ugunskurs kārtīgi iekūries , tad ņem ziedojumu rokā , uzlādē to ar kādu domu vai veltījumu ugunij un met ugunskurā .

Šādi var nodot arī informāciju kosmosam un dieviņam , ieliekot to ziedojumā . Kad ziedojums sadeg , informācija nonāk kosmosā pie izvelētā adresāta :) . Šāds ugunskurs attīra teritoriju , aktivizē zemes un mājas enerģētiku un izkustina iestrēgušos procesus .

 

Mājas enerģijas aktivizēšana un sakārtošana - Tā ir tikpat svarīga kā mājas attīrīšana un enerģijas nostiprināšana .

 

Jo ja trauks , kurš šajā gadījumā ir māja un zeme , ir izmazgāts , caurumi aizdarīti , tad tajā ir jāiepilda ūdens vai šajā gadījumā enerģija , visatbilstošakā būtu gaismas enerģija . Jo ja mēs trauku nepiepildām , tas piepildās ar ko pagadās . Ja vāze ilgi stāv tukša , tā aizput , tajā sāk dzīvot zirnekļi , mušas un visādi citādi radījumi . Tāpēc svarīgi ir trauku piepildīt . Tās ir atkal kā ar mājas siltumu – lai mājā siltums turētos , ir jāaizdara caurumi , taču lai mājā siltums rastos – ir jābūt krāsnij , kuru kurināt un kustināt enerģiju . Protams , no zemes nāk enerģija un pati vieta izstaro enerģiju , taču tas ir tikpat daudz , cik zeme izstaro siltumu. Aptuveni metru dziļumā zeme vienmēr ir silta , tur ir 6-7 grādi , ja vien nav kāds vulkāns vai geizeris . Taču mums ar to var būt par maz , lai justos labi . Tāpat ar enerģētiku .

Māju piepildīs ar enerģiju visa domas un darbības . Var pameditēt uz to , lai māja piepildās , var uzdziedāt kādu enerģētiksi spēcīgu dziesmu , var sadegt svecītes un daudz ko citu, galvenais ticēt tam ko dara.

 
 

 Avots: http://spekavots.lv/majas-auras-uzspodrinasana/
Kategorija: Baltu mantojums - Dainas, zīmes | Pievienoja: Saulite (14.12.2015)
Skatījumu skaits: 1049 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2362
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz