Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Baltu mantojums - Dainas, zīmes

Austras koka elpošana

Trīs rītiņi Saule lēca
Sarkanâja kociņâ;
Meklè kungi, stārastiņas,
Ta kociņa neatrada.
Es atradu ganidama
To kociņu lapojot:
Zelta zari, vaŗa saknes,
Sudrabiņa lapiņàm.

 

Austras koks Saulei uzlecot. Saules laiva Saulei norietot. Pelēkās stundas pirms Saullēkta un pēc Saulrieta. Mūsu senčiem tas bija pats  maģiskākais laiks.

Ir ļoti daudz seno un mūsdienu  enerģētiskās prakses. Jā mēs elpojam visu dienu un visu laiku, bet cik kvalitatīvs ir šīs elpošanas process? Kas nosaka elpošanas procesa kvalitāti? Tas cik daudz vai maz  gaisā ir putekļi ? - Jā.

Tas cik daudz gaisā ir  skābekļa un ogļskābās gāzes?- Arī!

Bet vēl eksistē tāda lieta kā Prāna - kā teikts Upanišadās:"  "Prāna" nozīmē "Tālā" jo no tiem kas to jēdz nāve notiesas ir tālu!" Tātad runa ir par kādu transcedentālu , gaisam piemītošu faktoru,kas būtiski uzlabo elpošanas kvalitāti. Enerģētiku, kuru satur  gaiss. Arī pārtika satur  šo prānu. Paskaidrošu ar piemēru - ir  kāds nosacīts pāertikas augs. Ja tas ir  ražots lielsaimniecībā apstrādāts ar nejūtīgu tehniku masveida plantācijās viņa enerģētika  ir gandrīz vienāda ar nulli. Tajā ir kaut kādas pārtikas vērtības, bet garīgi cilvēku tas nespēj uzturēt. Kas ir cilvēks bez gara, bez dvēseles? - Fiziskais ķermenis . Precīzāk - tukša čaukla, līķis bez dzīvības. Pat tad ja viņš turpina pārstrādāt  barību un  dirnēt ik vakaru pie televīzota  viņš ne arko  neatšķiras no  lielsaimniecībā ražota burkāna. Lielpilsētas ir plantācijas, kurās audzē zombijus. 

Ņemam nākamo augu - to ir audzējis zemnieks, laucinieks, apstrādājis , sējis ar rokām, rušinājis , ravējis. - cik tādā ir Prānas? Nesalīdzināmi vairāk nekā masu produkcijā. Tieši tik daudz lai spētu uzturēt cilvēka garīgās vajadzības un fizisko ķermeni.

Un trešias augs - nepieradināts, savvaļas - pats izaudzis , brīvs nepieradināts, pats par savu dzīvību cīnījies ar nezālēm, varbūt sīvs, rūgts,ciets, bet tam piemīt daudz vairāk Prānas - tas ir pilnvērtīgas garīgās barības avots!

Saulei lēcot gaisā prāna ir 90 % un nevajag  doties kalnos, tuksnešos, dziļās alās, kļūt par vientuļnieku lai tālu no civilizācijas  elpotu gaisu kurā ir tīra Prāna ir mazāk ekstrēmi paņēmieni. Nepaslinkojiet un  piecelieties Saullēktā lai veiktu elpošanas vingrinājumus. Tikai dariet to regulāri!  Vēlams brīvā dabā , prom no cilvēkiem, bet var vienkārši sētā, uz balkona , uz jumta - kur kuram ērtāk. Pastāviet , paelpojiet Saullēkta gaisu. Stundu pēc saullēkta gaisā vairs būs tikai 3% Prānas. Ir atšķirība? Paši elpošanas vingrinājumi - jeb kuri, pēc jūsu ieskatiem. Vēlams lai elpa būtu mierīga , nesaraustīta, ne vairāk kā 2 pilni elpošanas cikli minūtē.

Papildus efekts - var saasināties oža, precīzāk, parādās spēja "saost auras", spēja sajust nepareizu enerģētiku. Tam ir visai  interesants blakus efekts. Piemēram, ne tikai dzīvnieki, bet arī cilvēki partnerus, neapzināti, meklē pēc smaržas. Kas ir cilvēka smarža? Katra cilvēka induviduālā smarža veidojas no sviedriem, precīzāk no tā cik un kādas sastāvdaļas ir viņa asinīs. Tā var izpausties efekti no sliktas pārtikas  un iedzimtība. Citiem vārdiem mūsu deguns ir  spējīgs, neatkarīgi no mūsu abziņas veikt DNS testu uz partneru saderību! Bet saderība šādā līmenī garantē daudz stabilākas un ilgstošākas attiecības. Ko mēs daram sabiedrībā? Smaržas, dezodranti, odekloni, losjoni... Kas tas ir? Veids kā malkdināt partneri, veids kā sagraut ģimeni. Paradokss? Nujā  itkā sieviete uz sevi krāmē čupām apmetuma, apsmidzina sevi ar smaržām kā makšķernikas ēsmu uz āķa ar nolūku "noķert Lielo lomu", bet patiesībā - dara visu lai noķertu ne savu "zivi".

Vai cits efekts, kas saistās ar Prānu un Prānas jūtību. Mums valdošie ir Rietumu vēji no Atlantikas. Ir ievērots,ka piemēram, cilvēkiem kas dzīvo uz Austrumiem no kapiem mūža ilgums ir mazāks nekā cilvēkiem, kas dzīvo uz Rietumiem no kapiem. Iznāk ka vē'jšs nes no Rietumiem uz Austrumiem Prānu. Loģiski aiz kapsētām stiepjas  visai ievērojama  nekroenerģijas  smoga zona. Lūk arī samazinās mūža ilgums, pasliktinās kriminogēnā situācijua un tā tālāk.

Ir tam praktiska nozīme? Nu ir.

Vecas lietas, vecas fotogrāfijas, kurās atēloti miru;ši cilvēki - šīm lietām piemīt enerģētiska'vai Prāniskā atmiņa. Ap viņām ir lauks, aura. Ne jau velti  japāņi uzskatīja, ka ja lieta ir vecāka par 100 gadiem tajā var iemitināties gars un tā var "sākt spokoties". Vecas lietas,kas ilgstoši bijušas  kopā ar cilvēkiem, kas ilgstoši  ir atradušās pamestās mājās viņāmvisām ir asva aura, kuru vispār var attīrīt, bet cik tras ir nepieciešams? Jo attīrīt nebūs viegli. Piemēram ieroči "atceras" katru ko nogalinājuši. Uzlieciet roku uz sena  zobena rokturaun nolasiet no tā informāciju.- šausmu filmas skatīties ilgi vairs negribēsies! Mūsu senči lika  vājiniekus nomirt uz salmu cisām uz grīdas, gan aizgājējam vieglāk aiziet, gan  šos salmus sadedzināt iznāk lētāk nekā ,kad jāsadedzina apmirta gulta.  Bija īpaša dziednieku vai burvju kategorija  - riebēji, kas kā  darba istrumentu izmantoja 9 reizes apmirtu priekšmetu. Ar šo priekšmetuu varēja  "mirināt slimību" un tik pat labi - pašu cilvēku. Citiem vārdiem tas bija varens nekroenerģijas  akkumulātors. Mūsdienās par tādiem var izrādīties, piemēram, slimnīcas gulta. Interersanti? ... Nu jā.

Un tagad par ķīmiju. Pareizāk par "Eiroremontu". Cik tas reāli ir veselīgs? Parēķināsim kādi "fenaldehīdi" un "fenoli" iztvaiko dzīvoklī, kurā veiksts eiro remonts ar mūsdienu materiāliem? Tas nav dzīvoklis - tas ir nāveklis! Mēbeles no skaidu platēm, krāsas, lakastepes, silikons, plastmasas logi, plastmasas trauki, plastmasas ūdensvadu caurules. Elektrības vadi, kas ir tik pat kaitīgi kā  nelabvēlīgās āderes  dzīvoklī. Vads iet gar gultu, vads iet pār  gultu, vads iet zem gultas... Mobīlie tālruņi , televīzori, datori, mikroviļņu krāsnis.

Pārtika un pārtikas piedevas, farmacētika un konservanti, kurus pievieno farmacētikas produktiem.

Turpināt?

Un otra puse - nekad neēdiet ēdienu, kuru pagatavojušas rokas, kurām 'jus nevarat uzticēties. Ēdiens ir jāgatavo tā lai tam pieskartos pavāra roka, nevis cimdi. Ja šīs rokas  jums ir nepatīkamas tādai barībai nebūs svētības.

Kategorija: Baltu mantojums - Dainas, zīmes | Pievienoja: Saulite (30.11.2015) | Autors: Māris Pelēkais
Skatījumu skaits: 822 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2362
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz