Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Krāsa un raksturs
Amerikāņu psihologi apgalvo, ka iemīļotās krāsas raksturo cilvēka personību.

SARKANĀ KRĀSA. Parasti tā asociējas ar darbību, dedzību, kaisli, uzvaras alkām. Cilvēku, kas tērpjas sarkanā, nemoka sirdsapziņas pārmetumi. Viņa uzvedība nekad neliecina par šaubām. Viņš nekad neatsakās no saviem nodomiem. Sarkanā dominante garderobē liecina par cilvēku, kas radis pavēlēt un izrīkot un visur vēlas būt pirmais. Pat sejā viņam ir līderim raksturīgi vaibsti, taču jāuzmanās, lai pašam sevī nenāktos vilties. Savā tiecībā uz mērķi šie cilvēki ir nenogurdināmi. Viņos verd dzīves mīlestība, bet priekšroka vienmēr tiek dota personiskajām interesēm. Sekā viss kārtībā – sarkanā ir iekāres krāsa.

MELNĀ KRĀSA. Ko meklē sieviete, kuru savaldzinājis šis dienvidu nakts dziļais tonis? Melnais saistās ar interesi par intīmajām attiecībām, arī ar tieksmi ārdīt. Cilvēks melnā apveltīts ar intuīciju, aktīvu zemapziņas reakciju. Sievietes rīcību vada nevaldāmas, spēcīgas kaislības, viņa ik brīdi ir gatava doties kaujā. Taču nereti nevaldāmas dusmas un pēkšņais naids var radīt neveiklas situācijas konfliktētājai pašai. Iekāres liesmas šajā cilvēkā ir grūti apslāpējamas – ir jāpaiet laikam. Saka – uz melnas lapas neko nevar uzrakstīt, bet sagaidīt no šāda cilvēka var visu. Pat šaubu nomocītā dzīvē neatlaidīgi virzās uz priekšu.

TUMŠI ZILĀ KRĀSA. Šī krāsa liecina par jūsu ceļot prieku, labām zināšanām, arī reliģiozitāti, māku audzināt bērnus, neatlaidību patiesības meklējumos. Nereti šīs krāsas pielūdzēji darbojas mākslas jomā. Viņus pavada veiksme un panākumi. Pateicoties savām personiskajām īpašībām vai zināšanām, viņi gandrīz vienmēr ieņem līdera pozīcijas. Sieviete zilā līdzinās aktrisei, kas alkst triumfa. Dotību un profesijas atbilstība tai sola lielas uzvaras.

GAIŠI ZILĀ KRĀSA. Tā ir sapņu, romantikas, ģimenes laimes un jauku fantāziju krāsa. Šīs krāsas tērpus valkā emocionālas personības. Cilvēks gaiši zilā nekad nav vientuļnieks. Dzīvē viņu vada vēlme gan dāsni dot, gan daudz gūt pretim. Šī ir sievišķības un mātišķa maiguma krāsa. Jūs alkaini tiecaties pēc dvēseles miera un ģimenes pavarda siltuma. Jūs vienmēr cenšaties uzturēt labas attiecības ar tuviniekiem. Dievināt jūras plašumus, ceļojumus. Saskarē ar pretējo dzimumu galvenā ir nevis seksuālā, bet garīgā sapratne. Jūs augstu vērtējat visu, kas tuvina – mieru, savstarpēju izpratni. Jūs gaida panākumi, lai gan dažkārt ceļā gadās šķēršļi, kas pirmajā acu uzmetienā var šķist nepārvarami.

TUMŠI ZAĻĀ KĀSA. Tā simbolizē mieru, neatlaidību, pārliecību, saikni ar Dabu, zemi. Cilvēku, kas tiecas uz tumši zaļo krāsu, reti kad interesē apkārtējo viedoklis, un viņu uzstājība un neatlaidība nereti atbaida līdzcilvēkus, tā var būt egocentriķa krāsa. Šie cilvēki tiecas uz dvēseles pilnības kalngaliem – to veicina estētisko jūtu izsmalcinātība. Ja talkā nāk arī veiksme, tad gandrīz neizbēgama ir arī materiālā labklājība. Gandrīz velti cerēt, ka sievietes tumšzaļā mainīs savu viedokli. Neapmierinātība seksa jomā var radīt satraukumu un emocionālu stresu. Stāvokli iespējams labot, ņemot talkā neatlaidību. Šo cilvēku tieksme būt neatkarīgiem ir tik stipra, ka nereti jebkurš iebildums izraisa pretreakciju. Vienīgais ierocis šajā situācijā ir diplomātija.

GAIŠZAĻĀ KRĀSA. Saistās ar apdomību, gatavību sadarboties, taisnīgumu, savaldīgumu. Šie cilvēki vienlīdz aktīvi var gan doties laulības ostā, gan no tās aizlaisties. Viņi nav skopi. Taču negaidiet no šiem cilvēkiem neatlaidību. Šī krāsa pieder jaunībai, savstarpējai vēlmei tuvoties. Neliedziet to viņiem saudzējot, no smagiem pārdzīvojumiem.

Ja jums patīk gaišzaļais tonis, tad jums droši vien ir daudz draugu, jūs uzņematies neskaitāmus pienākumus. Taču gūt panākumus jums parasti palīdz cilvēki, kas atrodas ārpus šī plašā paziņu loka. Lai iecerētais izdotos, ir jāiemācās sadzirdēt, ko saka citi, un lietderīgi jāizmanto dvēseliskā līdzsvara brīži, kas šiem cilvēkiem ir reti un ātri pagaist.

BRŪNĀ KRĀSA. Liecina par mērenību, tieksmi uz vientulību, prasīgumu un arī par skopumu. Ja jums patīk šī krāsa, varat uzskatīt sevi par cilvēku, kas droši stāv uz abām kājām, saglabājot savas personības noslēpumainību citu acīs. Apkārtējie var rēķināties ar jūsu palīdzību, atbalstu grūtā brīdī. Jūs netīk daudz runāt, bet jūsu teiktajā ieklausās uzmanīgi. Mīlestībai un izklaidei veltīto laiku jūs parasti uzskatāt par zemē nomestu. Jūs baidāties zaudēt savu brīvību un neatkarību. Brūnā ir brieduma krāsa. Lai kādi būtu jūsu mērķi, tos spēsit sasniegt, jo laiks ir jūsu sabiedrotais.

BALTĀ KRĀSA UN PASTEĻTOŅI. Šīs gammas dominante gardarobē liecina par valkātāja mierīgumu, izsvērtu pasaules skatījumu, tieksmi uz žēlsirdību, prasmi sniegt palīdzību īstajā brīdī. Šāda sieviete parasti uzticas līdzcilvēkiem, viņai piemīt prasme labi kontaktēties. Kas traucē dzīvot idillē? Greizsirdība un sīkumainība. Ir jābūt stipram kā lauvai un viltīgam kā čūskai. Pārlieks jūtu sasprindzinājums var mazināt ne tikai radošās spējas, bet arī seksuālās vēlmes.

VIOLETĀ KRĀSA. Apliecina valkātāja tiekšanos pēc plašuma, brīvības, pēc visa, ko nevar ielikt materiālistu diktētos rāmjos. Var teikt, ka jūsu dzīvē galvenais ir emocionālā un intelektuālā pašizteikšanās. Jūsu iedzimtā inteliģence var pārsteigt apkārtējos ar noturību, savukārt no jums šis uzvedības modelis tomēr prasa krietnu sasprindzinājumu. Ir nosliece uz veģetatīvās nervu sistēmas traucējumiem un vairogdziedzera slimībām. Jums patīk risināt rēbusus un minēt mīklas. Jūs sapņojat par Ikara spārniem, bet tajā pašā laikā nedrīkstat aizmirst viņa kritienu.

DZELTENĀ KRĀSA. Dzeltenā tērptu sievieti uz ielas nav iespējams nepamanīt. Gluži tāpat kā dzeltenu rozi vai citu dzeltenu ziedu buķetē. Dzeltenā krāsa simbolizē radošu garu, mīlestību, siltumu, gaišumu, labu audzināšanu. Tā liecina par prasmi koncentrēt un noteiktā virzienā vadīt savu gribasspēku. Šī krāsa "sasilda” gan materiālo, gan dvēselisko. Cilvēki, kas valkā tērpus dzeltenos toņos, ir augstsirdīgi, viņi parasti strādā radošu darbu, ar visu sirdi un dvēseli alkstot laimes. Dzīve šajā ziņā pret viņiem cenšas būt dāsna. Sievietes, kas dod priekšroku dzeltenam tērpam ir emocionālas un jūtīgas, tāpēc arī viegli aizvainojamas. Liktenis viņām ļauj iepazītīt dzīves ciešanas un kaislības. Viņu garastāvoklim un vēlmēm viegli pakļaujas pārējie. Viņām lemts augsts sociālais prestižs. Diemžēl viņas nespēj izvairīties no nepamatotas greizsirdības lēkmēm. Šīs sievietes ir izšķērdīgas un augstsirdīgas, taču dažkārt viņām pietrūkst veselā saprāta, lai nenonāktu pašapmierinātības gūstā.

TUMŠPELĒKĀ KRĀSA. Tā simbolizē ierobežojumus, arī apņēmību, spēju loģiski spriest, noslieci uz zinātni, medicīnu, izgudrojumiem, tehniku. Jums patīk kārtība ne tikai apkārt, bet arī domās. Nebrīnieties, ja jūtat tieksmi analizēt un salikt visu pa plauktiņiem. Jums šad tad pārmet pārlieku piekasīgumu, taču grūtos brīžos nekļūdīgi atrod ceļu pie jums, meklējot palīdzību. Jums ir vienlīdz lielas izredzes gūt ievērojamus panākumus gan humanitārās, gan tehniskās zinātnēs. Seksā jums pietrūkst atbrīvotības. Jums nav sveša vilšanās, taču spējat par to ātri aizmirst. Pār jums valda slēpta vainas apziņa. No tās gan vajadzētu atbrīvoties.

GAIŠPELĒKĀ KRĀSA. Šī ir saprāta, daudzpusības, arī izklaidības, nepacietības, pārsteidzības krāsa. Tā liecina par jauneklīgu dvēseli. Jums raksturīga nepārtraukta virzība uz priekšu. Gan sievietes, gan vīrieši gaiši pelēkā nevēlas samierināties ar ierobežojumiem pat tad, ja paši tos sev radījuši. Labprāt apiet grūtības ar līkumu. Šiem cilvēkiem raksturīga vieglprātība un neprasme koncentrēties. Cilvēks kura gardarobē dominē gaiši pelēkais, alkst pārmaiņu, tiecas uz arvien jauniem mērķiem, meklē jaunu vidi. Bēdziet no garlaicības jebkurā tās izpausmē, un saudzējiet nervus! Vairāk uzmanības pievērsiet savai veselībai, jo to par ziedošu diez vai var saukt. Jūs neciešat troksni un karstumu. Nebūdami maksimālisti, jūs ļoti labi protat veidot un uzturēt kontaktus ar apkārtējiem. Dažkārt jums pārmet nepietiekamu dvēseles siltumu un jūtu dziļumu, bet tas drīzāk ir jūsu kautrīgums.


Avots: http://www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=236&mode=thread&order=0&thold=0
Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (02.02.2010)
Skatījumu skaits: 1484 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz