Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Koki "donori" un koki "vampīri"
Koki mūsu ikdienā

Augi, koki, dzīvnieki un cilvēki ir savstarpēji saistīti. Tikai attīstības gaitā cilvēks ir zaudējis spēju saprast, sadzirdēt, izjust slimā ķermeņa daļas pašus pirmos signālus, saucienus pēc palīdzības un brīdinājumus par draudošo slimību. Toties saslimis suns, vadoties pēc savas intuīcijas, mežā vai pļavā atradīs sev nepieciešamo zālīti, kas nepieciešama viņa veselības uzlabošanai.

Savas enerģijas attīrīšanai, enerģijas papildināšanai senie ķelti, Tibetas jogi bieži izmanto  koku enerģiju. Ķelti godāja kokus un katram jaundzimušajam piedēvēja savu koku. Koks sargāja cilvēku no dažādām slimībām, papildināja cilvēka dzīves enerģiju un pasargāja cilvēku no dažādiem negaidītiem dzīves pavērsieniem vai bīstamiem notikumiem. Druīdi uzskata, ka cilvēks un koks ir dabas sastāvdaļas. Tātad, fiziski un garīgi sagatavots cilvēks ir spējīgs smelties sev vajadzīgo enerģiju no kokiem. Garīgā sagatavošanās ir saistīta ar zināšanām par kokiem, par to enerģijām. Lai izmantotu koku enerģiju ir jāzina, kurš koks dod enerģiju, kurš samazina enerģiju

Kokam, no kura gribam smelties enerģiju, ir jābūt veselīgam. Vislielāko enerģiju var iegūt no koka, kuram līdzās nav citu koku. Attālumam starp kokiem ir jābūt vismaz 6 metriem.

 Kā iegūt enerģiju no kokiem

Ja cilvēks ir noguris, viņu nomoka depresija vai viņš ir saslimis (izņemot iekaisuma procesus), tad, smeļoties koka enerģiju, ir jānostājas kokam dienvidu pusē. No sākuma sasveicinamies ar koku, piespiežam pieri pie koka stumbra, apskaujam to galvas augstumā un lūdzam kokam palīdzību, piespiežam visu ķermeni pie koka.

Ja cilvēks ir pārāk satraukts, iztukšots, ir iekaisuma procesi, tad jānostājas koka ziemeļu pusē. Jasasveicinās ar koku, jālūdz tam palīdzība un pie koka piespiežamies ar muguru, rokas ir nolaistas uz leju, bet plaukstas ir piespiestas pie koka stumbra.

Ja vienkārši gribam pasmelties koka enerģiju, tad apskaujam koku vienalga no kuras puses. Saņemot enerģiju no koka, cilvēku var pārņemt dažādas izjūtas. Citi izjūt, it kā kaut kas izplūst caur visu ķermeni, var būt viegls galvas reibonis, siltuma sajūta. Daži izjūt dīvainu vieglumu visā ķermenī, miegainību vai gluži pretēji - lielu enerģijas pieplūdumu. Katrs cilvēks savādāk izjūt koku enerģiju un ir arī cilvēki, kas vispār to neizjūt. Toties, ikviens, kas ir pietuvojies kokam, neatkarīgi no viņa izjūtām, saņem enerģiju no koka. Nav jāuztraucas, ja pirmajā reizē nespējāt kontaktēties ar koku un neizjutāt koku enerģiju. Varbūt tas izdosies otrajā, trešajā vai citās nākamajās reizēs. Jāatceras, ka pie koka ir jāiet tikai ir labām domām.

Ne visi koki ārstē vienādi. Vieni ir neitrāli, citi papildina cilvēka enerģiju, bet citi atņem enerģiju ( "koki-vampīri" ).

Kad cilvēkam ir jāatbrīvojas no negatīvās enerģijas, kad viņš grib attīrīt savus enerģētiskos kanālos, izmainīt savu biolauku, viņam ir jāiet tieši pie "kokiem-vampīriem", kas atņem lieko enerģiju.

"Koki-vampīri" ir : apse, papele, kastanis, kārkls, vītols, egle, ieva un kadiķis

Apse ļoti labi attīra no negatīvās enerģijas. Pieejot pie apses ir jābūt pilnībā "atvērtam" un ar katru elpas izelpu domās ir jāatbrīvojas no visa sliktā. Jau tālā senatnē tika uzskatīts, ka vislabākais ierocis cīņā pret spokiem, vampīriem, tumšajiem spēkiem ir apses miets.  Apsei piemīt brīnišķīga spēja pārveidot un jau attīrītā veidā novadīt visu negatīvo, tumšo enerģiju zemē, ūdenī. Attīroties no negatīvā, cilvēks sāk justies vieglāk un brīvāk. Ar apses palīdzību ir iespējams atbrīvoties un pasargāties no enerģētiskiem uzbrukumiem kabinetā, uz ielas un citās sabiedriskās vietās. Lai iegūtu apses aizsardzību, no apses zariņa ir jāizveido kāda rotaslieta vai vienkārši jānēsā līdzi mazs apses zariņš.

Lai mazinātu sāpes, ir jāpiespiežas pie apses.

Var pagatavot arī mazas apses zara ripiņas, vai plānus dēlīšus, kas labi palīdz galvassāpju gadījumā. Daudzi kaitnieki met lielu līkumu apsei, tāpēc agrākajos laikos, baznīcas kupolu iekšpuse tika veidota no apses.
Kaut arī kadiķi vairāk var pieskaitīt pie krūmiem nevis kokiem, tomēr tam arī piemīt liels attīrīšanas potenciāls. Atšķirībā no apses, tas nevis attīra pašu cilvēku, bet gan cilvēka apkārtējo vidi. Ar kadiķa palīdzību (to dedzinot) var attīrīt cilvēka auru, dzīvokli, māju, mašīnu.

 Papelei ir vienmērīga, noteikta un spēcīga regulējoša enerģija. Tā palīdz psiholoģisko procesu korekcijā. Papeles enerģiju labāk ir vērst uz konkrētu vietu ķermenī, kur ir kāds iekaisuma process: uz galvu, ja ir galvassāpes vai piespiežot koka ripiņas vai dēlīti tieši pie sāpošās vietas ķermenī - pie locītavām vai uz mugurkaula.

Kastaņa ripiņas vai dēlīši labi palīdz poliartrīta gadījumos.

Kārkliem un vītolam piemīt mierīga, nomierinoša, atbrīvojoša enerģija, tāpēc to ir labi izmantot psihisko traumu vai nervu sasprindzinājuma gadījumos, kā arī lai mazinātu un  noņemtu galvassāpes. 
Pagatavotajiem dēlīšiem no kokiem ir jābūt apmēram 10-20 mm resnumā un  50-80 mm garumā. Tos liek pie sāpošās vietas pārdienās uz 20 - 30 minūtēm. 
Nav vēlams pārāk ilgi uzturēties pie "kokiem-vampīriem", jo tie var atņemt pārāk daudz enerģijas.


Enerģiju dodošie koki ("koki - donori" )  ir: ozols, kļava, priede, akācija, bērzs un irbene

Visspēcīgākā enerģija ir ozolam. Tuvojoties ozolam vienlaicīgi var parādīties gan neliela baiļu sajūta, gan arī spēcīga pievilkšanās sajūta pie koka, kurš spējīgs dot daudz enerģijas un domu skaidrību. Senči uzskatīja, ja kāds par kaut ko nopietni gribēja padomāt, tad lai pastāv pie ozola. Cilvēks, kas pastāvējis pie ozola, iegūst domu apskaidrību. Droši tuvojieties ozolam un ozols padalīsies ar savu gaišo, spēcīgo enerģiju.

Priede piepilda cilvēka ķermeni ar spēcīgu, impulsīvu enerģiju. Ar priedes enerģiju vislabāk ir uzlādēties tikai pirms izšķirošiem, dzīvei svarīgiem brīžiem.  Priedes enerģija paceļ tonusu, paaugstina arī imunitāti un zināmā mērā ir arī kā antidepresants. Priede ir spējīga mazināt cilvēka šaubas, uztraukumu. Priede ir labsirdīgs koks, pie kura ir jāiet ar atvērtu sirdi.  Bet jāatceras, ka cilvēkiem, kuriem ir slima sirds vai bieži moka migrēna, labāk būtu atturēties no pastaigām priežu mežos. 
Ja gadījumā priede nevar palīdzēt, tad vērsieties pēc palīdzības pie kļavas.

Kļava ir vienādi laba visiem cilvēkiem. Kļava palīdzēs ātrāk atbrīvoties no slimības vai atvieglos slimības gaitu. Kļava saprotoši uztver visus cilvēku emocionālos "sprādzienus" un saprot, ka tie nav vērsti pret viņu.  Apmaiņā kļava cilvēkam dot spēku, mieru un stabilitātes sajūtu. Ļoti veselīgi ir dzert kļavu sulu.

Bērzs izdala maigu, nomierinošu enerģiju, kura plūst nepārtraukti un spēcīgi. Ne katrs cilvēks ir spējīgs saņemt bērza palīdzību. Palīdzību var saņemt tikai tāds cilvēks, kas mīl šo koku un pret to izturas ar maigumu. Pret tādiem cilvēkiem bērzs ir devīgs un dāvā savu enerģiju pārpārēm. Cilvēks, kuru bērzs iemīlēs, bērza klātbūtnē būs vesels un spēcīgs. Bērzs spēj sadziedēt gan garīgās, gan arī fiziskās rētas.

Akācija - tas ir universāls koks, kuras enerģija ir vērtīga visiem, bet it sevišķi sievietēm.

Irbenes enerģija ir līdzīga akācijas enerģijai, tikai daudzuma ziņā tā ir mazāka.

Lai papildinātu savu enerģiju ar koka enerģiju vajag kontaktēties ar koku personīgi un vienam pašam. 
Lai pareizi papildinātu savu enerģiju ar koka gaišo enerģiju, pastāviet 40 - 50 cm attālumā no koka  2 - 5 minūtes, domās vērsieties pie koka ar lūgumu palīdzēt, pēc tam cieši pieejiet pie koka. Piespiediet pie koka stumbra seju, it kā to noskūpstot. Pēc tam atbrīvojieties un iedomājieties, ka ar katru elpas vilcienu jūsu ķermenī ieplūst sudrabota, gaiši zila vai violeta gaisma. Tā plūst pa jūsu rokām, mugurkaulu, kājām un sakoncentrējas saules pinumā. Pie koka-donora nevajadzētu stāvēt ilgāk par 3 - 5 minūtēm, citādi par paaugstināties asinsspiediens un tikt traucēts miegs.

 Ejot prom no koka, neaizmirstiet viņam pateikt paldies!
Maija Kalniņa
avots: http://maija.ucoz.lv/publ/koki_musu_ikdiena/27-1-0-333

Koku enerģētiskais raksturojums

Katram kokam un augam ir sava nozīme un uzdevums uz Zemes, lai palīdzētu un kontaktētos ar mums. Pēdējo gadsimtu laikā lielākā daļa cilvēku ir aizmirsuši par dabas nozīmi savā dzīvē.

kā arvien vairāk domubiedru plāno kā labāk izveidot savu Mīlestības Telpu un grib radīt skaistus dārzus un parkus, tad piedāvāju Līgas Ezeras koku enerģētisko raksturojumu, lai ikkatra Dzimtas mājvieta kā arī parki un dārzi būtu ne tikai skaisti ,bet arī gudri izveidoti.

No Vladimira Megrē grāmatām mēs jau gana daudz zinām par ciedru, tādēļ šoreiz par citiem pazīstamākajiem kokiem.

Kā arī gribu atgādināt, ka nav sliktu koku vai krūmu, ir tikai jāmāk tos saprast un pareizi izmantot to, ko tie mums dod.

Koku enerģētika:
Ozols
Ozoli ir enerģiju dodoši, ļoti spēcīgi koki. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķās un zelta enerģijas nesēji. Tie nes īpašu kosmisko svētību visiem, kas ir līdzīgi tiem vai kas vēlas tādi būt no visas sirds. Ejiet pie Ozola, ja jums vajag Jupitera enerģiju, visvairāk tas piemērots vīriešiem, jo tie katru mēnesi nezaudē enerģiju, bet neatgrūdīs nevienu, kas ir gaišs un garā cildens. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Lūdziet viņam palīdzību un jums nolemtais liktenis tiks piepildīts, ja vien tas nebūs pretrunā kosmosa likumiem. Tas ir koks, kas var ļoti daudz. Ja jūs iegūsiet Ozola draudzību, tad tas strādās, lai jums un jūsu ģimenei palīdzētu visu mūžu, Ozoli ir vareni draugi. Taču, ja kādreiz esat kaut otrā pasaules malā darījis kādam Ozolam pāri, tad katrs Ozols, pie kura jūs iesiet ar lūgumu, nesīs jums jūsu likteņa sliktāko pusi. Labāk neriskējiet. Ozols ir varens un gudrs spēkavīrs, kas visu apsver ar prātu, jo viņam jāvada visa sava dzimta. Ejiet pie Ozola no 21.00 līdz 00.00.

Bērzs
Bērzi ir enerģiju dodoši, ļoti spēcīgi koki, bet zināmā veidā pretstati Ozoliem. Bērzs nes sudraba enerģiju, tas labāk saprotas ar sievietēm. Bērzs neko jūsu liktenī nemainīs, ja vien tas nav saistīts ar grūtniecību un bērniem, kad tas palīdz vienmēr. Bērzs noskaidros jūsu paša haotisko prātu un jūs pats ieraudzīsiet risinājumu. Bērzi ir mākslinieki un dzejnieki, poēzijas koki, tie vairo skaistumu un smalko uztveri. Bērzi ir emocionāli un jūtīgi koki, kurus viegli aizvainot, tie nepiedos nevienu rupju vārdu, ko dzirdēs izrunājam tā klātbūtnē. Bērzs ir kā vieda pareģe, tai pašā laikā trausla un ievainojama dvēselīte, māte, kuras mīlestība nepazīst robežu. Ejiet pie Bērza no 6.00 līdz 9.00 vai vakarā, kad drīz rietēs saule.

Priede
Priede ir Saules koks. Tā ir spēku dodošs koks, ļoti stipra un lepna. Priedei nedrīkst neko lūgt, tā visu pati zina. Pasakiet tikai palīdzi man un viņa to darīs. Viņa piepildīs cilvēku ar ticību sev un attīrīs ar kosmisko uguni. Priedes palīdz visu slimību gadījumos, ļoti rūpējas par fizisko veselību. Priede ir cēla un lepna, bagāta mātes meita, kas ir ar labu sirdi un čakla, bet nevēlas tikt traucēta un nenovērtēta. Ejiet pie priedes visā laikā, kad spīd Saule.

Egle.
Egle enerģiju nedod, bet cilvēkam nosūc. Viņai ir jātiek galā ar cilvēku darbības sekām, tāpēc nebrīnieties, ka viņa nepavisam nemīl cilvēkus. Viņa var sadraudzēties ar kādu, bet reti. Egle pieņem cilvēkus tikai tad, kad viņai ir mazāk darba, pēc Ziemassvētkiem, kad pasaule ir attīrīta un kamēr vēl ir sniegs. Šajā laikā egle sakārtos biolauku un nosūks no tā visu lieko, tikai neejiet tai klāt, stāviet metra attālumā un vispirms atvainojieties par visu, ko esiet dabai nodarījis. Īpaši labi Egles aizlāpa astrālos caurumus. Egle ir veca sieviete, daudz cietusi mūžā, un lai gan nav zaudējusi ticību labajam, tomēr ir rūgtuma pilna. Ejiet pie egles, kamēr ir gaišs, bet nespīd spilgta saule.

Apse
Apse nosūc enerģiju. Viņas pienākums ir no cilvēku pasaules nogādāt visu pazemes ļaunumu un visu slikto, ko cilvēki izmanto un nes dabā tur, kur ir tā vieta. Apse nav ļauna, tas ir viņas darbs, bet redzot tikai ļauno, viņa cilvēkus par draugiem netur. Viņa paņems visu, ja neuzmanīsieties. Tādēļ ejiet pie apses tikai attīrīties no visa sliktā, kas nonāks pa taisno pie Tumsas. Bet tad, kad viņa būs to paņēmusi, apmēram pēc 10 minūtēm, tad paņems visu, kas viņai patiks. Ilgāk nepalieciet. Apse ir laupītāja meita, kura neko labu dzīvē nav ne redzējusi, ne dzirdējusi, tādēļ pat nezin, ka tas eksistē un dara visu, ko grib. Ejiet pie Apses no saullēkta līdz 15.00.

Papele
Pie papelēm neejiet. Tās visas mūsu klimatiskajā joslā ir slimas un nelaimīgas, lai gan citur ļoti palīdzēt griboši koki. Varat ar to kontaktēties tikai tad, ja tā aug pavisam blakus mājai, bet atcerieties, ka tai ir grūti un neko vairāk par parunāšanos neprasiet. Ja tā jūs mīlēs, tad palīdzēs visur, pat neprasot atļauju. Un atcerieties, ka viņas ir nosūcošie koki un ilgi nepalieciet viņu tuvumā.

Liepa
Liepa ir dodošais koks, ļoti stipru enerģiju. Tā cilvēkiem dod vēlmi dzīvot un cīnīties, tā dziedē gandrīz visu, ja vien tai ļauj iejaukties visur, kur tā grib. Liepa ātri vien uzzinās no citiem kokiem visu, ko vien gribēs par jums un palīdzēs no tīras sirds, tas ir koks, kas tik ļoti grib palīdzēt, ka pat atļauju neprasīs un par to uzskatīs kaut vai sasveicināšanos. Liepa nes vistīrāko Zemes enerģiju un mieru. Šis koks pieņem arī Tumšos cilvēkus, bet tos tikai dziedē. Liepa ir gādīga saimniece, kas grib aprūpēt visus, kas ienākuši tās mājā. Ejiet pie liepas gaišajā diennakts laikā, tikai ne no 13.00 līdz 15.00

Osis
Osis ir ar maigu un kustīgu, ne pārāk spēcīgu enerģiju, ar kuru uzlādē. Dienā tas nes zelta, naktī sudraba enerģiju. Osis apvieno pretstatus. Tas neko daudz nedod, tikai tīro spēku, bet visu, kas jau ir, sakārto vajadzīgajā kārtībā un novērš haosu. Osis aktivizē jūsu mentālo ķermeni un ir vieglāk materializēt domas un piepildīt vēlmes, bet to jums pašiem jādara. Osis palīdz arī atvērt trešo aci. Osis ir divdzimumu būtne, kas iemieso visus iespējamos pretstatus. Ejiet pie Oša jebkurā laikā, tikai ne saullēktā un saulrietā, kad tas maina bioritmus.

Kļava
Maigs, enerģiju dodošs koks ir Kļava. Tā nes mieru un mīlestību un ļoti mīl nodarboties ar cilvēku mīlas un draudzības lietām. Viņa ļoti grib palīdzēt visiem atrast savu īsto un vienīgo, atrast harmoniju un mīlestību pašam sevī. Viņa palīdzēs arī sakārtot attiecības darbā un ģimenē. Kļava nekad nepiedos, ja to pametīsiet un pat atriebsies, jo uzskatīs, ka esat pelnījis sodu. Kļava ir jauna meitene, skaista un mīlas ilgu pilna. Ejiet pie Kļavas no 7.00 līdz 10.00, bet ziemā tā palīdzēt nevarēs.

Vītols
Vītols ir enerģiju dodošais koks, maigs un saudzīgs. Viņš attīra un sakārto astrālo ķermeni un atjauno cilvēka saikni ar Visumu un Debesu enerģijām. Vītols ir romantisks, mīlošs koks, kas neizmērojami pieķeras draugiem. Tas dāvā pareģa spējas, parāda pasaules skaistumu un atver acis uz visu daiļo, kas vien ir pasaulē. Tumšus cilvēkus Vītoli cenšas izolēt no sabiedrības un no tiem pasargāt sev mīļos. Vītolam ir ļoti kustīga astrālais ķermenis, un, kad vien jūs par to iedomāsieties, tas būtībā jau būs pie jums. Vītols ir jauns, sapņains puisis, kas ir it kā ne no šīs pasaules un gaida savu ideālo princesi. Pie Vītola ejiet jebkurā laikā.

Pīlādzis
Ļoti spēcīgs dodošais koks, kura darbības princips ir mīlestība. Pīlādzis dziedina un dod spēku visiem, kas mīl. Tas palīdz novērst visus šķēršļus, kas draud izšķirt mīlošas sirdis. Palīdz atvērt sirds čakru un iemīlēt visas jūtošās būtnes un Visumu. Atver sirdi Dievam. Pīlādzis ir Dievišķās varas pārstāvis Zemes virsū tāpat kā Ozols, Goba un Vīksna, Īve, Ābele, Bērzs, Ciprese, Egle un Apse. Pīlādzis palīdz tikai Gaismas un Mīlestības pārstāvjiem. Šie koki darbojas tikai tā, kā vēlas Dievs, un Pīlādzis ir tas koks, kas nekad un nevienam nepiedos nevienu kļūdu, ja vien tā netiks ar mīlestību sirdī nožēlota. Pārējie koki darīs, kas tiem jādara, jebkuros apstākļos, bet Pīlādzis var atļauties aizvērt sirdi tam, kas nemīl. Pīlādzis ir jauns zintnieks, kas velta savu kvēlas mīlestības pilno sirdi Dievam un līdzcilvēku laimei, tomēr jaunības maksimālismā prasa visaugstāko gara skaidrību no visiem. Ejiet pie Pīlādža no 12.00 līdz 17.00.

Īve
Īve ir spēcīgs dodošais koks ar cilvēkam grūti saprotamu raksturu. Tas ir Tora svētais koks, tomēr to labāk salīdzināt ar dievību Sehmetu. Viņa ir kara un vardarbības dieve, tomēr pozitīva dievība, kas aizstāv visu labo. Īves darbības lauks saistāms ar to daļu vardarbības un spēka pielietošanas, cik tas ir diemžēl pat gaismai vēl nepieciešams. Kad mums jāaizstāv sava dzīvība pret uzbrukumu, tad mums ir tiesības pat nogalināt, ja citādi nevar, to prasa izdzīvošanas instinkts. Īve pārstāv šo spēku daļu, kuras pareizās robežas cilvēkam ir ļoti grūti saprast un novilkt pareizi. Kad jādara kaut kas šaubīgs šajā jautājumā, tad padomu un palīdzību jāprasa tieši īvei. Īve arī dziedina tos, kas nebaidās no grūtībām un smagiem upuriem un palīdz stiprināt gribasspēku, kā arī panest šķietamas netaisnības, ko mums liek pārciest Gaismas spēki mācību dēļ. Pie Īves labāk neiet klāt, bet lēnām pastaigāties tās tuvumā. Pieskarties var galēja spēku zuduma gadījumā ne ilgāk kā uz 10 minūtēm. Īvei vienmēr jāpateicas, jo tas ir lepns koks un nepateicību nepiedos. Pie Īves var iet jebkurā laikā.

Goba un Vīksna
Goba un Vīksna ir ļoti radnieciski koki, kuriem atšķirības ir ļoti niecīgas. Goba ir mazliet mierīgāka un piedodošāka, Vīksna savukārt asāka. Tā arī vienīgā atšķirība. Vīksna ir pretstats Ozolam. Tai ir tikpat varens vainags un resns stumbrs un tā ir ļoti spēcīgs koks, bet tas ir enerģiju nosūcošs koks. Ja Ozols piepilda mūsu liktenī to, kam jānotiek, tad Vīksna no tā aizvāc visu, kam nav jānotiek un atbrīvo mūs no tā, ko mums nevajag. Goba un Vīksna labāk saprotas ar sievietēm, jo tās katru mēnesi zaudē mazliet spēka, bet toties attīrās, tāpēc Goba un Vīksna tās labāk saprot. Koki fanātiski pieķeras draugiem, tāpat kā Vītoli, Kļavas, Ievas, Bērzi un Papeles. Ja liksiet kokam jūs iemīlēt un tad pametīsiet, jūs salauzīsiet koka sirdi un visu savu garo mūžu tas pavadīs nebeidzamās sāpēs. Vēl vairākas dzīves jūs pavadīs koka pārmetums un jūs izveidosiet ļoti smagu karmisko saiti. Goba un Vīksna ir kā pusmūža sievietes, kas saprot pasauli no sākuma līdz galam, tomēr nezaudē rotaļīgumu un mīl no visa spēka. Ejiet pie Gobas un Vīksnas no 11.00 līdz par saulrietam, bet, ja ļoti vajag, tad vienalga kad.

Alksnis
Gan melnalkšņi, gan baltalkšņi ir līdzīgi, tikai melnalkšņi stipri varenāki, toties grūtāk pieejami. Alksnis ir enerģiju dodošais koks, kosmiskais skolotājs. Alkšņi translē visa Visuma informācijas lauka enerģiju un dos jums visu, ja vien būsiet to nopelnījuši. Alkšņi ir pilnīga miera koki un nesaprot cilvēkus diez ko labi, tie nekad neauklēsies un atklās jums vissmagākās patiesības visnesaudzīgākajā veidā, un pēc tam brīnīsies par jūsu asarām un skums, ka sāpinājuši. Bet viņi ir patiesības koki un daļa jums tik mīļo ilūziju ir diemžēl nepieciešamas veselajam saprātam un tikai attīstīta dvēsele spēj pieņemt absolūto patiesību bez histērijas un pat nāves. Bet, ja Ozols tikai pasmiesies, ka neticat tā teiktajam, tad Alksnis jūs pat nolādēs kā Tumsas pārstāvi, ja apšaubīsiet tā teikto. Alksnis ir veca zintniece, kas atklājusi Patiesību un nepieļauj, ka citam varētu būt savējā. Ejiet pie Alkšņa no 17.00 līdz 21.00.

Ābele
Ābele ir dodošais koks, nav ļoti spēcīga, bet cildena un mistiskas poēzijas pilna, viņa var atrast visas vajadzīgās spraudziņas, kā jums piekļūt un panākt, lai atveraties Visuma un Zemes Mīlestībai un nebeidzamajam skaistumam. Ja jums grūti pieslēgties Gaismai un Mīlestībai vai ir grūti saprast, vai gribat to pieņemt, tad ejiet pie Ābeles. Viņa ir tik dziļas mīlestības pilns koks, ka atklās jums visu savu daiļo dvēseli un atdos jums pēdējos spēkus, lai tikai jūs nonāktu skaistajā pasaulē, kurā dzīvo viņa. Beznosacījuma Mīlestība, bezgalīga vienotība ar visu skaisto, Dieva un Mātes Zemes nebeidzamā uzticība un pacietība ir Ābeles pasaule. Viņa cerēs mūžīgi, ka izdosies jūs pievērst Gaismai. Ābele ir māte, kas tik bezgalīgi mīl visus savus bērnus, ka atdos savu dzīvību par to laimi pat tad, ja tie viņu nogalinās. Pie Ābeles ejiet jebkurā laikā.

Ieva
Ieva ir ļoti līdzīga Ābelei, tikai zaudējusi uzticību cilvēcei. Pret Ievas Garu senatnē tika izdarīts smags noziegums, tādēļ Ieva atveras tikai atsevišķiem cilvēkiem. Vienīgais, ko varat gaidīt no Ievas jau pirmajā tikšanās reizē, ir attīrīšana no pārāk traucējošām tumšām enerģijām, kas traucē pašai Ievai un acu atvēršana uz skaisto, kas ir tuvākajā apkārtnē. Ievas enerģija ir vēl smalkāka un sievišķīgāka nekā Ābelei. Ieva ir jauna meitene, kas jau bērnībā saņēmusi tik smagu triecienu, ka pat nerunā ar svešiniekiem un kuras uzticību ir ļoti grūti iekarot. Ejiet pie savas Ievas vienalga kad, bet pie svešas, ar kuru gribat iedraudzēties, labāk no rīta vai vakarā.

Lazda
Lazda nav ne dodošs, ne enerģiju nosūcošs koks, tā tikai materializē jūsu domas. Lazda palīdz visā, par ko domājat, bez izšķirības vai jums tas ir labi vai kaitīgi. Pie Lazdas ejiet ar skaidru rīcības plānu, neejiet, ja esat problēmu nomākts, jo domājot pie Lazdas par savām problēmām tās kļūs tikai smagākas. Tumšus cilvēkus tā vienkārši ignorē. Lazda ir pasūtījumu pieņēmēja, kurai nav jāatbild par to saturu. Ejiet pie Lazdas no 5.00 līdz 13.00.

Vilkābele
Vilkābele ir koks, kuram var lūgt palīdzību pret burvestībām, kas vērstas pret kādu gaišu personu. Tai nepatīk palīdzēt kaut kur citur, kā tikai dziedinot un dodot spēku. Tikai vareni Zaļās maģijas pārzinātāji var ar to konsultēties smalkākos jautājumos. Vilkābele ir kā cildena zintniece, kas uzskata par zem sava goda esošu noņemties ar sīkām problēmiņām, bet palīdzēs pret visiem ļauna darījumiem un sadarbosies ar līdzvērtīgu būtni. Ejiet pie Vilkābeles kad vien jūtat, ka viņa jūs pieņem.

Ciprese (it kā jau tā būtu tūja, jo cipreses neaug pie mums)
Ciprese ir no cilvēku pasaules tālu stāvošs koks. Jums viņas enerģija ir graujoša. Ciprese translē nesen mirušo pasaules enerģiju, kas dzīvajiem ir kaitīga. Neejiet pie Cipreses, ja vien nav situācija, kad slimības vai ļaunu darbību dēļ jau esat uz nāves sliekšņa. Tādā gadījumā, kad vairs nav ko zaudēt un jau esat gatavi nāvei, tad varat prasīt palīdzību, ja tomēr vēlaties dzīvot. Tikai jūs nedrīkstat baidīties no nāves, citādi Ciprese jūs nepieņems. Ja jums būs lemts mirt, tad Ciprese padarīs nāvi tikai ātrāku un vieglāku, ja būs lemts dzīvot, tad palīdzēs atveseļoties pat vienā mirklī. Pie Cipreses var iet arī tie, kam ir nosliece uz pašnāvību. Ja tā būs tikai tuvas nāves dēļ parādījusies, tad Ciprese izbeigs jūsu ciešanas, ja nē, tad palīdzēs atrast spēku dzīvot. Pie cipreses var iet arī cits cilvēks, ja slimais to nevar, pat tad, ja tas ir jau komā. Tikai vislielāko cieņu. Vismazākā familiaritāte vai pat necieņa var atstāt neparedzamas sekas. Un ir jānāk tai pateikties vismaz trešajā dienā pēc atveseļošanās vai otra cilvēka veselības uzlabojuma. Tikai nevajag to uzskatīt par draudzības izpausmi un vairāk pie Cipreses atgriezties nevajag, ja vien atkal nav nepieciešamība. Ciprese ir augstā Nāves priesteriene. Ejiet pie Cipreses vienalga kad, tikai naktī tas ir vēl bīstamāk, kā pa dienu, jo Ciprese ir aizņemtāka, bet, ja pēkšņi vajag tieši naktī, tad ejiet.

Kastaņa
Kastaņa ir nosūcošais koks, nav stipra un pie mums pārāk labi nejūtas. Bet tā atbrīvos no stresa un nevajadzīgām enerģijām ziedēšanas laikā, kā arī palīdzēs tiem, kas dzīvo tās tuvumā jebkurā laikā. Pie kastaņas ejiet dienas laikā.

Paeglis (Kadiķis)
Paeglis ir Gaismas koks, kas atbrīvo no visa Tumšā. Tas atšķirībā no Pīlādža palīdzēs visiem, jo tāds ir tā princips. Paeglis stiprina saiti ar Debesu enerģiju. Ja Liepa nes vistīrāko Zemes spēku un enerģiju, tad Paeglis translē tīro Visuma enerģiju un ir Debesu spēku translētājs uz Zemes. Tam ir īpaša saikne ar eņģeļiem, īpaši Erceņģeli Rafaēlu. Paeglis stiprina augstākus ķermeņus par Mentālo, kas retajam kokam ir pa spēkam, bet, protams, tikai tad, ja būsiet to pelnījuši. Paeglis ir Augstais Priesteris, kas ved savu tautu pretim Gaismai. Ejiet pie Paegļa jebkurā laikā, bet vislabāk tad, kad spoži spīd Saule vai Mēness.


avots: http://anastasija.wordpress.com/2008/01/24/koku-energetiskais-raksturojums/

Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (24.07.2012)
Skatījumu skaits: 2935 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/4
Komentāru kopskaits: 2
1  
gribeju nedaudz patastit par savu pieredzi! Mes sastadijam 15 priedites netalu no majas. Nakosa pavasari mans virs izdoma nosvilinat kulu,nu un protams ari priedites.
es biju darba un atbraucot paspeju izglabt pedejo priediti uzliekot slapju maisu.
no ta laika mes abas esam ka labakas draudzenes. priedite visu atrak jut neka es pati.
pagajuso rudeni priedite peksni saka raudat-skujinas palika dzeltenas un bira nost.
pat kaimini brinijas kas notiek.
25janv. es smagi saslimu.
bet tagad mes abas jutamies loti labi

2  
vau, cik ļoti interesnti, pat koks tevi mīl smile

paldies, ļoti jauks stāsts surprised


Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz