Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Kā iedarbināt dziedināšanu?
Izveseļošanās process caur izvēles emocionālo pašvirzību visos ķermeņa orgānos ir vienāds, jo darbība norit caur asinsriti. Asins apgādes princips kājai vai rokai vai citam kam ir apmēram vienāds. Dziedināšana ir cieši saistīta ar visa ķermeņa darbības atjaunošanu kopumā. Tā ir savstarpējo attiecību normalizēšana ar iekšējo un ārējo pasauli, ar visām dzīves sfērām. Zem dziedināšanas saprotam visu noviržu un sāpošo vietu sarakstu.
Cilvēks ir radīts kā visbrīnišķīgākais dārgakmens ar centrālo vadības sistēmu galvas smadzenēs. Viena, šī dimanta slīpējamā šķautne ir attiecību sakārtošana sevī, cita ar sevi, cita ar līdzcilvēkiem, otra – veselības spēku uzturēšana un atguve, lai tā zaigotu un turpinātu starot, trešā...., tāpēc apgūsim mākslu uzvarēt.
Pirmais svarīgākais uzdevums ir iepazīt, atklāt un izpaust to diženo spēku, kuru visa RADĪTĀJS ir ielicis mūsos pie radīšanas. Ar šo spēku varam visas savas kaites samalt miltos, jo viss ir paša rokās. Apgūstot to, esam sevi sagatavojuši jaunam dzīves posmam. Ja mērķtiecīgi izpildīsim veicamos vingrinājumus, kuri ir apjaušami no ārpuses, tad tas savukārt izraisīs rezonansi iekšpusē un dziedināšana notiks veiksmīgi.
Secība ir vienkārša = stāja – emociju noskaņojums – rezultāts. Un tā sākam ar stāju = pleci augšā, krūtis uz priekšu, skatiens ar zodu uz augšu.... Emocionālais noskaņojums = smaids sejā līdz ausīm un pat metru aiz tām, atceramies jaunību, kad spriņģojām un ķermenis bija tik paklausīgs.... Vēl kāpinām emocijas atceroties pirmo skūpstu, skaistāko randiņu, mazuļa pirmo smaidu, pirmos solīšus pretim izstieptām rociņām.... 90% veltam stājai un emocijām un tikai 10% pārējām norisēm. Pacēluši emociju toņkārtu vajadzīgā līmenī varam virzīties tālāk.
Tagad uztveram sevi kā laimīgu, pa dzīvi drasējošu cilvēku ar jauna ērzeļa drastīgumu vai jaunas ķēvītes ugunīgumu. Un vispār, ja jūtam sevi vecākus par 18, tad bēdīgi, bet, ja Jūs jūtaties tāpat kā Es tikai 18, tad varam turpināt. Stāja, atbilstoši tam = vai stāvam, sēžam vai guļam, sejā muļķīgs smaids, jo tas ir lieliski, tā vajag un sākam pielāgot iekšējo noskaņojumu ārējai maskai, apzināti izraisot sevī prieku. Par ko priecājamies?

Par to, ka slimība atkāpjas, jo griba iedarbina emocijas, bet emocijas spiež ķermenim pieņemt izveseļošanās vai vienaldzības un sagrāves rezonansi.
Ko sēsim, to pļausim!
Izmetam no galvas visas muļķības, ka esam vecmāmiņa, zinātnieks vai pārgudrais, kas sēž uz poda un cīnās ar aizcietējumu.... Svētīgi radīt bezrūpīgu, gaisīgu vai pat vieglprātīgu noskaņojumu, kura sejā staro piecgadīga bērna prieks un, stāvot pie Ziemassvētku eglītes, esam nepacietīgās gaidās saņemt dāvaniņu, jo tad līksme pāršalks visu augumiņu. Noskatām garā sevi no matu cekula līdz papēžiem, redzot ķermeni, kurā valda labpatika un prieks, modinot sevī pateicības jūtas par sasniegto emociju kāpinājumu.
Tagad hormonālā sistēma izmet no savām noliktavām „neaizskaramās rezerves” un notiek ķermeņa pielāgošanās esošai videi, vēlamās distances veikšanai. Virzība sākumā norit lēnām un spēki tērēti pamazām, bet ķermenī turpinās vispārējā mobilizācija, jo ceļas visa „tauta” un tas notiek ar asinsrites palīdzību. Ķermenis jau ir gatavs ilgākām un smagākām slodzēm.
Eritrocīti strādā par ziņnešiem un kurjeriem, nesdami visos līmeņos centrālās nervu sistēmas ilgtermiņa pavēles. Ar savu izvēli paceltais emocionālais noskaņojums ietekmē starpsmadzenes, kur atrodas hipotalāms, kas saistīts ar emociju centru. Hipotalāms atbild par ķermenī veicamām, automātiski virzāmām funkcijām: ēdiena pārstrāde, elpošana, siltumu un aukstumu ķermenī, priekiem un bēdām, ēstgribu utt. Hipotalāma rīkojumus asinsrite nogādā no smadzenēm uz visu ķermeņa perifēriju un līdz ar to par notiekošo uzzina visas ķermeņa šūniņas.
Slimais orgāns ķermenī ir kā bezpalīdzīgs bērns, kurš ir pilnīgi atkarīgs no visa notiekošā kopumā. Cilvēks var iet pie ārsta vai uz aptieku un nopirkt kaut kādas zāles. Sāpes tiek nomāktas, jo tā ir vienkāršāk. Tomēr jāapzinās, ka katra saslimusī vieta ir daļa no visa organisma un visa ķermeņa labsajūta ir un būs atkarīga no šīs slimās vietas.
Vai tā ir absurda vai pareiza attieksme pret slimo vietu ar tabletēm un zālēm?
Ja gribam izārstēt slimo vietu, tad jārīkojaspēc dabas likumiem: ir jānovērš slimības iemesls un jādod veselības atgūšanai tas, kas pietrūkst vai jāpārtrauc uzņemt to, kas lieks, lai likvidētu sāpju izcelsmes iemeslu. Tas var būt saistīts ar neveselīga ēdiena uzņemšanu, pārēšanos, vai jāuzņem pilnvērtīgāks ēdiens pie attiecīgās noslodzes, to samazinot, vai palielinot tā kvalitāti. Trūkst pastaigas svaigā gaisā, neveiksmīga norūdīšanās.... Ir jādomā par iemeslu. Viss jādara maigi un ar mīlestību, glāstiem un jūtām, ar atbildības un izpratnes mērauklu.
Iespējams cilvēks savās ikdienas gaitās no kaut kā norobežojas, kaut kas viņu neapmierina, par kaut ko ir nobažījies, nevēlas kādam piedot, kaut kāds mūžsens aizvainojums jau gadiem viņu grauž, nespēja ar prieku raudzīties nākotnē. Tas viss var izraisīt dažādas slimības un veicināt dažādu orgānu saslimšanu.
Ko var panākt cilvēks, ja viņš ir tendēts uz slikto? Desmit labi paveiktos darbus var iznīcināt viens sliktais. Ir jāspēj mainīt situāciju vārda tiešā nozīmē, neizklaidējot uzmanību no galvenā, nevis nogludināt asās kontūras, lai esošais nenomāktu.


Avots: http://www.draugiem.lv/blogs/?p=9133268
Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (08.02.2013) | Autors: Ūldis Priede
Skatījumu skaits: 1193 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 2
1  
Šitas tiešam strādā! Esmu priecīga! Paldies par tik lielisku rakstu! Vīrs uz mani skatās un gandrīz katru dienu jautā,ko es tā smaidu,es atbildu-esmu laimīga. Viņš nesaprot par ko. Es atbildu,par šo mirkli,par tevi,par galdu,par kaķi un t.t. Par visu! Man sejas krāsa uzlabojās nedēļas laikā.. Es jūtos lieliski!Paldies!

2  
patiesi jauki dzirdēt ir šos vārdus, man liels prieks, tā turpināt

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz