Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Ja šķiet, ka viss iet greizi, vienkārši atcerieties šīs 8 lietas
„Es sēžu uz savas slimnīcas gultas, gaidot abu krūšu noņemšanu. Bet dīvainā kārtā es jūtos laimīga. Līdz šim man nebija problēmu ar veselību. Es – 69 gadus jauna sieviete... Dažu stundu laikā es redzēju vairākus desmitus vēža slimnieku invalīdu ratiņkrēslos. Un nevienam no viņiem nebija vairāk par 17...”

Tas ir izraksts no manas vecmāmiņas dienasgrāmatas, datēs 1977. gada 16. septembrī. Es izlasīju to aptuveni pirms desmit gadiem. Tas man atgādinās, ka vienmēr ir kaut kas, par ko vajag būt pateicīgam. Un neatkarīgi no tā, cik labi vai slikti es jūtos, man katru dienu ir jāpamostas un jāpasakās par dzīvi, tāpēc ka kaut kur kāds izmisīgi cīnās par to – raksta rakstnieks Marks Černovs.

Patiesība ir tāda, ka laime ir spēja tikt galā ar problēmām, nevis to neesamība. Lūk daži atgādinājumi:

1. Sāpes ir daļa no izaugsmes.

Dažreiz dzīve aizver durvis, jo ir laiks rīkoties. Tas ir labi, jo mēs bieži vien nerīkojamies, kamēr apstākļi mūs nepiespiež. Kad iestājas grūti laiki, atgādiniet sev, ka sāpes nav bez mērķa. Sāciet kustēties no tā, kas jums sagādā sāpes, bet nekad neaizmirstiet mācību, ko tās jums māca. Tas, ka jūs cīnāties, nenozīmē, ka jūs ciešat neveiksmi. Ikviens liels panākums prasa pienācīgu cīņu. Palieciet pacietīgi un pārliecināti. Viss nokārtosies; visdrīzāk ne pēc mirkļa, bet galu galā viss būs... Atcerieties, ka ir divu veidu sāpes: sāpes, kas izraisa sāpes, un sāpēs, kuras izmaina jūs. Tā vietā, lai pretotos šīm sāpēm, ļaujiet tām jums palīdzēt.

2. Viss mūsu dzīvē ir laicīgs

Vienmēr, kad līst lietus, mēs zinām, ka tas beigsies. Katru reizi, kad jums nodara sāpes, brūce sadzīst. Pēc tumsas vienmēr nāk gaisma – katru rītu jums par to atgādina, bet tomēr jūs bieži to aizmirstat un domājat, ka nakts ilgs mūžīgi. Nekas neilgst mūžīgi. Un tas arī pāriet.

Ja tieši tagad viss ir labi, baudiet to. Tas neilgs mūžīgi. Ja viss ir slikti, neuztraucieties, tāpēc, ka tas arī nav uz visiem laikiem. Tas, ka dzīve nav viegla konkrētajā momentā, nenozīmē, ka jūs nedrīkstat smieties. Tas, ka jūs kaut kas satrauc, nenozīmē, ka jūs nedrīkstat pasmaidīt. Katrs brīdis dod jums jaunu sākumu un jaunas beigas. Katru sekundi jūs saņemat otru iespēju. Jums dod iespēju, jums tā vienkārši ir jāizmanto.

3. Uztraukums un sūdzības neko nemainīs.

Tie, kas sūdzas visvairāk, iegūst mazāk par visiem. Vienmēr labāk ir mēģināt darīt kaut ko vairāk un paciest neveiksmi, nekā nedarīt neko un gūt panākumus. Nekas nav beidzies, ja ciešat zaudējumu; viss beidzas, ja jūs visu laiku sūdzaties. Ja jūs kaut kam ticat, turpiniet censties. Neļaujiet pagātnes ēnām aizēnot jūsu nākotni. Ļaujiet iegūtajai pieredzei uzlabot jūsu dzīvi. Un neatkarīgi no tā, kas notiks gala rezultātā, atcerieties – patiesa laime sāk ierasties tikai tad, kad jūs pārstājat sūdzēties par jūsu problēmām un sākat būt pateicīgs par visām tām problēmām, kuras jums nav.

4. Jūsu rētas simbolizē jūsu spēkus

Nekad nekaunieties par dzīves atstātajām rētām. Rēta nozīmē, ka sāpes vairs nav, un brūce ir sadzijusi. Tas nozīmē, ka jūs esat uzvarējis sāpes, apguvāt mācībstundu, kļuvāt vēl spēcīgāks un attīstījāties. Rēta ir triumfa tetovējums. Neļaujiet jūsu rētām turēt jūs gūstā. Neļaujiet tām likt jums dzīvot bailēs. Jūs nevarat likt rētām izzust, taču jūs varat tās sākt uzlūkot kā spēka zīmi.

Rumi reiz teica: „Brūce ir vieta, kur gaisma ienāk jūsos”. Nekas nevar būt tuvāk patiesībai. Pašas spēcīgākās dvēseles kļūst spēcīgākas ciešot; paši ietekmīgākie cilvēki šajā lielajā pasaulē atzīmēti ar rētām. Paskatieties uz savām rētām kā uz saukli: ”Jā! Es to izdarīju! Es izdzīvoju un man ir rēta, lai to pierādītu! Un tagad man ir iespēja kļūt vēl spēcīgākam”.

5. Katra neliela cīņa ir solis uz priekšu.

Pacietība nenozīmē gaidīt; tā ir spēja saglabāt labu nosakņojumu, smagi strādājot, lai sasniegtu savus mērķus. Ja esat nolēmuši kaut ko uzsākt, novediet to līdz galam. Savādāk staram nav nekādas nozīmes. Pastāv iespēja zaudēt stabilitāti un komfortu uz kādu laiku. Iespējams jūs nevarēsiet ēst to, pie kā bijāt pieraduši, vai gulēt tik, cik bijāt pieraduši, vairāku nedēļu garumā. Tas nozīmē, ka pastāv iespēja zaudēt savu komforta zonu. Iespējams būs jāziedo attiecības un ar visu, kas jums ir pazīstams. Tas var nozīmēt, ka parādīsies laiks, kuru jums būs jāpavada vienatnē. Bet tieši vientulība padara daudzas lietas iespējamas. Tas ir savdabīgs izturības tests, kas parāda cik patiesībā ir liela jūsu vēlme sasniegt mērķi. Un tad jūs sapratīsiet, ka cīņa – tas nav šķērslis ceļā, bet – ceļš. Un tas ir tā vērts. Nav labākas sajūtas pasaulē ....apziņa ka esat DZĪVI.

6. Citu cilvēku negatīvisms - nav jūsu problēma.

Esiet pārliecināts par sevi, kad sliktais ieskauj jūs. Smaidiet, kad citi mēģinās uzvarēt jūs. Tas ir viegls veids, kā uzturēt savu entuziasmu. Kad cilvēki par jums runās sliktu, turpiniet būt jūs paši. Neļaujiet citiem jūs mainīt. Jūs nedrīkstat visu laist sev pārāk tuvu, pat ja tas liekas personīgi. Nedomājiet, ka cilvēki dara kaut ko dēļ jums. Viņi dara kaut ko dēļ sevis.

Pirmkārt, nekad nemainieties tāpēc, lai radītu par sevi iespaidu kādam, kas saka, ka jūs neesat pietiekami labs. Mainieties, ja tas dara jūs labākus un ved jūs uz daudz gaišāku nākotni. Cilvēki runās, neatkarīgi no tā, ko jūs darāt vai cik labi jūs to darāt.

Visus jokus pie malas – jums ir tikai viena dzīve. Tāpēc dariet to, kas dara jūs laimīgus un esiet kopā ar tiem, ar kuriem jums ir labi.

7. Tas, kam ir jābūt, galu galā būs.

Jūs piepildāties ar spēku, kad tā vietā, lai kliegtu un sūdzētos, dodat priekšroku smaidam un dzīves novērtēšanai. Svētība ir katrā cīņā, ar kuru jūs saskarieties, bet jums jābūt gataviem atvērt sirdi un prātu, lai to ieraudzītu. Jūs nevarat piespiest lietām notikt. Kādā brīdī jums ir jāatlaiž un jāļauj notikt tam, kas nolemts.

Mīliet savu dzīvi, uzticieties savai intuīcijai, riskējiet, zaudējiet un atrodiet laimi, mācieties, izmantojot pieredzi. Tas ir garš ceļojums. Jums ir jāpārtrauc visu laiku uztraukties, uzdot jautājumus un šaubīties. Smejieties, dzīvojiet katrā dzīves mirklī un baudiet dzīvi. Jūs varat precīzi nezināt, kur tieši jums paredzēts iet, bet galu galā jūs nonāksiet tur, kur jums ir jābūt.

8. Labākais, ko jūs varat darīt ir turpināt attīstīties.

Nebaidieties sadusmoties. Nebaidieties iemīlēt no jauna. Neļaujiet plaisām savā sirdī pārvērsties par rētām. Saprotiet, ka spēks palielinās katru dienu. Saprotiet, ka drosme ir skaista. Atrodiet savā sirdī to, kas citiem liek smaidīt. Atcerieties, ka jums savā dzīvē nav nepieciešami daudzi cilvēki, tāpēc netiecieties iegūt vairāk „draugu”. Esiet stipri, kad tas ir grūti. Atcerieties, ka Visums vienmēr dara to, kas ir pareizi. Atzīstieties, kad būsiet nepatiesi, mācieties no tā. Vienmēr atskatieties atpakaļ un novērtējiet, ko jūs esat sasnieguši, un lepojieties ar sevi. Nemainieties dēļ kāda, ja jūs to negribat. Dariet vairāk. Dzīvojiet vieglāk.

Vienkārši turpiniet būt jūs PATS.

Turpiniet augt. Turpiniet attīstīties.

http://fit4brain.com/5914

*** No krievu valodas tulkoja Sanita Sille.

Korektors: Gatis Beinārs

Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (03.12.2014)
Skatījumu skaits: 1360 | Reitings: 4.5/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz