Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

Dzīvojamo telpu enerģētiskā aizsardzība

Dzīvojamo telpu enerģētiskā aizsardzība

Enerģētisko pašaizsardzību būtu nepieciešams uzsākt ar konstatēšanu, vai uzbrukums ir šķietams vai reāls. Šķietamā uzbrukuma cēlonis var būt pašsuģestija, ja cilvēks, aizraujoties ar ezotēriku un okultismu, sava dabīgā aizdomīguma dēļ iedomājies, ka viņam kāds psihiski, mentāli vai enerģētiski uzbrūk. Pašsuģestijas gadījumos iesaku regulāras sāls vannas ne retāk, kā ik pārdienas, vismaz trīs stundu ilgas pastaigas ik dienu pa mežu, parku vai jūras krastu. Iepriekš minētie līdzekļi labi palīdz arī reālu uzbrukumu gadījumos, jo nostiprina cilvēka enerģētiku.

Kādos veidos var kaitēt cilvēkam?


Neiedziļinoties detaļās, sadalīsim visus kaitējumus piecās kategorijās:


1. "Ļaunā acs”.

2. Vampīrisms.

3. Noskaudums.

4. Nobūrums.

5. Lāsts.


”Ļaunā acs” – nejaušs skatiens, kuru tīši vai netīši pastiprinot ar enerģijas impulsu, upura aurā var veidot iedobi.


"Vampīrisms" . Visi mēs dzīvojam sabiedrībā. Sabiedrības iekšienē notiek nepārtraukta savstarpējā enerģijas un informācijas apmaiņa – ar vārdiem, skatieniem, žestu valodu, kā arī ar čakru enerģijas palīdzību. "Vampīrs” ir tas, kurš vairāk ņem nekā dod.


Kosmiskā enerģija visiem cilvēkiem pieejama ir vienādi, bet kāpēc rodas "vampīri”? Kāpēc dažiem cilvēkiem rodas vajadzība saņemt citu cilvēku enerģiju? "Vampīra” organisms ir tik tālu enerģētiski piesārņojies, ego tiktāl pārņēmis varu pār viņa Dievišķo daļu, ka tīro, kosmisko un Zemes enerģiju viņš vairs dabiskā veidā nespēj uzņemt. Šādi enerģētiskie ubagi vardarbīgi laupa mūsu uzmanību un dzīvības enerģiju. Ievērojāt? Kā pirmo "vampīra” laupījumu es,minēju uzmanību. Nespēdams saņemt patiesu beznosacījuma mīlestību no apkārtējiem, "vampīrs” diedelē, pieprasa vai sagrābj apkārtējo uzmanību. Atcerieties Jēzus mācīja: ”Mīli savu tuvāko, kā sevi pašu.” "Vampīra” lielākā nelaime ir tā, ka viņš neprot mīlēt sevi, un tāds arī nepratīs mīlēt citus.


Noskaudums saistās ar domām un vārdiem: ”Kaut tev…” , "Lai tev…” - tātad tas ir savā ziņā novēlējums vai nopēlums avansā. Mūsdienīgi to var dēvēt par "programmēšanu”. Savukārt uzslavu avansā, kas arī nereti sākās ar vārdiem: ”Lai tev…” var dēvēt par svētības došanu. Tie, kas redz auras, noskaudumu saredz kā "krelles” - citas personas auras "gabaliņus”, ”klucīšus” visbiežāk plecu vai kakla rajonā.


Nobūrums. Ja iepriekšējām divām kaitējuma kategorijām visbiežāk bija emocionāla un nejauša rakstura izcelsme, tad tāds kaitējums kā nobūrums nejauši rasties nemēdz. Nobūrumu veido pastāvīga energoinformatīva būtība, kura savam upurim regulāri un neatlaidīgi iedveš neraksturīgas domas un tieksmes. To spēj tikai cilvēki ar labu izglītību maģijā vai spēcīgi, labi apmācīti ekstrasensi. Nobūrums var pāriet no viena upura pie otra ar dažādu darbību, tai skaitā neapzinātu. Taču tas notiek reti.

Lāsts. Šajā gadījumā runa par pieslēgumu pie atsevišķas energoinformatīvās būtnes, kuru vēl dēvē par "egregoru”. Ja tas ir ticības vai dzimtas egregors, parasti nekas ļauns nenotiek, gluži pretēji - šāds egregors cilvēku grūtā brīdī var atbalstīt, sniedzot vai aizdodot tam savu enerģiju. Pēc principa "Tu mani baro, un es tev neļaušu iet bojā!” Diemžēl ir arī cita veida egregori, kuru raksturs ir krietni destruktīvāks. Pieslēgumu pie šādiem egregoriem tad arī sauc par lāstu. Interesanti ir tas, ja cilvēks kādu no ne tik destruktīviem egregoriem (piemēram, svešas ticības egregoru) uztver kā savu ienaidnieku un uzsāk cīņu ar to, tad pieslēgums var cilvēka enerģētiku negatīvi ietekmēt. Egregori nav saprātīgas būtnes.

Enerģētiskā aizsardzība


”Ļaunas acs” gadījumā tās iedarbību var likvidēt ar elpošanas vingrinājumiem, meditāciju, kas harmonizē cilvēku iekšēji un atjauno viņa sākotnējo enerģētisko veselību.

Vampīrisma gadījumā aizsardzība ir salīdzinoši vienkārša – pietiek atslēgt upuri no "vampīra” enerģētiskā piesūcekņa, un pamazām upura enerģētiskais lauks normalizējas. Hroniskos gadījumos vēlama speciālista palīdzība. Savlaicīgi griežoties pie maga, šādu kaitējumu var viegli likvidēt. Iegūstot elementāru izglītību un iemaņas, katrs pats var kļūt sev par šādu speciālistu.

Noskaudumu speciālistam nav grūti noņemt. Taču nepieciešams izmantot īpašas auras attīrīšanas metodes, tādas pieejamas tikai noteikta līmeņa speciālistiem. Lieki teikt, ka arī nobūrumu un lāstu likvidēt varēs tikai augstas klases speciālisti. Lāstu var izdoties novērst, pārslēdzot upuri pie stiprāka egregora, piemēram, pie kādas ticības egregora.


Kādus paņēmienus varētu ieteikt pašaizsardzībai nespeciālistam?


Vislabāk sākt studēt enerģētisko aizsardzību uzticību raisoša skolotāja vadībā. Kā saka sens sakāmvārds: "Iedosi cilvēkam zivi un viņš būs paēdis vienu reizi. Iemācīsi cilvēkam pašam zivi noķert, un tu pabarosi viņu, viņa bērnus un viņa bērnu bērnus.”
Grūtāk mūs negatīvi enerģētiski ietekmēt, ja sakārtojam vidi, kurā dzīvojam un izveidojam to harmonisku un komfortablu, veidojam tādu, kas ļauj mums ātrāk atgūt spēkus.
 
Kādai šai videi vajadzētu izskatīties?


Tas nozīmē pareizi izvēlēties un izmantot telpas apgaismojumu, pārsvarā jāorientējas uz dienas gaismu. Maziem logiem izmantojam vieglus aizkarus, lieli logi – masīvi aizkari. Atteiksimies no ekonomiskajām "dienas gaismas” spuldzēm, parastos gaismas slēdžus lielajām griestu lampām nomainīsim pret tādiem, kas ļauj gaismas intensitāti regulēt pakāpeniski. Telpas apdzīvotākajos punktos izvietosim vietējo apgaismojumu, galda vai sienas lampas, kuru uzdevums radīt intīmu, mājīgu gaisotni. Biežāk lietosim sveces kā dzīvās uguns avotu.


Cilvēki jau izsenis ievērojuši, ka, ilgstoši vērojot uguni, ūdeni, mākoņus, nonāk meditatīvā apziņas stāvoklī. Tas atļāva cilvēkam atjaunot viņa energopotenciālu un gūt jaunus spēkus. Arī dažādiem simboliem, zīmēm un zīmējumiem, ja tie ir zīmēti ar cilvēka roku, ievērojot dažus noteikumus, piemēram, ar vienu rokas kustību, neatraujot roku no papīra, tiek piedēvētas maģiskas, aizsargājošas vai dziedinošas spējas. Šādus attēlus sauc par svētbildēm, ja tās attēlo cilvēkus vai notikumus, kas saistīti ar reliģiskām tēmām, vai par mandalām, ja tās attēlo Kosmosu un enerģētiskos procesus tajā.

Necentieties savā interjerā izmantot svešas kultūras simbolus, tas ne vienmēr nes pozitīvu efektu. Īpaši uzmanīgi jāizturas pret simboliku, kas bija cieņā senajā Ēģiptē. Piemēram, no tumša akmens pagatavotas faraona statuetes parasti telpu iespaido nomācoši. Kristāli un vitrāžas. Ja tumšas telpas logā iekar kristālu, telpa kļūst mājīgāka un gaišāka. Savukārt, ja logs ir vērsts pret trokšņainu ielu, labu efektu var panākt, iekarot logā gredzenveida veidojumu, piemēram, indiāņu sapņu ķerāju.
Vitrāžas lauž gaismas starus un piešķir saules gaismai neraksturīgu toni, padarot telpu tumšāku.


Atsevišķos gadījumos tas ļauj padarīt mājīgāku pārāk plašu telpu. Skaņas vibrācijas spēj ietekmēt enerģijas kvalitāti telpā. Asas, disonējošas skaņas izjauc energostruktūras, kas uzkrājušās telpā. Dzidras, tīras, harmoniskas skaņas savukārt iešūpo un aktivizē enerģētiskos procesus telpā.

Zvārgulīši – senāk tikuši karināti gar māju jumtiem un pie apģērba, "lai aizbaidītu ļaunos garus”. Līdzīgu lomu mūsu mājokļos tagad spēlē no austrumiem aizgūtie vēja zvani. Ja vēlaties telpas aizsardzībai izmantot vēja zvanus, izvēlieties tādus, kuru stabules izdod patīkamas, melodiskas skaņas un kuri piekārti gredzenveida turētājam. Nevajag aizmirst arī par puzuriem, kādus senči karināja savos mitekļos. Šie veidojumi no 12 niedrītēm var tikt izmantoti kā telpā cirkulējošo enerģiju indikatori. Uzmanīgu vērotāju puzurs par daudz ko spēs laikus brīdināt.
Par vienu no puzura projekcijām plaknē var uzskatīt Maltas krustu, kuru par savu simbolu bija izvēlējušies templieši.


Telpas var apkvēpināt ar kadiķa vai vērmeles zariem. Tos nēsā pa telpu no centra uz stūriem. Telpaugi ir dzīvi organismi, kas dzīvo ar mums vienā telpā. Tāpat kā mēs viņi gan patērē, gan rada enerģiju. Augus  izmanto, lai enerģija telpas stūros nesastāvētos.
Augus nav ieteicams novietot uz sakrālās līnijas Ziemeļaustrumi – Dienvidrietumi. Tāpat uz sakrālās līnijas cenšas nenovietot sveces, bet tās var novietot gar šīs līnijas malām, kā arī laba vieta svecei būs sienas niša vai telpas stūris, ja tas nav pretrunā ar ugunsdrošību.

turpinājumā fragments no http://www.durga.lv/home/menu_82/topic_82/story_1254/

Mūsdienu apstākļos, kad cilvēku tikumība ir strauji samazinājusies, bet morālo un ētisko normu vienkārši nav, kad nospiedošais ļaužu vairākums dzīvo kā vilki pastāvīgas izdzīvošanas nosacījumos, balansējot uz robežas, redzēt kādu veiksmīgu un laimīgu cilvēku lielākajai tumsā dzīvojošai masai ir vienkārši neizturami. Pietiek no sirds un ar pietiekamu emociju degsmi izjust skaudību pat pret vienu enerģētiski stipru cilvēku un jums jau ir noskaudums. Ja jūs apskauduši divdesmit-trīsdesmit cilvēku, ne jau uzreiz, bet kaut vai viena-divu mēnešu laikā, jūs jau esat nopietni apdraudēti. Bet tagad padomājiet, cik jums tādu ir apkārt. Ja neapskauž, tad vismaz garlaicības mākti vai savā zemiskumā pametīs kādu skatienu pakaļ. Pagalmu večiņas - vispār ir masveida iznīcināšanas ierocis. Dzīves un valsts aizskartie, mūžīgi ar visu neapmierinātie, visus neieredzošie pensionāri,  kas savas nekam nederīgās dzīves atliekas pavada uz soliņa, un kurus vēl vada bara instinkts, apvieno savus pieticīgos spēkus vienā jums mugurā triektā duncī... Katru dienu.

Bet sabiedriskais transports? Uzticīgie draugi un draudzenes, apskauž vai tieši otrādi? No tiem taču it kā nemaz negaidi, un tātad arī neaizsargājies. Šī īsā apskata formātā neietilpst sīks mūsdienu cilvēka neskaitāmo noskaudumu iemeslu apskats. Tie ir katram. Ielaistības pakāpe ir dažāda, bet noskaudums ir. Un kas par to?
Tas, ka tieši laika gaitā, kārtu pa kārtai uzkrātas, šīs energoinformatīvās drazas kļūst ne vairāk un ne mazāk, bet par praktiski visu mūsu slimību iemeslu. Nepievērst tam uzmanību - visīsākais ceļš uz veselības, darbspējas, personīgās efektivitātes zaudēšanu, kā sekas – vispārējā dzīves līmeņa krišanās un pat īstas traģēdijas. Bet tātad, prasme atbrīvot sevi no tā - vissvarīgākā dzīves iemaņa.

 Noskauduma pazīmes ir:

1)   pastāvīgs slikts nsokaņojums bez objektīva iemesla;
2)   hronisks nogurums;
3)   biežas žāvas;
4)  beziemesla trīsas vai drebuļi;
5)  galvassāpes;
6)  krasa garastāvokļa pasliktināšanās;
7)  veselības pasliktināšanās bez redzamiem iemesliem;
8)  dusmas uz visiem un visu;
 9)  naids pret cilvēkiem, kas to nekādā veidā nav pelnījuši;
10) periodiskas nemiera lēkmes;
11) acu sāpes (it kā tajās būtu iebirušas smiltis);
12) sajūta, ka vairs nav spēka, kad pat ciešs miegs nepalīdz atjaunot spēkus;
13) bezmiegs;
14) nakts murgi;
15) krasa svara samazināšanās;
16) nevēlēšanās stāties saskarsmē un uzturēt to;
17) antipātija pret apkārtējiem, kas izpaužas cilvēku nepanesamībā
18) aizkaitināmība, agresija;
19) nepatikšanas darbā,
20) bieži strīdi ar tuviniekiem un tuviem cilvēkiem;
21) nav vēlēšanās kaut ko darīt un uz kaut ko tiekties;
22) intereses zudums par dzīvi;
23) smagas nopūtas, kas izraujas it kā pašas no sevis;
24) smaguma vai dedzināšanas sajūta saules pinumā;
25) daudz stiprāka un biežāka nekā agrāk vēlme lietot alkoholu.

 Tas ir tikai īss saraksts, bet, ja jūs pamanāt sevī vienlaikus vairāk par trijām norādītajām pazīmēm, stingri iesaku pieņemt steidzamus noskauduma noņemšanas mērus.


Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (23.11.2011)
Skatījumu skaits: 2750 | Reitings: 5.0/4
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz