Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Dziednieki

Vēlreiz par dziednieci Broņeslavu Plūmi

02.07.2010 Daiga Čirkste

– Dziednieks nav aptieka, kur iegādāties zāles, nedēļu tās palietot un cerēt uz ātriem brīnumiem. Pie dziednieka ejot, jābūt gatavam ilgam un kopīgam darbam. Ja nav ticības dziednieka spējām, labāk lieki netērēt laiku un naudu. 


Jāuzticas savai intuīcijai, pirmā brīža patikai vai nepatikai. Ja nepatīk, kā dziednieka mājoklī nomestas čības, tad nebūs veiksmīga sadarbība. Daži dziedinātāji mēdz būt augstprātīgi, nolasa lekciju par ielaistajām kaitēm, neveselīgo dzīvesveidu, taču cilvēks jau pie viņa nav ieradies pēc pēriena, bet gan pēc padoma, – uzskata tautas dziedniece BROŅISLAVA PLŪME.

Viņa man pasniedz savu jaunāko grāmatu "Ceļš uz veselību", kur var atrast daudz padomu, kā, izmantojot dabas līdzekļus, atgūt veselību. Šī pēc skaita jau ir vienpadsmitā Broņislavas grāmata, kas veltīta dziedināšanai. Uzšķiru lappusi, kur rakstīts "Klostera receptes sastāvs pret vēzi". Dziedniece piebilst, ka tā ir viena no senākajām receptēm, ko viņai izdevies atrast.

– Tas jau sen zināms, ka slimība rodas galvā un tieši tāpēc, ka patlaban daudzu galvās raisās tumšas, satraukuma un neziņas pilnas domas, cilvēkiem strauji pasliktinās veselība. Īpaši mani satrauc daudzie slimnieki, kuriem ir ielaisti ļaundabīgie audzēji. Šajā smagajā cīņā vajadzētu apvienot mediķu un dziednieku spēkus, bet cilvēki naudas trūkuma dēļ neapmeklē ne vienus, ne otrus. Uzskatu, ka divās pirmajās stadijās vēzi var mēģināt uzveikt, vēlākajās stadijās vairs brīnumus nesolu, vienīgi var nedaudz pagarināt dzīvi, – teic Broņislava.

Viņa piebilst, ka ne jau tikai materiālās rūpes un raizes var veicināt dažādas saslimšanas. Arī mūsu tautieši, kas devušies peļņā uz ārzemēm, bieži zvana dziedniecei, lai pa tālruni saņemtu palīdzību.


"Uz ārzemēm aizbraukušajiem problēmu netrūkst. Mainās uzturs, vide, kas īpaši bērniem izraisa alerģiju. Savukārt tie vecāki, kuriem Latvijā palikuši mazi bērni, mokās ar depresiju."


– Viņiem tur tālumā arī problēmu netrūkst. Mainās uzturs, vide, kas īpaši bērniem izraisa alerģiju. Savukārt tie vecāki, kuriem Latvijā palikuši mazi bērni, mokās ar depresiju.

Broņislava par labākajiem dziedinātājiem atzīst dabas līdzekļus. Savas pirmās profesijas – agronomes darbā viņa iepazina augu pasauli. Pēc tam 17 gadus Broņislava nostrādāja par bibliotekāri un šajā laikā izrakās cauri senām zintniecisku pierakstu grēdām, ko pēc tam apkopoja un izdeva grāmatās. Protams, Broņislava nebūtu kļuvusi par tautas dziednieci, ja nebūtu attīstījusi un pilnveidojusi savas dabas dotās spējas.

– Atceros, ka reiz jaunībā, braucot vilcienā, sapratu, ka pretimsēdošajai sievietei ir slimas aknas. Atļāvos viņai to pateikt. Sieviete izbrīnīta noteica – jā, es to zinu, jo esmu ārste. Bet kā jūs to zināt? Cilvēkiem ar neveselām aknām iesaku lietot mārdadžu eļļu, kā arī zāļu tējas, kas gatavotas no dzeltenas krāsas augiem – kaķpēdiņām, strutenēm, kliņģerītēm. Taču visa sākums ir organisma attīrīšana. Tāpat kā logus tīrām divreiz gadā, tāpat arī vajadzētu veikt organisma attīrīšanu, vislabāk rudenī un pavasarī. Visvienkāršākais veids – dzert svaigi spiestas sulas. Tās ir svaigas tikai divas stundas pēc izspiešanas, jo, ilgāku laiku saskaroties ar gaisu, zūd aktīvās vielas. Tāpēc, ja vēlas sulu dzert kafejnīcā, jāpalūdz, lai to izspiež turpat acu priekšā. Citroni un apelsīni ir klāti ar parafīna kārtiņu, kas ir naftas produkts, tālab pirms sulas izspiešanas šie augļi jāpārlej ar vārošu ūdeni un divas stundas jāatstāj pamirkt, – skaidro dziedniece.

Viņa neaicina atteikties no gaļas lietošanas uzturā, taču, ja katrā ēdienreizē ir kāds gaļas izstrādājums, tomēr jāpārskata sava ēdienkarte.

– Man bieži bilst – es fiziski smagi strādāju, tāpēc jāēd gaļa. Tad saku – paskatieties uz ziloni, kas pārtiek tikai no zāles, bet ar snuķi spēj izraut kokus. Izteiktajiem gaļas ēdājiem ir lielāks risks saslimt ar taisnās zarnas vēzi. Manu klientu vidū, kas ar to saslimuši, ir daudz mednieku. Gaļas patērēšana lielos apjomos piesārņo organismu. Sākumā rodas aizcietējumi, kas vēlāk izraisa iekaisumu, – stāsta Broņislava.


"Man bieži bilst – es fiziski smagi strādāju, tāpēc jāēd gaļa. Tad saku – paskatieties uz ziloni, kas pārtiek tikai no zāles, bet ar snuķi spēj izraut kokus. Izteiktajiem gaļas ēdājiem ir lielāks risks saslimt ar taisnās zarnas vēzi."


Arī cīņu pret paaugstinātu holesterīna līmeni asinīs vispareizāk sākt ar organisma attīrīšanu. Dziedniece iesaka divpadsmit dienas pēc kārtas lietot medicīnisko melno ogli pa 2 – 3 tabletēm trīsreiz dienā pēc ēšanas, uzdzerot glāzi silta ūdens. Pēc tam var turpināt attīrīšanu, dzerot raspodiņa tēju. Holesterīna samazināšanai labi līdz arī aptiekās nopērkamais Krievijā ražotais preparāts "Troičatka", kas satur krustnagliņas, vērmeles un melno riekstu.

Osteoporozes profilaksei un mazināšanai viņa iesaka lietot koraļkaļķi vai austerkaļķi, bet nekādā gadījumā "Kalcigran", kas var veicināt asinsvadu apkaļķošanos un žultsakmeņu rašanos.

– Nav nevienas ķīmiskās zāles, kurai nebūtu ēnas puses. Neticu brīnumvitamīniem, un īpaši no to lietošanas būtu jāpasargā bērni. Atceros, mamma man bērnībā uzvārīja glāzi piena, ielēja tajā ēdamkaroti šķidrā kaļķa un izveidojās kaļķa biezpiens. Lai tas būtu garšīgāks, pievienoja nedaudz glikozes. Tagad ārsti bērniem steidz piedāvāt vien sintētiskos vitamīnus. Nīderlandē nesen veikts pētījums par sintētisko vitamīnu ilgstošas lietošanas ietekmi uz organismu un secināts, ka šie vitamīni dod vairāk sliktuma nekā labuma. Mēs nedzīvojam mūžīgā sasaluma joslā, augļi un dārzeņi pieejami visu gadu, vienīgi jāiemāca bērniem tos ēst. Ārvalstu zinātnieki secinājuši, ka īpaši piesardzīgi jālieto kompleksie B grupas vitamīni, jo to ilgstoša lietošana var atmodināt vēža šūnas. Šie vitamīni jālieto tikai īslaicīgi un pie akūtām saslimšanām, teiksim, ja ir roze vai kājās iemetas krampji. Tāpēc arī nevajadzētu pārlieku aizrauties ar produktiem, kas satur raugu. Atceros, ka mana mamma, cepot maizi, izmantoja tikai tā saucamo abrkasīti. Šaislaikos gan grūti iegādāties maizi, kas cepta bez rauga. Zinu, ka Skauģa "Lāču" maizes sortimentā tāda ir atrodama.

Dziedniece kā labu vitamīnu avotu iesaka aptiekās nopērkamās dabiskās eļļas. Viena ēdamkarote ciedru riekstu vai linsēklu eļļas dienā lieliski spēcina organismu.


"Viena ēdamkarote ciedru riekstu vai linsēklu eļļas dienā lieliski spēcina organismu."


– Eļļas ar augu izvilkumu var gatavot arī paši. Es esmu iecienījusi asinszāli, kas labi tīra organismu. Kaltētu asinszāli pārleju ar olīveļļu, noturu vairākas dienas, ik pēc divām dienām nomainot asinszāli, līdz piesūcinātā eļļa kļūst sarkana. Ļoti no svara, lai cilvēkam būtu pareizs asins sastāvs. Ja veselas asinis, vesels arī organisms. Taču daudziem ir pazemināts hemoglobīna līmenis, ko grūti pacelt ar ķīmiskajiem dzelzs preparātiem. Šādos gadījumos iesaku lietot ciedru riekstu eļļu, kā arī nātru sulu. Klienti gan žēlojas, cik tad no tās nātres var izspiest, taču jāzina, kā to pareizi darīt. Saplūc nātres, samaļ gaļas mašīnā vai sīki saplucina ar rokām, pēc tam bļodiņā saberž un uzlej nedaudz vāroša ūdens. Tur arī rodas sula, ko pēc tam izkāš un lieto pa vienai tējkarotei no rītiem, – stāsta Broņislava.

Sievietēm pusmūžā un īpaši tām, kurām ir palielināts svars, raizes sagādā paplašinātās kāju vēnas, kas, slimībai attīstoties, izraisa trofiskās čūlas. Tāpēc Broņislava iesaka – tiklīdz uz kājām parādās vēnu tīklojums, lietot senu un pārbaudītu metodi. Litram karsta ūdens pievienot divas tējkarotes vārāmās sāls un pusstundu tajā paturēt zeķes vai zeķubikses. Pēc tam neizskalotas tās izžāvēt un vilkt kājās. Sālsūdenī mērcētās zeķes labi savelk paplašinātās vēnas.

Broņislava gatavo arī ziedes, kurās izmantoti priežu vai egles sveķi un dažādi bišu produkti. Šīs pēc senām receptēm gatavotās ziedes ārstē ekzēmu, psoriāzi, palīdz sadziedēt trofiskās čūlas un citas ilgi nedzīstošas brūces. Ziedes iespējams iegādāties pie dziednieces.

– Piekrītu uzskatam, ka seksu var nopirkt par naudu, bet mīlestību nenopirksi. Zāles var nopirkt par naudu, bet veselību ne. Tāpēc laikus jārūpējas par veselības saglabāšanu un stiprināšanu, izmantojot daudzveidīgos dziedinošos dabas līdzekļus, – nosaka Broņislava Plūme.Broņislavas Plūmes ieteikumi

Organisma spēcināšanai. No rītiem tukšā dūšā izdzert 7 – 10 pilienus vērmeļu tinktūras.

3 reizes nedēļā izdzert 1 glāzi ūdens, kurā vārījušies jaunie kartupeļi ar mizu.


Pret muguras un kaulu sāpēm. Trīslitru burku piepildīt ar sarkanajām mušmirēm, aizvākot ar plastmasas vāciņu un ierakt zemē. Izturēt vienu mēnesi. Pēc tam smērēt sāpošās vietas.

Ņemt svaigu diždadža lapu, saslapināt un ar apakšējo pusi uzlikt uz sāpošās vietas. Nostiprināt, piesaitējot.


Pret lieko svaru. Pēc katras ēdienreizes 20 minūtes pastāvēt pie līdzenas sienas, it kā ar to saplūstot. Pie sienas cieši piespiest papēžus, kājas, gurnus, muguru, plecu daļu, galvu un rokas ar delnām pret sienu.


Impotences ārstēšanai. Seksuāls eliksīrs – glāzītei konjaka pievienot svaigas olas baltumu, kārtīgi samaisīt un izdzert vakaros.

Katru dienu apēst vienu glāzi ķirbju sēkliņu.

Kategorija: Dziednieki | Pievienoja: Saulite (05.09.2011)
Skatījumu skaits: 6971 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz