Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Dziednieki

Par Aldi Keviņu

Leģendārās Zilākalna Martas skolnieks iesaka vairāk smieties

Inga Karpova 22.12.2009.

Ienākot redakcijā, dziednieks Aldis Ķeviņš pārsteidz ar savu slaido garo augumu un lielajām brūnajām acīm. Jāatzīst, viņš ir liels runātājs un sarunas sākumā nemaz nav tik viegli izsekot viņa domu līkločiem, bet, ja ļaujas stāstījumam, atklājas interesants cilvēka dzīves stāsts.

 

Tā bija aizraujoša filozofiska un psiholoģiska diskusija, sākumā vairāk gan kā dziednieka monologs. A. Ķeviņš ir arī kustības "Baltais aplis" idejiskais tēvs un mērķa īstenotājs.

 

Vajag tikai ticēt un ieklausīties sevī
"Ziemeļlatvijas" lasītājiem ir iespējas iepazīties ar dziednieka atziņām, kā stiprināt miesu un garu. Dažas no tām vēsta, ka ir ļoti svarīgi šajos apstākļos saglabāt mieru, iedziļinoties sevī. A. Ķeviņš aicina: "Esi sevī un Dievs būs tevī! Mēs esam visur kur, tikai ne sevī."


Veselības traumas nereti rodas naida rezultātā. Cilvēks dusmojas, ienīst un līdz ar to vairo savas slimības. Šūnu kodoli sāk nepareizi dalīties, un rodas tas pats "krabītis".


Nenāks par ļaunu laiku pa laikam veselību pārbaudīt pie ārsta vai dziednieka. Tomēr ikdienā vajag ieklausīties, ko saka organisms un intuīcija. Dziednieks uzskata, ka ikviens ir gan dziednieks, gan brīnumdaris, gan gaišreģis - kad jūtas brīvi. Vajag tikai ticēt!


Dziednieks iesaka vingrinājumu - sēdus stāvoklī jāatbalsta kāju pēdas pret zemi. Jāmēģina izslēgt domas un jāmēģina sajust, kas notiek ar rokām. Ja rokās sajūtams kas līdzīgs durstīšanai, tad notiek brīva enerģijas saņemšana no zemes.


Ikvienai dzīvai būtnei ir dvēsele, bet cilvēks reizē ir arī zemes bērns, kuram vajadzīgs zemes miers un stabilitāte, saikne ar zemi. Parasti cilvēkiem darbojas "augšiene", karstā galva plāno pārveidot Saules sistēmu, filozofēt par maksimāli augstām lietām, bet slimojam tā, it kā mocītu pats nelabais.


Cilvēkiem, kuri vakaros nevar aizmigt, dziednieks iesaka izjust gultu - iegrimt gultas sajūtā. "Izstiepies un tevis nav," tā A. Ķeviņš.


Cilvēkiem ir nevis jāēd, bet jābauda ēdiens. Ir svarīgi, vai rij, vai bauda. Lēnām un pamatīgi izgaršojot dažas zemeņu ogas, var paēst visaugstākajā pakāpē.


Ja dārzā ir virza, tā noderēs kā vislabākais veselības līdzeklis. Vajag to tikai sablenderēt. Karstā laikā tā atvēsina asinis, dod spirgtumu, attīra organismu. Ja dārzā ir ceļmallapas, tās nedaudz var piemalt klāt. Ja šādus salātus apēd no rīta bez maizes, kad vēl negribas ēst, ātri vien cilvēku pārņem sāja sajūta. Cilvēks jutīsies spirgts. Virzas ēdiens ir tāda pati vērtība kā vārpatu sakņu tēja.


Var iedzert arī pieneņu sakņu tēju, bet tās vispirms ir jāgrauzdē. Var pievienot arī struteņu lapiņu, zaķkāpostus. Labi, ja mājas tuvumā atrodas skābeņu dobe.


Pamēģiniet uzlabot veselību ar dejas starpniecību. Sākumā jāstāv un jāļaujas, lai ķermenis varētu ieklausīties mūzikas ritmos. Vislabāk derēs skaļa un ritmiska mūzika. Vienā brīdī rokas vai kājas sāks veidot kaut kādas veselībai vajadzīgas kustības, kas pāries dejas ritmā.
Cilvēces vienīgais uzdevums - katru dienu saņemt un pavadīt ar laimes sajūtu.
Zeme ir visrupjākā planēta ar visstiprāko intelektu. Pastāv arī tādas planētas, kur cits citam ādu plēš nost.


Vārdi piepildās. Nekas nepazūd. Nāk no izplatījuma atpakaļ - runātājam.
Latviešiem ir viena vājprātīga īpašība - sevi noniecināt.


Parasti meitenes stāv pie spoguļa un ar lielām bažām pēta savas krūtis ar domu - vai tikai nekas slikts nav? Ja tā domās, dabūs to "krabi" arī pa īstam. Pēc tam būs jādzer zāles. Tās gan uz kādu laiku palīdz, bet psiholoģiskais cēlonis taču paliek.


Cilvēku pozitīvais starojums ārstē ne tikai citus cilvēkus, bet arī dzīvniekus, augus un ūdeni.
Cilvēki var draiskoties un aizrautīgi darboties, bet visu vajag darīt ar mēru.
Ārējais haoss saistīts ar iekšējo nesakārtotību.


Neēdiet vēlās vakariņas. Ļoti daudzi aiziešanas gadījumi, sevišķi veciem cilvēkiem, ir pēc sātīgām vakariņām.
Nāve nav beigas, tas ir jauns sākums. Gars ir mūžīgs, un to gaida daudzi darbi nākamajā pasaulē.

 

Jauna metode - mediatīvās dejas
A. Ķeviņš Valkā viesojas otro reizi. Pie viņa esot nejauši atnākusi informācija, kā cilvēkus diezgan ātri un bez problēmām izdabūt no dažādiem dzīves sarežģījumiem. Tā esot pilnīgi jauna metode.

 

Diemžēl cilvēki ar negatīvām domām, arī masu saziņas līdzekļi, televīzija ar vājprātīgu kriminālfilmu demonstrēšanu - visas lietas, kas saistītas ar negatīvu zīmi, iedragā veselību, un šī iemesla dēļ cilvēki bieži vien iekrīt panikā.

 

Dziednieks ir pārliecināts - lai ar savām negācijām par politiku un ekonomiku pārstātu barot tos tur augšā, pašiem ir jāmaina sava domāšana. Jaunā ārstēšanas metode esot balstīta uz to, ka cilvēkiem ir jāatslēdzas no savām domām.

 

A. Ķeviņs ir pārliecinājies, ka to izdarīt ir gana sarežģīti, bet izdodas. Lai jaunā metode darbotos, cilvēkiem ir jādejo, vislabāk, latino mūzikas pavadījumā. Noderēs arī jestri latgaļu danči.

 

Dziednieks smej, ka sākumā uz seansu atnākušie tantuki domājuši, ka viņu pametušas pēdējās prāta paliekas, bet pirms pašam cilvēkam vien zināmās dejas uzsākšanas ir jāaizver acis. Tās jāaizver, lai kaimiņš neredzētu, ko katrs dara konkrētā brīdī, piemēram, kāpēc kustina kreiso gurnu. Lai nav jāsmejas un jāaprunā.


Un tad sākas mediatīvās dejas. Cilvēkiem ar sirds un asinsvadu problēmām dziednieks neļauj celties kājās, pārējiem gan tas jādarot, kā to liek A. Ķeviņš. Kādā brīdī dziednieks lūdz pilnībā atbrīvoties un sajust kāju pēdu pieskārienu zemei.

 

Gadījumā, ja kāds jūtas ļoti noguris, dejas laikā var apsēsties. Rezultātā pēc 90 minūšu dejošanas A. Ķeviņš saņēmis pozitīvas atsauksmes par labu pašsajūtu un noskaņojumu.


Labo pašsajūtu vairos arī ticība Latvijas nākotnei. A. Ķeviņš no sirds tai tic un domā, ka mūsu nākotne ir ārzemju tūrisma piesaistīšana. Viņš domā, ka latviešiem tikai nedaudz vairāk jāatbrīvojas, jākļūst jautrākiem un atbrīvotākiem un, piemēram, savi ražojumi jāpiedāvā, tērptiem dažādos latviešu pasaku tēlos.


"Vai nebūtu interesanti, ja velns no krāsns ar lizi izceltu tikko izceptu īstu rupjmaizi un to piedāvātu pircējam?" jautā A. Ķeviņš. Viņš ir pārliecināts, ka viss nostāsies savās vietās, tikai cilvēki nedrīkst skumt un bēdāties.

avots - http://www.ziemellatvija.lv/portals/veseliba/raksts.html?xml_id=11965

no cita avota - http://www.sieviesuklubs.lv/blogi/viedoklis/kevins-mums-jamainas/

"Cilvēka elektromagnētiskā lauka izstarojums IR proporcionāli vienāds ar mūsu planētas Zeme elektromagnētiskā lauka izstarojumu un proporcionāli vienāds ar saules elektromagnētiskā lauka izstarojumu", apgalvo zinātnieks Dainis Ozoliņš.


 
Tātad tas,ko un kā mēs domājam, atstaro uz mums atpakaļ. Un to, kas ar mums notiek, mēs esam pienācīgi nopelnījuši.


Latvija atrodas uz spēcīgas enerģētiskās zonas jeb svētvietu zonas, kas izstaro ļoti spēcīgu enerģiju. Tāpēc pats par sevi saprotams, kāpēc latvji jeb visi cilvēki, kuru saknes ir dziļi laistas Latvijas zemē, ir viena no visdrastiskākajām, everģēliskākajām, drosmīgākajām, pozitīvām emocijām apveltītākā tauta. Tā tas ir bijis visos laikos, bet ir "Bet".


Patreiz Latvijā cilvēki ir nospiesti pagrimumā. Viena daļa cenšas un ir sprigani, cita daļa grimst depresijā, aizmirstot, ka cilvēka vienīgais zemes dzīves uzdevums ir- būt priecīgam, apmierinātam, laimīgam un pateicīgam par to, ka viņam šodien ir lemts būt dzīvam, dzīvot ar prieku un laimes sajūtām katru mirkli, bez kreņķiem par rītdienu vai bēdām par vakardienu.

No rīta piecelies un apskaties apkārt. Vai redzi, vai acis vēl rāda? Izstaipies un jūti. Vai rokas un kājas vēl ir? Sirds pukst?


Ja esi redzošs, kustošs, jūtošs, rad vēl esi dzīvs! Par to vari pateikties un priecāties!


Nav mums karu, nevienu mūs neizved, nav nošaušanas, nav vulkānu u.c. bēdu.

 


Latvija vēl ir pasargāta, bet cik ilgi, ja cilvēki arī rīt būs tādi, kā šodien?


Amerikā Lielās Depresijas laikā cilvēki izgāja ielās un dejoja, bet Latvijā ir tāda sajūta, ka apēduši lodes drenu cauruļu rūpnīcas ķieģeli un taisās ēst nākamo. Kur pozitivitāte!? Kur sirsnība? Laipnība? Smaids?


Anglijā vīrieši smaidot uz ielām sveicina meitenes, sievietes ar cieņu, bet šeit? Paskatieties apkārt! Mums jāmainās un visiem jākļūst SAVAS ZEMES PATIESĀM MEITĀM UN DĒLIEM! PATIESI STABILIEM SAVAS TĒVZEMES LATVIJAS SAIMNIEKIEM!


Ar cieņu- Aldis Ķeviņš, Savas Latvijas Patriots.

Kategorija: Dziednieki | Pievienoja: Saulite (16.11.2012)
Skatījumu skaits: 4345 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/4
Komentāru kopskaits: 2
0
1 Marta  
Ar Aldi ir tā,ka kaut ko saka,bet neko nepasaka.Tikšanās seansos runā tikai viens,jautājumi nepatīk ,jeb atbild izvairīgi. Tāds darbīgs un zinošš ,kāds bija 10 gadus atpakaļ,viņš vairs nav ne tuvu.Man gribas domāt,ka spējas tika izlietotas negodīgi un Dievs viņam tās ir mazinājis.....Bija jau arī palicis dikti augstprātīgs!!!

0
2 Saulite  
kas to lai zin, visu var arī atgūt smile

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz