Dziednieki tiek galā ātrāk

Dziednieks un ekstrasenss Juris Kraucis piekrīt, ka roze parasti veidojas pārdzīvojumu un stresa dēļ. "Iekaisumam ir psiholoģiski iemesli, ar parastajām medicīnas metodēm to nomākt grūti. Var ārstēt ar antibiotikām, bet tas paņems no divām līdz trim nedēļām. Pie dziednieka slimība pāriet divās dienās.

Ja iekaisumu nenodzēš un neaptur laikus, veidojas dziļo audu iekaisums. Tad tas ir mokoši un ilgi, reizēm prasa operatīvu iejaukšanos," uzsver dziednieks un piebilst, ka pie viņa rudeņos un pavasaros nedēļā palīdzību meklē trīs četri pacienti ar rozi. Ja atnāk, tikko kaite sākusies – pēc vienas divām dienām, tad temperatūra mazinās jau pirmajā seansā. Dziednieks piebilst, ka agrāk roze lielākoties piemeklējusi vecus cilvēkus, tagad slimojot arvien jaunāki. Tas saistīts ar trauksmaino un stresa pilno dzīves tempu.

"Tautā parasti saka, ka 90% slimību nāk no galvas," viņš piebilst. J. Kraucis atzīst, ka roze ir slimība, kas tiek arī pārmantota no senčiem. Jautāts par zilo papīru, ko izmanto dziednieki, viņš skaidro: "Lielāka nozīme ir nevis zilajam papīram, bet gan krītam, ar ko uz tā tiek rakstīti vai nu rozes vārdi, vai kas cits. Krīts aizver poras un neļauj ādai elpot, paņem visu mitrumu. Roze jānodzēš, to nedrīkst slapināt. Es strādāju ar baltajiem cūku taukiem, jo uzskatu, ka tie iedarbojas vēl labāk. Zila krāsa turklāt ir antiseptiķis."