Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Dziednieki

Jānis Urtāns: “Iesaku no visa negatīvā meklēt pozitīvu izeju.”
"Neat sakos palīdzēt nevienam, nedalu, kura kaite ir ārstējama, kura - neārstējama, jo dziedināšana ir vajadzīga slimajiem, nevis veselajiem. Nedodu garantiju, jo labāk ir nesolīt, bet izdarīt nekā solīt un neizdarīt," saka dziednieks Jānis Urtāns, kurš divas reizes mēnesī - otrdienās - mēro ceļu uz Gulbeni, lai palīdzētu cilvēkiem.

Atrod konkrētu paņēmienu

J.Urtāns sācis dziedināt, pakāpeniski vispirms sakārtojot pats sevi, domās izlūdzoties Dievam sūtīt šo prasmi, lasot indiešu sacerējumus, radot savus lūgšanu vārdus.

"Vēlējos atrast paņēmienu, kas palīdzētu jebkuros apstākļos. Manī radās atziņa, ka vispirms ir jāsakārto mugurkauls, jo tas ir ķermeņa pamats. Ja to sakārto, arī viss pārējais organisms sakārtojas. Praktiski tas notiek tā, ka piespiežu cilvēku pie sevis un izspaidu viņa mugurkaulu. Tur, kur tajā ir kāda vaina, nobrakšķ. Ir tā, ka sākumā šīs sajūtas ir sāpīgas, cilvēki pat iekliedzas, bet ar katru reizi viņiem paliek labāk. Tas nozīmē, ka visi mugurkaula skriemeļi atrodas savās vietās. Ārsti uzskata, ka osteohondroze nav ārstējama, bet man izdodas palīdzēt," stāsta dziednieks.

Naba - dvēseles sirds

"Cilvēkiem jautāju, kas ir organisma centrs, viņi nezina, ka šis centrs ir naba. Ar radziņu, kurā iemontēts kristāls, izspaidu ne tikai mugurkaulu, bet pārbaudu, vai nabā ir pulss, jo tajā atrodas dvēseles sirds. Ja, uzspiežot uz nabas, cilvēks sajūt sāpes, izmantojot īpašu uzspiešanas tehniku, nodarbojos tik ilgi, kamēr sāpes pazūd. Ja enerģētiskais centrs ir nobīdīts, tad ārstēt slimību nav nozīmes. Uzspiešanas process var būt dažāds. Ir vajadzīgi pat vairāki seansi. Uzspiežot uz nabas, tā pievelk sāpes no tām organisma vietām, kurās ir kaite, jo organisms ir saistīts ar nabu. Ja viss ir kārtībā, sāpju nav," stāsta J.Urtāns.

Arī dziednieka māte un vecmāmiņa praktizējušas šo metodi.

Dziedniekam nav sveša arī meditācija un enerģētiskā dziedināšana. Enerģiju viņš uzņem no ūdens, kokiem, debesīm, skaitot lūgšanas un mantras, pareizi elpojot.

Atdalās no ķermeņa

J.Urtāns ir pārliecināts, ka enerģija un spējas dziedināt piemīt katram cilvēkam, tikai to neprotam izmantot. Viņam izdevies paraudzīties uz savu ķermeni no malas.

"It kā redzēju sevi vienā, bet sajutu otrā vietā. Biju atdalījies no ķermeņa, bet turpināju redzēt, domāt un dzirdēt. Sapratu, ka, pateicoties ķermenim, cilvēks var eksistēt materiālajā pasaulē, kuras patiesībā nemaz nav, ka ķermenis ir tikai šīs materiālās pasaules mājoklis. Mans enerģētiskais ķermenis it kā izgāja cauri materiālās pasaules priekšmetiem. Sapratu, ka tādējādi varēju izkrist cauri grīdai vai iziet cauri sienām. Atdalīšanās laikā sajutu ārkārtīgi lielu mīlestību un savādu gaismu visapkārt. Šajā mirklī sapratu, ka nekas pasaulē nenotiek bez Dieva gribas. Tas nav redzams, bet visur ir klāt. Manī ir zudušas bailes no nāves, lai gan apzinos, ka cilvēka dzīve šajā pasaulē ir tikai mirklis, ka pagātne, tagadne un nākotne atrodas vienā punktā," stāsta J.Urtāns.

Dziednieks uzskata, ka tāpat kā viņam līdzīgie ir izredzētais. Viņš rāda savas plaukstas, kurās izveidojušies savdabīgi saaugumi.

"Tie izveidojas pēc tam, kad kādam cilvēkam palīdzu atbrīvoties no kuņģa čūlas. Lai pēc citu dziedināšanas visu neuzņemtu sevī, attīros ar lūgšanām, mantrām, izpeldos ledainā ūdenī. Intuitīvi jūtu, kas jādara. Atceros gadījumu. Biju saaukstējies, augsta temperatūra, mokošs sauss klepus, bet tad, it kā kāda mudināts, piecēlos, izgāju laukā un ar kailām kājām stāvēju sniegā. Sajutu kājās spēcīgas sāpes, kas pamazām atlaidās. Nākamajā dienā temperatūras vairs nebija, arī klepus pamazām pārgāja, papildus vēl izpeldējos sniegā. Ir būtiski, ar kādu domu to darām. Ja cilvēks domā, ka tā rīkojas, lai izveseļotos, viņš arī atgūs veselību. Kā mēs domājam, tā mēs jūtamies. Ar domu varam pieskarties negatīvajam un acīs tūlīt sariešas asaras, pieskarties priekam un sejā parādās smaids. Katrs cilvēks pats ir savas laimes kalējs, tāpēc centīsimies kalt šo dzīvi tā, lai tā nebūtu nodzīvota velti."

Līdzīgs pievelk līdzīgu

Dziednieks enerģētiski uzlādē arī ūdeni, kas palīdz novērst dažādas kaites. Šo ūdeni izmantojuši pat mediķi, lai, piemēram, palīdzētu ātrāk sadziedēt apdegumus.

J.Urtāns stāsta par gadījumu, kad enerģētiskais ūdens, ko var dzert, ierīvēt, izmantot kompresēm, pilināt acīs, lai uzlabotu redzi un tamlīdzīgi, palīdzējis kādai slimniecei ar paaugstinātu cukura līmeni asinīs, saglābt atlikušos pirkstus, lai tajos nesāktos gangrēna.

"Uzlādējot ūdeni, tajā ielieku savus domtēlus un lūgšanas. Pielietoju universālu formulu, proti, ka enerģētiski uzlādēts ūdens der visiem - cilvēkiem, dzīvniekiem, arī augiem, jo tas ir piesātināts ar Dieva enerģiju. Ar to man izdevies atbrīvot cilvēkus no augoņiem, ātrāk sadziedēt brūces, uzlabot nervu sistēmas darbību. Esmu pārliecinājies, ka uzlabojums novērojams pat tiem cilvēkiem, kuri netic enerģētiski uzlādēta ūdens iedarbībai," stāsta dziednieks.

Kategorija: Dziednieki | Pievienoja: Saulite (08.04.2010) | Autors: Malda Ilgaža
Skatījumu skaits: 1927 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz