Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Dziednieki

Brūno Klaips - augsta ranga mags

materiāls no «Zintnieka»
7. numura


Daudz ir rakstīts par ekstrasensiem, bet gandrīz nekas par magiem, tādēļ kaut ko pastāstīšu no maga dzīves. Ar praktizēšanu nodarbojos gandrīz 37 gadus, un man ir 72 gadi. Kā es kļuvu par magu, tas ir garš stāsts. Sākumā nodarbojas tikai ar dziedniecību, lāstu noņemt nevarēju, kaut gan man bija liela enerģija. Tādēļ arī neticu, ka kāds no ekstrasensiem var to izdarīt. Tas ir bīstams un nepatīkams darbs, jo visu laiku jācīnās ar dažādām būtnēm. Tagad pat zīlētājas piedāvā noņemt lāstus. Naudu gan paņems, bet lāsts paliks kur bijis, ja vispār tāds bijis. Tagad ir pieejamas dažādas melnās maģijas grāmatas, tādēļ arī nolādējuši ir pietiekoši daudzi. Ir vienkārši kaitējumi, un ir nopietni lādējumi, kas uzlikti ar melnās grāmatas palīdzību. Kā tādu var noņemt ekstrasenss vai burvis, es tiešām nezinu.

Man ir pašam savas metodes, kuras neviens cits atrast nevar. Man nav svarīgi, kā uzlikts nolādējums un cik spēcīgs tas ir. Ar šīm metodēm var noņemt jebkurus nolādējumus vienā reizē un pilnīgi. Es arī jebkuru būtni varu izvilkt no cilvēka, vienalga, cik liela un spēcīga tā būtu. Cilvēks to pat nemana — ne tā, ka to dara sātana izdzinēji, kad cilvēki kliedz un mokās sāpēs. Tas ir tādēļ, ka viņi to dara nepareizi un viņiem pietrūkst enerģijas.

Arī man sākumā gāja grūti. Grūti ar cilvēkiem, kuri bija piesaistīti kapiem, jo es nezināju, kā ar kapu gariem cīnīties. Ir daudzas metodes, kā cilvēkus piesaistīt kapiem. Dažas ir ļoti elastīgas, un cilvēks var nomirt īsā laikā. Par laimi «draugi» to nezina. Tās jāprot arī pareizi izpildīt. Esmu ar tām dažreiz saskāries. Daudzi uzskata, ka šai gadījumā nevar palīdzēt. Tā tomēr nav. Ir jāzina, kā ar to cīnīties. Ir jābūt arī attiecīgai enerģijai un spējām.

Kas attiecas uz nolādējumiem un visām melnajām parādībām, tad šo cīņu esmu apguvis pilnībā. Šīm lietām sāku pievērsties tikai pirms gadiem sešiem, septiņiem. Līdz tam nekādus lāstus noņemt nevarēju. Dziednieki gan var notīrīt melno enerģiju, bet, ja tas ir lāsts, tad nekas nesanāks. Es zinu kādas metodes lieto ekstrasensi, bet tās nav pietiekami efektīvas. Var jau pateikt, ka ir lāsts, bet tāda nemaz nav. Tad gan var izārstēt.

Man lielāko daļu nākas noņemties ar nolādētiem cilvēkiem. Reklāmām neviens vairs īsti netic, tagad atnāk tikai tādi, kuriem kāds ir ieteicis un ja ieteicējam ir palīdzēts. Tādēļ es neesmu pazīstams plašai publikai, jo iztieku bez reklamēšanās.

Mani reiz ieinteresēja salons «Fortūna». Šeit strādāja kāda Dieva sūtne Anželika. Man radās interese ar viņu iepazīties. Tā es vienreiz aizgāju, lai pazīlē uz kārtīm. Viņa mani ielaida mazā istabiņā un lika gaidīt. Sajūta bija diezgan nepatīkama, jo viņa šajā laikā mēģināja iekodēt, lai es nāktu vēl. Viņa domāja, ka atnācis vienkāršs onkulītis un nolēma to izmantot. Tad Anželika ienāca, paskatījās uz mani un pārliecinātā balsī teica, ka man ir uzlikts lāsts. Un jau grasījās ņemt nost. Pateicu, ka neviena lāsta nav un nevar būt, lai beidz ākstīties. Tad viņa lika kārtis, bet sastāstīja tīrās muļķības. Es pateicu, kas esmu, bet viņa droši vien nenoticēja. Beigās vēl iedeva vizītkarti, lai atnāku vēl, jo domāja, ka būs izdevies iekodēt. Viņai tomēr šī vizīte beidzās bēdīgi. Mana zemapziņa juta iespaidošanu un attiecīgi rīkojās. Pēc kāda laika šī salona vairs nebija. Tagad tur pārdod mēbeļu audumus…

Ar ekstrasensiem man ir grūti saprasties. Parasti viņi neielaižas sarunās un cenšas ātrāk aizbēgt, jo nesakrīt enerģijas un uzskati. Man ir savādāks skatījums uz visu. Esmu gribējis ar kādiem sadarboties un apmainīties ar informāciju, bet nekas nesanāk. Biju iegriezies arī kādā dziedniecības centrā, jo domāju, ka varētu būt interesanta sadarbošanās. Izrādījās, ka viņiem interesē tikai bizness, un pārējais ir vienaldzīgs. Arī šis centrs tagad ir uz bankrota robežas, jo tā strādāt kā viņi ilgi nevar. Viņiem nav enerģijas, un arī spējas pazaudētas. Tikvien ir kā bijusī slava. Šī iestāde tiešām varēja kļūt par starptautisku dziednīcu. Tāds arī bija mans mērķis. Viņi droši vien nobijās no konkurences, jo es varu to, par ko viņi pat sapņot nevar.

Man nav daudz klientu, bet pietiek. Man nav arī sertifikāta, jo es vienkārši neatzīstu šo papīru. Tas der tikai, lai varētu ar to plātīties un lielīties un nebūt nenozīmē, ka tā īpašniekam ir arī spējas. Ja tas sertifikācijas tests ir tāds, kā aprakstīts, es droši vien izgāztos, jo es nevaru izdarīt to, ko viņi prasa. Uzskatu, kas tests ir nepareizs. Pareizākais būtu pārbaudīt spējas, strādājot ar konkrētiem cilvēkiem.

Daudzi raksti par ekstrasensiem arī neatbilst patiesībai. Es par viņu izdarībām zinu pietiekoši daudz. Man patika kā R. noņēma lāstu. Bija tiešām efektīgs skats. Teicami nospēlēts. Dažas sekundes, un lāsta vairs nav. Tādā veidā nekādu lāstu noņemt nevar, vienīgi no kāda priekšmeta nopūst putekļus. Lai noņemtu īstu lāstu, vajag strādāt no pusstundas līdz trīs stundām. Ja tas ir uzlikts tikai ar vārdiem vai domām, tad pietiek ar dažām minūtēm. Esmu saticis tādus cilvēkus, kuriem noņemts lāsts, bet viss palicis, kā bija.

Man vēl nav gadījies tāds nolādējums, kuru nevarētu noņemt. Es varu iznīcināt jebkuru slimību, bet nevaru izārstēt jebkuru cilvēku.  Varu atjaunot astrālos orgānus. Daļēji arī fiziskos. Es neko nesaprotu no estrādes maģijas. Viņi var taisīt trikus, bet ārstēt un noņemt lāstus nevar. Biju aizgājis uz Koperfilda izrādi. Labi, ka tā bija pati pēdējā, jo viņam gāja ļoti grūti. Vajadzēja hipnotizēt zāli, bet tas tikpat kā neizdevās. Daudzi triki bija uz hipnozes bāzes. Jāatzīst, ka man izrādē bija garlaicīgi. Pats viņš nemaz tik spēcīgs nav, bet viņam strādā vesela magu un hipnotizētāju brigāde. Tāpat darbojas arī Čumaks, viņa brigāde sastāv no divpadsmit cilvēkiem. Pats viņš ir diezgan tukšs. Tie, kuri atbrauc uz Latviju, savas spējas pazaudē. Latvijai ir pats spēcīgākais egregors pasaulē, un tas iebraucējus nemīl — parasti viņiem arī nekādu īpašu spēju vairs nav.

Mēs, magi, vairs neatbalstām arī nevienu partiju un vispār nejaucamies viņu lietās, jo tam nav jēgas. Atlaist Saeimu būtu galīga nejēdzība, jo ievēlētu tās pašas partijas, un būtiski nekas nemainītos.

Vai maģija var nobeigt cilvēkus? Melnā maģija to it kā var. Es nepielietoju melno maģiju un nevaru pat lasīt melnās grāmatas, jo tūliņ nez no kurienes sarodas visādas būtnes, un ir nepatīkama sajūta. Esmu ticies ar daudzām augstām būtnēm, bet, kad atnāca Lucifers, tad gan bija jocīga sajūta. Visa atmosfēra telpā kļuva blīva un smaga. Es viņu neredzēju, bet sajutu. Man nav gaišredzības, garus sajūtu pēc smakas.

Sadursme man bijusi ar daudziem magiem pat no ārzemēm. Es nekad pirmais viņiem neuzbruku. Kad viņi uzbrūk, man nekas cits neatliek, kā dot prettriecienu. Lango ar nāvējošu lādiņu uzbruka spēcīgākiem magiem un — aizgāja bojā. Es iesaku cilvēkiem nelasīt melnās grāmatas, jo tas var beigties bēdīgi. Un maģijas grāmatas palasu vienīgi aiz intereses, bet pielietot neko nevaru. Man nav neviena maģijas instrumenta. Ja nav pietiekoši spēka, tad nav ko izlikties. Ja satiecies, tad kā ar līdzīgu — bez maģiskām zīmēm un apļiem. Tas garus tikai sanikno.

Kādreiz es pielietoju cukuru, sāli un apstrādātu ūdeni. Devu talismanus. Tagad mans vienīgais instruments ir svārsts. Bez tā gan ir grūti iztikt. Daži par svārstu smejas, bet man tas ir vienaldzīgi... Tas gan var atbildēt un , bet ar to pietiek. Svārsts man parāda, kas notiek, cik ilgi man jādomā, ir enerģija vai nav, kad pietiek, tas pats apstājas.

No medicīnas es nesaprotu neko, man tā nav vajadzīga. Profesoram ir šīs zināšanas, bet kādēļ tad viņš nevar palīdzēt?! Tad kāpēc man tās vajadzīgas — medicīniskās zināšanas var tikai traucēt. Piemēram, kad man pilnībā paskaidroja, kas ir astma un kā tā «darbojas», es vairs nezināju, kas man jādara... Kad es to nezināju, viss bija normāli. Man nav jāzina medicīniskās diagnozes, es arī no tām neko nesaprotu. Man jāzina, kādi orgāni cilvēkam ir, un nav pat svarīgi, kur tie atrodas. Galvenais, ka tie ir. Man nav jāzina, ar ko tas orgāns slimo. Svarīgi, ka tas slimo. Kā notiek dziedināšana, man nav ne jausmas. Prāts dod pavēli, kam jānotiek, un enerģija to izpilda mūsu apziņas norādījumā. Prāts nevar zināt, kas jādara, to zina tikai zemapziņa vai virsapziņa. Bet bez enerģijas gan nekas nesanāks...

Pašlaik daudziem magiem un ekstrasensiem ir maz enerģijas — kā viņi strādā, nav ne jausmas. Ne velti pa ielām mētājas izsvaidīta sīknauda. Visas atrastās monētas ir ar negatīvu lādiņu.

 Vecie ekstrasensi tiks «norakstīti». Vietā nāks jaunie ar citām metodēm. Esmu saticis daudzus jauniešus, kuriem ir spējas, bet neviens tās negrib apgūt. Man bijis tikai viens skolnieks, kurš tiešām centās. Varbūt varēs pats sevi ārstēt.

Ir lietas, kuras varu un kuras nevaru. Man ir ļoti slikta atmiņa. Nevaru daudz staigāt, sāp kāja, nav fiziska spēka...

Kādi spēki tagad valda uz zemes, nezinu, bet pārmaiņas gaidāmas ļoti lielas. Latvijā lielas katastrofas nav gaidāmas. Dienvidu tilts Rīgā gan prasīs remontu, bet sagāzties nedomā nekādos apstākļos. Tas nekas, ka tas ir mazliet greizs. Kādēļ visi pareģi grib to sagāzt — nesaprotu. Arī 2012.gadam ar pasauli nav nekāda sakara. Nekas tur nenotiks. Tas ir tāds pats murgs, kā visi citi pareģojumi par pasaules bojāeju. Ir jau bijuši vairāki, bet pasaule kā stāv, tā stāv.

Zeme šādā veidā pastāvēs vismaz līdz 3600.gadam — šī jau ir septītā reize, kad tā tika atjaunota. Zemes vecums ir ap 28 miljardi gadu. Zemes cilvēki tika radīti pirms miljoniem gadu. Tos klonēja pēc sava izskata tie, kuri šai laikā dzīvoja uz šīs planētas. Viņi tika radīti kā bioroboti priekš darba.

Man ir gandrīz visas grāmatas par maģiju un ezotēriku, bet daudzas nemaz neesmu lasījis. Tas, ko es daru, tur nav aprakstīts. Turklāt daudzi autori speciāli kodē grāmatas, lai, tās lasot, atņemtu enerģiju lasītājam. To es uzskatu par negodīgu rīcību.

Pašlaik es izmantoju domu enerģiju. Tā ir ļoti spēcīga. Kādi spēki dod man enerģiju, nezinu, un tas nav tik svarīgi. Melnie tie nav, jo enerģija ir pozitīva. Melnie gan ir mēģinājuši mani uzpirkt, bet man nav ar viņiem pa ceļam. Viņi varētu dot bagātības, bet ne jau tas ir galvenais dzīvē. Es gribētu, lai Latvija būtu slavena un bagāta valsts. Stāvoklis ir sarežģīts, un es diemžēl nezinu, kā to varētu labot, tādēļ valsts dzīvē nejaucos.

Es labprāt palīdzētu jauniem cilvēkiem, jo viņiem priekšā visa dzīve. Būtu interesanti, ja arī citi magi un dziednieki izteiktos par šiem jautājumiem.


Kategorija: Dziednieki | Pievienoja: Saulite (22.04.2011) | Autors: žurnāls "Zintnieks"
Skatījumu skaits: 13503 | Komentāri: 19 | Reitings: 4.4/10
Komentāru kopskaits: 191 2 »
0
19 Lasis  
Cik zinu, tad elite apmeklē Dziednieku Māri Ābeli . Vietējos arī pieņemot.

0
17 Anita  
Dieva dēļ neeiet!Vienīgi.,ja nav kur likt naudu!!!

0
18 Saulite  
pastāsti lūdzu kas notika, lai citi zin

0
15 diana  
labdien, man butu viens lugums jums Bruno kungs. mani ljoti aizrauj visas tas lietas par magiju un man ljoti gribetos ar jums satikties ja vien jums butu kads bridis ko veltit man, ziniet man briziem liekas ka man ir no mammas uzlikts lasts, jo vinja mani no dzimsanas ienist un jau nu ka 4 gadi vinja ir mirusi bet man dzive iet uz slikto pusi, es esmu ari pati vainiga aiz bezizejas esmu pat lietojusi narkotikas, un nu jau ka 11 dienas zinu ka man ie sabeigta akna, man ir tikai 29 gadi un jau tik nopietnas veselibas problemas. nezinu vai izarstesos?

0
16 Saulite  
Labdien, jāpārstāj domāt tādas muļķības un jāsāk dzīvot dzīvi no jauna, jo Jūsos pašos ir tā inde iekšā kas Jūs indē, mamma nekad negribētu Jums nodarīt pāri, bet viņai bija tāds uzdevums šajā iemiesojumā, sauciet to kā gribiet vai par karmu, vai par likteni, bet viņas gars Jūs mīl vēl joprojām, tagad ar ko sākt, paprasiet savai mammai piedošanu un sākiet visu no jauna ar gaisām un tīrām domām, atriezīsies gan veselība gan veiksme.
Precīzāk sakot Jums ir divas izvēles
1) turpināt dzīvi nekā nemainot,
2) saņemties un mainīt savas domas, savus vecos nekam nevajadzīgos uzskatus un pagriezt dzīvi veiksmīgās sliedēs

0
13 Labvēlis.  
Mags Māris Ābele par pieslēgumu prasa 1 % no īpašumtiesībām un 1 % no gada ienākumiem.

0
14 Saulite  
vai tiešām tā ir?

0
11 Liga  
Vai Šis mags var palīdzēt arī no attāluma?

0
12 Saulite  
domāju kad jā

0
9 sisi  
Bruno,biju ,un ja godigi vecs onkulis ,neko par mums 3 klatbijusiem civekiem pareizu napateica!! Ka saka ir aitas ir cirpeji,!Nozelojam laiku kuru tur izterejam nelietderigi !Viziitee beigas parpasija 20 ls.

0
10 Saulite  
vajadzēju vizītes laikā teikt kad ar iegūto informāciju neesat apmierināti un gaidat citu rezultātu, diemžēl par dziednieks arī pērk maizi, maksā rēķinus utt. Bet katram ir jāatrod tieši savs dziednieks, jo viens visiem neder jau nu noteikti

0
8 armands  
Bruno vareetu ielikt energiju 1lata moneta,kur uzzimets krupiitis...???

0
7 ai,ai,ai  
dzirdeju kad vins no Rigas...........

0
5 elīna  
sakiet lūdzu cik maksā bruno klaipa pakalpojumi

0
6 Saulite  
Elīn, zemāk ir mob. nr. var pazvanīt un pajautāt, es tik tiešām to nezinu

0
3 Dace  
Kurā Latvijas usē var satikt Bruno Klaipu ?

0
4 Saulite  
mob. 29864875

1-10 11-11
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz