Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Audzēts Latvijā

Tēju maisījumi (Marija Bļūma - Kauliņa)

Tēju maisījumu autore – Marija Blūma-Kauliņa (VdzL sert. Nr. 0059)
Pārtikas veterinārā dienesta reģistrācija Nr. 047336.

Pasūtījumus pieņemam pa tālr. 27137702 (Rīgā) vai 29393605 (Talsu nov.)
e-pasts: moiras@moirunams.lv

Tēju maisījumi

tēju maisījumi

Svars no 50g., cena Ls 1,50:

"Miera vējos" – tēja ar nomierinošu iedarbību, samazina psiholoģisko problēmu svarīgumu, atslābina un relaksē, pazemina asinsspiedienu. Palīdz pastiprināta stresa periodos. Nomierina darba dienu vakaros. Līdzsvaro nervu sistēmu, atbrīvo no negatīvas enerģētikas. Mazina sāpes iekšējo orgānu spazmu un traumu gadījumos.
Sastāvs: kazrozes laksti, raudenes laksti, vībotnes laksti, apšu lapas, kadiķa skujas, jasmīna ziedi, ložņu mirtes lapas.

"Vienmēr priekā" – uzmundrinoša tēja, kas satur augus ar dabisku antidepresantu iedarbību. Noderīga tumšajos gadalaikos, rīta stundās, kā arī draugu ballītēs. Tēja, kas atmodina organismu rītos. Tonizē un palīdz koncentrēties. Tēja ar saskarsmi veicinošu iedarbību, satur dabiskos afrodiziakus, uzlabo garastāvokli un vairo pievilcību.
Sastāvs: asinszāles laksti, citronliānas laksti, ķiršu lapas, nauduļu laksti, kazenes laksti, kalmju un rododendru lapas.

"Apburtā princese" – sievišķo enerģiju vairojoša tēja, attīra organismu no sārņiem, veicina ķermeņa elastību un lokanību. Līdzsvaro ciklu un sievišķo hormonu darbību, mazina asiņošanu. Dziedē iekaisumus un profilaktiski novērš to veidošanos. Mazina stresu, atslābina. Attīra ķermeņa ādu un uzlabo tās izskatu, palīdz atbrīvoties no ādas izsitumiem.
Sastāvs: baltās panātres laksti, madaras laksti, balandu laksti, zeltenes laksti, citronbazilika laksti, sarkanais āboliņš, apšu mizas.

"Spēka vīram" – tēja fiziskajam spēkam un vīrišķībai, līdzsvaro organismu, ceļ imunitāti un enerģijas līmeni. Uzlabo muskuļu un locītavu elastību, asinsriti iekšējos orgānos un seksuālo funkciju. Stiprina sirds darbību. Dziedē iekaisumus un profilaktiski atvaira audzēju veidošanos, izvada no organisma kaitīgās vielas.
Sastāvs: lazdu lapas, pīlādžu lapas, valriekstu lapas, pelašķu laksti, lupstāja laksti, ceļmallapas, zirgkastaņu ziedi.

"Pūķa galva" – imunitāti stiprinoša tēja, veicina vielmaiņu un aktivizē visus organisma fizioloģiskos procesus. Sildoša tēja, kas pastiprina cilvēka enerģētisko aktivitāti. Veicina aknu un aizkuņģa darbību, stimulē asinsriti un hormonālo dziedzeru darbību. Izvada no organisma toksiskas vielas un stimulē atjaunošanās procesus nogurušam organismam.
Sastāvs: pūķgalves laksti, rukolas laksti, kazrozes laksti, dzelzenes laksti, strutenes laksti, ceriņu ziedi, valrieksta lapas.

"Baltā dzērve" – attīroša tēja, kas veicina sārņu izdalīšanos no organisma un enerģētisko attīrīšanos. Tēja palīdz samazināt lieko svaru. Samazina ēstgribu. Noderīga pēc fiziskiem vai emocionāliem satricinājumiem, pēc medikamentu vai alkohola lietošanas. Izvada šlakvielas un veicina intensīvu organisma attīrīšanos.
Sastāvs: vīnogu lapas, bērzu lapas, kazrozes laksti, tīruma kosas laksti, raspodiņu laksti, brūklenes lapas, gaiļbiksīšu ziedi.

"Meža māte" – saaukstēšanās un vitamīnu tēja pieaugušajiem, īpaši noder rudenī un ziemā. Veicina atveseļošanos elpceļu iekaisumu gadījumos, mīkstina klepu, mazina temperatūru. Atvaira infekcijas un stiprina organisma dabiskās aizsargspējas. Nomierina un līdzsvaro veģetatīvo nervu sistēmu.
Sastāvs: islandes ķērpis, baltegles skujas, avenes lapas, vīgriežu laksti, vītola lapas, veronikas laksti, liepu lapas.

"Saulstariņš" – saaukstēšanās un vitamīnu tēja bērniem. Garšīga un aromātiska. Normalizē temperatūru, mīkstina klepu, dziedina iekaisuma procesus, atvieglo elpošanu. Vispārējai organisma stiprināšanai var lietot gan mazi bērni, gan pusaudži un vecāki. Neizraisa alerģiskas reakcijas.
Sastāvs: liepu ziedi, sarkanā āboliņa laksti, vītola un māllēpes lapas, meža zemenes laksti, kumelītes laksti, pīpenes ziedi.

"Studentu tēja" – smadzeņu darbību un domāšanu veicinoša tēja, palīdz izmantot organisma rezerves un koncentrēties. Veicina vispārējo imunitāti un stimulē galvas asinsriti. Tēja uzmundrina, uzlabo garastāvokli, palīdz atmodināt organismu. Tēja palīdz atvairīt saaukstēšanos, vairo fizisko spēku.
Sastāvs: pelašķu laksti, citronliānas laksti, pētersīļu laksti, kazenes laksti, asinszāles laksti, lielās nātres laksti, timiāna laksti.

"Akmeņgrauzis" – vēdera tēja, atvieglo ēdiena pārstrādi. Veicina gremošanu un žultsdarbību, aknu un aizkuņģa darbību. Ieteicama pēc smagas un neierastas pārtikas lietošanas, pie viesībām un bagātīgi klātiem galdiem. Palīdz uzņemt organismam nepieciešamās pārtikas vielas, kā arī izvadīt šlakvielas.
Sastāvs: usnes lapas, mellenes laksti, biškrēsliņu laksti, dedestiņas laksti, koriandra laksti, piparmētras laksti, vērmeles laksti.

"Sapņu tēja" (pašlaik nav sagatavota) – nomierinoša, aromātiska tēja, kas atvieglo aizmigšanu, kā arī veicina stabilu un veselīgu miegu. Tēja naktī piesaista vieglus un krāsainus sapņus, atvaira negatīvas enerģijas un pakāpeniski atraisa cilvēka radošās spējas. Lietojama pa 1 krūzei vakaros 1-3 nedēļas. Var lietot kopā ar medu.
Sastāvs: apiņu augļkopas, vīgriežu laksti, vībotnes laksti, amoliņu laksti, liepu lapas, veronikas laksti, upesmētras laksti.

"Rudens Saule" (pašlaik nav sagatavota) – garšīga, viegli aromātiska tēja, kas uzlabo garastāvokli un veicina darbaspējas. Tēja silda un līdzsvaro enerģētiku, kā arī stiprina imunitāti un uzlabo vielmaiņu. Tējai piemīt pretiekaisuma iedarbība, tā atjauno pareizu un saskaņotu iekšējo orgānu darbību.
Sastāvs: usnes laksti, asinszāles laksti, lazdu lapas, nātru lapas, kaķpēdiņu ziedi, anīslapu lofanta laksti, pelašķu laksti.

"Vasaras vakars" – viegla, garšīga nomierinoša tēja ar siltu vasaras aromātu. Tējai attīrošas un pretiekaisuma īpašības. Tā līdzsvaro organisma darbību, dziedina iekšējus iekaisumus, noderīga saaukstēšanās slimību profilaksei.
Sastāvs: raspodiņu laksti, meža zemeņu un ķiršu lapas, kaķpēdiņu ziedi, peoniju ziedi, brūkleņu lapas, rudzupuķu ziedi.

"Ziemas Svētku tēja" – tēja ziemas vakariem, kas skaisti izskatās, maigi garšo un nomierinoši smaržo pēc skujām un ziediem. Tā enerģētiski attīra auru, stiprina aizsardzības spējas un līdzsvaro veselību. Tējā esošie veselie ziedi izskatās dekoratīvi, tā piemērota nelielai dāvanai jebkuram cilvēkam.
Sastāvs: kaķpēdiņas ziedi, maijrozītes ziedi, pīpenes ziedi, mārsila laksti, raudenes laksti, upeņu lapas, meža zemeņu lapas, baltegles skujas.

"Vāveres vitamīns" (Ls 1,80) – augļu un zāļu tēja „no vāveres krājumiem” ar bagātīgu dabisko vitamīnu saturu un viegli uzmundrinošu iedarbību. Tā stiprina imunitāti, veicina gremošanu, stiprina sirdi un samazina holesterīna līmeni asinsvados. Tēja ir garda un aromātiska, piemērota ikdienai un svētkiem.
Sastāvs: žāvēti āboli, kaltētas dzērvenes, upeņu lapas, vilkābeļu lapas, gaiļbiksīšu ziedi, dižzirdzenes laksti, asinszāles laksti, pelašķu laksti.


Tēju maisījumi tiek pārdoti arī uz svara, nefasēti, sākot ar 300g. Cena – 20 Ls/kg.

Pēc iepriekšēja pasūtījuma sagatavoju dziednieciskus zāļu tēju maisījumus konkrētam cilvēkam, viņa veselības uzlabošanai. Tālr.: 29393605, Marija.


Tējas

tējas

Tējas piedāvājam gan no viena atsevišķas sugas tējasauga, gan maisījumus no savstarpēji atbilstošiem un papildinošiem augiem. Tēju maisījumiem ir noteikta veselību un garastāvokli uzlabojoša iedarbība. Iepakojumos 50g tējas. Tēju sortiments ir mainīgs.


Atsevišķi pieejamas šādas tējas:

Kaķpēdiņas ziedi, Maijrozītes ziedi, Asinszāles laksti, Pelašķu laksti, Raudenes laksti, Grābeklītes laksti, Sveķenes laksti, Valrieksta lapas, Deviņvīruspēka galotnes, Veronikas laksti, Krūkļa zari ar lapām, Lazdu zariņi ar lapām, Pīpeņu ziedi, Kumelīšu laksti, Piparmētras, Upeņu lapas, Sarkanā Āboliņa ziedi, Gaiļbiksīšu ziedi, Vilkābeļu lapas, Meža zemenes lapas un ziedi, Mārsila laksti, Zirgskābeņu sēklas, Meža Paparžu lapas, Kazrozes (Ugunspuķes) laksti, Usnes laksti, Baltās Balandas laksti, Vēršmēles laksti, Kalmju lapas, Lucernas laksti, Dižzirdzenes laksti, Lielās Krustaines laksti, Pļavas Zeltenes laksti, Purva Vārnkājas laksti, Vītolu Vējmietiņa laksti, Kazenes laksti, Trejdaivu Sunīšu laksti, Tīruma Kosas laksti, Mārdadža lapas, Kliņģerīšu ziedi, Meža Avenes laksti, Biškrēsliņa laksti, Liepu lapas, Vībotnes laksti. Krūkļa, Lazdas, Apšu, Pīlādžu mizas.

Ir arī dažādas citas tējas nelielā daudzumā.

Kategorija: Audzēts Latvijā | Pievienoja: Saulite (05.05.2013)
Skatījumu skaits: 2688 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz