Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Viss par un ap Ho oponopono [23]
Interesanti raksti [81]
Cilvēka organisms un tā funkcijas [12]
Tautas medicīna [44]
Sarunas par svaru [24]
Audzēts Latvijā [38]
Baltu mantojums - Dainas, zīmes [69]
Ārstniecības augi [81]
Dziednieki [20]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Dziedniecība, latviskā vide » Interesanti raksti

8 lietas, kas jāatcerās, kad viss nav tā, kā gribētos

1. Sāpes ir daļa no izaugsmes. Reizēm dzīve aizver durvis, tāpēc, ka laiks virzīties uz priekšu. Un tas ir – labi, tāpēc, ka mēs bieži nesākam kustēties, ja apstākļi uz to nespiež. Kad sākas grūti laiki, atgādiniet sev, ka nevienas sāpes nerodas bez iemesla. Virzieties prom no tā, kas jums nodara sāpes, bet nekad neaizmirstiet mācību, ko tās jums sniedz. Tas, ka jūs cīnaties, nenozīmē to, ka ciešat neveiksmi Katra liela veiksme pieprasa cienīgu cīņu. Labais prasa laiku Palieciet pacietīgs un pārliecināts. Viss nokārtosies; visdrīzāk ne pēc brīža, bet galu galā viss būs.... Atcerieties, ka ir divu veidu sāpes: sāpes, kas ievaino un sāpes, kas jūs maina. Kad jūs ejat pa dzīvi, tā vietā, lai pretotos tai, palīdziet tai jūs pilnveidot.

 

2. Dzīvē viss ir uz laiku. Vienmēr, kad līst lietus, tu zini, ka tas beigsies. Katru reizi, kad jums nodara sāpes, brūce sadzīst.. Pēc tumsas vienmēr nāk gaisma – par to jums atgādina katrs rīts, bet, neskatoties uz to, bieži liekas, ka nakts turpināsies mūžīgi. Tā nebūs . Nekas nav mūžīgs. Tad, ja viss ir labi tieši šobrīd, izbaudiet to. Tas nebūs mūžīgi. Ja viss ir slikti, neuztraucieties, tāpēc, ka arī tas neturpināsies mūžīgi. Tas, ka dzīve, dotajā brīdī, nav viegla, nenozīmē, ka jūs nedrīkstiet smieties. Tas, ka jums kaut kas dara raizes, nenozīmē, ka jūs nedrīkstiet smaidīt.. Katrs brīdis dod jums jaunu sākumu un jaunu nobeigumu. Katru sekundi jūs saņemiet otru iespēju. Vienkārši izmantojiet to.

 

3. Uztraukumi un žēlabas neko neizmainīs.Tie, kuri sūdzas vairāk par citiem, sasniedz vismazāk. Vienmēr labāk pacensties izdarīt kaut ko vairāk un ciest neveiksmi, nekā censties gūt panākumus, neko nedarot.. Nekas nav beidzies, ja esiet zaudējis, viss ir beidzies, ja jūs patiesībā tikai sūdzaties. Ja jūs kaut kam ticiet, turpiniet censties. Un neatkarīgi no tā, kas galu galā notiks, atcerieties, ka patiesa laime atnāk tikai tad, kad jūs pārtrauciet žēlošanos par savām problēmām un esiet pateicīgs par visām problēmām, kuru jums nav.

 

4. Jūsu rētas ir jūsu spēka simboli. Nekad nekaunieties par rētām, kuras ir atstājusi dzīve. Rēta nozīmē, ka sāpju vairs nav un brūce ir savilkusies Tas nozīmē, ka ka jūs uzvarējāt sāpes, ieguvāt mācību, kļuvāt daudz spēcīgāks un esiet pavirzījies uz augšu.. Rēta ir kā triumfa tetovējums.. Neļaujiet rētām jūs padarīt par ķīlnieku. Neļaujiet tām likt jums dzīvot bailēs.. Sāciet tās uzskatīt par spēka pazīmi. Jalaluddin Rumi(13. gs. persiešu dzejnieks, jurists, teologs....no Googles) reiz teicis:” Caur brūcēm jūsos iekļūst Gaisma”. Nekas nevar būt tuvāk patiesībai. No ciešanām radušās pašas spēcīgākās dvēseles; paši ietekmīgākie cilvēki šajā plašajā pasaulē, iezīmēti ar rētām. Paskatieties uz savām rētām, kā uz lozungu: ”JĀ! ES IZDARĪJU TO! Es izdzīvoju un man ir rētas, lai pierādītu to! Un tagad man ir iespēja kļūt vēl stiprākam”

 

5. Katra maza kauja – tas ir solis uz priekšu. Dzīvē, pacietība nav tas pats, kas cerība;tā ir spēja saglabāt labu garastāvokli un spēcīgi strādā jūsu sapņu labā.. Tāpēc, ja jūs gatavojieties mēģināt, ejiet līdz galam. Citādi startam nav nekādas nozīmes.. Tas var nozīmēt stabilitātes un komforta zaudējumu uz kādu laiku, un , iespējams, pat jūsu saprāta. Iespējams, ka neēdīsiet, kā parasti, negulēsiet, cik gribēsies, nedēļām ilgi. Tas var izmainīt jūsu komforta zonu. Tas var upurēt attiecības un visu, kas jums zināms. Tas var nozīmēt izsmiešanu.Tas var nozīmēt vientulību. Un, tomēr, vientulība ir kā dāvana, kas daudzas lietas padara par iespējamām. Jūs iegūsiet plašumu, kas jums nepieciešams. Viss pārējais – tests jūsu izturībai uz to, cik patiesi stipri gribiet sasniegt savu mērķi. Un, ja jūs gribēsiet to, jūs sasniegsiet, neskatoties uz neveiksmēm un domstarpībām. Un ar katru soli, jūs jutīsieties arvien labāk, nekā spējat iedomāties. Jūs sapratīsiet, ka cīņa – nav šķērslis ceļā, tas ir - ceļš.

 

6. Cilvēku negatīvā reakcija – tā nav jūsu problēma. Esiet pārliecināts, kad sliktais jūs aplenc.Smaidiet, kad citi centīsies jūs uzveikt. Tas ir viegls veids – uzturēt savu entuziasmu. Kad citi runās par jums sliktu, turpiniet palikt jūs pats.Nekad nepieļaujiet kaut kādām runām jūs izmainīt. Jūs nedrīkstiet ņemt visu pārāk pie sirds, pat, ja tas liekas personisks. Nedomājiet, ka cilvēki kaut ko dara jūsu dēļ. Viņi dara to sevis dēļ. Visupirms, nekad nemainieties tāpēc, lai radītu uz kādu iespaidu, kurš saka, ka neesiet pietiekami labs.. Mainieties, ja tas jūs padara labāku un ved jūs uz daudz košāku nākotni.. Ļaudis runās, neatkarīgi no tā, ko jūs dariet vai, cik labi jūs to dariet. Uztraucieties par sevi, nevis par citu viedokļiem. Ja jūs kaut kam ticiet, nebaidieties par to cīnīties. No neiespējamā pārvarēšanas, rodas liels spēks.

 

7. Tas, kam jānotiek, notiks. Jūs iegūstiet spēku, kad atsakieties no klaigāšanas un žēlošanās un sākat smaidīt un cienīt savu dzīvi.Katrā cīņā, ar ko jūs saskarieties, ir slēpta svētība, bet jums jābūt gataviem atvērt sirdi un prātu, lai saskatītu to. Jūs nevariet piespiest lietām notikt. Jūs variet tikai mēģināt. Kaut kādā brīdī jums jāatlaiž situācija un jāļauj notikt tam, kam jānotiek. Mīliet savu dzīvi, uzticieties intuīcijai, riskējiet, zaudējiet un atrodiet laimi, apgūstiet caur pieredzi. Tas ir – ilgs ceļš. Jums jāpārtrauc uztraukties, uzdot jautājumus un ik brīdi šaubīties. Smejieties, izbaudiet katru savas dzīves momentu. Jūs variet precīzi nezināt, kur jūs gribējiet nokļūt, bet galu galā jūs nonāksiet tur, kur jums jābūt.

 

8. Vienkārši turpiniet virzīties. Nebaidieties sadusmoties. Nebaidieties no jauna iemīlēt. Neļaujiet plaisām jūsu sirdī pārvērsties par rētaudiem. Saprotiet, ka spēks palielinās katru dienu. Saprotiet, ka drosme ir brīnišķīga. Atrodiet savā sirdī to, kas citiem liek smaidīt. Atcerieties, ka jums nav nepieciešams, lai būtu daudz cilvēku jūsu dzīvē, tāpēc necentieties iegūt vairāk “draugu”. Esiet stipri, kad būs grūti. Atcerieties, ka Visums vienmēr dara to, kas ir pareizi. Atzīstiet, tad, kad jums nav taisnība un gūstiet no tā mācību. Vienmēr palūkojieties atpakaļ, skatieties, ko esiet sasniedzis un lepojieties ar sevi. Nemainieties ne priekš viena, ja jūs to nevēlaties. Dariet vairāk. Dzīvojiet vienkāršāk. Un nekad nepārtrauciet virzību.

Ligitas Vecrumbas tulkojums

paldies, Ligitiņ (heart) 
 

Запись опубликована 24.03.2016 в рубрике Красота и здоровье, Позитивные новости!.

http://newfacts.ru/8-veshhej-o-kotoryx-stoit-pomnit-kogda-vsyo-idyot-ne-tak/
Kategorija: Interesanti raksti | Pievienoja: Saulite (29.03.2016)
Skatījumu skaits: 1163 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2361
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz