Es vēlu visiem Laimi! 


Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Meklēšana


[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Saulite, Neroli  
Forums » Dziedniecības forums » Tautas medicīna un veselības noslēpumi » Imunitātes uzlabošanai
Imunitātes uzlabošanai
SauliteDatums: Trešdiena, 03.03.2010, 00:32 | Ziņojums # 1
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
mūsu Guru Neroli padomi, labu labie angel1

Es padalīšos ar dažiem sīkumiem:
1) mežrozīšu augļus labi ir apliet termosā uz nakti, no rīta būs izvilkts viss labums;
2)ķiplociņu var sarīvēt uz rīves, kurai uzlikts virsū celofāna gabaliņš(no maisiņa) - viss labums paliek uz maisiņa, rīve tīra un nekas neiet zudumā;
3)imunitāti var paaugstināt ar vakuumbanciņām, izveidojot zilumu . Ziluma vietā veidojas jaunas bioloģiski aktīvas vielas, kuras uzsūcas atpakaļ organismā un notiek pašārstēšanās . Tas ir līdzīgi autohemoterapijai, kad no vēnas ņēma asinis un dūra muskulī - pie iekaisumiem, furunkuļiem un kad ārsti citādi nevarēja izārstēt - bet efektīgi . Banciņas var nopirkt "Veselibas Veikalā" ALFĀ un centrālās stacijas tunelī . Jāpērk komplektā pa 2, jo tur ir plaša anotācija(pārbaudiet) ar zīmējumu un līnijām(jo palidz arī pie radikulīta, osteohondrozes, muguras sāpēm utt. Tām ir pirts efekts - uzlabo asinsriti, izvada toksīnus utt. Palīgs pie masāžām .Bieži var izlidzēties pašu spēkiem mājas apstākļos .
Droši var uzdot jautājumus, labprāt atbildēšu .


Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
NeroliDatums: Trešdiena, 03.03.2010, 15:50 | Ziņojums # 2
Pagodināmais
Grupa: Moderātori
Ziņojumu skaits: 35
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Saulīt, man līdz Guru tālu...
 
SauliteDatums: Pirmdiena, 08.03.2010, 02:01 | Ziņojums # 3
Vietnes veidotāja
Grupa: Administratore
Ziņojumu skaits: 702
Reputācija: 1
Statuss: Oflain
Solīti pa solītim, bet informācijas ir daudz tev tai gudrības krātuvītē, un man prieks kad dalies šai saitā, lai gan viss vēl ir tik sākuma stadījā un rosība nav liela, bet tam kurš meklē, tas jau arī atrod biggrin

Mīlu šo brīnumjauko pasauli!!!

e-pasta adrese - sandra.zukovska@gmail.com

 
Forums » Dziedniecības forums » Tautas medicīna un veselības noslēpumi » Imunitātes uzlabošanai
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

        
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2403
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz