Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Čakras [15]
Meditācijas čakrām [3]
Aura un krāsu ietekme [7]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Viss par čakrām un auru » Meditācijas čakrām

Čakru atvēršana

Ūdens avotā plūst tāpat, kā enerģija Tavā ķermenī, ūdenī atrodas virpulīši, kas visu laiku griežas, tāpat ir ar čakrām tās ir kā enerģiju virpulīši mūsu ķermenī, ja ūdenī nebūtu virpuļu, tas plūstu vienkārši uz priekšu, bet dzīve ir sarežģīta, ja avotā kaut kas iekrīt, tad tas nespēj turpināt plūsmu, jo izveidojas sprosts, ja avotu atbrīvo no sprosta, tas turpina savu plūsmu, bet mūsos plūst enerģija, ja nav kavēkļu.Ķermenī ir dažas čakras, katrai čakrai ir savs mērķis, bloķēt to var dažādos emocionālajos veidos. Lai atvērtu visas čakras ir jābūt pieredzei ir jāzin par tām.

Apsēdies vai apgulies, ieņem sev visērtāko pozu, aizver acis un mierīgi elpo. Ja vēlies fonā vari ieslēgt klusu mūziku. Ikreiz atbrīvojoties no negatīvā ieelpo caur degunu uz izelpo no mutes to kas Tevi bloķē. Ja nespēj izjust atbrīvošanos, nekrīti panikā, vienkārši mēģini vēl un vēl, kamēr izdodas un Tu zini, ka Tev tas izdosies.

1. Čakra - Zeme

Vispirms ir jāatver Zemes čakra, kura atrodas mugurkaula apakšā. Tā atbild par dzīvi, kuru bloķē bailes.Izvērtē nopietni, no kā Tev visvairāk ir bail. Apzini bailes, tās ir tikai Tavas vīzijas. Tu taču gribi izdzīvot, tātad Tev ir jāatbrīvojas no bailēm, laid lai tās plūst savu ceļu. Kad Tu būsi atbrīvojies no bailēm, tad Zemes čakra būs atvērta.

2. Čakra - Ūdens

Šī čakra atbild par prieku, tā atrodās nabas rajonā, tā bloķējas ar vainas sajūtu. To attiecina uz ēterisko ķermeni..Atceries, kas Tevi nomāc, par ko Tu sevi vaino. Pieņem realitāti, jo tas jau ir bijis, neļauj tam indēt Tavu enerģiju. Piedod sev ...

3. Čakra - Uguns

Vairāk attiecina uz astrāli. Šī čakra atrodas pie saules pinuma. Šī čakra atbild par gribasspēku, to bloķē kauns. Atceries par ko Tu kaunies, kad Tu sevi pievīli

4. Čakra - Mīlestība

Čakra atrodas sirds rajonā vairāk uz vidu nugurkaula rajonā. Tā atbild par mīlestību un to bloķē bēdas. Tā attiecināma uz mentālo ķermeni. Atceries visas bēdas, kas ir bijušas Tavā dzīvē, Atceries, ka mīlestība ir enerģijas forma tā ir visur, tos kurus esi mīlējis nekur nav pazuduši, tie ir Tavā sirdī un pārdzima Tevī pateicoties jaunai mīlestībai. Lai sāpes plūst caur Tevi, raudi, ja to vēlies, jo tā Tu atbrīvosies no bēdām un liekā, kas Tevī ir.

5. Čakra - Skaņa vai Patiesības Čakra

Tā atrodas kaklā un atbild par patiesību un to bloķē meli, tie meli ko mēs paši radam. Šo čakru attiecina uz svētlaimes ķermeni. Nedrīkst melot sev, mums ir jāpieņem tas kas mēs esam un ko daram.

6. Čakra - Gaisma

Tā atrodas pieres centrā un atbild par vīzijām, redzi un to bloķē ilūzijas. Vislielākā mūsu izlūzija ir lietu un cilvēku sadalīšana. To attiecina uz pārtapšanas ķermeni. Mēs visi esam viena tauta, bet mēs dzīvojam tā itkā būtu atšķirīgi, bet mēs esam saistīti, pasaule ir saistīta ar visu. Pat četri mums zināmie svarīgākie elementi ir tikai vīzija. Ja Tu atvērsi savu prātu Tu sapratīsi, ka visi elementi ir viens vesels. Pat metāls ir daļa no zemes, tikai attīrītas zemes

7. Čakra - Domas

Tā atrodas virs galvasvidus, kur agrā bērnībā mums bija avotiņš un tā atbild par kosmisko enerģiju un to bloķē zemes piesaistes. Padomā, kas Tevi tur šajā pasaulē un atlaid to. Iemācies atlaist šīs piesaistes, lai tās plūst nebūtībā. Ja nespēsi atlaist, kosmosa enerģija nevarēs ieplūst Tevī. Padomā par tiem, kuri Tev tuvi un dārgi un atlaid tos

Atverot visas čakras Tu spēsi kontrolēt savas darbības un būt harmonijā

Kategorija: Meditācijas čakrām | Pievienoja: Saulite (05.05.2010) | Autors: Darela
Skatījumu skaits: 10830 | Komentāri: 1 | Reitings: 4.0/7
Komentāru kopskaits: 1
0
1 Saulite  
Čakra ir enerģētisks virpuļojošs konuss, kura virsotne (padme) atrodas uz mugurkaula, bet pamatne iziet ķermeņa priekšējā daļā.
Kas attiecas uz konkrētu cilvēku, čakras nedarbojas izolēti, bet veido īpašus savienojumus, kompleksus vai ”spēka trijstūrus”. Dominējošo trīstūru raksturs atkarīgs no cilvēka garīgā līmeņa. Augstās stadijās dominē augšējais trijstūris no trijiem galvas centriem.

Čakru psihofiziskā darbībaMuladhara- apakšējā čakra, izvietota korpusa pamatnē. Viņā miera stāvoklī (nidrā) atrodas enerģija (šakti, kundalini). No šī stāvokļa tā sāk celties augšup gar mugurkaulu, kas nozīmē garīgo izaugsmi, tiekšanos pēc savienošanās ar Dievu (Šivu) vai ar Augstāko kosmisko saprātu. Pie vizualizācija tiek uztverta kā lotoss ar četrām ziedlapām. Pamata simbols- dzeltens kvadrāts (zeme) Savienota ar čakru enerģijas plūsma- alana. Ķermenis kurš attiecināms uz šo čakru- fiziskais, rupjais (sthula- deha).

Svadkistana(Svathišthana) izvietota apgabalā starp ģenitālijām un nabu. Tiek vizualizēts kā lotoss ar sešām ziedlapām. Galvenais simbols- balts pusmēnesis (ūdens). Prana- vjana. Tiek attiecināta uz ēterisko ķermeni. Citi čakru nosaukumi: nāves čakra.

Manipura- atrodas apgabalā starp nabu un saules pinumu. Lotoss ar desmit ziedlapām. Simbols- sarkans trijstūris (uguns), ar virsotni pavērsts uz leju. Prana- samana. Ķermenis – astrālais.

Anahata- Atrodas sirds rajonā. Sirds čakra –lotoss ar divpadsmit ziedlapām. Simbols- sešstūris no diviem trijstūriem dūmakas krāsā (gaiss). Prana- prana. Ķermenis mentālais. Budismā čakra tiek attiecināta uz likuma ķermeni (dharmakaja) kosmiskais Budda.

Višudha- izvietota vairogdziedzera rajonā. Lotoss ar šešpadsmit ziedlapām. Simbols- dūmakains aplis (ēteris, gaiss). Prana- udana. Ķermenis- karmiskais. Budismā čakra attiecināma uz svētlaimes ķermeni (sambhogakaja) kosmisko Budu.

Adžna- izvietota starp uzacīm (trešā acs). Lotoss ar divām ziedlapām. Simbols: apgriezts trijstūris, virs tā mēness- kauss, aplis un gudrībās lāse apgriezta komata veidā. Budismā čakra attiecinām uz pārtapšanas ķermeni (nirmanakaja) kosmisko Budu

Sahahsrāra (Sahasrabala) izvietota virs galvas. Lotoss ar tūkstoš ziedlapām. Apziņas centrs vai kontakta vieta ar Dievu, Absolūtu.
Autori sastādītāji:
“Populārā budisma un tam tuvu mācību vārdnīca ”
L.J. Golubs, O.J.Drugova, P.J. Golubs, tulkojums


Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 3
Viesi: 3
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz