Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Čakras [15]
Meditācijas čakrām [3]
Aura un krāsu ietekme [7]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Viss par čakrām un auru » Čakras

Čakras

Sirds čakra

1. Novietojot kreiso roku virs sirds čakras krūškurvja centra (turiet kreiso roku tā visu meditācijas laiku). Labo roku uzlieciet virsū kreisajai.

Vizualizējiet sirdi kvēlojošu baltu disku. Iedomājieties, ka ar labo plaukstu izvelkat ārā šo balto gaismu, ko tagad izmantosiet katras čakras barošanai.
Sajuties, kā garīgā uguns sirdī kļūst spēcīgāka. Sajūties, ka mīlestības siltums palielinās jūsu sirdī.

Vainaga čakra

2. Atstājot kreiso roku virs sirds čakras, novietojiet labo roku pāri galvas virai divarpus vai piecus centimetrus virs vainaga čakras. Ar kreiso roku velkat enerģiju no sirds čakras un ar labo roku šo enerģiju novietojiet virs vainaga čakras.

Aizveriet acis un iedomājieties, ka šī Dieva enerģija balts uguns disks uzlāde, stimulē un līdzsvaro jūsu vainaga čakru. Iedomājieties un izjūtiet gaismas savienošanos, tai plūstot caur labo delnu uz tukstošziedlapaino zeltaino vainaga čakru. Lai aktivizētu gaismas plūsmu, mazliet parotējiet labo roku pulksteņrādītāja virzienā.

Trešās acs čakra

3. Kad jums ir radies kontakts ar vainagčakru ieplūstošās gaismas spēku, virziet labo roku apmēram divarpus centimetrus uz trešās acs priekšpusi - starp uzacīm.

Vizualizējiet baltas uguns disku labajā rokā, tam griežoties virs trešās acs. Rotējiet labo roku pulksteņrādītāja virzienā virs trešās acs čakras. Iedomājieties šo 96 ziedlapu čakru koši smaragdzaļā krasā un sajūtiet, kā baltās gaismas enerģija aktivizē jūsu trešo aci.
Jūs to varat praktizēt ilgāk vai ne tik ilgi atkarība no tā, cik garu meditāciju vēlaties. Ja jūtat sāpes trešajā aci, parejiet pie nākama soļa, lai čakru pārlieku nestimulētu.

Kakla čakra

4. Kad esat gatavs, virziet roku divarpus centimetru uz kakla čakras priekšpusi pie kakla pamatnes. Vizualizējiet mirgojošu baltas uguns disku, kas aktivizē kakla čakru, kad rotējat labo roku pulksteņrādītāja virzienā. Iztēlojieties un sajuties šo 16 ziedlapu čakru koši zilā krāsā , kad tā ir uzlādēta, attīrīta, līdzsvarota un dziedināta.

Sirds čakra

5. Kamēr kreisā roka joprojām atrodas krūškurvja centrā virs sirds čakras, virziet labo roku divarpus centimetrus virs sirds čakras. Sajūtiet, kā gaisma uzlāde sirds čakru, kad rotējat savu roku. Sajūtiet, kā gaisma pieaug, šīs mirdzošas rožainas čakras 12 ziedlapas. Jūs varat vairakkārt dziļi ieelpot.

Saules pinuma čakra

6. Virziet labo roku divarpus centimetru pāri saules pinuma čakrai - pie nabas. Gaisma tagad spēcina šo 12 ziedlapu purpura uz zelta krāsas čakru, kas pazīstama, ka "saules vieta".
Sajūtiet, kā baltā gaisma ieiet šajā čakrā, radot iekšēju mieru, kad rotējat labo roku pulksteņrādītāju virzienā. Atlaidiet visu, kas neienes mieru jūsu dzīve - jebkuras domstarpības, raizes, neatrisinātas problēmas. Ievelciet dažus dziļus elpas vilcienus, kad ļaujat gaismai stabilizēt saules pinumu un atjaunot to sākotnējo harmonija.

Sakrāla čakra

7. Virziet labo roku divarpus centimetru uz sakrālas čakras priekšpusi - pusceļā starp nabu un mugurkaula pamatni. Tā ir vieta, kur mīt jūsu dvēsele, kamēr tā līdzsvaros karmu un pārvietosies sirds līmeni. Jūsu dvēsele ir jutīga, intuitīva, trausla.
Jūsu dvēsele ir jūsu iekšējais bērns.
Vizualizējiet mirgojošo baltu disku par savu 6 ziedlapu dvēseles čakru violetā krāsā. Kad gaisma turpina ieplūst šajā čakrā, iztēlojieties to apkampjam jūsu iekšējo bērnu - mierinot, atbalstos un spēcinot. Rotējiet labo roku pulksteņrādītāja virzienā, lai intensificētu gaismas darbību.

Pamatnes čakra

8. Virziet labo roku divarpus centimetru uz pamatnes čakras priekšpusi. Rotējiet labo roku šī četrziedlapu baltā centra priekšpusē, lai noslēgtu, stimulētu un līdzsvarotu tā enerģijas.

No pamatnes līdz vainagam

9. Turot kreiso roku virs sirds čakras, lēni celiet labo roku uz augšu pa čakru līniju no pamatnes līdz vainagam. Pauzējiet pie katras čakras, līdz jūtat līdzsvaru šajā līmenī. Katra čakra ir stacija, kurā apstrādājat gaismu. Šo pēdējo soli varat veikt 3 - 4 reizes. Katru reizi, sākot pie pamatnes, sajūties , ka noslēdzas gaisma un paceļat gaismu. Veiciet šo darbību, dziļi elpojot.

Atgriešanās pie sirds

10. Lai pabeigtu šo vingrinājumu, atvelciet labo roku atpakaļ uz sirds čakru, uzliekot to uz kreisās rokas. Izdziediet svēto zilbi Om, lai noslēgtu šo meditāciju.

Elizabete Klēra Profita
Patrīcija R. Spedero

" 7 enerģētiskie centri."

Kategorija: Čakras | Pievienoja: ania (13.02.2011) | Autors: Anda Kairo E
Skatījumu skaits: 2548 | Komentāri: 2 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 2
0
2 Saulite  
5. Čakra - Skaņa vai Patiesības Čakra

Funkcijas - saziņa, domu izteikšana, patiesības paušana un sadzirdēšana, spontānums.

Fiziskā izpausme - rīkle, balsene, ausis, kakls un pleci.

Eņģeļi – Mihaēls.

Ēteriskās eļļas - salvija, ciprešu, eikaliptu, elemi, melno piparu,
mirru, palmrožu, pelašķu, ravensāru, rozmarīna, zilo kumelīšu.

Kristāli - akvamarīns, lazurīts, tirkīzs, zilais ahāts, zilais kalcīts.

Tā atrodas kaklā un atbild par patiesību un to bloķē meli, tie meli
ko mēs paši radam. Šo čakru attiecina uz svētlaimes ķermeni. Nedrīkst
melot sev, mums ir jāpieņem tas kas mēs esam un ko daram.

Rīkles čakra ir sazināšanās un pašizpausmes čakra. Emocionālajā līmenī
tā veicina ideālismu, mīlestību un sapratni. Ja šajā čakrā ir pareizais
līdzsvars, tā sniedz apmierinātību, iekšēju mieru, labu laika izjūtu un
spēcīgu ticību. Ja tā ir pārmērīgi stiprināta, cilvēks var kļūt
augstprātīgs, dogmatisks, sarkastisks un valdonīgs. Ja šī čakra ir
nepietiekami stimulēta, cilvēks kļūst vājš, viltīgs un neuzticams

0
1 Saulite  
autore Elizabete bija jau ļoti populāra ASV kopš 1970 gada un tagad ir otrais viņas un viņas vīra darbu uzplaukuma laiks, paldies šai autorei par milzīgo iegūldījumu pasaules glābšanā

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 6
Viesi: 6
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz