Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Vēdu gudrības. Torsunovs 2 daļa
Meitenēm ir jāzina, kad tieši tie nopietnie jaunie cilvēki, kuri ir ieturēti, ir arī īstie vīri.
*****

Neaiztieciet tuvos cilvēkus, dodiet tiem iespēju dzīvot laimīgi, nevajag viņus terorizēt ne ar labi ne ar slikto.
*****

Ja dzīvē nav mērķa, tā ir  - degradācija.
*****

Vāji vīrieši iegādājas mīļākās, bet spēcīgi - stipras ģimenes.
*****

Darbs Dieva vārdā - tā ir slepena un ātra metode sasniegt pilnību. Slepena tāpēc, kad maz kurš izprot to.
*****

Jebkurš cilvēks vienkārši lūdzoties Dievam, var nodot visus lūgšanas augļus citam cilvēkam, vajag tikai no sirds to vēlēties, vēl labāk, ja jūs Altāra priekšā pateiksiet kad atdodat visus lūgšanas augļus tam cilvēkam, lai viņam būtu vieglāk dzīvot. Tādai rīcībai ir vislielākā uzslava.
*****

Pareizs dienas režīms un ēšana, tas ir vienīgais, pareizais un pirmais solis uz veselību, ilgdzīvošanu, psihiskā spēka, un kā sekas pats galvenais pie evolucionālas attīstības.
*****

Visi cilvēki kuri atrodas kaisles un tumsonības ietekmē, dzīvo savu personīgo vēlmju cietumā.
*****

Ģimene - maza baznīca un vislielākā labklājība zinošajiem, kā veidot ģimenē attiecības, un ģimene ir pats stiprākais cietums tiem, kuri nezina kā veidot attiecības ģimenē.
*****

Cilvēks kurš pieņēma savu likteni, kļūst pazemīgs. Pazemība nenozīmē dauzīt galvu pret grīdu. Pazemība nozīmē kad mēs pieņemam cilvēkus tādus, kādi tie ir un pieņemam viņu viedokli.
*****

Vajag saprast, kad pašcieņa nepieciešama, nevajag domāt kad esmu slikts un tāpēc nevarēšu izmainīt savu likteni. Vajag domāt, kad es esmu slikts, bet gribu būt labs, obligāti izmainīšu savu dzīvi un būšu laimīgs.
*****

Ziedošanas likums, tas ir Visuma likums, kas nozīmē, ja cilvēks kaut ko atdod, viņš saņems pretīm sev kaut ko ļoti vērtīgu.
*****

Ja kāds spēj izpildīt savus pienākumus vienkārši savu pienākumu dēļ, nedomājot par grūtībām un apbalvojumiem, tāds cilvēks attīrīsies no visiem saviem grēkiem.
*****

Cilvēks, kurš ir mūsu ciešanu iemesls, vienkārši ir marionete likteņa rokās.
*****

Katram cilvēkam ir jāsaprot, kad apkārt viņam grozās viņa dzīve, kas ieskauj arī viņa ticību.
*****

Sievietei kautrība nozīmē spēku. Priekš viņas tas nozīmē pārticība un vientulības trūkumu.
*****

Pats galvenais priekš vīriešiem, tas ir nodarboties ar pašapziņu.
Pats galvenais priekš sievietes, izveidot tādus apstākļus, lai vīrs varētu nodarboties ar pašapziņu.
*****

Iedvesma tā ir Dieva enerģija, tas ir Dievs dod iedvesmu cilvēkiem.
*****

Attiecības izveido Dievs. Cilvēks nevar izveidot un sagraut attiecības, viņam uz to nav nekādu tiesību. Nevar pamest cilvēku, lai nu kā viņš uzvestos. Vajag viņu audzināt, vajag censties strādāt ar sevi, ar viņu, piedot, lūgt piedošanu, lūgties.
*****

Iedvesma nāk no tā, ko tu ielec savā darbā savu laimi, un no šīs laimes nāk rezultāts.
*****
Vienīgais šķērslis uz laimi un apziņas tīrību - tas ir EGOISMS. Egoisms - tas ir spēks kurš liek mums ciest.
*****

Mums ir jāsaprot, kad viss kas notiek ap mums ir Dieva darbība. Viņš var darboties pa tiešo vai caur starpniekiem. Ja mēs to nesaprotam, tad nekad netiksim vaļā no netaisnības sajūtām.Netaisnības sajūtas - galvenā problēma, kura smacē cilvēku un iegremdē viņu ciešanu bezdibenī.
*****

Cilvēki,kuri atdod visus savus spēkus rītos laimes meklējumos, un pēc tam pa dienu izpilda savus pienākumus un vakaros liekās agrāk gulēt, šādi cilvēki atrodas labsirdībā.
*****

Lepnus cilvēku dara par aklu, viņš nodarbojās tikai ar to, kad norij enerģiju, bet īstais cilvēka stāvoklis noslēdzas tajā, lai atdotu enerģija apkārtējiem cilvēkiem, lai patstāvīgi domātu, kā padarīt cilvēkus laimīgus? Lepnuma stāvoklī šādas domas neienāk prātā.
*****

Cilvēka likteņa centrā jābūt Dievam, bet viss pārējais - apkārt, un tad dzīve kļūs - Laimīga.
*****

Bērnam ieaudzināt labas rakstura īpašības daudz svarīgāk, nekā saņemt informatīvās zināšanas.
*****

Civillaulība - tā ir valsts nolaidība tiem cilvēkiem, kuri grib dzīvot grēcīgā dzīvē viens ar otru.
*****

Sieva var redzēt vīra trūkumus, bet viņa pieņem tos, tāpēc kad saprot, kad ar trūkumiem ir ļoti grūti cīnīties. Pacietība, kas balstīta uz mīlestības, vienīgais audzināšanas veids, visi pārējie mēģinājumi balstīti uz neveiksmi.
*****

Mīlestība - tas ir spēks, kas aizsargā mūs no visām dzīves grūtībām.
*****

Vīrietim ir divas sievas, pirmā no tām dzīves mērķis, un otra sieva, tā ir viņa sieva. Ja vīrietis uzskata kad pirmā sieva tā ir sieva, un otra dzīves mērķis, tad sieva viņu nemīl. Sieva ciena to, kurš tiecās pēc sava mēŗka.
*****

Vēdi uzskata, kad tuvas attiecības jauniem cilvēkiem līdz laulībām atslābina viņu abpusējo tieksmi. Vēl sliktāk ir tajos gadījumos, kad jaunie cilvēki jau izklaidējušies. Zaudējot  seksuālo enerģiju meitenes zaudē skaistumu, bet vīrieši zaudē psihisko spēku.
*****

Kā izturēties pret kaķiem?
Kaķi piesātina cilvēku ar mieru. Bet tas miers ir gara tumsonībā. Vēdiskajā kultūrā tika uzskatīts, kad mājās nav jātur dzīvnieki. Jeb censties ar viņiem mazāk kontaktēties, mazāk būt saskarsmē, tāpēc kad nododas apziņa. Jo mazāks apziņas līmenis dzīvniekam, jo vairāk viņam zemā bioloģiskā spēka, ar kā palīdzību viņš nogalina visus smalkos aicinājumus. Dzīvnieki uzkundzējās, rāda savu varenību un iezīmē teritoriju, intuitīvi viņi zina, kad smakai piemīt psihisks spēks. Un ja mājās parādās jauna smaka, tā viņi pienāk sāk berzēties lai atstātu savu smaku. Jebkurā gadījumā viss atkarīgs no jūsu apziņas. Ja jums mājās būs kaķis, bet jūs domāsiet par Dievu, tad jūs nebūsiet par kaķi nākamajā dzīvē. Bet, ja jums mājās ir kaķis un par to vien domājat, tad nākamajā dzīvē varat piedzimt par kaķi.
*****

Cilvēki tumsonībā uzskata pašu svarīgāko laiku - vakaru.
Cilvēki kaislē, uzskata pašu svarīgāko laiku par dienu.
Cilvēki labvēlībā, uzskata pašu svarīgāko laiku par rītu.
*****

Kad mēs domājam par kādu, tad dabiski mēs sakontaktējamies ar šo cilvēku, tā strādā mūsu prāts.
*****

Nav iespējams saprast Dievu, ja mēs nemēģinām izprast citus cilvēkus.
*****

Ja gribi lai tavā dzīve ienāk mīlestība - uzdāvini savu mīlestību kādam  nesavtīgi.
*****

Līdzjūtība, tas ir tāds spēks, kad cilvēks var iedot cilvēkam ne to, kas būtu nepieciešams. Tāpēc, kad mēs bieži vēlamies ne to ko vajag, un līdzjūtīgs cilvēks var dot to, ko otram cilvēkam nemaz nevajag.

*****

Augstākās zināšanas par to kā dzīvot, par to kā būt laimīgam, var iedot tikai ar līdzcietības spēku. Nav cita veida kā nodot šīs zināšanas. Ja cilvēkam nav līdzjūtības, viņš nevar nodod šīs zināšanas, kuras viņam ir. Tāpēc līdzjūtība – tā ir pats lielākais radīšanas spēks šajā pasaulē.

*****

Dievbījības galvenais princips – tā ir Mīlestība pret citiem cilvēkiem. Nekad, veicot labus darbus nevajag sevi salīdzināt ar citiem cilvēkiem. Nevajag nostādīs sevi par labāku, par krutāku, tāpēc kad lepnums visu sagrauj.

*****

Visus askēžu (p.s. parasībām atbilstošs dzīvesveids) rezultātam ir jābūt Mīlestība.

*****

Sievieteis garīgā prakse nozīmē – vajag apmeklēt dziedāšanas pasākumus, kur Mīlestība plūst, piemēram  Dievnamos. Organozēt kādas garīgās programmas,kur cilvēki apainās ar  Mīlestības enerģiju, utt... Тas ir nodarboties ar to, kur ir Mīlestība.

*****

Vīriešu askēzes – tas ir veids kā turēties pretīm visām grūtībām, būt spējīgam sodīt taisnīgi, spējīgs gulēt uz cietas virsmas, būt spējīgam aplieties ar augstu ūdeni, spējīgam būt modram vienmēr, spējīgam veikt fizisku darbu. Tās ir gandrīz visas vīrieša askēzes un nodarboties ar garīgo praksi arī ir vīriešu askēze, kā arī rūpēties par sievu un audzināt bērnus.

*****

Vakara noskaņojums pirms miega
Vakara noskaņojums, protams, notiek pirms miega. Tas aizņem 10-20 min., var arī vairāk, atkarībā no vēlmēm un iespējām.
· - Pašā sākumā ir nepieciešams pārbaudīt savu guļamistabu.

· - Pēc tam pabrīdiniet visus, kad lai netrokšņo un netraucē jūs.
· - Izmeties no galvas neatrisinātās problēmas, citas domas. Atcerieties, kad vakara noskaņojuma laikā jūs attīrāt apziņu ne tikai sev, bet arī sev tuviem cilvēkiem.

· - Noskaņojieties labvēlīgi attiecībā pret tuvajiem cilvēkiem, kā arī pret visiem pārējiem cilvēkiem.
· - Centieties novadīt seansu bez elektriskā apgaismojuma un sveču apgaismojumā. Tas ir efektīvs veids kā palielināt uzmanības koncentrāciju. Iededziet sveci un turiet no sevis attālumā 1-2 metri.
· - Ja vēlaties pareizi noskaņot savu bērnu, viņam nepieciešams seansa sākumā jau gulēt Apsēdieties blakām bērnam un paņemiet bērnu aiz kreisās rokas.
· - Ieslēdziet klusām garīgo mūziku. Svarīgi, lai šīs lūgšanas dziedātu tieši svēts cilvēks.
· - Apsēdieties uz krēsla, gultas, paklāja, centieties nekustēties visa seansa laikā. Guļus veikt meditāciju nav ieteicams.
· - Noskaņojieties uz seansu, pirmām kārtām centieties piedot saviem tuvajiem.
· - Izanalizējiet iepriekšējo dienu, nožēlojot kļūdas un neveiksmes.
· - 5 minūtes sakoncentrējieties uz Svētajiem dieva vārdiem, kuri attīra jūsu apziņu.
· - Pēc tam neizslēdzot mūziku izvēles kartā sakoncentrējieties un jaukiem notikumiem, lēnām domās dalāties ar šiem priekiem ar radiniekiem. Ja galvā iezogas neatrisināta

problēma, maigi pierunājiet sevi nepiesārņot domas ar panikas musuru, skumjām, noslieci uz neveiksmēm.

· - Atkal sakoncentrējieties uz mūziku un sāciet ar prieku un mīlestību balsī atkārtot lūgšanu, kas slavina Dievu. Var arī pazemīgā stāvoklī skaitīt „Es vēlu visiem laimi”

Atkārtojiet Svētos Dieva vārdus tik ilgi, kamēr nesajūtīsies sevi laimīgu.

· - Neatsaucieties uz citām skaņām, trokšņiem, telefona zvaniem, televizora ..... neliedziet sev attīrošo noskaņu miegam.

· - Seansa beigās uzreiz liekaties gulēt, paziņojiet par to visiem mājiniekiem.

· - Iemigšanas brīdī ar prieku domājiet par to, kad jau pavisam drīz dzīve būs laimīgāka

*****

Alkohols – tā ir unikāla lieta. Tā ir speciāli tumšo spēku izveidota, priekš tā, lai no cilvēkiem iztaisītu dzīvniekus. Zināt, kāds ir alkohola galvenais mērķis? Alkohols cilvēkā nogalina būt spējīgam domāt, būt saprātīgam.

****

Prāts valda pār visām mūsu organisma funkcijām. Pats viņš tiek vadīts ar to dzīves mērķi, kuru mēs paši uzstādījām.

*****

Mums vajag attīrīt ar pilnīgām zināšanām savu prātu. Tikai tā mēs varam būt veseli un laimīgi visās nozīmēs.

****

Tīram cilvēkam piemīt tīrs prāts. Kad viņš runā, viņa spēks ielavās citu cilvēku prātā, notiek prāta attīrīšana. Kad tīrs cilvēks lasa lūgšanu – lasa Svētos Dieva vārdus ar lielu ticību, tad paša Dieva klātbūtne ir šajos vārdos, un viņš kļūst vienots ar šo Vārdu. Tai pat laikā sadeg ļoti daudz cilvēka grēcīgās reakcijas – sadeg momentāli dažu sekunžu laikā; cilvēks momentāli attīrās un uzreiz iegūst visas zināšanas. Tāpēc ir tādi ieradumi, kā apmeklēt svētās vietas. Cilvēki grib saskarties ar Svēto cilvēku, izdzirdēt viņa Lūgšanu, attīrīties un tādā veidā saņemt garīgās zināšanas savā sirdī.

****

Kad ilveks ar basām kājām staigā pa Svētām vietām, tad viņš caur putekļiem uzlādējas ar Svētā cilvēka spēku, tāpēc kad ņem viņu spēku uz sevi. Cilvēka pēdās saturās visas negatīvās un pozitīvās rīcības. Ja pieskarties pie Svētā cilvēka pēdām, un pēc tam sev pielikt roku pie pieres, tad momentāli notiek pozitīvo spēku pārņemšana. Visu to labvēlīgāko īpašību pārņemšana. Tieši tāpat notiek ja staigājam ar basām kājām tur kur bija gājis nelabs cilvēks, mēs apgānāmies. Vēl trakāk – ja pieskaramies ar rokām

*****

Ja cilvēks laimes stāvoklī stāv un skatās uz Sauli, viņš rezonē ar saules laimes spēku un tādā veidā sadedzina visas slimības. Ja cilvēkam nav laimes spēka un skatās uz Sauli, tad viņš saskarās ar Sauli un tādā veidā iegūst slimības saasināšanos, kas var slikti beigties. Tāpēc iesaka skatīties uz Sauli saullēkta laikā, kad Saulītei vēl nav tik liels spēks. Var arī saulrieta laikā, bet labāk saullēkta brīdī.

*****

Cilvāka prāts, visas viņu jūtas attīrās, kad viņš skatās uz Dieva attēlu, kuru ir zīmējis svēts cilvēks. Saule dod prieka enerģiju. „Ra” – tā ir Saule, „Da” dāvāt, dot. Cilvēks priecājās, kad viņa prāts ir piepildīts ar saules laimes spēku.
*****

Tas cilvēks, kurš ciena Sauli, būs laimes stāvoklī. Cilvēki atrodoties agresijas stāvoklī saņem no Saules apdegumus, saules sitienus. Cilvēki, kuriem ir daudz mazāk grēcīgās rīcības, piedzimst siltākajās zemēs, saules zemēs. Tādās zemēs ir vairāk laimes. Cilvēki, kas dzīvo saulainākajās zemēs, ātrāk un spēcīgāk izjūt ciešanas pēc saviem sliktajiem darbiem. Atkarībā no mūsu ķermeņa mēs saņemam to vai citu dzīves vietu. Un cilvēks mākslīgi izmainot savu dzīves vietu dzīvei saņem tikai slimības.

*****

Uguns var nodoties no Saules un caur citu cilvēku prātiem. Uguns var pārņemties no cilvēkiem gan labais, gan sliktais. Ja cilvēks kontaktējās ar cilvēkiem, kuri dusmojās uz viņa, kliedz, tad viņa prāts saņem sliktu uguni un kļūst nemierīgs. Tādu prātu var ārstēt ar atvēsināto Mēness spēku. Tāpēc ir jāguļ ļoti labā apziņas stāvoklī. Priekš tam ir pietiekami uz visu nakti ieslēgt garīgo mūziku, tad organisms piepildīsies ar miera spēku. Šī mūzika attīra atmosfēru, un cilvēks varēs kontaktēties ar Mēness spēku un ar šo garīgo mūziku. Ļoti labs veids.

*****

Ja cilvēkam ir vāja vielmaiņas uguns, tad pēc ēšanas viņam ir jāpaskatās uz Sauli un tādā veidā pastiprināt vielmaiņas uguni. Ja cilvēkam ir ļoti spēcīga vielmaiņas uguns, tad viņam rekomendē pēc ēšanas nomazgāt acis ar ūdeni.

*****

Viss nesaprotamais priekš mums ir noslēpums ne tikai teorijā, bet arī dzīvē. Tāpēc tieši nopietni mācoties laimīgas dzīves pamatus, kuri no pirmā acu uzmetiena liekās nesaprotami un neizprotami, slēpjas veiksmes noslēpums.
******
Piekrītot Vēdām, patiesās ir praktiskās zināšanas, kuras var atvest pie veiksmes jebkuru, kas pēc tās vēršas.
*****
Mēs – esam tie, kuri atrodas ķermenī, mēs – dvēseles, kurai piemīt nemateriāla bet garīga daba, mēs dzīvojam mūžīgi. Ķermenis dvēselei – tas pats, kas mehānisms lai apmierinātu tā vēlmes. Šajā pasaulē nav nekā mūžīga, izņemot garīgas dvēseles. Viss materiālais atrodas zem laika ietekmes un pakļauts iznīcībai. Tikai dvēsele neiznīkst, tā ir mūžīga.
materiālu sagatavoja, apkopoja un tulkoja Sandra Žukovska @
Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (25.12.2012) | Autors: Sandra Žukovska
Skatījumu skaits: 3454 | Komentāri: 2 | Reitings: 4.0/2
Komentāru kopskaits: 2
0
1 viesis  
Tulkojumā šausmīgi izkropļota valoda!

0
2 Saulite  
ķeries vērsim pie ragiem un iztulko labāk smile

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz