Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Vairogdziedzeris

Vairogdziedzeris – slimību iemesli

No Torsunova lekcijas " Slimību saistība ar raksturu”

(jautājumi un atbildes torsunov.ru )


Vairogdziedzeris – zona, kur mums atrodas emocionālais psihiskais centrs.

Vairogdziedzeris, un vispār visi hormonālie orgāni, ir saistīti ar cilvēka emocijām. Hormonālie orgāni uztur skaistumu un cilvēka emocionālo spēku.. Tie ir sievietes veselības un laimes pamats.

Hormonālie orgāni ir saistīti ar mīlestības enerģiju. Pieņemsim, aizkuņģa dziedzeris ir saistīts ar mīlestības enerģiju pret ēdienu. Tāpēc cilvēks pārēdās, pārāk mīlēja ēdienu – un saslima ar cukura diabētu. Viņš spēcīgi izbaudīja ēdienu un tērēja savu mīlestības enerģiju priekš sevis paša. Tā vietā, lai atdotu, barotu citus. Ja tu izbaudi ēdiena enerģiju, mīli ēdienu, tātad jāstrāda par pavāru, jābaro citi. Ja tu mīli emocionālo baudījumu, tev emocijas plūst pāri malām, tātad – esi aktieris, dāvā emocijas citiem. Ja tev "spēlē” sieviešu hormoni – ir jārūpējas par visiem, būt laipnai, atsaucīgai, maigai, bet nevis gaidīt, kad par tevi sāks rūpēties. Tas ir – ja hormonālie orgāni strādā egoistiski, priekš sevis – tie sagrauj cilvēku. Bet, ja priekš citiem – tieši otrādi – tie spēcina cilvēku. Vienu un to pašu enerģiju var virzīt vai nu uz sevis sagraušanu, vai tā padarīs cilvēku stipru un laimīgu.

Pieņemsim, sieviete ir ļoti emocionāla. Tātad – vajag dziedāt, Emocijas skaņā. Un vairogdziedzeris uzreiz no dziedāšanas izārstējas, kad sieviete dzied ar prieku, ar laimi – viņai pat mezgli vairogdziedzerī uzsūcas paši no sevis.

Kāpēc tur rodas mezgli? Tāpēc, ka emocijas nepareizi nāk ārā.

Sieviete uz visiem apvainojas – tas nozīmē, ka emocijas sakrājas iekšā un sagrauj hormonālos orgānus.

Viņa pastāvīgi apvainojas uz visiem, ir pastāvīgi psihiski apspiesta – baidās izpaust savas emocijas – viņai viss uzkrājas vairogdziedzerī, un sākas saslimšana.

Emocijām jabūt kustīgām. Sievietei pastāvīgi jādzied, jādejo, jāpriecājas par cilvēkiem, jādāvā visiem laime. Ja maz emociju – nekā briesmīga, tātad kaut kā cita ir daudz. Ja cilvēks ir piedzimis sieviešu ķermenī, tik un tā izdalās mīlestības enerģija.

Ja vairogdziedzeris ir izoperēts, cilvēks vairs nevar aktīvi virzīt savas emocijas. Viņam jābūt mierīgākam. Vajag vairogdziedzera emocionālo enerģiju padarīt ļoti tīru. Emocijas padarīt par pozitīvām, maigām, un tad smalkajā plānā vairogdziedzeris strādā, notiek kompensēšana. Ja cilvēks nepareizi, agresīvi uzvedās, tā rezultātā viņš zaudē šo orgānu. Bet, ja viņš lieto aizvietojošo terapiju, pareizi dzīvo, tad viņš var šo orgānu atjaunot psihiski, sāk pareizi uzvesties, maina raksturu, kas saistīts ar šo orgānu – viņam organismā viss sāk labi strādāt pat bez šī orgāna.

Ja sievietei ir vīrišķo hormonu pārsvars pār sieviešu hormoniem, tas saistīts ar aukstumu, cietsirdību, rupjību. Tas nozīmē, ka sieviete ar gribasspēka piepūli cenšas kaut ko visiem pierādīt, "stumj” kultūrisma attīstības idejas, šeipinga, trenē muskuļus – uzvedas kā vīrietis. Attīsta sevī vīriešu enerģijas. Ja iedzimts – tas nozīmē, ka ģimenē ir karma. Tu vari to sevī iepazīt un pretoties tai. Ja sieviete sevī attīsta sievišķās īpašības, kļūst laimīga. Priekš sievietes ārējā darbība – tie ir strautiņi. Bet upe priekš viņas – tā ir ģimene, mīlestība. Tā ir dzīves upe priekš sievietes. Vajag izprast sevī sievieti un tad viss sāks virzīties kā vajag.

Paaugstināta vairogdziedzera darbība rodas no ievainojamības, konfliktēšanas, trauksmainības un no nepareizas agresīvas emocionalitātes.

Pazemināta vairogdziedzera darbība rodas – kad sieviete kļūst auksta, neemocionāla, pesimistiska.no krievu valodas tulkoja Ligita Vecrumba

Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (26.01.2013)
Skatījumu skaits: 2737 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz