Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Jantras [0]
Dievības [0]
Vēdiskā meistarklase [46]
Vēdiskā numeroloģija [14]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Plaušas

Torsunova lekcija – " Slimību saistība ar raksturu "

Plaušas.

Plaušas atrodas aizmugurē. Visi orgāni, kuri atrodas aizmugurē – nieres, plaušas – saistīti ar mūsu zemapziņu. Tāpēc, ja cilvēkam saslimst šie orgāni, viņš to nejūt, nesaprot. Nieres saistītas ar noslēgtību, nospiestību, iekšējām "skavām”, bet plaušas ar optimismu un pesimismu, nogurumu un spēju atpūsties. Ja cilvēks pēc dabas ir visā vīlies, pesimistisks, viņš ir ļoti noguris no dzīves, un viņu vēl arī piespiež strādāt, bet viņš ir pārguris un negrib strādāt, tad ir ļoti augsta varbūtība iegūt pneimoniju. Bieži mēdz būt tā, ka cilvēks ir stipri piekusis, nāk no darba, ārā ir ziema, bet viņš nemīl salu, aukstumu, viņam nepatīk un viņš nervozē, ka iet salā – tad šajā gadījumā viņš var saslimt ar pneimoniju. Obligāti ar pneimoniju nav jāslimo tikai ziemā, var arī vasarā saslimt. Tā rodas no pārpūles.

Tuberkuloze rodas no tā, ka cilvēks dzīvo bez nākotnes perspektīvām. Kad Krievijā notika pirmā valūtas krīze, 1993. gadā, cilvēki zaudēja lielu naudu, un daudzi pēc tā saslima ar tuberkulozi. Plaušas dzīvo ar optimisma enerģiju. Kad cilvēkam ir pesimisms, viņam plaušās zūd spēks. Plaušas – tās ir dzīves "kažokāda” ( это меха жизни), tās var strādāt, kad cilvēks grib dzīvot. Ja cilvēks negrib dzīvot, "kažokāda” kļūst vāja. Tuberkuloze ir to cilvēku slimība, kuri ir vīlušies dzīvē. Kad cilvēks nevar uzveikt savu likteni, viņam kļūst smagi un viņš raugās nākotnē ar ļoti smagām sajūtām, ka viņam ir ļoti smagi dzīvot.

Pneimonija bērniem rodas no bailēm. Kad bērns dzīvo bailēs, vecāki saasina situāciju, bērniem arī paliek bail. Un viņi sāk slimot ar pneimoniju, tāpēc, ka nevar izturēt šo stāvokli.


no krievu valodas tulkoja Ligita Vecrumba
Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (26.01.2013)
Skatījumu skaits: 655 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz