Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Nieres

Nieres – slimību iemesli

Torsunova lekcija "Slimību saistība ar raksturu”



Lai nieres būtu veselas, raksturā ir jābūt vienkāršībai, atklātībai.

Vienkāršība ļauj nierēm normāli, atslābinoši strādāt, samazināt iekaisuma procesus nierēs. Ja cilvēks ir kompleksains, kaut ko iedomājas no sevis, dzīvē spēlē kaut kādu spēli, grib izskatīties labāks – tas izsauc iekaisuma procesus nierēs. Ja cilvēks ir vienkāršs, nieres darbojas labi. Ja viņš ir nospiests un vēlas kaut ko no sevis parādīt – strādā slikti. Kāpēc cilvēks grib no sevis kaut parādīt? Viņš grib visus apmānīt. Viņš domā, ka neviens viņam neticēs, ka viņu neviens nemīl un grib visus apmanīt, parādīt, ka es esmu labāks, nekā īstenībā. Tā ir muļķība. Tu esi labs un visi parējie ir labi, vajag atslābināties un dzīvot mierīgi.Pieņemt sevi tādu, kāds esi un citus, kādi viņi ir un viss būs labi.



Ja cilvēks ir noslēgts, viņam automātiski notiek vienas nieres darbības pārslodze. Pārslodzes rezultātā sāk aktivizēties virsniere un tas noved pie spiediena paaugstināšanās. Sasprindzinājums, noslēgtība noved pie tā paša. Kad cilvēks, tieši otrādi, ir pārāk atraisīts savā uzvedībā, viņš visiem rada sasprindzinājumu un cilvēki kļūst noslēgti attiecībā pret viņu, tāpēc, ka viņš visiem kļūst apnicīgs, - šajā gadījumā viņam arī nieres tiek pārslogotas, tāpēc, ka viņš citiem nieres pārslogo, no viņa var sagaidīt nezin ko.

Piekāpība ved pie tā, ka nierēs normāli darbojas imunitāte. Cilvēks pieņem svešu gribu. Kāds kaut ko grib – un viņš to pieņem. Ja cilvēks nepieņem svešu gribu, pretojās – nieres saspringst. Un notiek pārrāvums (срыв) to darbībā, iekaisuma process. Mēdz būt naiva piekāpība, balstīta uz to, ka cilvēks par daudz visiem uzticās, nevar saskatīt cilvēkus – tas arī noved pie nieru slimībām, var rasties nieru infekcijas. Nieres enerģētiski sniedz cilvēkam patstāvību, spēku būt pašam. Ja cilvēks ir atklāts, dzīvo ar visiem harmonijā – viņam nav problēmu ar nierēm. Bet, ja cilvēks atverās ļauniem cilvēkiem, tad viņa spēja būt pašam pārslogo viņu pašu, viņš enerģētiski pārkarst un nieres sāk ciest. Ja jūs, pieņemsim, atnācāt ciemos pie draugiem, ar kuriem tikko iepazinaties, ar atvērtu sirdi, bet tur par jums visi sāka smieties, ņirgāties – ja jūs tas sarūgtināja, var ciest nieres.

Nieru bļodiņas cieš no tā, ka cilvēks nepareizi attiecas pret darbu. Ir tāds pašdisciplīnas jēdziens, kad cilvēks darbā ir "mundrais”, bet mēdz būt, ka cilvēks ļoti saspringst no domas vien, ka ir jāstrādā un viņam šis darbs ļoti nepatīk. Tas sagrauj nieru bļodiņas, var rasties pielonefrīts. Kad cilvēks ir nepacietīgs, arī cieš nieru bļodiņas.


Bet akmeņi nierēs rodas no tā, ka cilvēks nevar atbrīvoties no grūtībām. Pieņemsim, kaut kādas grūtības ienāca viņa dzīvē un viņš tās atstāja pie sevis. Tās jau sen pagājušas, bet viņš nevar no tām šķirties. Ir tāda teiksma(līdzība). Divi mūki nolēma brist pāri upei un meitene lūdza to pārnest. Viens mūks uzsēdināja meiteni uz kakla un pārnesa. Bet otrs mūks gāja, gāja un pēc dažiem kilometriem saka:” tu degradēji, tāpēc, ka pieskāries sievietei un vēl sev uz kakla uzsēdināji, bet tu taču esi mūks, tu vispār nedrīksti pieskarties sievietei...” Otrs saka:” Kādu sievieti?” "TU KO, tu neatceries, tu viņu pāri upei pārnesi”. "Ak, jā! Bija tāda lieta. Taču – es viņu pacēlu, pārnesu un aizmirsu, bet tu jau divas stundas par viņu domā un joprojām nesi viņu sev līdz...” Tas ir – notikumi cilvēkam sakrājās noteikta tipa sasprindzinājumā nierēs un kad tāds sasprindzinājums atnāk, cilvēkam vakarā uz nakti gribas ēst īpašu barību, kas noņem šo prāta sasprindzinājumu: graudaugus - maizi, cepumiņus, bulciņas, miltu izstrādājumus. Bet šie miltu izstrādājumi naktī netiek sagremoti un nogulsnējās nierēs fosfātu akmeņu veidā. Tas ir – kad mēs uz nakti maizīti ēdam, mēs audzējam nierēs akmeņu plantāciju. Visi akmeņi aug pie Mēness gaismas – gan žultspūslī, gan nierēs.


Urīnskabes akmeņi rodas, kad cilvēks uz nakti ēd ļoti treknu ēdienu vai gaļu. Tāpec uz nakti vajag ēst ļoti vieglu barību, vislabāk sautētus dārzeņus.

Visiem ir labi dzert karstu pienu ar medu ( medu labāk "piekost” klāt vai izdzert ātri, jo pēc 15 minūtēm karstā škidrumā veidojas toksiskas vielas). Īpaši cilvēkiem ar smagu garīgo darbu un veciem cilvēkiem. Piens slikti pārstrādājās pusmūža cilvēkiem, tāpēc, ka viņiem organismā ir daudz uguns, bet vakarā arī viņiem labi pārstrādājās. Vecākiem cilvēkiem tas labāk sagremojas, tāpēc, ka viņiem organismā uguns ir mazāk. Medus palīdz pienam sagremoties, medus pagarina cilvēka mūžu – tieši vakarā un tieši ar karstu .


Ja sieviete ir stāvoklī vai baro bērnu, viņa var pienu dzert cik grib un kad grib, un tas vienmēr viņai veicinās veselību.


no krievu valodas tulkoja Ligita Vecrumba
Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (26.01.2013)
Skatījumu skaits: 2116 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz