Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Jantras [0]
Dievības [0]
Vēdiskā meistarklase [46]
Vēdiskā numeroloģija [14]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Malas
 Mala savērta pārmaiņus no piecu seju rudrakšām un kvarca kristālu bumbiņām. Šo malu ir iecienījuši jogas praktizētāji. Kvarca kristāls - sievišķīgs, ēterisks, aukstais elements ar Rudrakšu -  vīrišķo, zemes, karsto elementu kopā raksturoti kā ļoti līdzsvarota kombinācija. To iesaka daudzi guru un viedie skolotāji.

Saka, ka tam, kurš nēsā šo malu, uzlabojas labklājība ģimenē un viņa ienaidnieku nelabvēlīgās enerģijas tiek neitralizētas.
Mala var pasargāt personu no klepus un drudža. Vīrietis, kurš to nēsā, var samazināt agresivitāti, dusmas un iegūt mierīgumu. Mala var palīdzēt personai, kura cieš no miega traucējumiem un acu problēmām.

Zaļā Jade mala ir sirds akmens.

Tas atbild par sirds čakru un līdzsvaro tās disbalansu. Jade rūpējas par mīlestības zieda uzplaukšanu Jūsu sirdīs.
Tas ir arī uzticības un cēlsirdības akmens.
Jade palīdz sasniegt labklājību.
Ķīnieši uzskata, ka jade lūgšanu krellītes pasargā no lielām traģēdijām cilvēka dzīvē.
Jade palīdz dziedēt plaušu un aknu slimības. Stiprina imūno sistēmu un līdzsvaro nervu sistēmu.

Red Coral mala - attīra asinis un novērš ar asinīm saistītas slimības. Tas arī noderīgs tiem, kuriem ir mazasinība. Lietoja Sadhana vai Lord Ganesh pielūgšanai, Hanuman, Lakshmi un Mars Planētai. Korallis sniedz cilvēkam prāta mieru, brīvu no nervozām nebūšanām un uzlabo turību un labklājību.
Carnelian (serdoliks) mala - veiksmei un komfortam. Carnelian ir gaismas necaurlaidīgs duļķains sarkanīgs kvarca paveids. Carnelian ir sastopami dažādu krāsu gammās no sarkana līdz oranžai un dažreiz arī līdz pavisam tumši brūnam. Ilgu laiku pazīstams kā spēcīgs akmens lai fokusētu uzmanību uz tagadni. Carnelian ir ekselenta izvēle priekšs meditācijas. Tāpēc, ka domāts garīgam balansam un radošiem procesiem, lai stimulētu zinātkāri un iniciatīvu. Tas ir kā palīglīdzeklis, lai atklātu personīgo enerģiju, kā arī iekšējo uztveres spēju. Carnelian mala var tikt izmantota gaišas domāšanas, izpratnes veicināšanai. Palīdz pašapliecināties. Senatnē izmantoja Carnelian akmeni, lai dziedētu un veicinātu gremošanas traucējumus.

Carnelian piemīt sekojošas spēcīgas īpašības: palīdz sasildīt un attīrīt asinis, stimulēt apetīti, emocijas, kaisli, seksualitāti, psihisko enerģiju, reproduktīvo sistēmu, novērst menstruālos krampjus, locītavu iekaisumus. Labvēlīgs žultspūslim, aizkuņģa dziedzerim.Palīdz justies komfortabli savā apkārtnē. Uztur saikni ar pagātni vai arī ar vēsturiskiem notikumiem.
Palīdz sasniegt lielākus panākumus karjerā vai personīgajos jautājumos, kā arī palīdz cilvēkiem, kuri meditē.

Vēsturiski arī izmantoja, lai izvadītu pārmērīgu drudzi. Spēcīgi ietekmē reproduktīvos orgānus. Attīra asinis, aknas un ir ieteicams priekš muguras lejas daļas problēmām.

Ēģiptiešu un Tibetiešu reliģiskais akmens, kas aktivizē zemākās čakras. Tas nes enerģiju un uguni, palielina psihisko enerģiju, personīgo spēku un piesauc prieku, smieklus un sirsnību, kas atver Jūsu sirdi.

Attiecīgā čakra - Sacral Chakra

Malachite mala - sevis attīrīšanai un aizsardzībai. Var tikt lietota, lai izvilktu negāciju no Jūsu ķermeņa. Šis akmens ir ķermeņa emocionāli attīrošs un lieto, lai mazinātu negatīvo/sāpošo emociju.Tas nes harmoniju dzīvē un "pievelk" naudu. Malachite krelles var uzskatīt par vērtīgu talismanu bērniem. Aizsargā pret garīgiem uzbrukumiem un citām negācijām. Šīs krelles absorbē negācijas un tāpēc vajag notīrīt šīs krelles pēc katras sesijas, jo tas var saglabāt sevī lietas, kas ir no kāda uzkrātas. Malachite ir arī lielisks akmens tiem, kuriem nepatīk izmaiņas viņu dzīvē un tāpēc tas ļauj vieglāku pāreju situācijās, kad dzīvē jāievieš pārmaiņas. Tas mazina ķermeņa pārslogojumu un palīdz, ja ir apjukums vai juceklis ar nepietiekamību un nedrošību. Tas ir noderīgs dziedniecībā pret reimatismu un regulē menstruālo ciklu. Izmanto dziedniecībā arī pret astmu un zobu sāpēm. Uzlabo redzi un imūno sistēmu.

Crystal mala - Sphatik kristāls ir pusdārgakmens un ir viegli atrodams. Šai malai jau pašai ir spēcīga enerģija. Kvalitāte šai malai var pazīt ar tās dzidrumu. Palīdz un atvieglo no stresa, galvas sāpēm un visaptveroši sekmē ārstēšanu. Vairo, palielina intuīciju. Noderīgs ne tikai veselības nolūkiem, bet arī tiem, kuri strādā intelektuālu darbu un ir interese par reliģiskām aktivitātēm. Ja kristāla krelles nēsā pirmdienās, tās sniedz prāta mieru un valkātājs necietīs no galvas sāpēm. Sestdienās nēsājot šīs krelles pasargā cilvēku no kaitēm kas ir saistītas ar augstu asins spiedienu. Cilvēkam, kurš cieš no lielas temperatūras un drudža, kristāla krelles jāliek uz nabas, tad tās sniedz atvieglojumu.

Tourquoise mala - pozitīvām vibrācijām, intuīcijai un veiksmīgai komunikācijai. Izmanto kā metafizikālu līdzekli jebkādās situācijās, lai panāktu skaidrību komunikācijā, kā arī publiki uztājoties. Tā īpašības var tikt lietotas, lai raisītu labākus sakarus starp draugiem, atvērtu mīlestības plūsmu, veicinātu nesavtīgumu. Tas ir rekomendējams, lai celtu garīgo stāvokli tiem, kuriem jāstiprina sava empātija, pozitīvās vibrācijas, intuīcija. Nostiprina prāta spējas, virza valkātāju uz lielāko gaišību (mierīgumu) un sevis realizēšanu. Saka, ka Turquoise atver visas čakras. Spēcīgs akmens mīlas indentificēšanai, savstarpējai komunikācijai, paaugstinot garīgo sasaisti.

Galvenokārt 5-ai (throat) čakrai un arī labi palīdz atvērt 4-to (heart) čakru. Tas ir rekomendējams dziedniekiem, kuri izmanto kristālus, lai detoksizētu alkaholu, saindēšanos un starojumus. Pret infekcijām, augstu asinspiedienu, astmu un zobu un mutes problēmām.

Rutilated quartz mala - mīlestībai un attiecībām. Ir zināma kā Venus Hair akmens. Tas ir pazīstams kā enerģiju aktivizējošs akmens, kas palīdz tai virzīties visos līmeņos. Intuititīvie avoti saka, ka tas asistē garīgo koncentrēšanos. Pievelk mīlestību un stabilizē attiecības. Īpaši efektīvs, lai lietas virzītos enerģiskāk. Tas var palīdzēt samazināt paaugstinātu čakru aktivitāti līdz normālai un balansēt tās.

Saka, ka remdē vientulību un atbrīvo no vainas sajūtas tādā veidā izraisot laimes sajūtu. Stabilizē emocionālos un garīgos procesus. Saka, ka Rutilated quartz paaugstina pašpaļāvību un spēju atrast savu ceļu.

Saka, ka fiziski, šis akmens labvēlīgs gremošanas traucējumiem, imūnai sistēmai, reģenerē audus, novērš nogurumu, deoresiju. Pozitīvs elpošanas sistēmas slimībām. Stabilizē visu psihisko sistēmu un vispārējo veselību, kā arī pārtikas uzturvielu uzsūkšanos. Vispārīgi pieņemts, ka palīdz enerģijas virzīšanai pa meridiānu un zonās, kur psihiskā enerģija ir gausa. Rutilated quartz ir arī mistisks kristāls "diagnosticējošs līdzeklis", kurš var palīdzēt atklāt patieso cēloni kādai kaitei vai slimībai.

Pearl mala - mieram un dusmu mazināšanai. Simbolizē šķīstību, nevainību un godīgumu. Saka, ka pērlēm piemīt stiprs magnētisks spēks. Dārgakmeņu terapeiti tic, ka pērles stiprina nervus, limfmezglus, liesu un muskulāro sistēmu. Pērles ir dziednieciskas pret kuņģa čūlu. Tās sakārto zarnu traktu un stimulē gremošanu. Samazina drudzi un galvas sāpes. Pērles nodrošina dzīvotspēju un stiprina Jūsu acis. Vēl palīdz ja ir kalcija trūkums.

Moonstone mala - harmonijai un labsajūtai. Indijā ir pazīstama kā "Chanderkant Mani". Dažās situācijā tas aizvieto pērles. Tas ir akmens emocionālai harmonijai un labklājībai. Gadsimtiem Indijā šis akmens nes harmoniju, labu nākotni laulībās un mīlas attiecībās. Runā, ka Moonstone palīdz relaksēties un gūt prieku dzīvē. Iemāca novērtēt citu cilvēku domas. Tas nodrošina mierīgu miegu. Palīglīdzeklis, lai strādātu ar problēmām un saņemt mīlestību no apkārtējiem. Ļoti labs studentiem. Kā arī palīdz mazināt menstruālas sāpes.

Lapis mala - depresijas dziedēšanai. Indijā ši mala ir zināma kā "Lajwart". Tā ir zilā krāsā ar zelta plankumiem. To izmanto, lai nomierinātu shani (saturnu) efektu. Attīsta sesto prātu un palīdz arī meditācijā. Lapis mala pilnveido garīgo, spirituālo un emocionālo stāvokli. Tas ir viens no vērtīgākajiem un cildenākajiem akmeņiem, kā arī augsti cienījams daudzās reliģijās. Lapis palīdz dziedniecībā. Ir ekselents meditācijā un intuatitīvo spēku kultivēšanā. Lapis ir rekomendējams lūgšanās. Šie skaistie zilie akmeņi mazina stresu, uzlabo apziņu, izpratnes spēju un intelektu. Vēl saka, ka piešķir senlaicīgas zināšanas un gudrību, nesot miera piepildījumu un sevis pieņemšanu. Saka, ka palīdz ārstēt depresiju, bezmiegu, periodisku drudzi, redzes un dzirdes problēmas, mutes un kakla kaites, plaušas un uzlabo imūno sistēmu.

Hematite mala - domu un saprāta akmens. Tas sakārto garīgu organizēšanos un ir ļoti piezemēts un mierinošs. Tas palīdz visa veida prāta attīstībai - oriģinālai domāšanai, loģiskai domāšanas un matemātiskai domāšanai. Tas nomierina garīgo stāvokli, uzlabo atmiņu, domas fokusu un koncentrēšanos. Atbalsts ticībai sev. Sagatavo loģiskai informācijas plūsmai caur smadzenēm. Garīgajā plaknē tas paaugstina astrālās prognozes, veido līdzsvaru un koncentrē enerģiju. Hematite piemīt dabīga magnētiska kvalitāte. Tas ir ļoti labs akmens cilvēkiem, kuri jūt ļoti spēcīgu seksuālo vēlmi, tas viņus mierinās balansējot viņu enerģijas.

Garnet mala - ķermeņa fiziskajai izturībai negatīvās enerģijas atvairīšanai. Dziedē ādas likstas un regulē sirds darbību. Piemīt stipra radniecība (root) pamata čakrai un harmonizē Kundalini spēku.

Garnet ir reliģisks daudzām tradīcijām un tas palīdz transformēt iekšējo traucēkli uz personīgo izaugsmi. Tas ir īpaši ieteicams, kad pienācis laiks pārmaiņām. Ļauj Jums būt gaišam, redzēt pašam savu atbildību, pienākumus un piesaistīt sirsnīgu atbalstu vai palīdzību no citiem.

Fluorite mala - pareizāku lēmumu pieņemšanai. Efektīvs akmens rīkojuma, pavēles, pasūtījuma sagatavošanai. Fluorite paaugstina koncentrēšanās spējas un ļauj atbrīvoties no ilūzijām, lai redzētu lietas patieso būtību. Tas var palīdzēt atbrīvot no psiholoģiskiem blokiem un līdzīgām psiholoģiskām problēmām. Šis ir lielisks akmens attiecībām un draudzībai. Tas palīdz cilvēkiem kopā labāk sastrādāties. Veicina attīrīšanu un novērš negativitātes. Fluorite akmens ir lielisks visiem dziednieciskiem nolūkiem.

Mala var būt dažādu krāsu kombinējums. Dažādu krāsu kombinējums ir noderīgs lai aizsargātu un attīrītu auru.

Bloodstone mala (asinsakmens vai heliotrops) - prāta spēkam un ticībai. Šo akmeni devē arī par drošsirdības akmeni. Tas nes prāta izturību, panākumu stingrību un pašpārliecinātību grūtās situācijās. Tas palīdz ieklausīties savā sirdsbalsī. Palielina dzīves enerģijas spēku. To lietoja senie ēģiptieši, lai atjaunotu fizisko un garīgo enerģiju. Senos laikos uzskatīja, ka aptur asiņošanu. Šo akmeni bieži izmantoja spēkavīri savam fiziskajam spēkam un drosmei. Bloodstoone uzskata par labklājības akmeni, kas palīdz vairot bagātību. Bloodstone attīra asinis. Ir labs cilvēkiem kuri cieš no mazasinības.

Malas ir veidota tradicionālā veidā ar mezgliem atdalot katru beads. Kopā 108+1 beads.Un visas ir pasūtāmas no zemāk redzamās saites
Avots: http://rudra.lv/lat/store/malas/malabeads
Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (31.01.2012)
Skatījumu skaits: 1454 | Reitings: 2.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz