Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Jantras [0]
Dievības [0]
Vēdiskā meistarklase [46]
Vēdiskā numeroloģija [14]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Laimīgu attiecību likumi

1. līdzības likums

Mēs vienmēr piesaistām tieši šādas personas savā dzīvē, kas patiesībā ir ļoti līdzīgas mums pašiem. Ja Jums nepatīk cilvēki, kas ir apkārt, ieskatieties savā dvēselē. Ja domājat, ka piesaistāt veiksmīgus cilvēkus, tas tikai tāpēc, ka Jūs pats esat laimīgs un apmierināts ar dzīvi kopumā. Tātad, ja Jūs vēlaties piesaistīt šādus cilvēkus, tad kļūstiet tieši tāds – veiksmīgs, laimīgs, dzīvespriecīgs utt.!

 

2. cēloņu un seku likums

Cik daudz dodam otram, tik arī saņemam pretī. Viss notiek kāda iemesla dēļ. Katram cēlonim ir sekas, un katras sekas – vai nu mēs to zinām, vai nezinām – ir izraisījuši viens vai vairāki cēloņi. Nejaušību nav. Jūs varat sasniegt attiecībās visu, ko gribat. Tikai vispirms vajag skaidri zināt, ko īsti vēlaties un izturēties pret partneri tā, kā gribat, lai izturas pret Jums.

 

3. mīlestības likums

Katram cilvēkam, vienalga vai esat vīrietis vai sieviete, ir nepieciešama mīlestība. Mīlestība nozīmē pieņemšanu, sirsnību, maigumu, rūpes, vēlmi dot un uzņemties atbildību, uzticamību, pašaizliedzību un augstsirdību. Un, jo vairāk mēs paužam šīs īpašības, jo vairāk mēs saņemam pretī.

Tādas parādības kā bailes, greizsirdība, atkarība, manipulācija, kontrole, pretenzijas, pārmetumi iznīcina attiecības un mīlestību.

 

4. dotā vārda likums

Jūs jau zināt, cik liels spēks ir vārdam. Vārds var dziedēt un var nogalināt. Sekojiet tam, ko Jūs sakāt. Cilvēkam uzliktās klišejas, apvainojumi var aizvainot līdz sirds dziļumiem, un to ir grūti vērst par labu. Vārdi var radīt neatgriezenisku efektu. Katrā cilvēkā mīt bērns, kas piedzīvotas bailes var paturēt sevī uz visiem laikiem. Izteicienos esiet uzmanīgi, nedrīkst nenovērtēt to spēju nodarīt pāri otram. Lietojiet šo spēku tikai pozitīvā nozīmē: laipniem vārdiem, komplimentiem, apstiprinājumam un atbalstam.

 

5. uzticības likums

Uzticība ir būtiska patiesi mīlošu cilvēku attiecībās. Bez tās cilvēks kļūst aizdomīgs, nemierīgs un pastiprinās baiļu sajūta, bet otrs jūtas emocionāli ieslodzīts, jo uzskata, ka partneris neļauj brīvi pat uzelpot. Greizsirdības pamatā ir bailes no vientulības, zems pašvērtējums un sevis noniecināšana. Uzticība ir patiesas mīlestības elements.

 

6. sirsnības likums

Cilvēki bieži vien uzskata, ka, ja mīl kādu, tad tas ir viss - priekšā ir laimīga dzīve. Bet patiesībā, mīlestībai nav stagnācijas, jo tā ir kā trausls zieds, kas aug un zied, vai novīst un mirst. Tas viss ir atkarīgs no tā, ko mēs šajās attiecībās ieguldām. Sirsnīgas attiecības līdzinās ūdenim, bez kura zieds nevar izdzīvot. Sakiet viens otram par savām vajadzībām, vēlmēm, savu attieksmi un jūtam. Parādiet, ka mīlat partneri un novērtējat to, ka viņš Jums ir blakus. Nekad nebaidieties pateikt trīs burvju vārdus: “Es Tevi mīlu.” Labo attieksmi un mīļu izturēšanos neuztveriet kā pašsaprotamu lietu. Runājiet par savām izjūtām, nebaidieties slavēt partneri. Sirsnīgums ļauj ienākt Jūsu attiecībās pozitīvismam un harmonijai. Kā jau minējām, katrā no mums dzīvo bērns, kuram ir būtiski sajust apstiprinājumu un pieņemšanu.

 

7. dāvināšanas likums

Mīlēt nozīmē dāvināt daļu no sevis, neprasot par to samaksu. Ja vēlaties sajust mīlestību, Jums nepieciešams ar to dalīties, vispirms dodot to savam partnerim. Un vēl, jo vairāk to dāvināsiet, jo vairāk saņemsiet pretī. Mīlestība ir kā bumerangs, tā vienmēr nāk atpakaļ. Ne vienmēr var būt no tās personas, kurai to sniedzat, bet tā var nākt pavisam negaidīti no kāda cita un atgriezties simtkārtīgi. Ir svarīgi atcerēties, ka mīlestība ir neizmērāma.

Laimīgu attiecību noslēpums - dzīvē vienmēr pievērsiet uzmanību nevis tam, ko Jūs varat iegūt, bet tam, ko varat dot citiem.

 

8. pieskārienu likums

Pieskārieni ir vieni no spēcīgākajām mīlestības izpausmēm, kas nojauc barjeras un stiprina attiecības. Pieskarties cilvēkam ir tas pats, kas pieskarties viņa dvēselei.

Biežāk apskaujiet mīļoto tāpat vien, bez iemesla, bez seksuāla motīva. Kad mēs uzmanīgi pieskaramies otram, mainās gan Jūsu, gan partnera sajūtas, samazinās stresa hormonu līmenis, atslābinās nervu sistēma, uzlabojas imūnsistēma un emocionālais stāvoklis. Pieskārieni, kā nekas cits, parāda patiesās jūtas pret otru cilvēku.

 

9. brīvības likums

Ja mēs mīlam kādu, nepieciešams, lai cilvēks sajustu attiecībās brīvību. Brīvi pieņemt savus lēmumus, brīvi dzīvot, tā, kā viņš grib, nevis kā to gribat Jūs. Katram no mums ir nepieciešama mūsu personīgā telpa un laiks tikai sev. Cilvēkiem attiecībās ir jājūtas brīvi, nevis ka ieslodzījumā. Ja Jūs patiešām kādu mīlat, nepieciešams respektēt viņa vēlmes un vajadzības.

Ne vienmēr ir viegli mīļoto atlaist. Taču sen zināma patiesība saka: jo vairāk mēs dodam brīvības cilvēkam, jo tuvāks viņš mums kļūst.

Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (24.10.2015)
Skatījumu skaits: 1235 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 2
0 Spam
1 harambaa  
Paldies cik daudz gan vēl mēs nezinam par sevīm..
https://cvmarketlatvia.wordpress.com/2017/05/31/tavs-jaunais-darbs-jelgava-pacels-tevi-nebijusos-karjeras-augstumos/

0
2 Saulite  
tā nu tas ir, bet mums ir iespēja to izzināt

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2362
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz