Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Jantras [0]
Dievības [0]
Vēdiskā meistarklase [46]
Vēdiskā numeroloģija [14]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Kuņģis
Kuņģis – saslimšanas iemesli
Torsunova lekcijas
Jautājumi un atbildes

 
Kuņģis. Ja cilvēks rīkojās maigi un visu dara maigi, tad viņam kuņģis būs vesels. Ja viņš visu dara rupji, viņam sāksies kuņģī iekaisuma procesi. Bet, ja viņš uzvedās (слащаво, подхалимно)??? saldeni, pieglaimīgi, tad viņam uzsūktspēja kuņģī kļūst nekontrolējama. Laipnība normalizē kuņģa skābes daudzumu. Kas ir laipnība? Tas nozīmē izpratni par to, kāpēc cilvēki ir tādi.
Lūk, pieņemsim, cilvēks piedzēries guļ peļķē. Pirmā reakcija – nepatika. Pēc tam tu sāc domāt: nu cilvēks nepareizi dzīvo, viņš ir nomocījies, slimo, un viņš nezina, ko darīt, kā tālāk dzīvot. Tu to visu pārdomāji, un tevī parādījās laipnība. Laipnība parādījās – kuņģis sāka normāli darboties. Ja laipnība neparādījās, tev tur kaut kas noslēgsies. Un gadās, ka cilvēki ir apgānīti ar nepareizu attieksmi pret cilvēku, un viņi reāli jūt, ka vēderā paliek slikti. "Uzbrauci” kādam, slikti padomāji, pateici – un tev uzreiz vēderā diskomforts. Jāmācās "sagremot” cilvēkus. Cilvēkus "sagremo” kuņģis. Sagremot nozīmē – pieņemt. Tas tiek darīts ar barības gremošanas enerģijas palīdzību. Barības gremošanas uguns sagremo ne tikai barību, bet tāpat arī grēkus – smalkajā plānā. Jāmācās piedot.

Pazemināta kuņģa skābe – nepietiek uguns enerģijas. Uguns – tā ir mīlestības enerģija. Gribi mīlestību izmantot, negribi mīlēt. Kad cilvēks darbojās ar mīlestību priekš citiem, viņam parādās apetīte. Ja tu vasarnīcā aizgāji, pastrādāji – vai tad tu ēst nesagribēsi? Bet, ja cilvēkam ir vāja apetīte tas nozīmē, ka viņš ne priekš viena neko nedara.


Paaugstināta kuņģa skābe – cilvēks strādā, bet strādā priekš sevis. Ne priekš citiem. Siltums valodā normalizē sālskābes izdalīšanos. Ja cilvēkam ir žultaina, kodīga valoda, viņam paaugstinās kuņģa skābe. Ja valoda ir auksta vai vāja, slābena, skābe samazināsies.

Visu, kas ir saistīts ar cilvēka darbu, nosaka viņa barības sagremošana. Ja cilvēks ar vieglumu strādā, ar mīlestību – viņam ir spēcīgs Marss. Visi orgāni taisnā līnijā ir saistīti ar Marsa enerģiju.
Ja darba vietā ir nikna atmosfēra, saspringta, visi tevi novēro kā tu strādā – tas nozīmē karmas atstrādāšanu pēc Marsa. Vajag ļoti maigi pret visiem attiekties, visiem smaidīt, Marss pieprasa pazemību. Uzvedība bez pazemības nozīmē – sados pa cepuri.


no krievu valodas tulkoja Ligita Vecrumba
Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (26.01.2013)
Skatījumu skaits: 742 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz