Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mantras un to nozīme [42]
Vēdiskā filozofija [78]
Jantras [0]
Dievības [0]
Vēdiskā meistarklase [46]
Vēdiskā numeroloģija [14]
Vēdiskie ēšanas paradumi [16]
Tiem, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti ar Vēdu zināšanām par pareizu uzturu
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Vēdiskā filozofija » Vēdiskā filozofija

Barības vads
Barības vads – saslimšanas iemesli

(No Torsunova lekcijām; jautājumi un atbildes)Barības vads. Saistīts ar tonusu. Cilvēkam jācenšās it visā būt mierīgam, maigam un pārliecinātam. Cilvēkam barības vadā mēdz būt spazmas. Tas nozīmē, ka viņš nespēj strādāt mierīgi. Kuņģis vairāk saistās ar attieksmi pret darbu. Pieļausim, ka cilvēks nemīl strādāt – tātad viņam būs gastrīts. Bet, ja, piemēram, viņš mīl strādāt, bet viņam ir nepareizs tonuss – viņš stipri saspringst vai strauji strādā, nogurst, neatpūšās – tas saistīts ar pieķeršanos rezultātam. Ja cilvēks grib rezultātu, viņš vienmēr saspringst darbā. No tā cieš barības vads.Darbā jāieliek mīlestība, nevis tikai jāstrādā. Daži cilvēki domā: ātrāk, ātrāk izdarīšu – ātrāk algu saņemšu. Bet Dievam nav vajadzīga jūsu alga, viņam ir vajadzīga mīlestība, kuru jūs ieguldāt darbā. Bet Augstākie spēki atbild par mūsu veselību. Ja mēs darbā ieguldām mīlestību, alga būs tik un tā. Bet tas, ko izdarījām, tam būs liela vērtība.

Daži cilvēki ar to, ko dara ar mīlestību, ārstē citus. Es zinu kādu cilvēku, kurš izgatavo skulptūriņas. Viņš saka: tu liec sev uz galda skulptūriņu un tā tevi ārstēs.

Un tā tiešām ārstē. Tāpēc, ka tā ir izgatavota ar lūgšanām, tajā ir ieguldīts ļoti daudz mīlestības. Un mums visiem tā ir jādzīvo, lai mūsu darbs kādu ārstētu, ieguldīt mīlestību tajā.

Tad dzīve kļūst par laimi. Lai tā būtu, ir jāaizmirst par algu, jāstrādā ar mīlestību.no krievu valodas tulkoja Ligita Vecrumba
Kategorija: Vēdiskā filozofija | Pievienoja: Saulite (26.01.2013)
Skatījumu skaits: 715 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz