Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Meditācijas [40]
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi

Reiki iniciācijas no attāluma
Tradicionālā Reiki apguvējiem bieži rodas jautājums, kā tiek veiktas iniciācijas no attāluma. Reiki meistare Havajo Takata, kas Reiki atveda uz Rietumiem, izmantoja iniciācijas no attāluma studentiem, kas nevarēja ierasties pie viņas iniciāciju saņemt.

Pastāv uzskats, ka Reiki iniciācija no attāluma ir daudz iedarbīgāka kā tiešās iniciācijas metode.

Reiki- tā ir enerģija, kas neaprobežojas ar fizisko ķermeni un to neietekmē laiks un telpa. Kad tā nonāk Reiki praktizētāja vai Reiki iniciāciju saņēmēja enerģētiskajā struktūrā, tā pielāgojas konkrētā cilvēka individuālajam enerģētiskajam līmenim. Tālāk šī enerģija tiek nodota cilvēkam, kas saņem Reiki dziedināšanu, un tā atkal pielāgojas saņēmēja enerģētiskajam līmenim.

Tādā veidā šī enerģija pamazām samazinās no Visuma līmeņa nonākot līdz Reiki praktizētājam un tad vēlreiz samazinās nonākot līdz Reiki dziedināšanu saņēmējam. Šāda divkārša enerģijas samazināšanās notiek arī nododot iniciācijas tiešā ceļā.

Lai varētu saprast iniciācijas no attāluma nodošanas iespēju, vispirms ir jāsaprot, kādu lomu spēlē prāts sadarbojoties ar šo enerģiju un nododot to tālāk.

Enerģija seko prātam.

Prāts darbojas līdzīgi kā vārsts Reiki diapazona enerģijai. Tieši prātu mēs izmantojam, lai pieslēgtu un atslēgtu Reiki enerģijas plūsmu. Enerģija ieplūst mūsu ķermenī caur galvas vidu. Enerģijai, lai tā sāktu plūst, nav nepieciešams mūsu ķermenis, bet tieši prāts.

Pati svarīgākā Reiki pielietošanas daļa ir nodoms.

Metafizikā ir ļoti svarīga aksioma, kas saka: enerģija plūst tur, kurp virzās prāts. Tas nozīmē, ka var izsaukt savā apziņā cilvēka tēlu, vai jebkādu citu priekšstatu par viņu, pēc tam atvērt savu Reiki kanālu un domās nosūtīt enerģiju šim cilvēkam, pilnīgi nepieskaroties viņa ķermenim.

Šāda Reiki nodošanas metode ir ne tikai efektīva, bet neparasti spēcīga. Kad mēs strādājam tiešā kontaktā, uzliekot rokas uz ķermeņa, enerģijas nodošana fokusējas uz fizisko ķermeni, bet ne uz iztēli. Tieši tāpēc līdz šim Reiki apmācībās tika teikts, ka cilvēkam vajag vienkārši attīrīt savu prātu, un atvērties Reiki plūsmai, lai varētu ļaut Reiki darīt to, kas nepieciešams konkrētajam klientam, pieļaujot, ka galvenā koncentrēšanās ir uz cilvēka ķermeni.

Taču atkal ir jāatceras, ka tādā veidā saņemot Reiki, enerģija pielāgojas saņēmēja enerģētiskajam līmenim un pazeminās (rezultātā Reiki praktizētāja enerģija līmenis var būt augstāks, ka klienta, bet var arī nebūt), tāpēc tiešā Reiki nodošanas procesā daudz kas neizbēgami zūd. Daudz vienkāršāk un efektīvāk ir ļaut Reiki enerģijai plūst tieši uz klientu, bez iepriekšējas enerģijas samazināšanas.

Rodas jautājums, vai tad, kad mēs saņemam iniciācijas , tas notiek caur ķermeni? Vai obligāts nav priekšnosacījums, lai enerģija plūstu caur mums, lai vispār tai varētu piekļūt?

Atbilde ir- jā un nē.

Tiem, kas nekad nav strādājuši ne ar kādu enerģijas formu, vai nav meditējuši, būs grūtības koncentrēties uz enerģiju augstāk aprakstītā veidā. Tāpēc viņiem vispirms būs jāmācās laist enerģiju caur sevi- ķermeniski (iniciācija šeit mazākā mērā nozīmē ķermeņa iniciāciju, bet vairāk tā ir prāta iniciācija uz Reiki enerģijas klātbūtni. Par to liecina arī to cilvēku pieredze, kas nekad nav saņēmuši Reiki iniciāciju, bet var strādāt ar to).

Vienīgie noteikumi, lai nodotu tālāk enerģiju un tātad arī Reiki iniciāciju ir:

Pieeja enerģijai, kura jānodod
Nodoms nodot šo enerģiju
Nodoms saņemt enerģiju

Veids, kādā tiek realizēts nodoms nodot iniciāciju (metode un tehnika), var būt brīvi izvēlēts, tam nav gandrīz nekādas nozīmes.

Katrai dzīvai būtnei, kurai ir apziņa, nav liegta pieeja nevienam enerģijas avotam. Tas nozīmē arī to, ja kāds grib saņemt Reiki iniciāciju, tad nav tāda priekšnosacījuma, lai tieši Reiki meistars dotu iniciāciju un pieslēgtu enerģijai.

Kā pierādījums, ka tas ir iespējams, ir veids, kā Mikao Usui saņēma Reiki iniciāciju.

Reiki enerģija ir ir brīvi pieejama ikvienam, tā ir bijusi un vienmēr būs, un ļoti vienkāršs ir tās pieslēgšanas un lietošanas veids.
Avots: http://www.lightplanet.org
Kategorija: Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi | Pievienoja: Saulite (04.02.2010) | Autors: tūlkoja Sandra Ž. W
Skatījumu skaits: 970 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz