Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Meditācijas [40]
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi

Dziedināšanas kastīte

Šoreiz gribētu pastāstīt kā veikt distancionālos Reiki seansus ar kastītes vai bloknota palīdzību, šī izgudrojuma pirmsākumi meklējami pavisam nesen ASV, šo tehniku var jau sākt pildīt sākot ar I Reiki iniciācijas saņemšanu, vai arī tie kuri nodarbojās ar Eņģeļu medicīnu vai arī citām enerģijas dziedinošajām metodēm.

Sevišķi aktuāla ši tehnika cilvēkiem, kuri dziedina ļoti daudz cilvēkus ikdiena.

Pirmais variants:

Koka lādīteIegādājieties lādīti, kurā jūs liksiet to cilvēku fotogrāfijas, kuriem vēlaties nosūtīt Reiki vai uzrakstiet situācijas. Piemēram, "Situācijas harmonizēšana darbā", "Sandras (vārds, uzvārds, cik gadu, kur dzīvo) veselības harmonizēšana", "Jura ..... ģimenes attiecību harmonizēšana" - un tā tālāk. Pēc tam jums nepieciešams veikt Reiki lādītei no 10 min, vislabāk jau 30 min. dienā. par cik Reiki plūsma nav izmērāma, tad viņas pietiks visiem kuri jums ir pieminēti šajā lādītē. Tādā veidā jūs varēsiet vienlaicīgi harmonizēt visas tās situācijas, kuras atrodas lādītē.

Tas ir līdzīgi tāds pats princips, kā Reiki Retranslators: var sūtīt Reiki daudziem cilvēkiem vienlaicīgi. Atšķirība šeit būs tāda:  kristāli ir daudz efektīvāki uzlādēšanās un energijas noturēšanas plānā, nekā koks vai papīrs, - enerģijas plūsma Retranslatorā būs pastāvīga un spēcīga (un sniegs dziļas meditācijas efektu tās uzlādēšanas laikā).

Lādītes izmantošana tas būs tas pats, kas viens Reiki distancionālais seans.

Lādīte ir ērta tiem, kuri veic dziedinošos seansus no mājām: tur lādīti ir ērti nolikt. To var uztaisit ļoti skaistu - piemērams uzzīmēt uz tās Reiki simbolus vai košus ornamentus, mandalas, un tā tālāk.

Priekšlikumi, ja kastītē iekšā ielikt kvarcu vai ametistu, tad efekts no seansiem būs lielāks. Vēl ir šādi priekšlikumi, ja ar Reiki uzlādē sāli un pārkaisīt ar tām fotogrāfijas (bet uz sāls var uzzīmēt virsū visus Reiki simbolus), tad es domāju kad tas viss ļoti labi strādās, bet nu te ir jāeksperimentē.

Otrs variants:

Interneta veikaliIerīkojiet bloknotu, kur jūs ierakstīsiet to pacientu vārdus un situācijas harmonizēšanai. Turpat var ielīmēt arī fotogrāfijas. Pēc tam veikt Reiki šīm blociņam - visi jūsu pacienti saņems Reiki distancionālo seansu.

Šim blociņam ir viens būtisks un liels pluss, salīdzinājumā ar lādīti: blociņu var paņemt līdzi un veikt Reiki seansus vairākas reizes dienā.


Kad situācijai vairs nav nepieciešama harmonizācija, var izņemt attiecīgo papīrīti no lādītes vai izplēst attiecīgo ierakstu no blociņa un sadedzināt ar pateicību, pateikties Augstākajiem spēkiem, Reiki, pacienta, un pašam sev..

Veiksmi eksperimentos!

Kategorija: Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi | Pievienoja: Saulite (26.10.2011)
Skatījumu skaits: 1044 | Komentāri: 3 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 3
0
3 hanna  
jebkurš reiki box strādā arī dziedinot pašam sevi, kad nav iespējams izmantot roku pozīcijas, un tad sevis sakārtošanai klāt var pievienot to, ko prot: afirmācijas, mudras, ci-gun utt

0
1 DaReLa  
Personīgi es baidos uzņemt tik lielu atbildību dziedinot citus, par to es nesatraucos, jo pagaidām tas nav ierakstīts manos plānos un uzdevumos. Pirmām kārtām ir jāsakārto sevi iekšēji, lai var palīdzēt citiem, vismaz tādas ir manas domas.
Man radās jautājums. Vai var veidot šādu lādīti sev - liekot tajā dziedinošo enerģiju, harmonizāciju kā sakot visu gaišo un pozitīvo, kas nepieciešams, bet blociņu izveidot, kurā rakstīt negatīvo - dusmas, slimību utt un sadedzināt vai citādāk iznīcināt?

0
2 Saulite  
pirmais, protams ir jāsakārto sevi

sevi var dziedināt ar afirmācijas palīdzību, tas ir ļoti efektīgi, negatīvo gan labāk nepieminam, tā vietā var minēt tieši pretējo veselības harmoniju, dusmas pārvērst par mīlestību utt. vai drīzāk likvidēt blokus un negatīvās piesasites

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz