Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Meditācijas [40]
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi

Čakru dziedniecība ar Reiki
Čakru dziedniecība ar Reiki


Ar Reiki palīdzību mēs varam attīrīt, izdziedināt un harmonizēt enerģētiskos centrus – čakras.
Piekrītat, kad mēs pārāk asi reaģējam uz sarežģītām dzīves situācijām. Ko mēs tik neizjūtam tanī brīdī – dusmas, bailes un agresiju, tai momentā mēs jūtam sevi pavisam neaizsargātu. Un pie tam nemaz neapjaušam, ka paši esam vainīgi pie šādām sajūtām. Ārejās sajūtas tikai provocē mūs mūsu pašu nelīdzsvarotības izpausmi.

Bet situācija ir labojama, iemācīties novirzīties no ārējām problēmām un koncentrēties uz iekšējām enerģijām – uz čakru enerģiju. Jo tieši to ne sabalansētība ir iemesls mūsu ārējā līdzsvara izjaukšanā.
Bet lai izdziedinātu ar Reiki palīdzību 7 pamata čakras, nepieciešams zināt to atrašanos vietu un īpašības kādas enerģijas plūsma veic tajās. Tad varēsiet meditēt ar katru čakru tik ilgi, kāmēr neiegūsiet pilna līdzsvara sajūtas.

 

Pirmā čakra

Pirmā čakraMuladhara (saknes) – izvietota pie mugurkaula pamatnes. Tā ir mūsu eksistēšanas avots, par cik cieši saista mūsu ķermeni ar Zemi. Pirma čakra atbildīga par mūsu izdzīvošanupar ēdienu, apģērbu, mājokli, aizsardzību un dzimtas turpināšanu. Pirmā pazīme par pirmās čakras nelīdzsvarotību ir baiļu sajūtas, nedrošība, briesmas.

Dodaties pastaigā tikai priekš tā lai sazinātos ar dabu. Ieskatieties, visapkārt Jums notiek dzīve, viss rosās kustībā. Sajūtiet, cik viss ir piesātinās ar dzīvības enerģijām. Daba piepilda ar dzīvību visu pastāvošokokus un zāli, dzīvniekus un putnus, upes un kalnus. Šis spēks caururbjas arī Jūsos, sajūtiet to. Apjēdziet to, ka ne Jūs dzīvojat dzīvi, bet dzīvība dzīvo Jūsos. Izprotiet, kad tas ir spēks, kas dod Jums dzīvību, liek Jūsu sirdij pukstēt, Jūsu plaušām elpot, un asinīm tecēt pa vēnām. Jo arī Jūs esat dabas daļiņa, un baiļu sajūtas pametīs Jūs.

Otrā čakra

Otrā čakraSvadhisthanaatrodās pie nabas. Tās galvenais dzinējspēks ir apmierinājuma meklējumi. Galvenais mērķis kļūst - jutekliska un seksuāla aktivitāte, vēlme iegremdēties emociju okeānā, sajust sevi pievilcīgu un vēlme saņemt vai iegūt visu ko iegribās.

Pie nelīdzsvarotas otrās čakras apmierinājuma meklējumi nekad nebeidzas ar baudas izjūtām. Atcerieties sajūtas pēc saņemta apmierinājuma, kuras izsauca Jums vainas sajūtas. Atjaunojiet atmiņā apmierinājuma objektu un no jauna pamēģiniet izjust visas sajūtas, bet šoreiz pilnībā apzinoties to. Aprakstiet sajūtas. Vai šī pieredze Jums sniedza gandarījumu? Kurā Jūsu ķermeņa daļā sakoncentrējās izmēģinātās sajūtas? Apzinieties tās pilnībā. Droši vien Jūs atkalsiet, kad Jūsu dotības kļuva daudz plašākas. Tagad to Jums ir daudz vieglāk sasniegt.

Trešā čakra

Trešā čakra – Manipura – atrodas saules pinuma rajonā. Tas ir Jūsu drošības avots, savu spēku aptveršana. Pateicoties tai mēs spējam novērsties no ārējās pasaules ietekmes un vienlaicīgi izrādīt uz to ietekmi.

Galvenās pazīmes trešās čakras nelīdzsvarotībai tādas: vainas sajūta, aptverošas Jūs pie kaut kāda attiekuma kaut kamā, glaimošana apkārtējo priekšā, patstāvīgas sajūtas upura lomā, bezpalīdzības sajūta un nevarēšana pastāvēt par sevi. Nokļūstot konflikta situācijā, mēs varam līdzsvarot trešo čakru, uzdodot sev divus ļoti svarīgus jautājumus.

1. Vai man tiešām kaut kas draud? (Vai tiešām mana drošība, vai pat izdzīvošana ir apdraudēta?)
2. 
Mani patiešām uztrauc rezultāts? (Ja es uzvaru cīņā, vai tas kaut ko man nozīmēs?)

 Ceturtā čakra

 Ceturtā čakra   Anahata  atrodas sirds rajonā.

 „Sirds ceļš”tā nav dzīves stratēģija, bet prieks visās tās izpausmēs. Tā ļauj Jums dzīvot savu dzīvi un ietekmēt materiālo pasauli.

 

 Ceturtās čakras galvenās nelīdzsvarotības izpausmessentimentalitāte. Kad Jūsu sirds ir sagrauta, mēs nespējam atšķirt savas problēmas no citu problēmām. Ceturtās čakras līdzsvara traucējumi arī izpaužās kā pārspīlēta  mīlestībā un neatkarībā. Iemācieties ieklausīties savā sirdī, un drīz tas Jums būs kā ieradums! Jūs iegūsiet visaptveroša miera sajūtas. Pieņemiet ar pateicību to, ko grib Jums sniegt apkārtējie. Ļaujiet viņiem izjust prieku no tā, ka viņi ir izdarījuši labu darbu.

Piektā čakra

Piektā čakra – Višudha – atrod;as uz kakla. Atverot to, mēs sākam pareizi uztvert personīgo apdāvinātību, lai kurp tik tā neizpaustos. Galvenās piektās čakras īpašības – Jūsu iekšējās bals pamodināšana, spējīga pateikt Jums taisnību.

 Pie nelīdzsvarotas piektās čakras mēs apjaušam savas tiesības uz neatkarīgu domāšanu, bet nevaram ieviest savu izpaušanos. Mēs atrodamies patstāvīgā cīņa ar personīgo brīvību.
Izanalizējiet visu, kam agrāk ticējāt. Kādas bija Jūsu izpausmes par dzīvi? Jo tieši viņi izrādīja ietekmi Jūsu dzīvē, tieši viņi formulēja Jūsu viedokli. Pamēģiniet apzināti izmainīt un paplašināt sava viedokļa apli; tas dos spēcīgu grūdienu pie savu talantu atvēršanas.
Sakoncentrējiet uzmanību uz savu elpu, tā kā tieši caur to pie Jums nāk enerģija. Fokusējieties uz dziļāku elpošanu, mēģiniet elpot vēl dziļāk un lēnāk.    Jūs sajutīsiet, kad Jūsu uztraukums izzūd. Jūs iegremdējaties miera un apmierinājuma stāvoklī.

 

Sestā čakra

Sestā čakraAdžnaatrodas pieres rajonā starp uzacīm. Sestās čakras augstākai merķisiedvesma un svētība. Tā ir tēlu pasaule, iedvesmojas Jūsu domās. Kaut gan  tam arī ir otrā puse tieksme bēgt no realitātes uz ilūziju pasauli.
Nelīdzsvarota sestā čakra
ļauj pilnībā bailēm pārņemt Jūsu personību. Bet ja mēs saprotam, kad atrodamies nelīdzsvarotā stāvoklī, ja varam ielūkoties sev iekšā un ieraudzīt  baiļu avotu, tad mēs spēsim pārvarēt to.
 
Pacentieties atbildēt uz sekojošiem jautājumiem:
   • 
Par ko Jūs sapņojat?
   • 
Kurp sniedzas Jūsu fantāzijas?
   • 
Kādi tēli dominē Jūsu fantāzijās?
   • Vai cenšaties vēl dziļāk
iegremdēties savā fantāziju pasaulē  vai  prāts pārspēj Jūsu fantāzijas?

Kļūstiet par personīgās dzīves liecinieku. Tas nozīmēs, kad esat veikuši pirmo soli garīgai gribai. Aprakstiet savas sajūtas un cenšaties izprast, uz kuru pusi virzās Jūsu fantāzijas veselo vai pataloģisko.

Septītā čakra

Septītā čakra – Sahasrara – atrodas galvas augšējā dāļā, tur kur mazajiem bērniem ir „avotiņš”. To vēl sauc par „kroņčakru”. Tā ir tīra un dzidra kosmiska enerģija. Mūsu vēlme ir sajust Dievu – tas ir galvenais septītās čakras uzdevums, iegūt šo burvīgo kosmisko enerģiju.

Nelīdzsvarota septītā čakra  tas ir bīstami. Draud briesmas tam, kad varam sākt dzīvot patstāvīgā realitātē, kam nav nekāda sakara ar apkārtējo pasauli.

Pilnībā atdodieties gaišredzības gribai un pakļaujieties Augstākajiem spēkiem. Jums vairs nav jāuzdod jautājumi attiecībā par savu Ceļu. Jūs vienkārši dzīvojat, atrodaties šajā pasaulē, bet Jūsu prāts atrodas Dievišķajā līmenī.

Un šai līmenī mums nāk apziņa par to, kad par savām darbībām mums ir jāatbild Mūžības priekšā.

Marija Kanovskaja

Reiki. Reiki dziedniecība

No krievu val. tulkoja Aleksandra

Sandra.zukovska@gmail.com

Kategorija: Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi | Pievienoja: Saulite (12.08.2010)
Skatījumu skaits: 1037 | Komentāri: 1 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
0
1 dainapigite  
Paldies!

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2020 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz