Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Pašnoskaņošanās [11]
Reiki meistariem [48]
Reiki meistari dalās savā pieredzē
Meditācijas [40]
Karuna Ki Reiki [11]
slēgtā kategorija - Reikisti dalās savā pieredzē
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Meditācijas

Vēlmju piepildījums. Kvanta lēciens.

Ieņemiet ērtu pozu. Ieslēdziet klusu mūziku jeb atrodoties pilnīgā klusumā. Iedomājaties, kad Jūsu ķermenis piepildās ar gaismu, pulsējošu gaismu, izstaro gaismu. Visa Jūsu aura laistās spožās, gaišās krāsainās krāsās. Iedomājaties savu auru, kā dzīvu kustīgu gaismas mākoni. Jūs attīrat sevi un piepildat ar gaismu.

Bet tagad atceraties ideālā veidolā paši sevi (tādu kāds vēlētos būt ideālu figūru un laimīgs, mirklis no Jūsu pašu dzīves kad tāds bijāt). Lai, arī kā Jūs tagad atšķirtos no šā veidola, ticiet, kad Jūs varat kļūt tāds, par kādu vēlaties būt! Jums ir radoša iespēja. Jūs veidojat paši sevi tagad.

Cenšaties izjust, kad Jūs jau veicāt kvanta lēcienu šajā virzienā, kuru vēlaties. Nav nekādu ierobežojumu. Jūs esat tas, par ko vēlaties kļūt! Izjūtiet šo stāvokli. Piepildiet sevi ar šīm emocijām. Prieks, pašapmierinātums, laimeizbaudiet to tagad! Atbildībaarī, sevišķi ja iet runa par atbildīgu amatu. Spēks. Pārliecība. Dzīves piesātinātība. Jūs izstarojat gaismu.

Atceraties, kas Jums traucē tādam kļūt, par ko vēlaties kļūt. Iedomājaties šo iemeslu vizualizējot tēlu, simbolu. Tā varbūt siena, kalns utt.. Sakoncentrējiet visus iespējamos šķēršļus šīs sienas vai kalna veidolā.

Un tagad domās atdodiet pavēli šai sienai vai kalnam utt.. izzust, izkust, sabrukt. Iespējams, Jūs paņemsiet rokā burvju nūjiņu un ar vienu vēzienu noņemsiet šķēršļus. Ja Jūs iedomājāties āmuru lai tas ir āmurs, kurš sabrucina šķērsli. Visu ko vēlaties, lai tikai tas nostrādā un nobrucina šķērsli.

Siena pazuda. Šķēršļu nav. Eņģeļu koris ar sveicieniem sagaida Jūs, Jūsu sapņu pasaulē. Domās pārsoļojiet (tas ir ļoti svarīgi!) pāri bijušajai sienai un apņemiet sevi tādu, starojošu un diženu, tādu kādu, vēlaties sevi redzēt! Jūs – tas ir viņš vai viņa. Jūs esat tas, par ko vēlējāties būt, tiecāties uz to. Izjūti prieku, piepildaties ar prieka vibrācijām un veiksmi un veiciet dziļu ieelpu.

Atveriet acis. Izstaipieties. Pasmaidiet. Apzinaties to, kad Jūs veicāt kvanta lēcienu apziņā, līdzības kam pasaulē nav! Un tas nozīmē, kad Jūsu priekšā atvērās tādas neredzamas durvis Jūsu sapņu pasaulē.

«Es esmu Dieva spēks, un visas durvis ar sparu atveras man vaļā

Kategorija: Meditācijas | Pievienoja: Saulite (01.02.2010) | Autors: N. Pravdina W
Skatījumu skaits: 920 | Komentāri: 1 | Atslēgvārdi: vēlmju piepildījums, meditācija | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 1
0
1 dainapigite  
Łoti iedvesmojoši. biggrin

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz