Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Pašnoskaņošanās [11]
Reiki meistariem [48]
Reiki meistari dalās savā pieredzē
Meditācijas [40]
Karuna Ki Reiki [11]
slēgtā kategorija - Reikisti dalās savā pieredzē
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību

Reiki - enerģijas medicīna

Neredzamā, bet sajūtamā dzīvības-spēka enerģija caurstrāvo un pārņem visas dzīvības formas. Šī enerģija ir neierobežota, bezgalīga un tīra. Netverama, bet tā tomēr pastāvīgi apņem mūs. Nedzirdama un neredzama, tā piepilda mūs ar mieru. Bez smaržas un bez garšas, bet tā baro mūs. Kaut arī mēs tajā peldamies, uzņemot to ar katru elpas vilcienu, mēs bieži pat nenojaušam par tās eksistenci. Ikviena dzīva radība dzīvo šajā enerģijā un šis spēka lauks iedvesmo to.

Šī dzīvības spēka enerģija ir pamats, kas dod dzīvību formai. Tā ir galvenā aktivizējošā dzīvības enerģija un visuma galvenā radošā inteliģence, kas veido mūsu pasauli un visu, kas ir tajā. Senās civilizācijas zināja, ka šī dzīvības-spēka enerģija plūst caur ķermeni, uzturot optimālo attīstību un piepildījumu. Ķīnieši šo enerģiju nodēvēja par chi, indieši sauc to par prana, bet japāņi pazīst to kā ki.

Tā kā mūsu kultūrā zinātne ir nodalīta no filozofijas, kas notika pamatojoties uz kartēzisko dalījumu – prāts, miesa un gars, tik smalks jēdziens kā iedarbīgā dzīvības-spēka enerģija atradās tālu no modernās rietumu medicīnas domāšanas sistēmas ietvariem. Tādēļ šodien ir liels izaicinājums runāt par to, kur mūsu kultūrā iederas un vai vispār ir tajā šāds ekvivalents termins, ar kuru varētu apzīmēt chi, prana vai ki raksturu un dabu.

Ir bijuši daži mēģinājumi izmērīt šo enerģiju zinātniski, lai novērtējot to, būtu iespējams apstiprināt šo enerģētisko fenomenu zinātniskā veidā rietumu pasaulē, kura objektīvu testu rezultātus vērtē daudz augstāk par subjektīvo pieredzi.

Kaut arī nav iespējams noteikt šīs dzīvības-spēka enerģijas daudzumu, tā tomēr ir izplatīta. Tā ir mūsos un mums apkārt, dziļi caurstrāvojot un iespaidojot mūsu ķermeni, prātu un emocijas. Senie cilvēki saprata, ka dzīvības-spēka enerģija ir perfektā līdzsvarā ķermenī, ja cilvēks piedzīvo psiholoģisku sakārtotību, psiholoģisku līdzsvaru un emocionālu stabilitāti.

REIKI ir precīza metode, lai savienotu šo universālo enerģiju ar ķermeņa iekšējiem dziedināšanas spēkiem. Tā no jauna tika atklāta 19.gadsimta vidū. To izdarīja Mikao Usui, japāņu mūks, Reiki aizsākumi meklējami Tibetas sutrās, kosmoloģiskajos un filozofiskajos senajos rakstos. Tā sniedz dziedināšanas mākslu, spēcīgu papildinājumu konvencionālajām terapeitiskajām modalitātēm, sniedz enerģiju ķermeņa homeostatiskajam mehānismam un tādejādi palīdz atjaunot līdzsvaru fiziskajā, mentālajā un emocionālajā līmenī. Tā kā šī dzīvības-spēka enerģija uztur optimālo attīstību un piepildījumu, ar Reiki var panākt augstāko dziedināšanas rezultātu visām dzīvajām radībām.Avots: http://news.frut.lv/lv/scitech/mystic/14077
Kategorija: Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību | Pievienoja: Saulite (04.02.2010)
Skatījumu skaits: 1165 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz