Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Pašnoskaņošanās [11]
Reiki meistariem [48]
Reiki meistari dalās savā pieredzē
Meditācijas [40]
Karuna Ki Reiki [11]
slēgtā kategorija - Reikisti dalās savā pieredzē
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību

Pašdziedināšanās meditācija /O. Demidovs/

Pašdziedināšanās meditācija /O.Demidovs/

Šī sadaļa satur sevī meditāciju savas daudzdimensiju būtības attīrīšanai no dažāda veida zemo vibrāciju enerģijām. Šo meditāciju dažādos variantos (tās pilnveidošanas laikā) es esmu publicējis internetā, ezotēriskajos forumos (krievu valodā). Lūk, šo atsauksmi, kuru es nejauši atklāju internetā vienā nelielā forumā, es vēlos nopublicēt tāpēc, ka tajā ir ļoti precīzi aprakstīta šīs meditācijas būtība. Liels paldies šai sievietei, kas uzrakstīja šo atsauksmi par veikto darbu. Ar dažiem saīsinājumiem es gribu nopublicēt šo atsauksmi, par cik tā atspoguļo cilvēka skatienu no malas, kurš vienkārši paņēma šo instrumentu, pielietoja to, saprata viņa darbības dažas svarīgas nianses, bet pēc tam, ar vienkāršiem vārdiem to aprakstīja priekš citiem.

„Gribu izstāstīt jums par vienu interesantu "instrumentu", par kuru ne tik sen es uzzināju vienā no forumiem. Viņš saucās - pašattīrīšanās meditācija. Tās teksts ir diezgan garš un droši vien ir labāk jā jums tas būtu izdrukas uz papīra veidā. Tāpēc, ka vajag atrasties klusā vietā un komfortabli justies, jo tas ir kāds darbs, kuru vajag paveikt. Un visticamāk, ne tikai vienu reizi, lielākam efektam. Bet arī ar vienu reizi pietiks iekšēju mehānismu palaišanai.

Es neesmu kvalificēts speciālists akadēmiskās psiholoģijas jomā, bet uzdrošināšos pieņemt, ka izmantojot šo meditāciju, jūs dodat norādījumus savai zemapziņai, kura sāk veikt kādu jūsu iekšējas telpas attīrīšanas darbu. Citi var domāt, ka viņi strādā ar saviem Pavadoņiem un Skolotājiem, un tas arī būs pareizi.

Nav svarīgi, kādus jēdzienus mēs pie tam izmantojam. Iesaku vienkārši to reiz izdarīt un atrast savas personīgās atbildes. Padalīšos ar savu personisko pieredzi. Man liekas, ja pieiet šim procesam nopietni un veikt to ar pietiekamu uzmanību, tad jūs jutīsiet, ka tas ir reāls darbs ko veicāt jūs un jūsu iekšēja būtība. Un šis darbs ir pietiekami grūts, bet efektīvs. Un katrā no mums dzīvo KĀDS, kurš negrib, lai šis darbs būtu padarīts, jo tad viņam nāksies atstāt mūs uz visiem laikiem. Un tāpēc šis KĀDS pūlēsies, lai darbs nebūtu paveikts līdz beigām. Tas var izpausties dažādi. Man pēkšņi gāzās virsu liels smagums, nogurums un miegainība, ka likās, papīrs izkritīs man no rokām. Un kādā momentā es jau esmu lēmusi «nav ko sevi mocīt, droši vien vajag pagulēt»!, kaut arī es pamodos stundu atpakaļ. Pēc tam es sapratu, ka tieši tā mani mēģina novērst no šā darba. Tad es ieelpoju vairāk gaisu, atvēru acis plašāk un turpināju. Un šis KĀDS atkāpās. Un pēc tam Viņš atgriezās citā izskatā, bija grūti elpot, sēdēt, redzēt un nācās pielikt daudz dvēselisku un fizisku pūļu, lai novestu procesu līdz beigām. Te jau stāv jautājums - «kurš kuru uzvarēs?». Bet pēc tam, kad jūs to pabeigsiet, jūs jutīsiet, kā kaut kas sāk mainīties jūsos, un jūs varat saprast, ka ir jāatstrādā vēl kaut kādus momentus un atgriezīsities pie tiem vēlreiz. Pēc manām domām, teksts aptver visus mūsu līmeņus, slāņus un iekšējus aspektus, liekas, nav aizmirsts nekas no mūsu garīgas un sadzīves pieredzes. Viss, ar ko mums nācās saskarties un no kā ir pienācis laiks atsacīties vai ko transformēt.

Un vēl gribu piebilst. Tekstā var būt vārdi vai teikumi, kuri jums ir nesaprotami vai pat nepieņemami. Droši izlaidiet nepieņemamo un strādājiet ar to kas ir pieņemams. Personīgi es tā arī izdarīju. Iespējams, pēc kāda laika jūsu jauna pieredze ļaus jums paskatīties uz to ar citām acīm un jūs varēsiet pastrādāt arī ar to, kas nebija pieņemams. Pieejiet šim darbam radoši un ar mīlestību pret sevi. Nevajag sevi pārāk stipri piespiest, bet arī neļaujiet aizvest sevi no šā ceļa.

Lai veicās! Ar mīlestību”.

 

Meditācija sastāv no apgalvojumiem, lūgumiem, pavēlēm un nodomiem, kuras vajag izrunāt. Labāk izrunāt balsī, bet ja tas nav iespējams, var izrunāt domās. Katrā teikumā pacenšaties ieguldīt spēku, pārliecību un pavēles toni.

Pirms sākt darbu ar šo meditāciju, ir jāsaprot un jānoformulē sev, kādi ir jūsu mērķi, ko jūs gribat sasniegt. Jūs varat pat pirms katra darba uzrakstīt to visu uz papīra. Saglabājiet šos pierakstus, lai redzētu, kas jums ar laiku ir izmainījies. Pirms sākt darbu ar pacientu, kurš ir atnācis pie manis uz dziedināšanas seansu, es vienmēr uzdodu viņam jautājumu - «kāds ir jūsu mērķis, ko jūs gribat sasniegt seansa rezultātā ar manu palīdzību?». To ir svarīgi saprast ne tikai un ne tik daudz dziedniekam, cik pašam pacientam tādēļ, lai viņš varētu aktivizēt savus garīgā darba instrumentus un mērķtiecīgi tos pielietot. Īsi, ar vienkāršiem vārdiem vajag noformulēt savus nodomus un mērķus. Obligāti vajag noformulēt atsevišķi nodomu atbrīvoties no kādas atkarības, ja jums tāda ir un ja jūs gribat atbrīvoties no tās.

Nodomu pirms meditācijas formulējumu piemēri:

- es izsaku nodomu atbrīvoties no depresijas, uzlabot manas attiecības ar tuviniekiem, iemācīties būt iekšēji mierīgam un harmoniskam.

- es izsaku nodomu izdziedināt galvassāpes, atbrīvoties no pīpēšanas un harmonizēt manu miegu.

- es izsaku nodomu uz visiem laikiem atbrīvoties no alkohola lietošanas.

- es izsaku nodomu atbrīvoties no bailēm par maniem tuviniekiem un no nemiera sajutām.

          Meditācijas tekstā ir astrālo būtņu vārdu saraksts. Šo sarakstu nav obligāti vienmēr un visos gadījumos iziet visu. Tomēr darba ar atkarībām un dažādiem cilvēciskiem netikumiem gadījumā, piemēram, ar dusmām, skaudību, stūrgalvību un citiem ir lietderīgi nosaukt visu šo būtņu vārdus vai lielāko daļu no tiem ar nodomu transformēt tās par harmoniskām Gaismas un Mīlestības enerģijām. Pieejiet šim darbam radoši un ja jūs zināt, ka jums vai citam cilvēkam, kuram jūs palīdzat, nav problēmu ar pīpēšanu, tad nav jēgas ikreiz pieminēt pīpēšanas un tabakas būtnes. Ja cilvēks vispār nelieto alkoholu, tad acīmredzot nav jēgas pieminēt alkoholiskas būtnes un tā tālāk.

Doto meditāciju jūs varat pielietot tāpat arī palīdzībai saviem tuviniekiem. Piemēram, jūs varat strādāt vienlaicīgi ar sevi un ar kādu no tuviniekiem. Pievērsiet uzmanību - vienmēr obligāti vajag strādāt ar sevi, tā kā cita cilvēka dziedināšanas process notiks tik jaudīgi, cik jūs izdziedinājāt pats sevi. Citam cilvēkam, par kuru jūs strādāsiet šai meditācijā, dziedināšana, vibrāciju celšana, ierobežojumu noņemšana un negatīvo enerģiju transformācija vienmēr notiks tūlīt pēc līdzīga procesa jums. Jūs nevarēsiet palīdzēt citam vairāk, nekā jūs palīdzējāt sev. Strādājot vienlaicīgi ar sevi un ar citu cilvēku, vienkārši izmainiet meditācijas tekstu atbilstoši pareizrakstībai un sintaksei, kādai ir jābūt šajā gadījumā. Piemēram: «Es transformēju sevī» vietā sakiet «Es transformēju mūsos». «Man jau šodien ir» vietā sakiet «Mums jau šodien ir», un tā tālāk.

Kaut meditācija arī ietver sevī pietiekami daudz tēmu transformācijai, bet tomēr tas ir šablons, piemērs, pamats. Praksē tās teksts var mainīties, katrā konkrētā gadījumā var būt individuālas nianses, tādēļ nekautrējieties šo tekstu mainīt vajadzības gadījumā. Var rasties jautājums - vai drīkst mainīt formulējumus šajā tekstā, ja ir izjūta, ka gribas noformulēt citādāk. Protams var. Kaut arī varu apliecināt, ka visi šie formulējumi ir precīzi, un tas ir apstiprināts ar to pielietojumu praksē. Bet jūs varat rīkoties tā, kā jums ir īpaši pieņemams. Bet nekādā gadījumā nevajag aizrauties ar šīs meditācijas papildināšanu. Pēc sava apjoma dotais variants ir pilnīgi pietiekošs. Saīsināt to var, bet paplašināt nav lietderīgi. Ja jums ir sajūta, ka meditācija nedod efektu, tad cēlonis tam ir nevis tajā, ka trūkst kaut kādi vārdi, bet tajā ka jums trūkst izpratnes par savu mērķi, trūkst ticības sev, trūkst gribasspēka vai arī jūs nevēlaties pieņemt atbildību uz sevi. Šie cēloņi ir jāsaprot. Pārtrauciet darbu ar šo meditāciju un lūdziet sava Augstākā Es palīdzību, lai saprast, kāpēc jums nesanāk palīdzēt sev un gaidiet atbildi. Atbilde obligāti atnāks, bet tam var būt vajadzīgs lielāks vai mazāks laiks. Tad kad sapratīsiet, varat atkal pastrādāt ar šo meditāciju.

Meditācijā ir viena daļa, kura ir īpaši svarīga. Veltiet šai daļai vairāk uzmanības un laika. Tas attiecās uz attiecību harmonizāciju ar cilvēkiem, un darbs ar šo daļu pieprasa dažus paskaidrojumus. Sadaļas „Karmisko attiecību dziedināšana» sākumā atrodas apgalvojumi visu attiecību starp cilvēkiem harmonizācijai. Šis process sākas ar apgalvojumu «Man jau šodien ir tikai harmoniskas un pozitīvas attiecības ar visiem cilvēkiem». Tālāk jums vajag sākt atcerēties cilvēkus, ar kuriem jums jebkad jūsu dzīvē bija saskarsme. Galvenais noteikums šeit ir sekojošs: nav tādu cilvēku, kurus nav jāatceras un jānosauc. Ja jums atnāca prātā kāds cilvēks, tas nozīmē, ka viņu ir jānosauc vārdā un jāharmonizē ar viņu visas attiecības. Nav nozīmes tam, cik sen jums ir bijusi saskarsme, cik ilgi jūs kontaktējāt, un vai bija vispār starp jums kontakts. Nav nozīmes, vai šis cilvēks tagad ir dzīvs vai jau ir aizgājis viņpasaulē. Nav nozīmes jūsu spriedumiem par viņu, vai viņš ir labs vai slikts, nav nozīmes tam, kā jūs vērtējat jūsu attiecības. Nekam nav nozīmes. Nozīme ir tikai tam, ka šis cilvēks jums ir atnācis prātā. Tas nozīmē, ka jūsu zemapziņa ir devusi jums signālu par to, ka ar šo cilvēku jums eksistē nepabeigta saikne.

Sāciet šo atcerēšanās procesu ar tuviniekiem, tālāk atcerēsieties radus (obligāti nosauciet visas vecmammas un vectēvus, pat ja jūs tos neesat redzējuši vai pat neko par tiem neziniet), sākumā savus, pēc tam dzīvesbiedra, tālāk, kad radi vairāk nenāks prātā, pārejiet pie pārējiem cilvēkiem. Jūs varat sākot ar agru bērnību, tik tālu, cik jūs sevi atceraties, atcerēties vietas un kolektīvus, kuros jūs atradāties. Piemēram, bērnu dārzs, vasaras nometne, skolas klase, dzīvesvieta, darba kolektīvs, draugu kompānija vai cita neformālā kompānija un tā tālāk. Katrā no kolektīviem jūs atceraties atsevišķus cilvēkus. Lai tie nostājās jums priekšā uz jūsu iekšējā ekrāna, pirmais, otrais, trešais, nākošais... Nevajag stipri saspringt, mēģinot likt sev atcerēties. Lai viņi parādās jūsu atmiņā paši. Atceroties cilvēku, nosauciet viņa vārdu vai to, ko atceraties par viņu. Ja nenāk prātā vārds vai kā viņu nosaukt, vienkārši nosauciet viņu «šis cilvēks» un iztēlojieties viņu, kā viņš izskatījās vai situāciju, apstākļus, kuros jūs saskaraties. Mēģiniet atcerēties pēc iespējas vairāk cilvēku. Tas ir vajadzīgs tādēļ, lai aktivizētu transformācijai savstarpējo attiecību enerģētiskos slāņus starp jūsu dvēseli un citām dvēselēm. Gandrīz visa jūsu dvēseles pieredze tika radīta saskarsmē un mijiedarbībā ar citām dvēselēm.

Iztēlojieties garu plauktu, uz kura stāv mapes ar dokumentiem. Uz katras mapes ir uzrakstīts kāda vārds. Mapes satur jūsu savstarpējo attiecību pilnu aprakstu ar katru dvēseli, ar kuru jūs jebkad, šajā un iepriekšējās dzīvēs kopā spēlējat lomas dzīves teātrī. Šajā dzīvē jūs katrā ziņā satikāt visas tās dvēseles, ar kurām jums eksistēja nepabeigtas attiecības, par cik šī jūsu dzīve norit iepriekšēja laikmeta beigās un jauna laikmeta sākumā. Tādēļ meditācijas laikā jūs it kā pāršķirstāt jūsu arhīva mapes, atceroties cilvēkus, ņemat no plaukta vienu mapi pēc otras un pāršķirstot to uz titullapas liekat zīmogu «pabeigts».

Šāda darba piemērs varētu izskatīties šādi:

«Man jau šodien ir tikai harmoniskas un pozitīvas attiecības ar visiem cilvēkiem, tajā skaitā ar manu māti (vārds), ar manu tēvu (vārds), ar vecmammu (vārds), ar vectēvu pa tēva līniju, ar tanti (vārds), ar tanti pa mātes līniju, ... , ar draugu (vārds), ar draudzeni (vārds), ... , ar šo cilvēku, ar šo sievieti, ar šo dziednieku, ar zīlnieci pilsētā N, ... , ar garīgo skolotāju (vārds), ar to cilvēku uz ielas, ... , ar to cilvēku pludmalē, ar to sievieti, un t.t”.

Par attiecību harmonizācijas tēmu lasiet arī sadaļu «Kā kārtot karmiskās attiecības starp jums un citu cilvēku».

Vēl viena enerģētiskā struktūra, kura pieprasa uzmanību un dziedināšanu ir mirušā cilvēka dvēseles fragments, dubultnieks vai fantoms (sk. «Kā atlaist mirušos»). Lai atlaistu mirušā dvēseli vai transformēt fantomu vai dubultnieku, vajag pastrādāt ar meditācijas daļu «Aizgājušo dvēseles, dubultnieki, fantomi un dvēseļu fragmenti».

Tekstā iekavās ir ielikti norādījumi un komentāri, kuri neattiecās uz apgalvojumiem un kurus nevajag atkārtot darba ar meditāciju laikā.

Tātad, noformulējiet jūsu nodomu un uz priekšu!

Bet tomēr nevajag pārāk daudz ieciklēties darbā ar šo meditāciju. Viss ir labi ievērojot mērenību. Citādi šis process var sākt pārvērsties par «raganu medībām», kad sen jau ir laiks aizmirst par negatīvām enerģijām un virzīties uz savu pozitīvo pašrealizāciju, darboties, bet cilvēks joprojām turpina meklēt kaut ko negatīvu sevī, kas vēl nav transformēts un traucē viņam. Ir grūti meklēt melnu kaķi tumšā istabā, īpaši tad ja viņa tur nav.

Šī meditācija nav "Tēvreize" vai tablete pret visām kaitēm, tāpēc neskaitiet to automātiski katru dienu cerot uz efektu. Darbam ar šo meditāciju ir jābūt pilnīgi apzinātam un tas jāveic tikai tad, kad jūs ziniet un apzināties to ko jūs gribat sasniegt, ticiet tam, ka jūs to varat un jums ir iekšējais noskaņojums uz šo darbu.

 

 

Visaugstākais Kosmiskais Radītāj! Mans Augstākais Es! Māte Zeme!

Gaismas un Mīlestības Skolotāji un Sargeņģeļi! Gaismas Ēras enerģija!

Es piesaucu savas Ticības, Cerības un Mīlestības spēku sevis dziedināšanai! Es zinu, ka man jau šodien ir fiziska un garīga veselība un attīstība, materiālā labklājība, es esmu pozitīvā saskarsmē ar planētas redzamo un neredzamo daļu, es visus mīlu un visi mīl mani. Man jau šodien ir 100% brīva griba, domas, darbi un vārdi. Es paaugstinu savas vibrācijas un visus Gaismas, Mīlestības un Apziņas potenciālus, iezemēju sevī Gaismas Ēras enerģijas tik, cik tas ir harmoniski man.

/Sazemējieties, vizualizējiet, ka jūsu kreisā kāja pamazām grimst iekšā Zemē, sasniedz Zemes kodolu un jūsu īkšķis pieskārās tam. Vizualizējiet, ka jūsu labā kāja arī grimst un sasniedz magmu. Sajūtiet siltumu un mieru. Dodiet atļauju, lai Mātes Zemes enerģija ieplūst jūsos un piepilda jūs ar savu spēku./

1.

Es zinu, ka es šeit un tagad attīstos pa augšupejošo Gaismas un Mīlestības attīstības ceļu un es atsakos no vecām sevis izpausmes metodēm, kuras balstās uz bailēm, verdzības un upura apziņu. Es atbrīvoju visus Skolotājus, kuri jau ir pabeiguši mācīt mani un es aicinu atnākt pie manis jaunus Gaismas un Mīlestības Skolotājus, kuri var man iedot jaunas zināšanas, jaunu sapratni, jaunu iedvesmu manas attīstības un radošās izpausmes jaunajam līmenim Radītāja Gaismas un Mīlestības plānā uz planētas Zeme.

2.

Es atsakos no piederības jebkādai lejupejas ceļa hierarhijai un dzēšu visus reliģiskos, maģiskos un cita veida iesvētīšanas rituālus, kuri bija veikti ar mani pagātnes enerģijās, ka arī šo rituālu cēloņus, sekas, pēdas un atmiņas pagātnē, tagadnē un nākotnē. Es, mana ģimene un dzimta jau šodien esam simtprocentīgi brīvi no visa veida pagātnes saitēm un saistībām ar jebkādu lejupejas ceļa Skolotāju, Personību, Hierarhiju un citām Apziņas izpausmēm, īpaši ar Luciferu, Sātanu, Antikristu, Djavolu, Anti-Dieva Māti, Anti-Trīsvienību, Arimanu, Mirušo valstību, Maģijas valstību, Tumsas ģimeni un cilvēkiem naidīgām civilizācijām.

3.

Es transformēju par Gaismu un Mīlestību visas negatīvas dzīves programmas manā daudzdimensiju būtībā tajā skaitā lāstus, noskaudumus, iebarojumus, maģijas enerģijas un noņemu visa veida ierobežojumus no visiem manas daudzdimensiju būtības līmeņiem.

Es dziedinu ar mana Augstāka „Es” un Zemes Mātes Gaismu un Mīlestību manu zemāko „Es”, manu fizisko, ēterisko, astrālo, mentālo un kauzālo ķermeni, mainu savu apziņu paaugstinot apziņas līmeni un apvienojos ar manu augstāko „Es”. Es iedarbinu ar Gaismu un Mīlestību savu Gaismas ķermeni.

Es pieņemu un atzīstu, ka man ir bijuši priekšstati, kas balstīti uz bailēm, vainas sajūtas un upura apziņas, tajā skaitā ... (aprakstīt priekšstatus). Es apzinos, ka šie priekšstati palīdzēja man apgūt pieredzi un veidoties kā personībai. Bet tagad es apzinos, ka man šie priekšstati vairs nav vajadzīgi un es atlaižu tos un atbrīvoju savu apziņu no tiem šeit un tagad.

4.

Es lūdzu piedošanu savā vārdā, manas ģimenes un dzimtas vārdā Mātei Zemei un visiem uz Zemes, Kosmosā un Garīgajos līmeņos, kam bijām nodarījuši pāri šajā vai iepriekšējās dzīvēs, un piedodu visiem tiem, kuri šajā vai iepriekšējās dzīvēs bija nodarījuši pāri mums.

Es lūdzu piedošanu savam fiziskajam ķermenim par sevis nemīlēšanu un pāri darījumiem, kas radīti ar manām domām, darbiem, vārdiem vai dzīvesveidu. Es piedodu sev visas kļūdas un pāri darījumus sev un citiem un turpinu savu attīstību bez sevis vainošanas.

5. 

Man jau šodien ir tikai harmoniska un pozitīva saskarsme ar visiem cilvēkiem. Es kārtoju ar Gaismu un Mīlestību manas attiecības ar (skaļi vai domās sauciet cilvēku vārdus vai vizualizējiet cilvēkus .....).

Ar visiem šiem cilvēkiem es pārtraucu visas negatīvās saites un saistības, lūdzu katram no viņiem piedošanu un piedodu, kārtoju astrālos un ķīlu parādus un aktivizēju pozitīvus līgumus tik, cik tas ir harmoniski.

Transformēju par Gaismu un Mīlestību pagātnē, tagadnē un nākotnē savu karmu, manas ģimenes un dzimtas karmu un pārtraucu manā dzīvē Karmas Likuma darbību, aizstājot to ar Žēlastības Likumu.

Es atbrīvojos no citu dvēseļu enerģijas manos enerģētiskajos laukos, īpaši no ..... (nosauciet tuvus cilvēkus un citus kas nāk prātā, kuri ir miruši), un aizsūtu uz tām dimensijām, kur tām ir harmoniski atrasties. Es piesaucu un pievienoju savai dvēselei visu manas dvēseles enerģiju, kura ir pazaudēta, pārdota vai ieķīlāta un atrodas atsevišķi no manis.

6.

Es transformēju sevī par Gaismu un Mīlestību visa veida ilūzijas, negatīvās domformas, apziņas rēgus, skumjas, ciešanas, bēdas, izmisumu, sāpes, egoismu, nosodījumu, greizsirdību, šaubas, aizvainojumu, haosu, bezcerību, slinkumu, lepnību, melus, dusmas, naidu, stūrgalvību, žēlumu,  agresiju, kaunu, vainas apziņu, neveiksmes enerģiju, nepieņemšanas enerģiju, mazvērtības kompleksu, upura apziņu, nabadzības apziņu, visa veida astrālos parazītus, visa veida bailes, tajā skaitā:

bailes, ka mani nemīl, bailes, ka esmu nepietiekami labs(-a);

bailes no nāves, no dzīves, no slimībām, no ciešanām;

bailes pazaudēt kontroli; bailes par tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem;

bailes no vientulības, no nākotnes, no pārmaiņām, no naudas trūkuma; no cilvēku negatīvās rīcības; bailes pieņemt atbildību uz sevi.

Es aktivizēju manas dzīves jauno scenāriju Gaismas un Mīlestības enerģijās Jaunajā Gaismas ērā!

/Vizualizējiet savu jauno dzīvi, iedomājieties visu ko jūs vēlaties savā dzīvē un sajūtiet, ka tas viss jums jau ir tagad. Iedomājieties sevi par atjaunotu un priecīgu būtni. Izjūtiet prieka, gandarījuma, panākuma un laimes sajūtas./


Pateicība

Visaugstākais Kosmiskais Radītāj! Māte Zeme! Visi Gaismas un Mīlestības Spēki! Paldies Jums par Jūsu palīdzību un Mīlestību, lūdzu, esiet kopā ar mani šodien, rīt un vienmēr! Paldies manam fiziskajam ķermenim, manu mīļo ķermeni, lūdzu, esi vesels!



Avots: http://www.sirius-centrs.lv/lv/section/index/menu_item_id/57/section_id/142
Kategorija: Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību | Pievienoja: Saulite (04.12.2011)
Skatījumu skaits: 1943 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz