Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Pašnoskaņošanās [11]
Reiki meistariem [48]
Reiki meistari dalās savā pieredzē
Meditācijas [40]
Karuna Ki Reiki [11]
slēgtā kategorija - Reikisti dalās savā pieredzē
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību

Par atrālajiem parazītiem
Astrālajiem parazītiem nav dvēseles, bet ir milzīgs pašsaglabāšanās instinkts, tāpēc, kad šīs agresīvās enerģētiskās būtnes ir izsalkušas, tās plosa cilvēku, kamēr panāk savu. „Tāds, piemēram, ir Spiritus – alkohola parazīts. Ja to nedabū ārā, parazīts degradē dvēseli līdz mafloka līmenim. Vienīgais ceļš ir celt enerģētiskās vibrācijas, jo augšupejošie spēki mafloku transformē un viņam vairs nav iespēju tur eksistēt,” skaidro dziedniece.

Parazīti cilvēku pārvērš par mafloku 

"Jāliek aiz auss, ka astrālie parazīti izraisa slimības fiziskajā ķermenī. Piemēram, ja sievietei ir slimas olnīcas, visticamāk, ka viņa sevi par kaut ko nosoda, nenovērtē kā sieviete, jūtas vainīga. Man nepatīk vārds grēks, jo, pasakot cilvēkam: tu esi grēcīgs, slikts, viņš tieši tā arī jūtas,” uzsver dziedniece.

Tāpat kā fiziskajā ķermenī mēdz ieperināties vīrusi un parazīti, tie ir arī smalkajos ķermeņos, radot slimības, ciešanas, agresiju, haosu, atkarības,” viņa skaidro.

"Zemo vibrāciju enerģijas ir magnēts, kas piesaista citas negatīvās enerģijas, kuras pamazām sagrauj cilvēka dvēseli, līdz tā pārvēršas par monstru un vairs nepilda tīrās dvēseles formu. Piemēram, dzērāji, narkomāni, slepkavas pārvēršas par maflokiem.”

Mēs dzīvojam sarežģītā laikā – īsi pirms pasaules gala, kas nolikts uz 2012. gada 22. decembri. Gaišām dvēselēm pasaules gals būšot jauns sākums, pārējiem klāšoties grūti.


Lai paglābtu sevi no bēdīga rezultāta, jātiek vaļā no astrālajiem parazītiem un jādara tas, kālab esam ieradušies uz Zemes. To un vēl daudz ko citu stāsta dziedniece un kosmoeniopsiholoģe Skaidrīte Aleksejeva.


„Gadu tūkstošiem cilvēki ir mānīti. Viņiem ir iestāstīts, ka tikai daži ir privileģēti, talantīgi un izredzēti, bet patiesībā Radītājs nekad nav šķirojis dvēseles, kādu izstumjot. Jūs varat kļūt, par ko vien vēlaties,” saka Skaidrīte Aleksejeva.


Tumšie un gaišie spēki jeb mūžīgā cīņa
Aizsteidzoties notikumiem priekšā, pateikšu, ka 2012. gada 22. decembrī planēta Zeme ieies citā kosmiskās attīstības fāzē, nomainīs dominējošo enerģiju un sāks jaunu dzīvi. Viss izskatīsies tāpat kā agrāk, bet nekas vairs nebūs, kā bijis. Šādu ziņu jau vairākus gadus pasaulē nes dziedniecības centrs „DVS Urantija”. DVS nozīmē: Dievs, Visums, Svētība. Savukārt Urantija ir planētas Zeme nosaukums Visuma plašajā telpā un uz citām planētām.

Sairusi alkoholiķa, narkomāna, slepkava vai despota dvēsele. Tā vairs nav glābjama. Šajā gadījumā tumsa ir uzvarējusi.


Tumšie un gaišie spēki barojas no cilvēciskām īpašībām, gaišie attiecīgi no labajām, tumšie no sliktajām. Īsumā un vienkāršojot tāda arī izskatās pasaule, par ko stāstīs Skaidrīte. Apdalīti nejutīsies arī Harija Potera, Gredzenu pavēlnieka un Avatara cienītāji.


 
Dvēseļu teātris

Astrālie mafloki – šādi briesmoņi ir mums visapkārt. Tiem nav dvēseles, bet ir milzīga dzīvotgriba. Ja tāds iemājo mūsu smalkajā ķermenī, vaļā tikt nav tik viegli.

"Lai gan kopš bērnības zināju, ka man  jādziedina, no sava dzīves uzdevuma visādi mēģināju izvairīties. Kad biju trīs gadus veca, redzēju paralēlo pasauli un ļoti baidījos, jo tā ir pilna ar cilvēku apziņas rēgiem, domām, kas skraida uz priekšu un atpakaļ. Kad man bija seši gadi, lūdzu, lai man atņem šīs spējas, bet 15 gadu vecumā tās atkal sāka vērties vaļā.

Strādājot Zemkopības ministrijā, meloju sev, ka es taču jau darbojos cilvēku labā. Reiz, kad mani jau ņēma projām, teicu, ka gribu atpakaļ, bet man atbildēja: kāda no tevis jēga, tu tāpat nedari to, kas tev jādara... Ja cilvēks nedzīvo pēc sava unikālā scenārija, dzīve ir tukša, ciešanu pilna. Ir jālūdz, lai augstākie spēki rāda zīmes. Pareizais ceļš nav vieglākais, jo kāpt kalnā ir grūti, vieglāk ir ripot lejā un degradēties.” 


Skaidrīte saka, ka atceras vismaz trīs savas reinkarnācijas. Viena bijusi Atlantīdas laikā, vēl viena – pirms desmit tūkstoš gadiem, un toreiz viņa dzīvojusi ļoti ilgi – 400 gadu. Zemes līmenī Skaidrītes skolotāji ir Avatāri Sai Baba, Amma, Babadži. Arī smalkajos līmeņos viņa atrodas nepārtrauktā kontaktā ar skolotājiem un ļoti rūpīgi ieklausās viņu teiktajā, jo mums visiem šis uz Zemes ir ļoti sarežģīts laiks.


"Es visiem ieteiktu ieklausīties savā intuīcijā un savienoties ar saviem sargeņģeļiem, mums katram ir 30–50 sargeņģeļu. Kad man uzdod jautājumu, es pāreju uz citu dzirdēšanu, vienkāršoti var sacīt, ka tas ir manī. Es atrodos īpašā stāvoklī, tāpēc man nepatīk ielas troksnis, kas traucē manai otrai dzirdei. Tādu cilvēku kā es ir daudz, tikai jāapzinās un jāliek lietā savas spējas. Kad cilvēks tikai sāk trenēties, informācija ir primitīva, bet vēlāk seko brīnumainas atklāsmes.”


"Palūkosim, kas vispār šobrīd notiek uz planētas Zeme,” turpina brīnumainā sieviete. "Cilvēkus var iedalīt divās grupās. Ir tādi, kas nekam netic, saredz tikai materiālo pasauli, un nekādi brīnumi viņus neinteresē,  un tādi, kas šajā jau tā relatīvajā realitātē ir radījuši savu pasauli. Tie otrie saprot, ka notiek kaut kas nozīmīgs. Viņi savukārt iedalās tajos, kas baidās, un tajos, kas lielo notikumu apzinās un gaida ar prieku. Garīgi attīstītās, viedās civilizācijas jau sen zināja, ka 2012. gada decembris ir īpašs laiks.


Patiesībā pārmaiņas sākās 1987. gada 4. decembrī, kad mūsu planētai tika nomainīts elektromagnētiskais režģis. Kas to izdarīja? Pirmkārt, mēs te neesam vienīgie, otrkārt, trīsdimensiju pasaulē, kurā dzīvojam, tas, ko mēs redzam, ir tikai ilūzija, teātra izrāde. Mūsu dvēseles, kas ieradušās uz planētas un iemiesojušās ķermenī, iestudē un izspēlē katra savu izrādi.


Dvēsele cilvēka ķermenī nospēlē 50–150 izrādes, bet teātra sezona strauji iet uz beigām un noslēgsies 2012. gada decembrī. Dažas dvēseles ir paguvušas nospēlēt visas lomas, citas – ne. Un, lai gan 22. decembra rītā pasaule joprojām izskatīsies tāda pati, nekas vairs nebūs kā iepriekš – būs sākusies jauna teātra sezona, būs citas prasības, un tās būs ļoti nopietnas. Kāpēc tā notiks?


Brīdī, kad piedzima planēta Zeme, kas ir dzīva būtne, tās filozofija bija: izdzīvo stiprākais, vardarbīgākais, viltīgākais, agresīvākais. Bet no 2012. gada beigām Zeme dzīvos pēc principa: mīlestība ir visur esoša, un tās dvēseles, kuras nespēs spēlēt pēc jaunajiem noteikumiem, tiks noņemtas no skatuves un pārsūtītas uz vietu izplatījumā, kur joprojām darbojas vecie agresīvās izdzīvošanas principi. Tā kā šajā dienā pasaule būs pārgājusi jaunā evolūcijas līmenī, tā ņems līdzi tikai tās dvēseles, kas būs tai harmoniskas.

Līdz ar to mūsu planēta pabeigs periodu, ko šumeri raksturojuši kā 13 periodu ciklu, kurā katrs nākamais periods ir aizvien īsāks. Salīdzināsim – pirmais periods ilga 14 miljardu gadu, taču pēdējie trīs periodi būs tikai 16–19 stundas gari. Tieši šā iemesla dēļ mums ir sajūta, ka laika kļūst aizvien mazāk. Un tiem, kas nebūs paguvuši savienoties ar mīlestības enerģijām, pasaules gals tiešām pienāks, lai gan fiziski viņi turpinās dzīvot.


Pār viņiem sāks grūt viena nelaime pēc otras, viņi saņems vienu sitienu pēc otra, miesa vēl eksistēs, bet tā būs elle, kas patiesībā jau pamazām ir sākusies. Zeme no viņiem centīsies atbrīvoties kā no parazītiem. Karmas cēloņu un seku likumi uz cilvēkiem iedarbosies aizvien ātrāk un intensīvāk, bet tas nav ne labi, ne slikti, jo dvēsele šādu scenāriju ir izvēlējusies. Kosmosā nekas nav obligāts vai ierobežojošs. Var teikt, ka tās dvēseles, kas slikti mācījušās, lēni apguvušas kosmosa zināšanu programmu, uz nākamo klasi vairs netiks pārceltas.”


Ja piederat pie gaismas enerģijas dvēselēm, jūs pārstāvat uzvarētāju pusi. Izplešanās, gaismas jeb pulksteņrādītāja virzienā augšupvērstās enerģijas uzvarēs. Jautājums – par kādu cenu?

Ja mēs zinātu, kādi esam patiesībā...

Saskaņā ar indiešu svētajām grāmatām Vēdām Visuma laiks tiek mērīts kosmiskajos laikmetos – jūgās. Hiduismā tiek runāts par četrām jūgām uz Zemes. Satja jūgā cilvēki bija tīri, viņi nepazina ne ciešanas, ne slimības, viņi varēja lidot un sarunājās telepātiski. Ar domu spēku tie radīja augus un dzīvniekus. Cilvēki dzīvoja 100 000 gadu un mira pēc pašu vēlēšanās, jo viņu dvēselē bija 100% gaismas.

Treta jūgā dievcilvēku dvēselēs iezagās tumsa, pagaidām vēl attiecībās 25% pret 75%. Dvēsele un miesa sāka savu degradācijas ceļu. Sekoja Dvapara jūga ar gaismas un tumsas attiecībām 50% pret 50% un Kali jūga, kurā dzīvojam mēs un kurā ir tikai 25% gaismas. 2012. gadā būs brīdis, kad gaisma būs 0, bet tumsa 100%. "Gaismas hierarhija ir nolēmusi, ka šo posmu mēs noiesim ļoti straujā tempā. No nulles punkta gaismas vektors atkal būs vērsts uz augšu,” turpina Skaidrīte.


Tas nozīmē, ka lielākā daļa cilvēces savā attīstībā joprojām virzās uz leju un tikai 15% iet uz augšu. "Augstākais es ir priecīgs, laimīgs, harmonisks, izpalīdzīgs,  radošs, zemākais – agresīvs, alkatīgs, varas un mantas kārs, izvirtis,” precizē Gaismas spēku starpniece. Bet kurš gan perina kosmiskas neģēlības, apzināti samazinot savu kredītreitingu paradīzē, un negrib pa dzīvi lidināties kā eņģelis, būt priecīgs un harmonisks? To taču grib visi kā viens! Tāpat visi grib arī kosmiski superveselīgas dvēseles...


"Cīnīties un kaut ko pierādīt nav jēgas, vienkārši jādara labi darbi. Tie, kas ir izrāvušies no zemākā un jau dzīvo augstākajā vibrāciju līmenī, daudz labāk redz apakšējos līmeņus, bet ar tiem vairs nesavienojas. Tie, kas ir lejā, augšējos neredz un dzīvo savā realitātē. Tie, kas ir savienoti ar augstākiem enerģijas līmeņiem, rada citu vibrāciju fonu, līdzi paceļot arī citus. Lai manītu pasauli, ir jāmainās pašam. Tik vien! Ja cilvēks baidās no nākotnes, viņš redz tikai to vidi, kurā dzīvo, bet tās ir ilūzijas. Visi mūsējie ar sajūsmu gaida brīdi, kad no kosmosa atnāks pilns gaismas enerģiju spektrs.


Mūsu dzīve nav sākusies ar piedzimšanu uz Zemes un fiziskās miesas mētelīša uzvilkšanu. Mēs jau senāk, miljoniem reižu, esam dzimuši un miruši gan uz ēteriskajām, gan astrālajām, gan mentālajām planētām. Dvēseles tiek radītas Absolūta iztēlē, un tikai pēc vētrainiem dzīves procesiem, uzkrājot karmu, tās kļūst par personībām. Vieds cilvēks, kas izdzīvojis ciešanas un sāpes, ir līdzjūtīgs un mīlestības pārpilns, jo redz sevi gan plēsīgā zvērā, gan sīkā tārpiņā, gan vecā, slimā un grēcīgā cilvēkā. 40% dvēseļu, kas veido cilvēci, nāk no dzīvnieku Sansāras riteņa, 10% cilvēku atnākuši no citām planētām, bet 25% dvēseļu vibrācijas pazemina tik tālu, ka karmas eņģeļi tās atgriež dzīvnieku pasaulē.


Lai saprastu daudzas lietas un parādības, par kurām ikdienā pat neiedomājamies, jāzina, ka cilvēkam ir 14 smalkie ķermeņi. Nākamais aiz blīvā, fiziskā ķermeņa ir ēteriskais, seko vitālais, astrālais, mentālais, kauzālais, informatīvais, 7 dievišķie un tikai tad kaut kur tālumā – dvēsele,” stāsta Skaidrīte un atnes vairākas grāmatas krievu valodā ar pūķu un mošķu attēliem.


"Tāpat kā fiziskajā ķermenī mēdz ieperināties vīrusi un parazīti, tie ir arī smalkajos ķermeņos, radot slimības, ciešanas, agresiju, haosu, atkarības,” viņa skaidro. "Zemo vibrāciju enerģijas ir magnēts, kas piesaista citas negatīvās enerģijas, kuras pamazām sagrauj cilvēka dvēseli, līdz tā pārvēršas par monstru un vairs nepilda tīrās dvēseles formu. Piemēram, dzērāji, narkomāni, slepkavas pārvēršas par maflokiem (bildē mafloks attēlots uz sagrautas pilsētas fona kā pūķis ar šķeltiem nagiem, dusmīgu sejiņu un uzpūtušos vēderu – Aut.).


Jāzina, ka astrālajiem parazītiem nav dvēseles, bet ir milzīgs pašsaglabāšanās instinkts, tāpēc, kad šīs agresīvās enerģētiskās būtnes ir izsalkušas, tās plosa cilvēku, kamēr panāk savu. Tāds, piemēram, ir Spiritus – alkohola parazīts. Ja to nedabū ārā, parazīts degradē dvēseli līdz mafloka līmenim. Vienīgais ceļš ir celt enerģētiskās vibrācijas, jo augšupejošie spēki mafloku transformē un viņam vairs nav iespēju tur eksistēt.”


Kā ar mūsu politiķiem, vai mafloki ir arī starp viņiem? "Ar viņu dvēselēm notiek kaut kas cits, varbūt vēl briesmīgāks. Tas ir no citas sfēras...” Skaidrīte pieklusina balsi un nepabeidz domu.

 
Kosmiskie likumi un dvēseles potenciāls
"Zeme ir unikāla vieta, kur blīvajā trīs dimensiju matērijā visi nāk apgūt pieredzi, kļūstot labāki. Daži apgūst, bet daži ir aizmirsuši, kāpēc te ieradušies,” viņa turpina. "Šeit citā vibrāciju frekvencē mīt daudz dažādu būtņu, dažādu civilizāciju pārstāvju. Iemiesojoties uz Zemes, mēs pieņemam cilvēka ķermeņa formu, bet, ja mēs zinātu, kā izskatāmies patiesībā, mēs būtu šokā, dažādība ir vienreizīga. Te ir gan Zemei naidīgas civilizācijas, gan labestīgas, vieni ir atnākuši, lai palīdzētu, citi savukārt ieradušies, savtīgu, zemisku mērķu vadīti. Jau sen ir zināms, ka paralēlā pasaule ar citplanētiešu kuģiem un būtnēm no citām civilizācijām pastāv. Ir cilvēki, kas to visu redz un jūt.

Diemžēl lielākā daļa no Zemei nedraudzīgajiem ir iekļuvuši augstos valdības krēslos un pārvalda šo un citas valstis. Nav tā, ka kāds nejauši var kļūt par prezidentu, bet par šo tēmu es negribu runāt, tas ir bīstami. Politiķi nesaprot, ka dara tautai pāri tāpēc, ka viņu dvēseles forma nav radīta, lai kalpotu sabiedrībai, tai ir lejupejošs virziens – vara, nauda, slava, tautas paverdzināšana.


Politikā sāk ienākt cilvēki ar humanoīdu dvēselēm un tīriem nodomiem. Žēl, ka humanoīdus no valdības izgrūž vai kā cilvēkus fiziski iznīcina. Mūsu ienaidnieki ir spēcīgi, jo viņiem bijusi iespēja valdīt uz planētas 350 000 gadu. Starp citu, planētai ir pieci miljardi gadu, un cilvēki te dzīvo vismaz 18 miljonus gadu. Zeme ir dzīva būtne ar vairākiem bērniem – tā radījusi kukaiņveidīgos ar augstu morāli, agresīvus reptiļveidīgos, Siriusa civilizāciju delfīnus un vaļus, un, protams, mūs, cilvēkus.


Pārejot citā evolūcijas līmenī, Zemes sirdspuksti kļūst biežāki. Tāpat kā cilvēkam, lai atbrīvotos no vīrusa, ceļas ķermeņa temperatūra, arī Zeme sasilst, lai atbrīvotos no zemo vibrāciju enerģijām un radījumiem. Šā iemesla dēļ pēdējā laikā onkoloģiskās slimības progresē ātrāk, cilvēki straujāk nodzeras, aizvien vairāk cilvēku sāk redzēt paralēlās pasaules. Starp citu, neirofiziologi no Pensilvānijas universitātes ir nofotografējuši stresu. To ļoti labi spēj redzēt indigo kristāliskie bērni,” piebilst Skaidrīte.


Par krīzi Gaismas spēku starpniecei ir duāls viedoklis. "Krīzi mākslīgi radījuši tie, kas vēlas turēt tautu tumsā un pakļautībā. Kad cilvēkam nav naudas, viņam ir sajūta, ka nav nekā, bet smalkajos līmeņos šim procesam ir pozitīva iedarbība, jo mēs saprotam, ka ne jau nauda bija galvenais. Tos, kas bija aizgājuši no garīguma, krīze nolika atpakaļ vietā. Savukārt tie, kas turpina raudāt pēc mantas, pērienu dabūs vēlreiz.


Ir 247 kosmiskie likumi, un viens no tiem vēsta, ka katram pienākas tikai tas, ko viņš ar savu dvēseles potenciālu ir nopelnījis, bet, ja kāds grib dzīvot labāk, nekā viņam pienākas, Dievs to atņem vai padara nebaudāmu. Nākotnes cilvēkiem gan par tādiem niekiem kā manta nevajadzēs uztraukties, jo būs iespēja materializēt visu, ko vien sirds vēlēsies. Ir cilvēki, kas to spēj jau tagad. Indijā to piedzīvoju pati. Viens no maniem skolotājiem Avatārs – Augstākās Būtnes reinkarnācija Sai Baba – dematerializēja manas meitas vēstuli.


Es kopā ar vēl kādiem tūkstoš cilvēkiem stāvēju mandirā – lūgšanu telpā, man rokās bija vēstule, un es ļoti vēlējos, lai Sai Baba to paņem, jo tiek uzskatīts, ka viņa rokās visas vēlmes piepildās. Iespēja, ka viņš paņems manu vēstuli, bija pavisam maza. Viņš apstājās, paskatījās uz mani un aizgāja. Biju dusmīga, ka viņš nav paņēmis vēstuli, bet pēc brīža konstatēju, ka aploksne ir tukša,” stāsta Skaidrīte.

 
Nevienam neko negribu pierādīt
„Es zinu, kā ir tad, kad dvēsele atstāj ķermeni. Atšķirības faktiski nav. Mani paralizēja, es biju uz gultas, un izvēle bija gulēt vai celties un staigāt. Saistījos ar saviem skolotājiem un sapratu, ka tas bija pamatīgs pēriens par to, ka eksistēju, nevis pildu savas dvēseles uzdevumu uz Zemes.”

Bet... kā cilvēki var zināt, ka jūs tiešām saņemat informāciju pa taisno no augstākajiem Kosmosa spēkiem, un viss, ko sakāt, ir balta patiesība? "Informācijai, kas saistīta ar lejupejošu enerģiju, neviens neprasa pierādījumus un faktus. Ārsts izraksta zāles, un jūs tās lietojat, dzemdību namā vecākiem iedod bērnu, un viņi neprasa pierādījumus. Es nevienam neko negribu pierādīt, tas nav mans uzdevums. Problēma ir tā, ka, nonākot dvēseļu mājvietā, dvēselei, kas nebūs darījusi to, kas tai jādara, būs drausmīgs šoks, tāds, ko nevar salīdzināt ne ar vienu uz Zemes piedzīvotu sajūtu,” paskaidro Skaidrīte.


Kad interesējos, kāpēc Urantijas apziņas interjerā tāda eklektika – Sai Baba un Zilā kalna Marta, Skaidrīte atbild: "Pēc enerģijām Zilā kalna Marta ir mūsu tautas skolotāja. Kad man dāvināja Sai Babas grāmatu, es pretim devu grāmatu par Zilā kalna Martu. Brīdī, kad tās krustojoties atradās vienā līmenī, sajutu, ka tām ir vienāds starojums. Starp citu, Bībelei ir negatīvs starojums, jo tajā bez labiem domu graudiem ir ciešanas un daudz nepatiesību, kas ierakstītas, lai manipulētu ar cilvēkiem.


Tas, ko es praktiski iemācu saviem audzēkņiem un ko var izdarīt ikviens, ir saīsināt un pagarināt laiku. Vienīgais nosacījums: tas jādara pozitīvu mērķu vārdā. To lietoju lidojumos uz Indiju. Divdesmit stundas ceļā es saīsinu līdz trim, četrām. Indijā es šo laiku atdodu atpakaļ, jo tas jau nekur nepazūd. Man tas aizņem dažas minūtes. Vispirms jāuzrunā kosmiskā gaismas hierarhija, lūdzot pagarināt vakaru no 5 līdz 8 stundām. Šajā laikā es varu pagūt daudz ko izdarīt un parunāties ar bērniem. Laiku es atdodu atpakaļ, kad guļu.


Šis ir duālisma laiks, tāpēc jāizšķiras, ar ko sadarboties – ar tumsu vai gaismu. Es ieteiktu gaismas spēkus, jo tie uzvarēs jebkurā gadījumā, jautājums tikai, par kādu cenu. Iedomājieties divas tumšas, savienotas telpas. Ja vienā ieslēdz gaismu, kas notiek? Gaisma ieplūst arī tumšajā telpā.”


Vēl Skaidrīte, lai ilustrētu stāstījumu par dvēseļu pārdzimšanu, pastāsta par savu kaķenīti, kas, maza būdama, lēkusi uz galda un ar ķepu dzēsusi nost svecīti, līdz ķepa apsvilusi. Skaidrīte redzējusi, ka iepriekšējā dzīvē kaķene bijusi vieglprātīga sieviete, kas atstājusi bērnus mājās vienus pašus. Izcēlies ugunsgrēks, un viņa, glābjot bērnus, gājusi bojā.


Kosmosa augstāko spēku ziņnese zina arī stāstīt par suni, kurš dzīvo kādās lauku mājās, kas senos laikos piederējusi kādam klejotājam. Iepriekšējā dzīvē suns bijis zirgs – tik uzticams, ka nakti pavadījis tādā pozā, lai ar muguru aizsegtu saimnieku no vēja. Kucēns neesot apzinājies, ka pārdzimis par suni, tāpēc vēl ilgi gulējis kā zirgs. Tikai, kad pieaudzis, beidzot atskārtis, ka ir krancis.


Šķiet, turpināt varētu teju vai bezgalīgi, jo esmu uzzinājusi tikai niecīgu daļiņu no Skaidrītei zināmā. Par iespējamo informācijas un zināšanu apjomu, ko var tikai nojaust, liecina iespaidīgais daudzums biezu grāmatu ar avatāru un pasaules viedo zināšanām, aparāts, kas parāda, kā cilvēkā cirkulē enerģijas, masāžas galds un tiešais vads ar Kosmosu. Un kurš gan negribētu steidzami piezvanīt Visuma Radītājam, lai uzdotu svarīgus jautājumus par savu dzīvi, Visumu un visu pārējo?

Evija Hauka/ Foto: Aigars Hibneris Avots: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/44666/kalvisa-dzivoklis-bijis-pilns-ar-astraliem-parazitiem
Kategorija: Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību | Pievienoja: Saulite (07.11.2011)
Skatījumu skaits: 1472 | Komentāri: 1 | Reitings: 3.7/3
Komentāru kopskaits: 1
1  
iespaidīgs raksts vai nē, par Bībeli, pilnībā piekrītu, bet ja mums rokās nonāktu pati pirmā Bībele, kuru tik cītīgi slēpj no tautas?

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz