Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Pašnoskaņošanās [11]
Reiki meistariem [48]
Reiki meistari dalās savā pieredzē
Meditācijas [40]
Karuna Ki Reiki [11]
slēgtā kategorija - Reikisti dalās savā pieredzē
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību

Kā kārtot karmiskās attiecības starp jums un citu cilvēku /O.Demidovs/

Kā kārtot karmiskās attiecības starp jums un citu cilvēku /O.Demidovs/

Var gadīties, ka starp jums un kādu cilvēku vai cilvēkiem eksistē vai eksistēja pagātnē negatīvas attiecības ar spēcīgu emocionālo intensitāti, aizvainojums, ienaids, naids, skaudība. Tas visdrīzāk nozīmē to, ka starp jums eksistē nepabeigta karmiska saikne.

Pašdziedināšanas meditācijā ir nodalījums, kur tiek harmonizētas attiecības ar visiem cilvēkiem un šos cilvēkus vajag vienkārši atcerēties un nosaukt. Tomēr katra cilvēka dzīvē var būt daži cilvēki, ar kuriem vajag pastrādāt īpaši, tā kā šīm attiecībām ir īpaši dziļas saknes un spēcīga emocionāla intensitāte daudzu reinkarnāciju laikā. Šī ir viena no pašām svarīgākajām tēmām sevis transformācijā un dziedināšanā. Saites, kas rodas starp diviem cilvēkiem, divām personībām ir pašas izturīgākas saites.

Vajag meditēt, vispirms, atceroties radus un paziņas, ar kuriem jums dzīves laikā bija negatīvas attiecības. Šie ļaudis pamatoti vai jums nesaprotamo cēloņu dēļ, varēja būt aizvainoti uz jums vai vēlēt jums ļaunumu. Atcerēsieties visus tos, kurus jūs apzināti vai netīšām aizvainojāt vai kam vēlējāt ļaunumu. Nav nozīmes, cik sen starp jums bija attiecības un cik ilgstošas vai īsas tās ir bijušas. Iespējams, šīs attiecības jums turpinās līdz šim laikam. Tāpat nav nozīmes, vai šis cilvēks tagad ir dzīvs vai jau ir aizgājis no dzīves.

Tādēļ, lai nemocītu sevi ar pārdomām, par optimālu darba variantu šajā virzienā var būt sekojošs. Sākumā veikt attiecību transformāciju ar tiem, kas uzreiz atnāks prātā un par ko jums pat neradīsies šaubas, ka tie ir tieši tie ļaudis. Tālāk sakārtojiet attiecības ar katru no tuviniekiem, tagadējiem un bijušajiem, ar laulātajiem un to vecākiem, ar saviem vecākiem, vecvecākiem, tantēm, onkuļiem un bērniem. Tālāk - ar katru cilvēku, ar kuru jūs stājāties dzimumattiecībās kaut vai vienu reizi. Ļaužu nākamā kategorija ir speciālisti, kas ir saistīti ar neredzamo pasauli, ar kuriem jūs kādreiz kontaktējāt. Tie ir ekstrasensi, dziednieki, zīlnieces, gaišreģi, šamaņi, magi, astrologi, psihologi, reliģisko kultu kalpotāji. Ar katru tādu cilvēku vajag izdziedināt karmiskas attiecības, ne tāpēc, ka viņi ir sliktie vai nodarīja jums pāri, tieši pretēji, katrs no tiem ar kaut ko palīdzēja jums, pasniedza jums kaut kādu mācību. Vairumā gadījumu attiecības ar šo ļaužu kategoriju tāpat sakņojas pagājušajās dzīvēs, un jūs paši ļaujat tiem spēlēt starpnieku loma starp jums un jūsu problēmu, ar to pašu radot enerģētisko piesaisti un atdodot tiem savu enerģiju.

 

Meditācija karmisko attiecību dziedināšanai

 

Visaugstākais Kosmiskais Radītāj! Māte Zeme! Mans Augstākais «Es»! Mana Dvēsele un Gars! Es Esmu Tas, Kas Es Esmu! Visi Gaismas un Mīlestības Spēki!

Es kārtoju ar Gaismu un Mīlestību manas attiecības ar ... (ja neatceraties cilvēka vārdu, tad vienkārši vizualizējiet viņu), lūdzu viņam (viņai) piedošanu un piedodu, pārtraucu starp mums visas negatīvas saites un saistības, kārtoju astrālo parādu un enerģētisko ķīlu savstarpēju apmaiņu un transformēju par Gaismu un Mīlestību visas starp mums radītās negatīvās enerģijas šajā un iepriekšējās dzīvēs.

Paldies!Avots: http://www.sirius-centrs.lv/lv/section/index/menu_item_id/57/section_id/134
Kategorija: Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību | Pievienoja: Saulite (04.12.2011)
Skatījumu skaits: 2687 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz