Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Interesanti raksti par Reiki un dziedniecību [34]
Reiki iniciācijas, Reiki simboli un Reiki seansi [17]
Meditācijas [40]
Diana Steina - Karmiskā izdziedināšana [27]
pilns grāmatas tūlkojums, visas tūlkotāja autortiesības tiek aizsrgātas.
Diana Steina - Reiki pamati [2]
no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Reiki » Diana Steina - Reiki pamati

Kundalīni atvēršana - II daļa

Mūsdienās dažas senās ezotēriskās sistēmas čenelinga enerģijas pirmo reiz atvērās priekš Rietumiem. Pirmo reizi vēsturē bija atmesti slepenības likumi noslēpumi un mistifikācija, tā kā nepieciešamība pēc tūlītējas planētas un cilvēces izdziedināšanas kļuva acīmredzama. Vikki tehnikas, hinduisms un budiskās mācības, agrā kristietība, pazīstama no Nāves Jūras vīstokļiem, Kundalīnī metodes aktivizācija un Tantriskās meditācijas – viss tas kļuva atvērts lasīšanai un mācībām. Tagad, kad mutiskās mācības zaudēja savu nozīmi grāmatu pasaulē un televīzijā, modernajā kultūrā, strauji iznīcina savas saknes, tāda atvērtība kļuva pilnīgi nepieciešama lai šīs mācības izdzīvotu. Nepieciešams no jauna iedvesmot Zemes iedzīvotājus, lai viņu dzīves iegūtu jēgu un nozīmi. Iedvesmošana nozīmē glābt Zemi, DNS atkal savienošanās un izprast kas mēs tādi esam patiesībā.

Reiki spēlē milzīgu lomu šajā procesā. Izdziedināšanās sistēma savieno cilvēkus ar Zemi un Debesu Ki (atjaunot saikni ar Zemi un zvaigznēm), kā arī atver viņos tās iespējas, par kurām cilvēki aizmirsa jau daudzus gadsimtus. Šo spēju dabas izpēte, to, ko tās attēlo un kā viņas atver nozīmē dabas dzīvības spēku izzināšanu. Senās dziednieciskās enerģijas metodes, tiek pakļautas pārskatīšanai jaunajā laikā, un atslēga tam ir Reiki. Neviena cita metode darbā ar Ki, kā arī Gaismas – informatīvi – enerģētisko - sistēmu cilvēka organismā nav tik viegla un vienkārša. Citas disciplīnas prasa ilgus mācību un praktizēšanās gadus. Reiki prasa no jums tikai noskaņošanos.

Simts gadus atpakaļ cilvēkam neobligāti bija jāzina par to, kas tik tiešām notiek ar enerģijām cilvēka ķermenī Reiki noskaņošanas brīdī, bet šodien tas ir pilnīgi nepieciešams. Iedarbinot mūsu ķermeņa enerģētiskos kanālus un attīstot tos, ar to pašu mēs atjaunojam nozaudētos DNS pavedienus un no jauna savienojam mūsu garus, prātu un ķermeni. Uzzinot, kā un kāpēc viss notiek, mēs atveram sev ceļu lai iemācītos ko jaunu. Reiki skaistums un maģija iekļauj vienkāršību šai sistēmā, informācijai ir jābūt pieejamai katram cilvēkam, kurš vēlēsies to uzzināt. Šai sadaļā es mēģināšu pasniegt šo informāciju tā, kā to izprotu.

«Pēc tam, kad Ida un Pingala paceļas no astes kaula rajona, viņas apvijas apkārt Sušumni (Сушумны), pārkrustojās pretējos virzienos starp čakrām.»

Līdzīgs spirālveidīgs zīmējums nosaka konfigurācijās molekulas DNS.

Pirmā koncepcija – Ki cirkulācija pa ķermeni. Ki – tas ir dzīves enerģijas spēks, kuru sauc par „Prānu” Indijā, „Ci” Ķīnā. Kundalini joga Indijā Prāna nozīmē - elpošana, tāpat traktējās kā „ķermeņa enerģija, kas darbojās kā mēdiums priekš apziņas izvadīšanas”. Apziņa – dzīvinošais Esības spēks, bez kura nav iespējams dzīvot. Tradicionālajā Jogā Prāna vienmēr simbolizē „Māte Dieviete” – sievišķais esamības sākums. Joga Tantra – vēl viena metode darbam ar enerģētiskajiem Prānas kanāliem.

 

   

                       DNS molekulas dubultā spirāle satur sevī dzīves kodu

 Japānā un Ķīnā, Prānas kustība, vai Кi, pamatojās uz nolūku, piekrītot koncepcijai, kad Ki kustība ķermenī var būt regulējami un vadāmi ar prāta spēku.

Budiskā mācība nosaka, kad šī darbība izveidota pateicoties Prāta darbībai / nolūkam Tukšumā. Кi Reiki apziņas Dieviete, dzīves enerģija un spēka kokons, kā arī pārejas posms, pilnveido fizisko, enerģētisko un garīgo ķermeni. Nolūks nonāk Ik izpaužas no turienes, kad dziednieks uzliek rokas uz dziedināmo, pateicoties kam ieslēdz enerģētisko mehānismu. Lai realizētu Reisi noskaņošanu nepieciešams atvērt cilvēka enerģijas.

Enerģijas kustība notiek pa savīto ceļu apkārt Sušumnai, un to ceļš krustojas punktos, kuri atrodas starp čakrām. Ida tā ir sievišķākā enerģija pārstāv savu sievišķo enerģiju un virzās lejā pa priekšējo ķermeņa daļu, tā kā Šīva vīrišķā enerģija, paceļas augšup gar mugurkaula stabu.

Japānā un Ķīnā, kā arī citās aziātu valstīs šie trīs kanāli saucās savādāk un uz tiem veido dažādus akcentus pie tādas pašas koncepcijas izklāsta. Centrālais kanāls, kurš atrodas ārpus fiziskā un ēteriskā līmeņa, Japānā tiek saukta par „Haras līniju”. Enerģētisko līniju pāri, kurš kustās pa abās pusēm centrālajam kanālam, sauc "Konceptuālais (Funkcionējošais) Vads” un "Vadošais Vads”. Tas arī ir tas Varenais Dziedniecības kanāls, kiru Indijā sauc par „Idu” un "Pingala”. Konceptuālais Kanāls ir sievišķais (Iņ) un piemīt negatīvs enerģētiskais lādiņš. Tas sākas starpenē vai punktā Huei Iņ (Хуэй Инъ) (vēlāk es atgriezīšos pie tā), un virzās uz augšu pa priekšējo ķermeņa pusi un beidzās zem apakšējās lūpas. Vadošais Vads ir maigais (Jaņ) un nes sevī pretējo pozitīvo lādiņu. Viņš tāpat sākās starpenē (starp anālo atveri un ģenitālijām, ja runāt par fiziskiem orientieriem un virzieniem, plūst augšup pa muguras smadzeņu eju. Un tas izbeidzas muguras augšējā daļā.

Ja Indijā enerģētiskie centri, izvietoti blakus centrālaja kanālam, pazīstami kā „ēteriskā dubultnieka čakras”, bet Āzijā akupunktūras avotu punkti tradicionāli attēloti shēmā atrodas gar divām enerģētisko avotu centrālajām līnijām. Čakru nozīme nedaudz pazeminās – tie neskaitās par galvenajiem centriem. Esu pārliecināta par to, kad tas notika tāpēc, kad šeit spiediens iet uz kanāliem, kuri nav izvietoti uz ēteriskā dubultnieka, kur atrodas čakras, bet atrodas daudz dziļākā līmenī – uz Līnijas Hara. Akupunktūras avotu punkti atbilsts tām vietām starp čakrām, kur Konceptuālie un Vadošie Vadi (Ida un Pingala) satiekas. Šie punkti ir kā „jaunās” čakras, par kurām tika minēts iepriekš. Tās kopā ar centrālajiem kanāliem (Sušumnu Haras līmenī) formē Haras Līniju. Abās sistēmās minēts, kad Ki, vai Prāna, veido spirālveidīgas kustības, kuras atgādina DNS molekulas pēc formas. Disciplīna, kas pēta Ki vai Prānas kustību, pa šiem enerģētiskajiem kanāliem, saucās „Kundalīni atvēršana”. Indijā un Tibetā ir vēl citi nosaukumi un modifikācijas. Āziju valstīs šī disciplīna saucās „Cigun” vai „Kigun”. Šajās sistēmās eksistē dažas atšķirības enerģijas kustībā. Piepildīšanās ar dzīvības spēku – tas ir primārais uzdevums aziāt valstīs, un garīgā augšana un izeja aiz ķermeņa robežām ir galvenais mērķis Indijas un Tibetas zinātniekiem. Indijā visa uzmanība tiek veltīta enerģijas kustībai no Pamata līdz Paura čakrai. Kad Liva un Šakti satiekas Galvā, enerģijai vajag atbrīvoties, vai atgriezties pa to pašu ceļu, pa kuru pacēlās līdz Galvas čakrai, Kronim. Āzijā enerģijas kāpšanai lejā piedod tādu pašu lielu nozīmi, kā arī celšanās uz augšu. Pateicoties tam atvieglojās negatīvā simptomātika, ko izsauc „gāšanās pāri” vai šīs enerģijas pārpilnība, ar kuru nav spējīgs tik galā ķermenis.


no krievu val. tūlkoja Sandra Žukovska ©
Kategorija: Diana Steina - Reiki pamati | Pievienoja: Saulite (09.01.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Ž.
Skatījumu skaits: 1229 | Reitings: 0.0/0
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz