Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Pozitīvā psiholoģija [65]
Pievilkšanas likums [5]
Naudas piesaistīšanas paņēmieni [11]
Viss par un ap sievietēm un vīriešiem [5]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Pozitīvā psiholoģija » Pievilkšanas likums

Pievilkšanas likums

Pievilkšanas Likums – tā ir tieša atbilstība tam, par ko mēs domājam, tas, kas ar mums notiek. Tas ko mēs novērojam savā dzīvē un citu dzīvēs. Pievelkas tas par ko mēs domājam, nekas tāpat vien mūsu dzīvē nenotiek, visu mēs pievelkam paši. Neviens cits mūsu dzīvei nepievilks to, par ko mēs nedomājam.

Pievilkšanas Likums reaģē uz mūsu domām, domas aktivizē mūsos vibrācijas, uz kurām reaģējam mēs. Pievilkšanas Likums pievelk pie mums to būtību ko mēs domājam un jūtam. Kāpēc mēs pievelkam negatīvas situācijas, tāpēc kad mēs baidāmies no tām un visu laiku domājam par to un ar to arī aktivizējam pievilkšanās spēku, kas pievelk to ko domājam. Vienā vārdā sakot mēs pievelkam negatīvās situācijas, jo pievēršam tām uzmanību.

Pievilkšanas likums un tā enerģija pievelk citas domu vibrācijas līdzīgas cilvēkam. Viss, kas ar mums notiek, notiek caur zināmu avotu, tā kā tās vibrācijas atbilsts mūsu domām. Mēs būtībā saņem to, par ko domājam, gribam mēs to vai nē. Par ko mēs tik nedomājam Pievilkšanas Likums darbojās un pievelk mums līdzīgos, ar tādām pat domu vibrācijām un situācijām.

Ja mēs kaut ko izdomājām vai arī visu laiku no kaut kā baidāmies un visu laiku domājam par to, tad ievērosim kad arī apkārtējie sāks runāt tieši par to ar mums, tā kā Pievilkšanas Likums atrod cilvēkus ar tādu pašu vibrāciju un pievelk tos pie mums, bet ne tikai cilvēkus, bet arī situācijas.

Kad mēs par kaut ko domājam, mūsu doma paliek ar vien lielāka un spēcīgāka. Kad mēs domājam par to, ko mēs negribam un par to kas mums nepatīk, mūsu doma aug un pieņemas spēkā. Jo lielāka ir doma, jo spēcīgāku enerģiju viņa satur un aug ar lielāku spēku un pievelk šo situāciju mūsu dzīvē.

Tas, kurš visu laiku runā par slimībām, tas arī visvairāk slimo, tas, kurš runā par bagātību, tas attīstās, sasniedz labklājību, kuru vēlās. Ja mēs jūtam nabadzību, mēs nevarēsim pievilkt bagātību. Ja mēs uztraucamies un domājam par saviem liekajiem kilogramiem, mēs nevarēsim pievilkt slaidu augumu. Tas, kurš iedomājas sevi par glābēju aizstāvot vājākos, pievilks situācijas kur cilvēki lūdz pēc palīdzības. Tam, kuram patīk palīdzēt nabagajiem un bezpajumtniekiem, vienmēr pievilks nabadzīgos un bezpajumtniekus savā dzīvē.

Kurš mīl vai baidās no konfliktiem, kautiņiem un skandāliem, vienmēr pievilks šādas situācijas un ļaudis. Kurš jūt, kad dzīve pret viņu ir netaisna vienmēr pievilks pie sevis situācijas piesātinātas ar netaisnīgumu. Zaglis vienmēr pievilks pie sevis cilvēkus, kuri baidās būt upura lomā, domā un runā par zādzībām – viņus obligāti apzags. Slepkavas, maniaki vienmēr pievelk pie sevis cilvēkus, kuri domā un runā par vardarbību un nāvi, uztraucās par savu un tuvinieku dzīvi.

Cilvēks kurš uzskata, kad visi cilvēki ir stulbi, tāpēc kad neatbilst viņa prasībām un kritērijiem, vienmēr būs ieskauts tādu cilvēku vidū kas viņu aizkaitinās un saniknos ar to, ko cilvēks uzskata par muļķību.

Ja Jūs vēlaties nonākt līdzīgā situācijā, tad turpiniet domāt par tām un Pievilkšanas Likums Jums tās pievilks.

Mūsu domu objekti nosaka mūsu dzīves nākotni. Tāpēc izveidojiet daudz domu par to, ko Jūs vēlaties, ķeriet sevi uz domām par to, ko negribat, kuras nes negatīvas emocijas, apstājaties un aizvietojiet šīs domas ar sev patīkamām domām. Un ar laiku Jūsu dzīve sāks uzlaboties visās dzīves sfērās.

Kategorija: Pievilkšanas likums | Pievienoja: Saulite (27.01.2010)
Skatījumu skaits: 2240 | Komentāri: 1 | Reitings: 5.0/4
Komentāru kopskaits: 1
0
1 Saulite  
http://www.noslepums.lv/?s=Pievilk%C5%A1anas+Likums
Kerola Kinga
Pievilkšanās likums parastiem cilvēkiem
The Law of Attraction for Regular People
www.missingingredientcoaching.com
Tulkojusi Aija Austruma

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 5
Viesi: 5
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz