Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Pozitīvā psiholoģija [65]
Pievilkšanas likums [5]
Naudas piesaistīšanas paņēmieni [11]
Viss par un ap sievietēm un vīriešiem [5]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Pozitīvā psiholoģija » Pievilkšanas likums

Kā piesasitīt harmoniju un veiksmi
Kas jums pirmais nāk prātā, kad dzirdat vārdus „harmonija” un „uzplaukums” ? Tās ir harmoniskas attiecības, nauda, jaukas mājas, dvēseles miers, veiksmīga karjera un iemīļots darbs? Bet varbūt tas ir pavisam kas cits? Kas tieši? Ja jūs patiesi gribat sasniegt pārpilnību visai dzīvei, tad lasiet šos padomus.

l. Apgūstiet pievilcības likumus.
Pievilcības likums, kuru formulēja Ābrams Hikss, saka: "Jūs varat pievilināt visu, kam vien veltīsiet savu uzmanību un pūles, neatkarīgi no jūsu vēlmēm." Ja patiesi vēlaties zināt, kāmjus veltāt savus spēkus un laiku, paskatieties, ko lits pievilināt, citiem vārdiem, paskatieties, ko jūs esat dzīvē sasniedzis.


2. Jūs saņemsit to, uz ko koncentrēsieties.
Viens no galvenajiem pievilkšanas likumiem skan tā: "Jūs saņemsiet to, uz ko koncentrēsieties." Tādējādi, ja veltīsiet visu uzmanību tam, cik kaut kā jums ir maz vai nav nemaz, jūs paši sev parakstāt spriedumu, vārdi "es ienīstu savu darbu" tikai vēl vairāk jūsu darba vietā pastiprinās tos aspektus, kas nav patīkami. Pat ja meklēsiet citu darbu, jūs to "aplipināsiet" ar pagātnes negatīvo enerģiju. Pastāvīgi akcentējot to, kā jums nav, nozīmē, ka jums nav perspektīvas, ne tagadnes, ne nākotnes, vai arī tikko sākat apjaust savas īsrcnās vēlmes.

3. Attīriet smadzenes.
Dariet to, lai pēc iespējas iedarbīgāk koncentrētos uz svarīgāko. Mūsu smadzenes ir piesārņotas ar vecām un ierobežotām vēlmēm. Atliciniet ikdienā nedaudz laika, lai apzinātos, ko patiesi gribat sasniegt savā dzīvē. Pajautājiet sev: ,,Kā es varu radīt savā dzīvē harmoniju un uzplaukumu?" Tagad, kad galva ir skaidra, jūs ļausiet atnākt atbildēm! Atcerieties, ka meditācija ir brīnumjauks veids, kā attīrīt apziņu.

4. Novērtējiet dzīvi visā tās daudzveidībā.
Novērtējiet dzīvi visā tās daudzveidībā — tas ir vēl viens veids, kā atvērt sevi harmonijai un uzplaukumam. Kad mācēsiet novērtēt to, kas jums pieder, pasaule dos vēl vairāk. Izveidojiet „pateicības” dienasgrāmatu un katras dienas beigās ierakstiet tajā to, par ko esat pateicīga un ko novērtējat savā dzīvē. Tādējādi varat m.iinīt savu enerģētiku un pamazām tuvoties tam, kas vēlaties būt.

5. Izmantojiet veiksmes formulu.
Rakstot „pateicības” dienasgrāmatu, jūs iemācīsieties formulēt savus mērķus. Veiksmes formula - ir pārliecība, kas jūs drošinās mērķu sasniegšanai. Šīs pozitīvās domas un vārdi ietver sevī nozīmīgu informāciju. Ja vēlaties izmantot veiksmes formulas, lai mainītu savu dzīvi uz labo pusi, jums vispirms jānotic, ka tas vispār iespējams. Pret to nedrīkst attiekties vienaldzīgi un teikt sev: "Nu, var pamēģināt, redzēs, kas no tā iznāks." Lai veiksmes formulas strādātu efektīvi, rakstiet tās vai izrunājiet ar pārliecību. Vizualizējiet to, ko vēlaties iegūt, kā jūs jutīsieties, iedzīviniet savus veiksmes tēlus. Kad jūs beigsiet raudzīties no neveiksminieka pozīcijām, jūs sāksin veidot priekšnosacījumus pareizu lēmumu pieņemšanai. Atrodiet iespējas, lai tos realizētu un piesaistītu harmoniju un veicinātu uzplaukumu savā dzīvē.

6. Mākslīgais stress.
Atšķirībā no vecajiem labajiem laikiem, kad stresu izraisīja patiesi kritiski apstākļi, dzīvības un nāves jautājumi, mūsu laikos stress pārvērties par modernu biedēkli, 21. gs. preču piedēkli. Mēneša laikā jūs esat paspējusi pabūt Murmanskā, Mančesterā un Mongolijā. Jūs esat pazaudējusi 5 kilogramus baltās veļas. Gribējāt, lai sienas ir riekstu krāsā, bet dīvāns — koraļļkrāsā, bei dabūjāt koraļļu sienas un riekstu dīvānu. Tas ir stress vai nav?

Nav pareizi uzskatīt par stresu visu, kas rada negatīvas emocijas. Pirms piekārt birku - man ir stress, ja jums ir nepatikšanas, labāk ieklausieties sevī, kāpēc jūs esat tik satraukti. Var būt, iemesls nav pats notikums, bet nespēja ievērot to, kas dod jums pozitīvas emocijas. Atrodiet laiku izpriecām, izklaidēm, atcerieties dienas patīkamos brīžus, arī labo, kas noticis aizgājušā nedēļā, mēnesī... - un dusmas pāries. Jo biežāk mēs sakām "man ir stress", jo dziļāk ieslīgstam hroniskā pseidostresā, bet tā postošās sekas būs izjūtamas nākotnē.

Kur tad ir robeža starp iedomātu un reālu stresu? Protams, trīsdesmit trīs neveiksmes vienā dienā var izsist no sliedēm pašu aukstasinīgāko cilvēku, taču tas vēl nav stress. Galvenais kritērijs ir nozīmības un traumatisma līmenis. Sastopoties ar problēmu, novērtējiet savas spriedzes spēku un ilgstošu situācijas nozīmību pēc desmit baļļu sistēmas, kur desmit balles ir neārstējama slimība vai finansiāls krahs. Notikumi, kas patiesi izraisa stresu, ir saistīti, tāpat kā senatnē, ar pamata instinktiem un vajadzībām — bailēm no nāves un sāpēm, vientulību, ubaga tarbu un cietumu. Piekritīsiet, salūzis dators vai papēdis nu nekādi nav dzīvības un nāves jautājums. Protams, ja tas nav tās lidmašīnas vadības dators, kurā jūs lidojat.

7. Paredziet.
Pats drošākais veids, kā turēties pretī ikdienas nepatikšanām, ir nepieļaui. lai tās atkārtojas. Izgludiniet apģērbu laikus. Mobilo telefonu uzlādējiet katru vakaru un iegādājieties papildu uzlādes iekārtas. Neatlieciet veļas mazgāšanu uz pēdējo brīdi, lai no rīta nenāktos skriet uz veikalu pēc tīrām zeķēm vai
jauna krekla. Ticiet, aiziet gulēt pusstundu agrāk ir daudz vienkāršāk, nekā izdomāt attaisnojumus darba kavējumam.

8. Konstatējiet.
Mēs bieži reaģējam nevis uz notikumiem, bet uz to, kā mēs par tiem domājam. Nosauciet katru radušos situāciju savā vārdā, konstatējiet faktu, nevis savas emocijas par situāciju. Zeķubikses ir tikai uzirušas zeķubikses, bet ne totālas neveiksmes vēstnesis. Slikti nogriezti mati ir tikai slikti apgriezti mati, nevis mūža sods, mati ataugs.

9. Nepārspīlējiet.
Vēl viens drauds - situācijas dramatizēšana, kad tās nozīmīgums tiek pacelts līdz katastrofālam līmenim. Nākamajā reizē pirms žēlojaties par neveiksmīgo dienu, šausmīgām pārrunām un katastrofāliem satiksmes sastrēgumiem, atcerieties, ka patiesi nepanesamas ir tikai sāpes smagas slimības gadījumā.

10. Sašauriniet robežas.
Neveiciet globālus secinājumus, pamatojoties uz dažiem faktiem. Šo uzvedības stereotipu sauc par sakāves psiholoģiju vai neīstu nevarību. Raksturīga iezīme, ja kaut kas neveicas, tad saka "man nekad nekas nesanāk." Tā vietā, lai teiktu: "Šodien man nesanāca, bet rīt izdosies!" Neapgalvojiet, ka sīkumi ir globālas likumsakarības. Stress, tāpat kā nelaime nenāk viena - daudzu notikumu summa var likt jums uzskatīt, ka dzīvē nav nekā laba.


Avots: http://www.saulesjosta.lv/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=559&mode=thread&order=0&thold=0
Kategorija: Pievilkšanas likums | Pievienoja: Saulite (06.09.2010)
Skatījumu skaits: 2463 | Reitings: 5.0/5
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2404
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2024 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz