Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Pozitīvā psiholoģija [65]
Pievilkšanas likums [5]
Naudas piesaistīšanas paņēmieni [11]
Viss par un ap sievietēm un vīriešiem [5]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Pozitīvā psiholoģija » Pievilkšanas likums

Harmonijas formula
Psiholoģija, attiecības

Pārpilnība – mans tēvs.
Harmonija – māte.
Nauda – mans draugs.
Prieks – mans ķermenis.

Patiesa pārpilnība atnāk pie harmoniskiem un mīlošiem cilvēkiem. Bet mīlestība atnāk ar brīdi, kad bez nosacījumiem pieņemat visus un visu, ar ko vien nākas saskarties. Viss, lai kāds tas būtu, patiešām eksistē. Esot mīlestības sfērā, jūs ievērosit, ka attiecības ar cilvēkiem jums sagādā aizvien vairāk un vairāk prieka. Jebkurš darbs kļūst par mīlestības un gādības apliecinājumu. Jūs iemācīsities citu vajadzības uztvert kā paši savējās. Līdzcietība, kas izaug no mīlestības, kļūst par visa esošā vienotības paudēju un sagrauj daudzus šķēršļus. Jūs varat dāvāt cilvēkiem mīlestību, neraugoties uz to, ko viņi dara.

Kad starp cilvēkiem noris dziļa enerģiju harmonizācija, viņi gūst prieku no apziņas, ka ir kopā. Starp diviem mīlētājiem, kas pacēlušies līdz ceturtais sfērai, nepastāv greizsirdība, cīņa, viņiem sveši sentimentāli mīlestības šabloni, dažādas kaislības un neirotiskas pieķeršanās. Viņi viens otram dod pilnīgu brīvību un viens otram kalpo bez nosacījumiem, proti, viņu savstarpējās attiecības ne mazākajā mērā neatgādina tirdzniecības darījumu.

Šajā līmenī jūs spēsit iepazīt un ieraudzīt procesu, kas uztur pasauli, uztur harmoniju un prieku uz Zemes, - mīlestības vairošanās ķēdes reakciju.

Jo ilgāk uzturēsities harmonijas un mīlestības sfērā, jo skaidrāk redzēsiet, cik bagāta ir iekšējā un ārējā pasaule. Bet tas nozīmē, ka alķīmiskais process jūsu apziņu pacēlis līdz pārpilnības sfērai. Nostiprinājies šai sfērā, jūs kļūsiet tūkstoškārt atvērtāks pasaulei un pārdzīvojumiem.

Šī atvērtība padarīs jūs „Mainīgu” un ļaus dzīvi uztvert kā pārsteidzošu brīnumu. Visas problēmas, kas nomāc jūsu apziņu, skaisti un viegli atrisināsies. Jūs redzēsiet, cik pasaule ir pilnīga, jums pavērsies majestātiskā esības panorāmā. Un jūs redzēsit, ka starp iekšējo un ārējo pastāv cieša mijiedarbība, un, iesējuši labestības sēklu savā sirdī, varēsit novākt ražu visā pasaulē. Katrs notikums izraisīs ekstātiskas pārsteiguma un novitātes jūtas, jo jūs atklāsit, ka laikam ir daudzas dimensijas. Katrā cilvēkā, katrā puķītē, katrā rasas pilienā saskatīsit savam Visumam draudzīgu citu Visumu. Un jūs sapratīsit, ka pasaule kā „pilnības rags” jums pārmēram dod visu – gan materiālās bagātības, gan stāvokli, gan pārdzīvojumus, gan pieredzi. Jūs atbrīvosities no programmām, kas aprij jūsu enerģijas, un tagad jums būs milzīgs enerģijas krājums. Jūs skaidri sapratīsit, kas jādara.

Esot pārpilnības zonā jūs cilvēkus un situācijas uztversit kā daļu no dāsnās pasaules, kura dod visu, kas vajadzīgs laimei. Jūs tīksmināsities par savas dzīves izrādi un par to, cik pilnīga ir tā būtne, kas jūs patiesībā esat. Un prieks kļūs par jūsu būtību.

Avots: Sans Laits „Naudas Formula”, izdevniecība „Rēriha grāmatnīca”
Kategorija: Pievilkšanas likums | Pievienoja: Saulite (02.02.2010) | Autors: Sans Laits
Skatījumu skaits: 1487 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz