Visnozīmīgākie ir maģiskie pirmie septiņi cilvēka dzīves gadi, jo tieši tad tiek ielikts dzīves pamats – gan par naudas, gan attiecību, gan citiem jautājumiem. Katrs uzaug vidē, kur ir sava izpratne par naudu, un bērns šo izpratni pārņem un pat ieprogrammē. Katru dienu atkārtojot: “Mums nav naudas, mēs to nevaram atļauties, nauda neaug kokos, nauda pieder tikai zagļiem...” tiek formēta gan sava, gan bērna apziņa. Ieliktā programma izraisa izjūtas. Ja tās ir pozitīvas, rodas iespēja nopelnīt. Ja negatīvas, tieši otrādi – iespējas dzīvē tiek atgrūstas.
Svarīgi būt bagātības izjūtā
To var noķert, atrodoties kopā ar bagātiem cilvēkiem. Fiziski sajust, kā viņi jūtas. Tā tu pievelc bagātības enerģiju. Nav vēlams ilgstoši uzturēties nabagu cilvēku vidē. Kosmiskais likums ir tāds – pievelc to, kā tu jūties. Augstākie spēki dod līdzekļus, bet viņiem ir jāzina, cik un kam tev vajag. Ja nezini, ko gribi, tad dabū to, kas paliek pāri, vai arī nedabū vispār neko.
Gribi māju? Iztēlojies to, dzīvo šajās izjūtās. Un tici – tā būs!
Ir tāds likums: kam tu skrien pakaļ, tas no tevis bēg. Kam tu neskrien pakaļ, tas atnāk pats. Ja izturies pret naudu ar vieglumu un nesaspringsti, tā agri vai vēlu uzrodas. Nebaidies izdot, jo globālā mērogā raugoties, tas, kas izdots, nāk atpakaļ.”
Daži ticējumi, kā piesaistīt naudu
* Pārskaiti naudu regulāri.
* Glabā naudaszīmes nesalocītā, neburzītā veidā.
* Neizdod naudu vakarā.
* Maksā pie kases tā, lai izdod atlikumu.
* Ciemos nemazgā traukus, lai nauda neiet mazumā.
* Neturi maku ne uz galda, ne uz loga.
* Neliec somu ar naudasmaku uz zemes.
* No rīta un pirms gulētiešanas skandē naudas dainas, piemēram:
Tev, Dieviņi, spēks, varīte,
Tev naudiņas dalīšana:
Šim saujiņu, tam saujiņu,
Man ar visu riekšaviņu.