Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Pozitīvā psiholoģija [65]
Pievilkšanas likums [5]
Naudas piesaistīšanas paņēmieni [11]
Viss par un ap sievietēm un vīriešiem [5]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Pozitīvā psiholoģija » Naudas piesaistīšanas paņēmieni

Kā pieburt naudu?
Gribi tici, gribi nē, bet šie nelielie maģiskie rituāli patiešām palīdz naudai atrast ceļu uz tavu maciņu, atliek tikai noticēt un redzēsi - tev izdosies.

Cieni savu naudas maku. Tavs naudas maks ir tavas naudiņas "mājas". Varbūt šķiet smieklīgi, bet arī šajā mājā jābūt kārtībai. Izmet no maka visu lieko - vecus čekus un citas tur nepiederošas lietas. Naudu nekad neturi makā saburzītu - iztaisno banknotes un sakārto tās augošā secībā. Tā tu izrādīsi naudai cieņu. Papīra naudai ir savs nodalījums - neliec to vienā nodalījumā ar bildītēm, vizītkartēm vai čekiem.

Naudu vajag tērēt. Lai arī šķiet  - tagad tā būtu jātaupa kā nekad agrāk, zelta likums paliek zelta likums - tu nedrīksti visu bāzt zeķē - lai naudas enerģija plūstu, tā šad tad tā ir arī jātērē. Šeit gan jāsaka - vēlams tērēt un laist apgrozībā īstu, ne virtuālu naudu. Tā kā drošības apsvērumu dēļ ieteicams skaidru naudu makā neturēt, to īsi pirms tērēšanas vari izņemt no bankomāta.

Naudu vajag pārskaitīt. Tāpat naudu ļoti vēlams paturēt rokās un rūpīgi pārskaitīt, arī tā tu aktivizēsi naudas enerģijas plūsmu.


Nepērc vislētākās lietas. Ja vien iespējams, nedzīvo ar domu, ka tev jāiztiek tikai ar pašām lētākajām lietām. Ja tevi apmierina lētās lietas kvalitāte un esi to pieradusi lietot, neizvēlies citu, bet ikdienā neiepērcies, skatoties tikai uz izdevīgāko piedāvājumu - palutini sevi un nopērc ko dārgāku. Ja būsi sakoncentrējusies tikai uz zemajām cenam un taupīšanu, nauda nospriedīs, ka tā tev nemaz nav vajadzīga un ka vari iztikt ar tādu mazumiņu vien. Raidi signālu kosmosā - es vēlētos tērēt vairāk, un, kad iespējams, to arī daru. Man nauda patīk un es to patiesi gaidu.

Naudai īpaši tīk sarkanas krāsas maki. Ja tev nav pretenziju pret sarkanu maku - izvēliet tieši tādu. Šādā makā naudai patīk dzīvot vislabāk, jo sarkanajai krāsai ir maģiskas naudas pievilināšanas spējas. Ja tev nav sarkana maka, ieliec makā ko sarkanu, piemēram, sarkanu diedziņu. Sarkans diegs tiek pielietots arī citos rituālos.

Maģiskais skaitāmpantiņš. Ir arī kāds skaitāmpantiņš, ko vari laiku pa laikam pie sevis atkārtot, vari to arī uzrakstīt un ielikt maciņā pie naudas. Tas skan šādi:

Dod, Dieviņi, dodamo,
Es paņemšu ņemamo,
Es paņemšu ņemamo
Ar balto dvēselīti.


Šis pantiņš jāskaita ar vislabākajiem nolūkiem, jo tieši "baltā dvēselīte" šeit būs tavu panākumu ķīla. Arī ikdienā tev jābūt pēc iespējas godīgākai un labākai, lai šis pantiņš patiesi darbotos.

Zvīņas makā. Protams, bez ievērības nevaram atstāt arī maģisko zvīņu rituālu Vecgada vakarā. Gada beigās izmet vecās zvīņas un ieleic makā jaunas, nēsā tās tur visu gadu. Runā, ka palīdz:)
p.s. nu man tās zvīņas nekad nav palīdzējušas, es ieteiktu nesāt kādu talismanu no savas horoskopa zīmes

Galvena, protams, ir mūsu ticība, ka naudiņa vairosies, kā arī labie nodomi un veids, kā to nopelnām. Laiku pa laikam nopērc kaut ko, sagādājot prieku arī kādam citam, ne tikai sev. Tādā veidā tu it kā dalīsies sava mazajā bagātībā. Lai veicas!

p.s. un atcerēsinmies kad makā nenēsājam sev mīļu cilvēku fotogrāfijas, jo naudai patīk kad to apbrīno un mīļo, bet cits apbrīnas objekts būs kā traucēklis


Avots: http://karjeraunnauda.espati.lv/index/view/id/1509/Ka-pieburt-naudinu-/#comment_form
Kategorija: Naudas piesaistīšanas paņēmieni | Pievienoja: Saulite (10.03.2010) | Autors: Marta Kukarane
Skatījumu skaits: 7285 | Reitings: 5.0/7
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz