Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Akmeņi [39]
Ūdens [8]
Sveces [8]
Māls [7]
Ēteriskās eļļas [24]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Par akmeņiem, ūdeni, mālu, svecēm un eļļām » Ūdens

Ūdens enerģētiskā uzlādēšana
Ūdens enerģētiska uzlādēšana ir enerģētiska bezkontakta iedarbība uz ūdeni. Vairākumā gadījumos tā notiek, dziedniekam turot rokas virs tīra dzeramā ūdens trauka vai arī no attāluma ar iztēlē virzītas domas palīdzību. Pastāv iespējas ūdenim uzlādēties, atrodoties enerģētiski spēcīgās vietās (svētvietās), kā arī dažādu rituālu laikā (baznīcā dievkalpojuma laikā, lasot mantras)vai arī, izmantojot dažādas zīmes.
          Liela nozīme ir dziednieka domas spēkam, kuru viņš ieliek uzlādēšanas procesā, jo ūdenim piemīt energoinformatīvā ietilpība. Cilvēkam – dzerot šādu ūdeni, tā dziednieciskā enerģija tiek virzīta uz konkrēto slimo vietu. Uzliekot roku uz uzlādēta ūdens trauka, vajadzētu sajust vieglu siltumu plaukstā. Arī iedzerot to, var pārskriet siltuma vilnis. Uzlādēts ūdens savas dziednieciskās īpašības saglabā atkarībā no tā, cik lielas ir dziednieka spējas. Ieteicamāk uzlādēšanai ņemt avota ūdeni. Jābrīdina, ka uzlādētu ūdeni nav vēlams vārīt, jo tad tas zaudē savas īpašības. Uzlādētības pakāpi varat paši pārbaudīt ar svārsta vai rāmīša palīdzību. No cik liela attāluma, tuvojoties ūdens traukam, uzlādētais ūdens sakustēsies, tik liels ap trauku būs uzlādētā ūdens enerģētiskais lauks.
                                                                                                                              /Dziednieks Viktors Kocēns/

Ūdens vēsts

Vai neesat domājuši, kāpēc labestīgi, sirsnīgi un laimīgi cilvēki izskatās arī jaunāki un skaistāki? Atbildi sniedz japāņu pētnieka Masaru Emoto atklājums par ūdens kristāliskās struktūras izmainām, kas pierāda, ka mīļi vārdi, labas domas un skaistas jūtas maina fizisko pasauli mums apkārt. Mēs ar savām acīm re­dzam lielus priekšmetus, objektus, dzīvas būtnes, bet šis acīm redzamais lielums sastāv no neskaitāmām mikrodaļiņām, kas var būt tiklab vērtīgas kā nevēr­tīgas. Atcerieties, ka arī katrā no mums 70% ir ūdens. Tas, cik kvalitatīvas būs vairāk nekā divas trešdaļas no jūsu fiziskā ķermeņa, izrādās tieši atkarīgs ne vien no tā, ko dzerat un ēdat, bet arī no tā, ko domājat, runājat un jūtat.

Igauņu ārste Lūle Vīlma norādīja, ka ikvienai cilvē­ka slimībai pamatā ir nerealizēta emocija vai stress. Netiešs apliecinājums tam ir arī japāņu zinātnieka Ma­saru Emoto pētījums. 12 gadu ilgā zinātniskajā darbā un desmittūkstošos mēģinājumu viņš ir pierādījis, ka ūdens spēj uzkrāt ne tikai informāciju, bet arī jūtas un apziņu. Tātad cilvēka radīto un viņa saņemto infor­māciju, jūtas un apziņu uzkrāj sevī ikviena viņa ķer­meņa šūna.

Labs ūdens - tā ir harmonija

Kā zināms, starp miljardu miljardiem sniegpārsliņu atrast divas identiskas ir tikpat grūti kā atrast divus absolūti vienādus cilvēkus. Jau pēc cilvēka izskata reizēm var itin daudz pateikt par viņa raksturu. Emoto domāja, ka sniegpārsliņu forma varētu liecināt kaut ko par ūdens īpašībām. Viņa teorija bija, ka tīrs ūdens veido pareizus kristālus, bet piesārņots - deformētus un kroplīgus. 1994. gadā viņš sāka eksperimentēt, no­vietojot 100 ūdens pilītes uz divām stundām saldētavā -20 °C temperatūrā. Pēc tam sasaldēto ūdeni palika zem auksta mikroskopa fotostudijā - tādā kā milzu ledusskapī ar -5 °C temperatūru, lai 200-500 reižu pa­lielinājumā nofotografētu kristālus, kas, ledum lēnām kūstot, kļūst redzami apmēram -10 °C temperatūrā.

Lai gan ir neiespējami iegūt divus vienādus kris­tālus, tomēr tie uzrādīja raksturīgu kristāliskā režģa tendenci: patiesi, sniegpārsliņas skaistums apliecināja ūdens kvalitāti. Mūsu acīm ūdens izskatās vienmēr vienāds. Tomēr ūdens, kas ņemts no avota, ir gluži citādāks nekā tas, kas plūst no virtuves krāna un ko mēs katru dienu dzeram. No visdažādākajām pasaules vietām ņemtais avotu ūdens veidoja brīnumskaistus kristālus, kamēr piesārņots ūdens - deformētus vai arī vispār nekristalizējās.

Ūdens sastāv no daudzām ūdens molekulām, kuras savukārt no atomiem. Pēc Emoto atziņām, in­formācija tiek uzņemta "tukšajā" telpā starp atoma kodolu un ap to riņķojošajiem elektroniem. No avota plūstošajā skaidrajā ūdenī elektroni svārstās harmoniskāk un molekulas viegli sakārtojas mirdzošos kristālos. Taču arī sastāvējušos, netīru ūdeni varēja sasaldēt tikpat skaistu, ja - piešķīra tam harmoniskas svār­stības!

Kādā eksperimentā priesteris stundām ilgi skaitīja lūgšanas pie stāvoša ūdens, kura paraugi pirms tam sasaldēti izskatījās vienkārši atbaidoši. Pēc attīrīšanas rituāla tas pats ūdens sasala skaidros sešstūrainos kristālos. Kristālu fotogrāfijas apliecināja to, ko dau­dzi cilvēki jau zina, bet nevar izskaidrot: lūgšanu un mērķtiecīgas koncentrācijas spēku.

Ūdens klausās mūziku

Izpētījis 10 000 paraugu no visdažādākajām ūdens­tilpēm, Emoto izdomāja, ka varētu uz ūdeni iedar­boties ar skaņu un mūziku. Vai arī mūzika un vārdi mai­na kristālu struktūru? Ir jau atklāts, ka augi zeļ labāk, ja ar tiem mīlīgi aprunājas. Emoto domāja, ka ūdens ēdienos un augos varētu "dzirdēt" vārdus un mūziku, uzņemot to pozitīvo vai negatīvo strāvojumu. Tā viņš sāka jaunu eksperimentu. Destilētu ūdeni novietoja starp diviem skaļruņiem, kas atskaņoja mūziku nor­mālā skaļumā. Bēthovena, Mocarta un Baha mūzikas ietekmē veidojās skaisti, graciozi kristāli, Tibetas sūtra radīja spēcīgu struktūru, savukārt "heavy metai" sa­lauza sešstūra formu tūkstošiem gabaliņos.

Ūdens ir labs svārstību vadītājs. Izplatoties telpā no skaņas avota, tās iekļūst arī cilvēka ķermenī, no kura lielākā daļa ir ūdens. Sekas ir smalka iekšēja visu šūnu masāža. Ar to arī var izskaidrot dažādas mūzikas harmonizējošo vai graujošo ietekmi: tā ļauj ķermenim noskaņoties uz veselīgu svārstību vai arī izjauc to.


Vārda spēks

Pēc tam Emoto vēlējās noskaidrot, kā ūdens reaģē uz vārdiem un intonācijām: vai ir atšķirība, ja tam uz­kliedz: "Nejēga!" vai maigi pasaka: "Ak tu nejēga..." Lai runātu ar ūdeni, vispirms viņš izmantoja gan ar roku, gan datoru rakstītus vārdus, pielīmējot zīmītes ar tiem pie divām destilēta ūdens glāzēm. Uz vienas zīmītes, piemēram, bija rakstīts "paldies", uz otras -"stulbenis". Nākamajā dienā viņš ūdeni sasaldēja. Rezultāti bija pārsteidzoši: visi ūdens paraugi, kuriem bija pielīmēti pozitīvi vārdi, kā "paldies", "mīlestība", "pateicība", "dvēsele", "skaists", -veidoja mirdzošus sešstūru kristālus, kamēr tie, kuriem bija pievienoti negatīvi vārdi, kā "stulbenis", "man no tevis kļūst ne­labi", "velns", "pretīgs", - patiesi sasala nejaukos, šķī­bos un greizos kristālos. Emoto izpētīja arī, vai pavēlei "dari to!" būs tas pats rezultāts, kas līdzīgam maigam pamudinājumam. Rezultāts vairs pat nepārsteidza: asā komanda kristāla formu izķēmoja.


Ūdens atspoguļo cilvēka apzinu

Tātad Emoto komanda bija noskaidrojusi, ka ūdens var uzņemt un saglabāt informāciju, ko nes mūzika un vārdi. Bet kā būtu ar domām? Pievērsties cilvēka apziņai viņus pamudināja traģēdija pirms vairākiem gadiem. Tieši pēc Kobes lielās zemestrīces pilsētas ūdensvada ūdens paraugi uzrādīja kaut ko, kas lie­cināja par cilvēku bailēm, paniku un bažām. Kristāli bija pilnīgi deformēti. Savukārt trīs mēnešus vēlāk, pēc visas pasaules sniegtās palīdzības un atbalsta Kobes ūdens atkal sasala sešstūra formās.


http://lechebnik.info/voda/index.htm - ļoti iespaidīgs albūms

"Kristalizētie" augi

Par nākamā eksperimenta iznākumu lai nu kas, bet homeopāti nepavisam nebrīnījās. Emoto pārnesa uz ūdeni informāciju no kumelīšu un fenheļa ēteriskās eļļas. Kristāli pieņēma katram augam raksturīgās for­mas!

Kur ir veselības atslēga?

Sešstūra sniegpārsliņas ir likumsakarība, bet ne likums.

Tālāk Emoto stāstījums.

"Tas ir dimensijas jautājums. Es domāju, ka, sa­sniedzot augstākas dimensijas, kristāli būtu pat aston-un deviņstūraini. Varētu teikt, ka sešstūra kristāli atbilst trešajai dimensijai un septiņstūra - trešajai ar pusi jeb gara dimensijai. Ūdens paraugs ar lielā indiešu meis­tara Babadžī mantru "Om Namah Shivaja", vienu no visspēcīgākajām mantrām, piemēram, izveidojās par brīnumskaistu, mirdzošu septiņstūra kristālu.

Mani nodarbina jautājumi: kāpēc pasaulē ir tik daudz slimu cilvēku? Kāpēc viens ir slims, bet cits -vesels? Slimību var izdziedināt tikai cilvēks pats: ja mēs saprotam dzīves pamatprincipus, slimība izzūd. Domāju, ka šīs problēmas atslēga ir ūdens.

Sliktā ietekmē ķermeņa šķidrumi nespēj veidot kristālus, turpretī, ja mēs, piemēram, klausāmies brī­numskaistu koncertu vai esam labvēlīgu cilvēku sa­biedrībā, mūsu organisma ūdens uzrāda skaistus kristālus. Tāpēc cilvēkiem tik ļoti patīk skaista mūzika: ūdens mūsu ķermenī mainās un maina mūs pašus. Mocarts, Bēthovens un Bahs bija ne tikai lieli mūziķi, bet arī lieli dziednieki. Mūzikas un vārdu svārstības, kas izplatās pa gaisu, ietekmē ūdeni stiprāk nekā jebkurš cits elements. Ne velti daudzās reliģijās ir ieteikts pirms ēšanas noskaitīt lūgšanu. Domu spēks pārveido ēdienos esošo ūdeni un, protams, arī dzeramā ūdens struktūru.

Japānā ir lielisks izteiciens: "Ūdens ir dvēseles spogulis." Citiem vārdiem - ūdenī ir dievišķās dzirk­steles. Ūdens, kuram pievienoju vārdus "mīlestība" un "pateicība", veidoja visskaistākos kristālus. Man ir kļu­vis skaidrs, ka pats dzīvības fenomens balstās uz pa­teicību un mīlestību.

Kāpēc tieši mīlestība un pateicība? Lai rastos ener­ģija, ir vajadzīgi divi poli -iņ un/an, citādi nerodas rezo­nanse. Mīlestība iemieso aktīvo elementu, tā atbilst Saulei, pateicība savukārt - pasīvo enerģijas formu, kas 2atbilst Mēnesim. Ūdens molekula H20 sastāv no skā­bekļa atoma un diviem ūdeņraža atomiem. Es instink­tīvi jūtu, ka ūdeņradis asociējams ar pateicību un skābeklis jeb uguns - ar mīlestību. Tiku domājis, ka līdzsvars var būt vienīgi attiecībā 1:1, taču ar laiku sapratu, ka, dabas aktīvajai enerģijai kļūstot pārāk stiprai, nerodas labs līdzsvars. Ūdens molekula lika man saprast, ka pateicībai jābūt dubultā daudzumā, lai mīlestība varētu kļūt par aktīvi darbojošos spēku.

Pašlaik aktīvo enerģiju uz zemes ir pārlieku daudz: aplamo izpratni par līdzsvaru civilizācijā ieviesis ma­teriālisms. Divreiz vairāk pasīvās enerģijas nekā aktīvās - tas būtu ideāls līdzsvars mūsu planētai. Domāju, ka šāds dabas jeb dievišķās apziņas nolūks ir ieprogrammēts ūdenī. Ja cilvēki aizvien vairāk uz­ņemsies atbildību par sevi un planētu, uz kuras viņi dzīvo, ja attīstīs tā saukto kosmisko apziņu, arī karu vairāk nebūs."

avots - /Lauku avīze 2006/

Taču arī sastāvējušos, netīru ūdeni varēja sasaldēt tikpat skaistu, ja - piešķīra tam harmoniskas svār­stības!

Kādā eksperimentā priesteris stundām ilgi skaitīja lūgšanas pie stāvoša ūdens, kura paraugi pirms tam sasaldēti izskatījās vienkārši atbaidoši. Pēc attīrīšanas rituāla tas pats ūdens sasala skaidros sešstūrainos kristālos. Kristālu fotogrāfijas apliecināja to, ko dau­dzi cilvēki jau zina, bet nevar izskaidrot: lūgšanu un mērķtiecīgas koncentrācijas spēku.


Vārdi ūdenim kuri tam visvairāk patīk- mīlestības un pateicības vārdi
Avots: http://www.koob.ru/emoto/
Kategorija: Ūdens | Pievienoja: Saulite (27.01.2010)
Skatījumu skaits: 4115 | Komentāri: 4 | Reitings: 5.0/4
Komentāru kopskaits: 4
0
4 Saulite  
Nu ja mūsu ķermenī jau arī ir lielakā daļa no ūdens

ūdeni var uzlādēt ar dažādiem paņēmieniem, bet visa pamatā ir ticība - pārliecība, ticība tam ko dari, nedrīksts sevi šaustīt

Ūdeni var uzlādēt ar Reiki, Manteks Čia (Dao dziedniecības skolas izveidotājs) min kad var vienkārši ūdenim noskaitīt Tēvreizi, lūgšanu vai pārkrustīt.

sudrabs jau arī attīra ūdeni un ir daudz metožu kā uzlabot ūdens kristalisko režģi, par to jau arī minēts augstākminētajā rakstā, labas domas un ir burvju vārdiņs - PALDIES


0
3 Saulite  
pārpublicēju no domubiedriem

Mana Skolotāja, Reiki Meistare apmācīja strāvot ūdeni arī pieaicinot erceņģeli Gabrielu, kurš ir saistīts ar ūdens stihiju. Ieteicams to darīt pirmdienā, jo tā ir erceņģeļa Gabriela diena. Bet protams to var darīt arī jebkurā citā dienā. Ja ir konkrēti zināma domforma, ko vēlas ielikt ūdenī, tad liek to, bet ja nav skaidri zināms, kas dotajā dzīves mirklī ir tas visvairāk vajadzīgais, tad vajag lūgt, lai erceņģelis Gabriels svētī šo ūdeni un lai viņš tajā ieliekt tieši to, kas tagad vajadzīgs. Vienmēr vajag pateikties eņģelim par svētību.
Pēc uzstrāvošanas ūdens kļūst tāds maigs, saldens un pilns ar burbulīšiem

- Ūdens, pārtikas produktu attīrīšanai, svētības sniegšanai

Šis vingrinājums noderēs, lai uzlabotu tās pārtikas, ūdens kvalitāti un to informāciju ko tā nes. Jo smagāk piesārņots ūdens, jo lielāku postu tas rada mūsu veselībai. Tāpēc ik dienas, kad lietojiet ūdeni – es aicinu strādāt ar to izmantojot to Radīšanas Gaismas spēku, kas ir katrā no mums, tas tikai ir jāpiesauc, jāļauj tam nonākt līdz mums.

Pirms gatavojiet ēst, vai vienkārši dzeriet ūdeni uzlieciet savas plaukstas virs tā un centrējoties savā būtībā, atlaižot liekās traucējošās domas, izsakiet šādu nodomu :”Es piesaucu Visuma Gaismu, Mīlestību, senlatviešu Gaismas dziedinošo spēku! Es lūdzu strukturēt šo ūdeni, visas tās enerģijas simtprocentīgi veselības, gaismas režīmā, piepildot ar izdziedināšanos, svētību, mīlestību un tīro gaismas spēku, lai šis ūdens dziedina un atjauno mani un visus tos, kas to lietos! Paldies”

Tad vizualizējam spožu gaismu, kas nāk caur mūsu plaukstam un piepilda, izgaismo ūdeni, padarot to tīru un dzidru. Apzināmies, ka mēs to varam, jo mēs esam Dievišķās Dvēseles, tas ir dabīgs process, cauru kuru dziedināt savu ķermeni.


1
1 Neroli  
Ūdeni var ieliet un kādu laiku paturēt kādā no čakras krāsas krūzītē . Ūdens paņem krāsas enerģētiku.
Piemēram - sāp kakls - paturam ūdenī zilā krūzītē, tad dzeram.

Mana pieredze - ar Reiki uzlādēts ūdens dod ļoti labus rezultātus .

Esmu "ierunājusi" nervu sistēmai, zarnu trakta attīrīšanai, tievēšanai, miegam utt.

Pirms tam attīru no iepriekšējās informācijas - piemēram - no krāvēja noguruma un neapmierinātības, stiepjot tās smagās pudeles


0
2 Saulite  
jā, pareizi biggrin un tāpat var arī krūzītei aplikt apkārt jauku attēlu, kas pašam ļoti tuvs un patīkams, tā arī uzlādējam ūdeni biggrin

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 7
Viesi: 7
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz