Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Akmeņi [39]
Ūdens [8]
Sveces [8]
Māls [7]
Ēteriskās eļļas [24]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Par akmeņiem, ūdeni, mālu, svecēm un eļļām » Sveces

Sveču metafiziskā simbolika

Vairāk vai mazāk apzināti mēs izvēlamies dažādu krāsu sveces, vadoties pēc savām šā brīža sajūtām un paļaujoties uz intuīciju. Krāsu terapija pētī dažādu gaismas staru ietekmi uz mūsu pašsajūtu, veselības stāvokli, panākumiem visās dzīves sfērās. Atkarībā no sveču krāsas un tās radītajām vibrācijām, mēs varam sevi harmonizēt un iepriecināt dažādos mīlestības enerģijas aspektos - lasi - krāsās - pēc sirds patikas!

Balta svece
Balta svece – tas ir tīrības un spēka simbols. Tā pastiprina citu krāsu sveču iedarbību, kurām deg blakus. Tā ir attīroša, cerību modinoša. To var izmantot, lai ievadītu jaunas enerģijas dziedniecības vai jebkurā citā procesā. Ja tikai tā nav pati lētākā svece, tās dūmi attīra visu tās vietas negativitāti, kurā to dedzina. Kad svece beidz dūmot, šo vietu var uzskatīt par attīrītu.

Melna svece
Melnai svecei ir liels spēks. Pie tam tā ir no spēcīgākajām aizsargājošajām svecēm. Melnu sveci var izmantot, lai „atgrieztu cilvēku atpakaļ uz zemes”. To izmanto dažādos rituālos, lai atklātu noslēpumus, meditācijās ar nolūku ienest gaismu neziņas jeb neizpratnes tumsā. Tā stabilizē un pamodina atbildības sajūtu. Vislabāk to dedzināt vienlaicīgi ar baltu sveci. Pārmērīgs daudzums melnās enerģijas var izsaukt depresiju.

Sarkana svece
Sarkana svece – mīlestības, veselības un apmierinātas godkāres simbols. Tā ir kaisles un seksuāla spēka krāsa, kurā izpaužas mūsu pamata dzīvības enerģija.

Sārta (rozā) svece
Rozā krāsa simbolizē mīlestību un panākumus. Tā rosina apziņu tīrai un cienīgai dzīvei. Stimulē nolūku tīrību, paplašina patiesības un panākumu horizontus.


Oranža svece
Tas ir prieka un radošas izpausmes simbols. To var izmantot meditācijās, lai stimulētu garīgus sasniegumus. Tā palīdz piesaistīt savā dzīvē patīkamus un vajadzīgus cilvēkus, dzīvniekus un vēlamos priekšmetus.

Dzeltena un zelta svece
Dzeltena – tā ir sveces liesmas krāsa, ar kuru mēs ieejam meditācijā. Tajā mēs varam redzēt savu vēlmju piepildījumu. Zelta nokrāsas palīdz izprast sapņus un stimulē tos.

Zaļa svece
Tā ir augšanas, virzības uz priekšu un attīstības svece. Tā izlīdzsvaro ķermeņa un prāta enerģijas. Tā palīdz atvērties apziņas līmeņiem, kas izprot mūsu dzīves patieso dabu un būtību. Tai piemīt atjaunojošs efekts un tā piesaista pārpilnību.


Zila svece
Zila svece – tā ir garīgas izpratnes simbols. Tā pamodina iekšējās uztveres spējas. Tā ir arī dzīves simbols, kas atver apziņā lielāku uzticību apkārtējam. Šī svece ļoti palīdz dziedināt bērnus. Zilas sveces parasti izmanto vieglas naudas piesaistīšanas rituālos.

Pelēkā un sudraba svece

Tas ir skaidrības simbols. Uz to var meditēt, lai vieglāk izprastu, kā uzsākt kaut ko jaunu. Tā aizskar zemapziņas līmeni, kurš zina, kurp aizvedīs mūsu dzīves ritenis. Šī svece labvēlīga tiem, kas apgūst astroloģiju, jo palīdz izprast zvaigžņu ietekmi uz mums. Tā pamodina cilvēkā visdziļāko dabisko intuīciju.

Brūna svece

Tā ir neitrāla svece. Piezemējoša. Tā palīdz attīstīt vērīgumu un skaidrību. Uz to var meditēt, lai atrastu pazudušus priekšmetus. Tā ir Svētā Antonija krāsa, kurš aizsargā un atbalsta tos, kas meklē pazudušas lietas.

Violetā un purpura svece

Tie ir garīguma, varenības un varas simboli. Tie atnes pacēlumu, panākumus un garīgu vēlmju sasniegšanas enerģiju.

/Teds Endrjūss "Dziedināšana ar gaismu"/

Turpinājumā sveču krāsu skaidrojums no Edītes Vējas mājas lpp.

Tiek uzskatīts, ka gaisma – tā ir dievišķās enerģijas izpausme. Svece ir apgaismības simbols. Sveču krāsai ir būtiska nozīme.

Sveču krāsa.

Katrai krāsai piemīt noteikta enerģija un krāsaina svece var pastiprināt maģijas enerģētisko iedarbību.
Katrai spektra krāsai piemīt savas vibrācijas. Tās iedarbojas uz mums, pat ja nejūtam to. Apkārtnes krāsām - dabā, apģērbā, telpā, ir liela nozīme, jo tas maina mūsu pašu vibrāciju frekvenci.
Izvēloties sveces krāsu, uzticies savai intuīcijai.
 
Balta.
Apgarotība,  miers, tīrība, patiesība, pārdomas, fantāzija, iedvesma, pilnība. Reizēm baltā krāsa asociējas ar nāvi, sērām. Tas var būt arī kaut kā jauna sākums. Baltas sveces bieži izmanto pie zīlēšanas.
Maģiskam rituālam baltu izvēlēsimies, kad jāpastiprina mūsu vēlmju enerģiju. Šai krāsai piemīt augstākā harmonija. Baltā var aizstāt kādu citu krāsu, gadījumā, ja nevari atrast vajadzīgo.

Sudrabaina.
Fiziskais spēks, vērīgums, iepriekšējo dzīvju atmiņas, saite ar citām dimensijām, stabilitāte.

Zeltaina.
Veiksme finansu lietās, taisnīgums, veiksmīga karjera, intuīcija, aizsardzība, bagātība, laime. Zināšanas, dziedināšanās. Zeltainā pievelk kosmisko enerģiju.

Melna.
Dziļas pārdomas, ļauno spēku izdzīšana, dziļa meditācija, situācijas izmainīšana, atbrīvošanās no negatīvas ietekmes, aizsardzība pret enerģētiskiem kaitējumiem, šķēršļu pārvarēšana.
Melnā enerģija ir ļoti spēcīga, tāpēc to jāizmanto uzmanīgi.  Nekad neizmanto melno krāsu egoistiskiem mērķiem, kaitējot kādam, jo tas var negatīvi ietekmēt tevi pašu, tavu enerģiju.

Sarkana
Kaisle, fiziskais spēks, iekāre, seksuālā aktivitāte. Veicina gribasspēka nostiprināšanu, drosmi, godkāri. Izmantojam gadījumos, kad jāpārvar bailes un bezdarbība.

Brūna.
Līdzsvaro saiti ar dabu un apkārtējo pasauli. Izmantojam, lai pievilktu naudu un pārvarētu finansu krīzi, kā arī meklētu pazudušas lietas. Pastiprina uzmanības koncentrāciju, atvieglo mācīšanās procesu, attīsta intuīciju, telepātiju; palīdz risināt jautājumus, saistītus ar mājas problēmām.

Pelēka.
Neitrāla krāsa, stabilitāte. Var neitralizēt negatīvu enerģiju.

Rozā.
Tīra, uzticīga mīlestība, draudzība, pieķeršanās, samierināšanās, mīlestība radinieku starpā, romantiskas attiecības, radniecisku saišu nostiprināšana. Sievišķības krāsa. Palīdz, cīnoties ar depresiju.

Aveņu sarkana.
Ļoti iedarbīga krāsa, apvieno sevī sarkano un violeto. Garīga dziedināšanās, ātras pārmaiņas. Kopā ar citu krāsu svecēm spēj paātrināt maģisko iedarbību.

Oranža.
Koncentrēšanās, lēmumu pieņemšana atbildīgās situācijās. Palīdz sasniegt panākumus darbā. Pārmaiņas, neatkarība, radošs pacēlums, entuziasms, pārdomas.

Dzeltena.
Laimes, optimisma un iedvesmas krāsa. Uzlabo atmiņu, uztur radošo aktivitāti. Prāta skaidrība, pārliecība par sevi, enerģiska darbība, komunikācija. Nostiprina iekšējo pārliecību. Veiksme karjerā.

Violeta.
Veiksme un aizsardzība, bizness, lietišķo kontaktu attīstība, reputācija. Palīdz likvidēt neveiksmes. Violetā krāsa asociējas ar prāta spējām, meditāciju, pareģojumiem.

Tirkīzzila.
Laime, bagātība, miers, jautrība. Spēcīga krāsa, stimulē veiksmi, iecietību, harmoniskas attiecības grupā. Patiesības un taisnīgas vadības krāsa. Palīdz veiksmīgi kārtot eksāmenus, nes veiksmi ceļojumos. Var izmantot sasitumu, traumu dziedināšanā.

Gaiši zila.
Iekšējais miers, aizsardzība, savstarpēja saprašanās, iecietība, uzticība un harmonija mājās.

Indigo.
Izmantojam meditācijās. Apstādina citu cilvēku negatīvu iedarbību.  Līdzsvaro karmu, aptur baumu izplatīšanos.

Zaļa.
Attīstība, auglība, pārpilnība. Izmantojam veiksmes piesaukšanai finansu lietās. Jauni aizsākumi, kā dzimšana, jauns darbs, utt. Dziedināšana.

Sveces, atbilstoši zodiaka zīmēm.

Auns – sarkana, balta; vērsis – zaļa, rozā, sarkana, gaiši zila; dvīņi – dzeltena, sudrabaina, zaļa, sarkana, gaiši zila; vēzis – gaiši zila, sudrabaina; lauva – oranža, zeltaina, sarkana, zaļa; jaunava – dzeltena, zeltaina, melna, pelēka; svari – zila, rozā, melna; skorpions – sarkana, sudrabaina, melna, brūna; strēlnieks – indigo, tirkīzzila, sarkana; mežāzis – melna, tumši brūna, sarkana; ūdensvīrs – gaiši un tumši zila, zaļa; zivis – tirkīzzila, zaļa.


Kategorija: Sveces | Pievienoja: Saulite (27.01.2010) | Autors: Teds Endrjūss
Skatījumu skaits: 3125 | Atslēgvārdi: sveču simbolika | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz