Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Akmeņi [39]
Ūdens [8]
Sveces [8]
Māls [7]
Ēteriskās eļļas [24]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Par akmeņiem, ūdeni, mālu, svecēm un eļļām » Akmeņi

Dziedniecība ar dzintaru un sveķiem
Dzintars pie zināmas temperatūras kūst, to kausē un izmanto rotaslietām. Šis dzintars dziedniecībā ir mazvērtīgāks, jo ir karsēts un pie termiskas apstrādes jebkura enerģētika zūd. Tātad dziedniecībā izmanto dabīgo dzintaru, kurš nav termiski pārstrādāts.

Izmanto, liekot priekšā kaklam vairogdziedzera rajonā, nēsā, sākot no 3 mēnešiem līdz gadam un ilgāk. Lai šis dzintars strādātu kvalitatīvi, to ar vilnas lupatiņu vai lakatu laiku pa laikam tīra. Tas nav jādara katru dienu, bet reizi vai divas reizes nedēļā. Ja dzintars ilgāku laiku nav tīrīts, tad varam ar krītu uzvilkt krustiņus uz lupatiņas vai drāniņas un dzintaru parullēt pa to, tas attīrīsies, tikai jāņem vērā, lai šī berzēšana un rīvēšana to pārlieku nesakarsētu. Var attīrīt ar ūdeni, būtu vēlams, lai šim ūdenim būtu attīrošā informācija - ūdens ņemts no svētavota, tad šī metode lieliski darbosies.

Ja dzintara krelles atrodas uz kakla, kustoties tās berzējas un tādējādi uzstrāvojas, uzlādējas, elektrisko lādiņu atdod slimības skartajai vietai. Bez vairogdziedzera dziedināšanas dzintaru var lietot kā aplikāciju vai arī masēt slimības skartās ķermeņa vietas. Dzintaru var lietot arī iekšķīgi, t.i., dzintara putekļus. Šādā veidā diezgan veiksmīgi var dziedēt kuņģa jēlumus un 12 pirkstu zarnas iekaisumu.

Dzintaru varam uzstrāvot ar dabas enerģiju. Dzintars piesaista saules enerģiju. Protams, jebkurš dziednieks spēj uzstrāvot dzintaru. Dzintars ir ļoti labs informācijas nesējs. Dzintarā mēs varam ievietot informāciju, tāpēc dzintars sadzīvē tiek izmantots kā talismans, kurš nes veiksmi un laimi. Ja dzintars tiek no sirds dāvināts, tas nes līdzi dāvinātāja informatīvo lādiņu.

Dzintaram ne tik daudz svarīgs ir lielums, cik tā veselīgums, dzintars nedrīkst būt sasprēgājis. Dzidrais dzintars un baltais piena dzintars, kurā nav daudz plaisu un svešķermeņu - mušiņas, odi, vabolītes - būs daudz kvalitatīvāks un arī spējīgāks labāk uzturēt enerģiju un to izdalīt.

Sveķi ir dzintara pamatne, no sveķiem kā zināms dzintars arī veidojas. Sveķi satur spēcinošu antibakteriālu vielu, kura iznīcina negatīvās enerģētiskās substances. Sveķus izmanto maģijā, lai atvairītu un tīrītu telpas enerģētiski. Sveķi labi deg, ievietoti sveču lampiņās, tie dāvās patīkamu aromātu. Sveķus izmanto dziedniecībā brūču dziedēšanai. Ņem tīrus skujkoku sveķus un liek klāt brūcei. Vēl dziedniecībā izmanto arī lapu koku sveķus. Ar tiem dziedināja zobu virsmu emalju, smaganas, tos var košļāt, attīrot muti un daļēji barības vadu no baktērijām.
Kategorija: Akmeņi | Pievienoja: Saulite (02.02.2010) | Autors: Juris Kraucis
Skatījumu skaits: 2525 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
1
1 Neroli  
Noņemot arī starojumu . Turu virs televizora un uz kompjūtera.

0
2 Saulite  
jā, dzintars ir ļoti vērtīgs un spēcīgs un skaits akmens

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz