Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Mudras [36]
Rūnas [7]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Mudras un Rūnas » Rūnas

Amuleti rūnās

Rūnas ir sensena piktogrammu sistēma, kurā ietverti priekšstati par Dabā, un Visumā valdošiem spēkiem. Šiem spēkiem varam piekļūt ar maģijas palīdzību. Senos rūnu rakstus, fantastisku simbolisku priekšstatu, mistisku domu un zināšanu krājumu mēs esam saņēmuši mantojumā no senajām ziemeļu civilizācijām.

Rūnas ir kosmiska „valoda”, kura palīdz īstenot saskarsmi visos esības laukos. Tās ir slepens maģisks rakstu veids, sena maģiska rakstu sistēma, kurā īpaši rakstītās burtu zīmes atspoguļota Kosmosa spēku sūtība. Darbs ar Rūnām ir slēptu spēku atbrīvošanas veids, kas ļauj ielūkoties pagātnē, īstenot vēlmes, brīdināt par iespējamajiem sarežģījumiem.

Caur Rūnu izpratni ir iespējams pilnīgāk izprast dabas un mūsu apkārtnes brīnumainumu, stiprināt vēlmi cienīt un aizsargāt visu dzīvo uz Zemes. Izzinot Rūnas, mēs varam daudz pilnīgāk izprast sevi, kā arī apzināt savas dzīves visdziļākos mērķus. Rūnas var mācīt mums iekšējo meklējumu spēku un nozīmību un spēju pastāvīgi apzināties saikni starp garīgo un fizisko, izpausto un slēpto.

Rūnas ir sākotnējās aktivitātes glabātuve dabā un mūsos pašos. Kad tās atver un aktivizē, sākas kustība.

1.
Jums nepieciešams piesaistīt pozitīvās enerģijas, lai uzlabotu materiālo stāvokli. Jūs vēlaties, lai Jūsu bizness plauktu un Jūsu ieņēmumi palielinātos. Šis rūnu raksts palīdzēs Jums tajā, tā kā tas ir talismans, kas piesaista veiksmi un uzlabo labklājību.
 
 
 
2.
Šis rūnu raksts pasargās Jūs no nepārdomātiem gājieniem. Pasargās no nepatīkamiem notikumiem un nelabvēlīgiem cilvēkiem. Veicina godīgas partnerattiecības.
 
 
 
3.
Ja Jūs esat pieņēmis stingru lēmumu, ka Jums nepieciešamas izmaiņas Jūsu
dzīvē. Ja Jums nepieciešama palīdzība, tad Jūs varat izmantot šo rūnu rakstu. Tā piesaistīs Jums labvēlīgas izmaiņas un nepieciešamos cilvēkus.
 
 
 
4.
Šis rūnu raksts piesaista labvēlīgas situācijas un enerģijas. Stiprina un uzlabo cilvēka dzīvesspēku, piesaista veiksmi jebkurā lietā.
 
 
 
5.
Šis rūnu raksts veicina pārliecības par sevi nostiprināšanos, palīdz mērķa sasniegšanā, kā arī piesaista laimi mīlestībā, palīdz atrast savu otro pusīti.
 
 
 
6.
Šis rūnu raksts palīdz gudrības izzināšanā, padara cilvēka runu daiļrunīgu un pārliecinošu. Būtu labi, ja šis rūnu raksts būtu līdzi, kad Jūs ejat uz eksāmenu, vai Jums paredzēta svarīga saruna. Šis talismans tāpat palīdz iecerētā īstenošanā, piesaista dzīves bagātību.
 
 
 
7.
Šis rūnu raksts palīdz rast apmierinājumu jebkurā dzīves sfērā. Tas nostiprina partnerattiecības, mīlas, kā arī draudzības attiecības. Ja cilvēks ir tīrs dvēselē un tiecas pēc labā un pilnības, šis talismans palīdzēs cilvēkam izveidot īsteni laimīgu dzīvi.
 
 
 
8.
Šis rūnu raksts palīdzēs Jums atrast savu ceļu dzīvē, kurš aizvedīs Jūs līdz labklājībai. Tas Jūs sargās un piepildīs ar dzīvesspēku. Ar šo talismanu Jūs atradīsities Debesu spēku aizsardzībā, kuri pasargās no visām nepatikšanām. Šis talismans palīdzēs Jums jūsu jaunajos pasākumos, palielinās radošo potenciālu, apveltīs Jūs ar iedvesmu.
 
 
 
9.
Jūs mīlat cilvēku un viņš Jūs mīl, bet viņa neizlēmība ir šķērslis Jūsu attiecībās. Jūs varat izmantot šī rūnu raksta palīdzību. Šis talismans palīdzēs uzlabot Jūsu attiecības ar cilvēku, kurš Jums patīk.
 
 
 
10.
Šis rūnu raksts nepieciešams, kad Jūs vēlaties nostiprināt savas pozīcijas, kad Jums nepieciešama stabilitāte un atbalsts. Šis rūnu raksts sniegs Jums nepieciešamo atbalstu un aizsardzību, pasargās Jūs un neitralizēs Jūsu ienaidnieku darbības.
 
 
 
11.
Šis rūnu raksts palīdzēs Jums atrast savu dzīves ceļu, kas aizvedīs Jūs uz labklājību. Tas Jūs pasargās un apveltīs ar dzīvesspēku. Ar šī talismana palīdzību Jūs atradīsieties Debesu spēku aizsardzībā, kuri Jūs pasargās no visām nepatikšanām un visi notikumi Jūsu dzīvē nesīs Jums labu.
 
 
 
12.
Šis rūnu raksts pasargās Jūs ceļojuma laikā. Lietišķs brauciens atnesīs Jums nepieciešamos rezultātus. Ar šo talismanu visiem Jūsu pasākumiem būs "zaļāgaisma” un tie realizēsies Jums labvēlīgi un bez aizķeršanās.

 Avots: http://www.amulets.lv/amuleti-runas
Kategorija: Rūnas | Pievienoja: Saulite (14.11.2011)
Skatījumu skaits: 1283 | Komentāri: 2 | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 2
1  
Sandriņ, mēs runājām par maģiju...par astrālajiem parazītiem...
Te ir maģija, kaut arī balta.
Kā būt ???

2  
Rūnas tās ir zīmes, ļoti spēcīgas, tā pat ka Baltu zīmes patreiz es tik apgūstu tās, bet praksē nepielietoju, ļoti uzmanīgi ar tām

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz