Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Fen-šui [10]
Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi [33]
Sarunas par Jauno Laikmetu [15]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Interesanti raksti-Fen-šui, astroloģija, horoskopi » Sarunas par Jauno Laikmetu

Akaši Hronikas par 2011.gada jūniju

Akaši Hronikas par 2011.gada jūniju

Saņemts caur Dženu Eramitu

http://waytosoul.ru

No krievu valodas tulkoja Sandra Šņoriņa

Kādas enerģijas un pārdzīvojumus mēs varam sagaidīt 2011.gada jūnijā?

Mēnesis solās būt ļoti labvēlīgs un produktīvs. Ir novērojama spēcīga, ievērojama virzība uz priekšu, taču tā nelīdzinās nedz grūdienam, nedz izrāvienam. To var salīdzināt tikai ar noturīgu pieaugumu. Ziemas un pavasara enerģijas atnesa problēmas. Taču tās atnesa sev līdzi arī atbalstu. Jūnijā, mētāšanās augšup-lejup vietā un, attiecīgi, jūsu centienu kaut kā stabilizēt jūsu kustību, jūs saņemsiet izpratnes sajūtu par to, kādā virzienā notikumi attīstās.

Problēmas jūsu dzīvē sāks izkārtoties tā, ka – pat, ja tās neizzudīs, tad viss kustēsies vienā virzienā. Atradīsies vienādi risinājumi dažādiem jautājumiem. Jūs spēsiet viegli ieraudzīt likumsakarības, kuras jums palīdzēs atrast risinājumus. Potenciālās iespējas ir tajā, ka jūnijā tiks atvieglota sajušana, taču tikai tajā gadījumā, ja jūs esiet noskaņoti darbam. Jums ir jābūt uzmanīgiem, savākties, jātur roka uz pulsa un jāstrādā ar to, kas parādās jūsu dzīvē.

Tas, kurš jūnijā ir noskaņojies uz atpūtu, riskē apmaldīties. Izvairoties no darba ar sevi, varat izrādīties esam ūdens virpulī, kurš cilvēku ievelk atvarā, un sajust spērienus no visām pusēm. Jūnijs ir laiks gūt prieku/baudu darbā. Tas ir laiks priecāties par mērķa sasniegšanu, par jebkuru apstākļu virzīšanu uz priekšu, par darbu atrodot reiz par visām reizēm vajadzīgos lēmumus. Tieši tajā ir 2011.gada jūnija enerģijas virzošais spēks.

Kā gūt maksimālo labumu no šīs enerģijas?

Vislabākais veids, kā gūt labumu no jūnija enerģijas ir tā, ar ko ir jāstrādā, plānošanā. Veltiet nedaudz laika mēneša sākumā apdomājot to, kas ir noticis šajā gadā līdz šai dienai. Daudz kas ir mainījies. Daudz pārmaiņu pasaulē un daudz pārmaiņu ikviena dzīvē. Daudzas izmaiņas ir fundamentālas – pārbīdījušies ir jūsu iekšējie pamati. Pārbīdījušās paradigmas; izkustējušās spēka vietas. Tā jau ir pasaules realitāte; tā ir arī ikviena no jums realitāte.

Jūs pagaidām neesiet varējuši to sajust un ieraudzīt, kurp aizvedīs notiekošais, taču, ja varat, atskatieties jūnija sākumā atpakaļ, atskatieties uz pagājušo pusgadu un ieskicējiet savu problēmu sarakstu. Kas ir bijušas vislielākās pārmaiņas jūsu dzīvē? Kas ir uzskatāms par vissarežģītāko, samudžinātāko un grūtāko līdz pat šim brīdim? Par katru no savām problēmām, pajautājiet sev: „Ko es jūtu šajā sakarā? Kā es izjutu šo problēmu agrāk? Kā es to izjūtu tagad? Kas ir mainījies un kas ir jāmaina?” Izdarījuši to, atskatieties atkal un jūs konstatēsiet zināmas likumsakarības, viena tipa iezīmes dažādām problēmām.

Pat, ja tās izrādīsies piederošas pilnīgi dažādiem jūsu dzīves aspektiem, jūs pratīsiet atklāt šim problēmām kopīgas iezīmes. Jūs spēsiet ievērot līdzību to uztverē vai arī nepieciešamību pielietot attiecībā uz tām vienādas izmaiņas. Ieraugot šo līdzību, paskatieties uz likumsakarībām, bet pēc tam vērsieties pie priekšā stāvošā mēneša.

Pārdomājiet savus plānus, par cilvēkiem, ar kuriem nāksies saskarties jūnijā, par iecerētajiem projektiem un mērķiem, kurus gatavojieties sasniegt. Apsveriet, kā konstatētās likumsakarības iekļaujas jūsu plānos. Padomājiet, kā varat atrisināt dažas problēmas, pirms tās sagāžas pār jums, izpētot šī gada pieredzi. Nav izslēgts, ka jūsu problēma ir jūsu pilnvarotā persona vai jums domātais/paredzētais vēstnesis(глашатай для вас). Iespējams – tā ir jūsu labākais klausītājs. Iespējams, tā mācās noskaitīt līdz desmit, pirms zaudēt savaldīšanos. Neatkarīgi no tā, kas no iepriekš minētā ir raksturīgs konkrētajam cilvēkam, ikvienam no jums ir, ko celt/būvēt, un tagad ir pienācis laiks visu izpētīt un realizēt to jūnijā. Lūk, labākais veids darbam ar jūnija enerģiju.

Izņemot minēto procesu, nav vajadzības nodarboties ar kaut ko citu no šajā mēnesī notiekošā. Visapkārt jau notiek milzum daudz notikumu! Vienkārši sekojiet līdzi sajūtā, kas pie jums atnāk. Novērojiet cilvēkus, kuri parādās jūsu dzīvē, sekojiet līdzi problēmām, kādas jums rodas. Tieši tās pateiks jums priekšā, kas tieši ir jāvirza uz priekšu. Nav vajadzības izdomāt grūtības, nav vajadzības tās meklēt priekš sevis, tagad nav laiks klusai apcerei, nav laiks priekš padziļinātiem garīgiem meklējumiem. Ir pienācis laiks strādāt ar savu paša dzīvi un padarīt to labāku, uz ko jūs esiet spējīgi/ko jūs spējat paveikt. Speriet katru soli ar maksimālu godīgumu, uz kādu jūs esiet spējīgi.


Kategorija: Sarunas par Jauno Laikmetu | Pievienoja: Saulite (01.06.2011) | Autors: tūlkoja Sandra Šņoriņa
Skatījumu skaits: 1296 | Reitings: 5.0/2
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2373
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 8
Viesi: 8
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2019 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz