Es vēlu visiem Laimi! 

Vietnes izvēlne
Ieejas forma
Sadaļas kategorijas Kategorijas iedaļa

Fen-šui [10]
Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi [33]
Sarunas par Jauno Laikmetu [15]
Meklēšana
Galvenie » Raksti » Interesanti raksti-Fen-šui, astroloģija, horoskopi » Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi

Svētie skaitļi sola veiksmi

Svētie skaitļi sola veiksmi

Amerikāņu teoloģijas doktors Stīvens Harkins divus gadus ar datora palīdzību pētījis Bībelē minētos skaitļus un rezultātā izstrādājis sistēmu, kura, kā apgalvo autors, palīdzēs kļūt par miljonāru. Bībelē ir svēti skaitļi, kas atkārtojas vēl un vēl, - uzskata doktors Harkins, - un man nācies pārliecināties, ka tieši tie visbiežāk sastopami laimējušās loterijas biļetēs. Ja šos skaitļus sakombinē kopā ar «personisko liktenīgo numuru», kāds ir ikvienam cilvēkam, tad izredzes laimēt loterijā palielinās daudzkārt.

Pēc doktora domām, jo vairāk svēto skaitļu ir loterijas biļetē, kuru jūs gatavojaties nopirkt, jo lielāka ir varbūtība uz vinnestu. Lūk, šie skaitļi:

*    12 (divpadsmit ) - apustuļu skaits.

*    3  (trīs) - svētā trīsvienība: Dievs Tēvs, Dievs Dēls, Dievs Svētais gars.
*    14 etrdesmit) - četrdesmit gadus Izraēļa bērni pavadīja tuksnesī, iekams atgriezās izredzētajā zeme.
*    39 (trīsdesmit deviņi ) - Vecās Derības kanonisko grāmatu skaits (pavisam tajā ir 50 grāmatas).

*      27 (divdesmit septiņi) -grāmatu skaits Jaunajā Derībā.

*      7 (septiņi) - tik dienās Dievs radīja pasauli, Apokalipsē tiek minēti septiņi dievnami, septiņi zelta gaismekļi, septiņas zvaigznes, septiņi Dieva gari, septiņi zīmogi, upurjēra septiņi ragi un septiņas acis, septiņi eņģeļi un septiņas

bazūnes.

*      4 (četri) - Jaunās Derības četri evaņģēlisti: Mateuss, Markss, Lūkass un Jānis.
*      10 (desmit) - desmit baušļus Sinaja kalnā Dievs deva Mozum un Izraēļa bērniem.
*    30 (trīsdesmit) - par trīsdesmit sudraba grašiem Jūdass nodeva Kristu.

Doktors Harkins uzskata, ka šiem skaitļiem piemīt īpašs garīgs spēks, kas burtiskā nozīmē piesaista cilvēkam veiksmi, labklājību, laimi un finansiālu nodrošinātību. Šādi uzskati nepavisam nav jaunatklājums, cilvēki jau kopš seniem laikiem ticēja, ka ir laimīgi, liktenīgi cipari un veidoja dažādas sistēmas, lai ar to palīdzību izskaitļotu likteni, panākumus un piesaistītu bagātību. Jāzina tikai īstā sistēma... Amerikāņu žurnāls «Sun» apgalvo, ka ir visai daudz cilvēku, kas ņēmuši vērā Harkina ieteikumus un piepeši kļuvuši bagāti.

Ieteiktajā sistēmā nozīmīgs ir personiskais liktenīgais numurs. To iegūst tā: jūs, piemēram, esat dzimis 1952.gada 8.jūlijā.

Saskaitiet kopā visus ciparus: 1+9+5+2+8+7=32, Saskaitiet kopā trijnieku un divnieku, jo galarezultātā jāiegūst viencipara skaitlis, un, lūk, jūsējais numurs ir «5».

Tālāk pieskaitiet savam personiskajam liktenīgajam numuram trīs no svētajiem skaitļiem, piemēram, 40, 30 un 7. Sanāk 40+30+7 +5=82 Nu jāatrod vēl pēdējais cipars, un to dara šādi: uz labu laimi atver Bībeli un neskatoties pieliek pirkstu kādam pantam.

Šī panta numuru pievienojiet jau esošajam skaitlim. Lai tas mūsu gadījumā būtu «4». Galarezultātā iegūstam skaitli «86».

Pirms šī skaitļošanas procesa veikšanas doktors Harkins iesaka trīs reizes noskaitīt šādu lūgsnu:

«Žēlsirdīgais Dievs, Tu, kas man jau tik daudz esi  devis, lūdzams palīdzi man kļūt bagātam, lai es varētu darīt labu Tavā vārdā un par slavu Tev. Lai svētīts ir Tavs vārds mūžīgi mūžos, āmen.»


Pēc tam starp loterijas biļetēm meklējiet tādu, kura satur skaitli 86. Ja piedalāties cita veida izlozē vai laimēšanā, tad izraugieties šo skaitli vai liekat uz to savu likmi utt. Cerams, ka amerikāņu zinātnieka ieteikums jums piesaistīs veiksmi!

Sagatavojusi B. Apine

tālāk par svētajiem skaitļiem no slāviešu āriešu vēdu skatījuma, šie svētie skaitļi saistīti ar cilvēces rašanos un ar visu Visumu, katram skaitlim ir sava nozīmē, to skatāties klipiņā
3, 4, 7, 9, 16, 33, 40, 108, 144, 369


Kategorija: Astroloģija, Numeroloģija, Horoskopi | Pievienoja: Saulite (21.11.2010) | Autors: B.Apine
Skatījumu skaits: 10824 | Reitings: 4.6/5
Komentāru kopskaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Mūsu aptauja
Kādu informāciju meklējat vietnē?
Atbilžu kopskaits: 2355
Mini-čats
Vietnes draugi
Statistika

Kopā Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Copyright © reiki.ukoz.lv 2018 Grāmatu un tulkojumu jebkāda veida pārpublicēšana - aizliegta!
Bezmaksasmājas lapu uzturēšana - uCoz